Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2311 | PETZOLD Luca | 2003 | SV Stützengrün | 1. / S 12 M | 0:09:11.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2350 | BÖHME Charlotte | 2004 | Skiverein Stützengrün | 1. / S 11 W | 0:10:21.8 | 0:01:10.1 | ||
3 | diplom | 2403 | ELSNER Johanna | 2003 | Skiverein Stützengrün | 1. / S 12 W | 0:10:41.9 | 0:01:30.2 | ||
4 | diplom | 2302 | MENSCH Leon | 2003 | SG Klotzsche | 2. / S 12 M | 0:10:42.9 | 0:01:31.2 | ||
5 | diplom | 2300 | SIKORSKI Cedric | 2003 | TSV Leuna e.V. | 3. / S 12 M | 0:10:53.2 | 0:01:41.5 | ||
6 | diplom | 2303 | KOCH George | 2003 | ESV Nassau | 4. / S 12 M | 0:11:02.0 | 0:01:50.3 | ||
7 | diplom | 2304 | HÄNISCH Hannes | 2003 | ESV Nassau | 5. / S 12 M | 0:11:02.2 | 0:01:50.5 | ||
8 | diplom | 2400 | RICHTER Jasmin | 2003 | Schönheide | 2. / S 12 W | 0:11:03.9 | 0:01:52.2 | ||
9 | diplom | 2352 | DAUBITZ Frans | 2004 | SG Klotzsche | 1. / S 11 M | 0:11:14.4 | 0:02:02.7 | ||
10 | diplom | 2450 | LÖSCHKE Cora | 2004 | TSV Leuna e.V. | 2. / S 11 W | 0:11:14.5 | 0:02:02.8 | ||
11 | diplom | 2308 | SCHMEIß Lukas | 2003 | WSV Oberhof | 6. / S 12 M | 0:11:15.9 | 0:02:04.2 | ||
12 | diplom | 2310 | SCHEDLBAUER Lukas | 2003 | Skadi Junior Team | 7. / S 12 M | 0:11:31.8 | 0:02:20.1 | ||
13 | diplom | 2356 | TAUTENHAHN Luis | 2004 | WSV08 Johanngeorgenstadt | 2. / S 11 M | 0:11:43.1 | 0:02:31.4 | ||
14 | diplom | 2306 | CZECZINE Tim | 2003 | Bertsdorfer SV | 8. / S 12 M | 0:11:52.8 | 0:02:41.1 | ||
15 | diplom | 2351 | TUTTE Niclas | 2004 | SC Kottmar | 3. / S 11 M | 0:12:01.6 | 0:02:49.9 | ||
16 | diplom | 2357 | LOISTL Korbinian | 2004 | SC Furth im Wald | 4. / S 11 M | 0:12:02.8 | 0:02:51.1 | ||
17 | diplom | 2401 | KLUKNAVSKY Sandra | 2003 | TG Landshut | 3. / S 12 W | 0:12:23.0 | 0:03:11.3 | ||
18 | diplom | 2301 | HUNGER Nils-Erik | 2003 | SG Klotzsche | 9. / S 12 M | 0:12:37.7 | 0:03:26.0 | ||
19 | diplom | 2309 | FRITZSCH Noel | 2003 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 10. / S 12 M | 0:12:40.4 | 0:03:28.7 | ||
20 | diplom | 2455 | DIEMER Pia | 2004 | Bergrheinfeld | 3. / S 11 W | 0:12:46.9 | 0:03:35.2 | ||
21 | diplom | 2453 | LINGENAUER Annabell | 2004 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S 11 W | 0:12:52.8 | 0:03:41.1 | ||
22 | diplom | 2404 | MÜLLER Marie-Noelle | 2003 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / S 12 W | 0:12:58.9 | 0:03:47.2 | ||
23 | diplom | 2452 | VOIGT Nicole | 2004 | PSV Zittau e.V. | 5. / S 11 W | 0:13:04.0 | 0:03:52.3 | ||
24 | diplom | 2353 | TONN Albrecht | 2004 | SC Buntenbock | 5. / S 11 M | 0:13:12.1 | 0:04:00.4 | ||
25 | diplom | 2355 | HÖLZL Lukas | 2004 | TSV Regen | 6. / S 11 M | 0:13:15.8 | 0:04:04.1 | ||
26 | diplom | 2451 | BAUMGARTEN Helene | 2004 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / S 11 W | 0:13:28.6 | 0:04:16.9 | ||
27 | diplom | 2454 | KLAUSCH Emma | 2004 | PSV Zittau | 7. / S 11 W | 0:13:32.7 | 0:04:21.0 | ||
28 | diplom | 2406 | LANG Nina | 2003 | SLC Kirchberg | 5. / S 12 W | 0:13:37.1 | 0:04:25.4 | ||
29 | diplom | 2358 | EISCHER Jakob | 2004 | USC Atomic St. Leonhard | 7. