Karlův běh České spořitelny - Karlův běh CT – Memoriál Jiřího Čáslavského
DATUM : | 8.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 458 | PLISKA Jiří | 1981 | Silvini Madshus team | 1. / M30-39 | 2:14:47.0 | 0:00:00.0 | 0:54:05.4 | 1 | ||
2 | diplom | 451 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol racing team | 2. / M30-39 | 2:17:01.9 | 0:02:14.9 | 0:55:44.4 | 3 | ||
3 | diplom | 563 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 3. / M30-39 | 2:17:26.6 | 0:02:39.6 | 0:55:45.0 | 4 | ||
4 | diplom | 477 | ŽÁK Jiří | 1971 | Rossignol racing team | 1. / M40-49 | 2:19:22.3 | 0:04:35.3 | 0:56:30.0 | 6 | ||
5 | diplom | 380 | VEBER Tomáš | 1974 | LK Tatran Chodov | 2. / M40-49 | 2:22:23.5 | 0:07:36.5 | 0:55:46.8 | 5 | ||
6 | diplom | 580 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | xcsport.cz | 3. / M40-49 | 2:23:56.2 | 0:09:09.2 | 0:55:44.3 | 2 | ||
7 | diplom | 411 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 4. / M40-49 | 2:24:23.8 | 0:09:36.8 | 0:57:51.5 | 9 | ||
8 | diplom | 623 | HLAVÁČEK Arnošt | 1987 | Salomon Ski Go | 1. / M19-29 | 2:25:15.2 | 0:10:28.2 | 0:57:47.4 | 7 | ||
9 | diplom | 476 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 4. / M30-39 | 2:26:17.1 | 0:11:30.1 | 0:57:50.8 | 8 | ||
10 | diplom | 558 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 5. / M40-49 | 2:27:51.3 | 0:13:04.3 | 1:00:40.4 | 17 | ||
11 | diplom | 356 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / M50-59 | 2:31:25.2 | 0:16:38.2 | 1:00:21.6 | 13 | ||
12 | diplom | 443 | DUCHÁČ Michal | 1968 | BKL Machov | 6. / M40-49 | 2:31:26.4 | 0:16:39.4 | 1:00:13.0 | 12 | ||
13 | diplom | 479 | KUBÍČEK Jan | 1980 | SPECIALIZED | 5. / M30-39 | 2:31:28.6 | 0:16:41.6 | 1:00:41.8 | 18 | ||
14 | diplom | 642 | SEIDEL Bertram | 1969 | SC NORWEGER Annaberg | 7. / M40-49 | 2:32:17.7 | 0:17:30.7 | 1:00:12.1 | 11 | ||
15 | diplom | 485 | KAFKA Martin | 1980 | SPUKK | 6. / M30-39 | 2:32:31.0 | 0:17:44.0 | 0:59:18.2 | 10 | ||
16 | diplom | 618 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / M60-64 | 2:33:02.3 | 0:18:15.3 | 1:00:39.0 | 15 | ||
17 | diplom | 508 | KRUPIČKA Jan | 1982 | TJ Ostrov | 7. / M30-39 | 2:35:30.9 | 0:20:43.9 | 1:03:40.6 | 22 | ||
18 | diplom | 412 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 8. / M40-49 | 2:35:55.9 | 0:21:08.9 | 1:03:04.2 | 20 | ||
19 | diplom | 600 | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | Ski klub Šumava | 2. / M50-59 | 2:36:22.1 | 0:21:35.1 | 1:00:39.5 | 16 | ||
20 | diplom | 534 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 9. / M40-49 | 2:36:37.7 | 0:21:50.7 | 1:03:12.3 | 21 | ||
21 | diplom | 556 | EBERL Tomáš | 1984 | LK Slovan K. Vary | 8. / M30-39 | 2:37:29.5 | 0:22:42.5 | 1:00:32.8 | 14 | ||
22 | diplom | 381 | ŠIMEK Pavel | 1971 | CYKLOTRENINK.com | 10. / M40-49 | 2:38:31.3 | 0:23:44.3 | 1:04:01.3 | 24 | ||
23 | diplom | 455 | SCHLECHTER Vojtěch | 1982 | Žižkovský tygři | 9. / M30-39 | 2:40:06.1 | 0:25:19.1 | 1:03:59.9 | 23 | ||
24 | diplom | 562 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / M30-39 | 2:40:44.7 | 0:25:57.7 | 1:02:06.1 | 19 | ||
25 | diplom | 405 | VOLDŘICH Jan | 1994 | Ski klub Šumava | 2. / M19-29 | 2:42:45.2 | 0:27:58.2 | 1:05:23.5 | 31 | ||
26 | diplom | 637 | KRUEGER Thomas | 1962 | --- | 3. / M50-59 | 2:43:04.9 | 0:28:17.9 | 1:05:12.8 | 28 | ||
27 | diplom | 632 | MÜLLER Gerold | 1963 | BERTSDORFER SV | 4. / M50-59 | 2:43:48.7 | 0:29:01.7 | 1:05:08.7 | 26 | ||
28 | diplom | 363 | KINDL Robert | 1972 | Iron Stars | 11. / M40-49 | 2:43:57.4 | 0:29:10.4 | 1:05:13.2 | 29 | ||
29 | diplom | 513 | HADRAVA Jiří | 1971 | TJ Slavia Karlovy Vary | 12. / M40-49 | 2:44:00.2 | 0:29:13.2 | 1:05:11.1 | 27 | ||
30 | diplom | 353 | TIŠER Robert | 1962 | SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM | 5. / M50-59 | 2:44:34.1 | 0:29:47.1 | 1:05:38.4 | 34 | ||
31 | diplom | 453 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Slovan Zdravotník Praha | 11. / M30-39 | 2:44:58.8 | 0:30:11.8 | 1:05:56.8 | 37 | ||
32 | diplom | 519 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 12. / M30-39 | 2:44:59.8 | 0:30:12.8 | 1:05:05.9 | 25 | ||
33 | diplom | 590 | VOLDŘICH Petr | 1958 | Přední Zadov | 6. / M50-59 | 2:45:08.0 | 0:30:21.0 | 1:05:13.6 | 30 | ||
34 | diplom | 648 | RULÍŠEK Lubomír | 1972 | KVN Team | 13. / M40-49 | 2:45:22.4 | 0:30:35.4 | 1:05:38.3 | 33 | ||
35 | diplom | 625 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | Silvini Madshus | 1. / W30-39 | 2:45:33.4 | 0:30:46.4 | 1:05:55.2 | 36 | ||
36 | diplom | 530 | VOLDŘICH Jan | 1951 | Ski klub Šumava | 2. / M60-64 | 2:46:16.9 | 0:31:29.9 | 1:05:57.0 | 38 | ||
37 | diplom | 397 | STOWASSER Filip | 1983 | Škoda Power | 13. / M30-39 | 2:47:36.4 | 0:32:49.4 | 1:06:09.6 | 40 | ||
38 | diplom | 460 | KOLÁŘ Petr | 1972 | SK KOLIS | 14. / M40-49 | 2:48:50.1 | 0:34:03.1 | 1:06:33.5 | 43 | ||
39 | diplom | 604 | BLAŽEK Pavel | 1978 | HK Čimiči | 14. / M30-39 | 2:49:23.7 | 0:34:36.7 | 1:09:07.7 | 49 | ||
40 | diplom | 464 | TECHL Lukas | 1977 | TJ SOKOL SENOHRABY | 15. / M30-39 | 2:49:31.9 | 0:34:44.9 | 1:05:57.4 | 39 | ||
41 | diplom | 486 | MULLER Jan | 1978 | TURNOV | 16. / M30-39 | 2:49:51.6 | 0:35:04.6 | 1:06:31.7 | 41 | ||
42 | diplom | 372 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 15. / M40-49 | 2:50:36.8 | 0:35:49.8 | 1:05:48.3 | 35 | ||
43 | diplom | 418 | BABICA Milan | 1981 | Praha 9 - Dolní Počernice | 17. / M30-39 | 2:50:55.0 | 0:36:08.0 | 1:07:10.3 | 44 | ||
44 | diplom | 531 | VESELÝ Jiří | 1957 | Ski klub Šumava | 7. / M50-59 | 2:51:47.3 | 0:37:00.3 | 1:05:37.8 | 32 | ||
45 | diplom | 385 | KROUPA Štěpán | 1975 | HISPORT Team | 16. / M40-49 | 2:53:35.1 | 0:38:48.1 | 1:09:44.7 | 53 | ||
46 | diplom | 527 | JANOUŠEK Josef | 1984 | SkI Polevsko | 18. / M30-39 | 2:53:41.6 | 0:38:54.6 | 1:08:21.4 | 46 | ||
47 | diplom | 281 | SÝKORA Jan | 1975 | USK CS Plzeň | 17. / M40-49 | 2:53:50.5 | 0:39:03.5 | 1:07:49.7 | 45 | ||
48 | diplom | 433 | GOLDSCHMIDT Roman | 1973 | SKK Mor. Krumlov | 18. / M40-49 | 2:54:14.9 | 0:39:27.9 | 1:10:36.0 | 58 | ||
49 | diplom | 491 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 19. / M30-39 | 2:54:36.8 | 0:39:49.8 | 1:09:06.9 | 48 | ||
50 | diplom | 552 | DLOUHÝ Radek | 1976 | HO Komorní výtah | 20. / M30-39 | 2:54:46.0 | 0:39:59.0 | 1:11:06.4 | 64 | ||
51 | diplom | 369 | SEVERÝN Otto | 1974 | LIBEREC | 19. / M40-49 | 2:55:40.5 | 0:40:53.5 | 1:09:27.8 | 51 | ||
52 | diplom | 374 | PEK Miroslav | 1958 | --- | 8. / M50-59 | 2:57:24.1 | 0:42:37.1 | 1:10:07.5 | 56 | ||
53 | diplom | 457 | LACIGA Zdeněk | 1952 | PRAHA 5 | 3. / M60-64 | 2:57:39.0 | 0:42:52.0 | 1:08:32.2 | 47 | ||
54 | diplom | 495 | ZRALÝ Jan | 1981 | PRAHA 4 | 21. / M30-39 | 2:58:06.9 | 0:43:19.9 | 1:11:48.5 | 68 | ||
55 | diplom | 624 | KUBEŠ Petr | 1964 | SOKOL VRÁT | 9. / M50-59 | 2:58:42.5 | 0:43:55.5 | 1:09:25.8 | 50 | ||
56 | diplom | 492 | JUNEK Vladimír | 1954 | Sokol Studenec | 4. / M60-64 | 2:59:45.4 | 0:44:58.4 | 1:11:46.4 | 67 | ||
57 | diplom | 626 | HAVELKA Rostislav | 1977 | --- | 22. / M30-39 | 2:59:51.1 | 0:45:04.1 | 1:10:37.5 | 59 | ||
58 | diplom | 634 | LÁZNIČKA František | 1966 | Fitness Guru | 20. / M40-49 | 3:00:41.0 | 0:45:54.0 | 1:10:47.3 | 60 | ||
59 | diplom | 390 | SEMÍK Luboš | 1962 | OK24 Praha | 10. / M50-59 | 3:01:01.0 | 0:46:14.0 | 1:09:45.3 | 54 | ||
60 | diplom | 532 | VOLDŘICH Petr | 1978 | Ski klub Šumava | 23. / M30-39 | 3:02:20.7 | 0:47:33.7 | 1:11:22.0 | 65 | ||
61 | diplom | 630 | BOK Jan | 1965 | MMB Třebenice | 11. / M50-59 | 3:02:21.8 | 0:47:34.8 | 1:13:05.0 | 70 | ||
62 | diplom | 584 | WALTHER Jörg | 1967 | TSV 1864 Schlettau | 21. / M40-49 | 3:02:22.2 | 0:47:35.2 | 1:10:35.0 | 57 | ||
63 | diplom | 456 | BAUEROVÁ Alena | 1988 | Ekonom Praha-Žižkovský tygři | 1. / W19-29 | 3:02:28.7 | 0:47:41.7 | 1:13:07.1 | 71 | ||
64 | diplom | 537 | RICHTER Jörg | 1974 | WSC | 22. / M40-49 | 3:02:41.6 | 0:47:54.6 | 1:09:43.1 | 52 | ||
65 | diplom | 662 | PETERKA František | 1949 | Sokol Troja | 1. / M65+ | 3:02:42.9 | 0:47:55.9 | 1:11:04.0 | 63 | ||
66 | diplom | 518 | ŠTROBL Luboš | 1959 | Nové Město na Moravě | 12. / M50-59 | 3:07:05.4 | 0:52:18.4 | 1:14:35.9 | 77 | ||
67 | diplom | 610 | PILÁT Stanislav | 1982 | VHS Brno | 24. / M30-39 | 3:07:33.4 | 0:52:46.4 | 1:10:07.2 | 55 | ||
68 | diplom | 469 | STEHLÍK Rudolf | 1977 | SOHV Abertamy | 25. / M30-39 | 3:07:51.2 | 0:53:04.2 | 1:11:02.1 | 62 | ||
69 | diplom | 503 | GOGOR Roman | 1969 | TRI CHEB | 23. / M40-49 | 3:08:33.6 | 0:53:46.6 | 1:12:53.5 | 69 | ||
70 | diplom | 611 | KLAŠKA Jan | 1969 | --- | 24. / M40-49 | 3:08:49.8 | 0:54:02.8 | 1:11:32.7 | 66 | ||
71 | diplom | 470 | MOTLÍK Ondřej | 1980 | SOHV Abertamy | 26. / M30-39 | 3:09:09.2 | 0:54:22.2 | 1:15:26.4 | 82 | ||
72 | diplom | 586 | KLEIN Viktor | 1972 | LK Slovan K.Vary | 25. / M40-49 | 3:09:28.7 | 0:54:41.7 | 1:13:16.7 | 72 | ||
73 | diplom | 430 | DVOŘÁK Miloš | 1973 | Známka punku | 26. / M40-49 | 3:09:52.5 | 0:55:05.5 | 1:14:36.6 | 78 | ||
74 | diplom | 402 | ZAIKA Aleksandr | 1963 | HOSTIVICE | 13. / M50-59 | 3:10:27.8 | 0:55:40.8 | 1:13:36.1 | 74 | ||
75 | diplom | 515 | DVOŘÁK Marek | 1976 | Chomutov | 27. / M30-39 | 3:10:44.0 | 0:55:57.0 | 1:14:49.9 | 80 | ||
76 | diplom | 471 | ŠUP Robert | 1972 | AQUA NIVEUS VENTUS | 27. / M40-49 | 3:11:09.3 | 0:56:22.3 | 1:13:25.8 | 73 | ||
77 | diplom | 394 | NOVÁK Lukáš | 1982 | AC SAKÉ KATEŘINKY | 28. / M30-39 | 3:11:23.9 | 0:56:36.9 | 1:14:48.7 | 79 | ||
78 | diplom | 512 | ČECH Pavel | 1964 | SKI PAX Horní Maxov | 14. / M50-59 | 3:14:14.1 | 0:59:27.1 | 1:14:33.9 | 75 | ||
79 | diplom | 605 | VOČKOVÁ Barbora | 1981 | HO SKOL | 2. / W30-39 | 3:14:23.3 | 0:59:36.3 | 1:18:02.9 | 91 | ||
80 | diplom | 582 | WITTIG Ralf | 1973 | CVJM Kassel | 28. / M40-49 | 3:14:24.9 | 0:59:37.9 | 1:15:52.8 | 84 | ||
81 | diplom | 379 | ČEŠNER Vladimír | 1958 | Odolena Voda | 15. / M50-59 | 3:14:29.7 | 0:59:42.7 | 1:17:25.1 | 87 | ||
82 | diplom | 650 | ŠIMEK Tomáš | 1963 | FEL Praha | 16. / M50-59 | 3:16:15.2 | 1:01:28.2 | 1:10:55.5 | 61 | ||
83 | diplom | 352 | HARTL Tomáš | 1980 | Sokol Římov | 29. / M30-39 | 3:16:19.1 | 1:01:32.1 | 1:15:45.1 | 83 | ||
84 | diplom | 543 | ŠTROS Jan | 1995 | LK Slovan K.Vary | 3. / M19-29 | 3:16:41.6 | 1:01:54.6 | 1:06:32.9 | 42 | ||
85 | diplom | 517 | ŠPIČÁK Aleš | 1955 | PRAHA 6 | 5. / M60-64 | 3:17:04.0 | 1:02:17.0 | --- | --- | ||
86 | diplom | 597 | KRÁSA David | 1961 | Sokol Malá strana | 17. / M50-59 | 3:17:37.6 | 1:02:50.6 | 1:15:07.7 | 81 | ||
87 | diplom | 466 | BAUER Lumír | 1957 | Muller-Bauer ski team | 18. / M50-59 | 3:17:40.4 | 1:02:53.4 | 1:16:09.4 | 85 | ||
88 | diplom | 647 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | Libá | 1. / W50-59 | 3:18:17.5 | 1:03:30.5 | 1:18:01.0 | 89 | ||
89 | diplom | 467 | STEHLÍKOVÁ Martina | 1977 | SOHV Abertamy | 3. / W30-39 | 3:19:55.8 | 1:05:08.8 | 1:18:03.7 | 92 | ||
90 | diplom | 528 | MINÁŘ Ladislav | 1955 | SkI Polevsko | 6. / M60-64 | 3:22:09.2 | 1:07:22.2 | 1:14:34.0 | 76 | ||
91 | diplom | 420 | ŠPÍNA Martin | 1974 | Nilfisk-Alto pro cycling | 29. / M40-49 | 3:23:33.6 | 1:08:46.6 | 1:19:06.3 | 94 | ||
92 | diplom | 502 | PANEC Petr | 1980 | DorO´ski | 30. / M30-39 | 3:24:31.8 | 1:09:44.8 | 1:16:16.1 | 86 | ||
93 | diplom | 461 | KŘÍŽ Vladimír | 1958 | Źižkovský tygři | 19. / M50-59 | 3:25:24.0 | 1:10:37.0 | 1:19:05.4 | 93 | ||
94 | diplom | 581 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 20. / M50-59 | 3:25:28.7 | 1:10:41.7 | 1:21:20.1 | 96 | ||
95 | diplom | 388 | KUJÍČEK Tomáš | 1975 | Spořice | 30. / M40-49 | 3:26:28.3 | 1:11:41.3 | 1:18:00.1 | 88 | ||
96 | diplom | 436 | POUL Jaromír | 1977 | OS Zvonějov | 31. / M30-39 | 3:27:28.8 | 1:12:41.8 | 1:25:22.6 | 111 | ||
97 | diplom | 583 | NĚMEČEK David | 1971 | CHIMA RVN | 31. / M40-49 | 3:28:43.6 | 1:13:56.6 | 1:22:37.6 | 99 | ||
98 | diplom | 452 | ZEISEL Viktor | 1956 | KAMENICE | 21. / M50-59 | 3:31:16.0 | 1:16:29.0 | 1:22:56.8 | 103 | ||
99 | diplom | 544 | KROUPA Michal | 1983 | --- | 32. / M30-39 | 3:32:05.7 | 1:17:18.7 | 1:21:22.7 | 97 | ||
100 | diplom | 498 | LABSKY Zdenek | 1981 | Praha 10 | 33. / M30-39 | 3:34:38.6 | 1:19:51.6 | 1:24:27.6 | 107 |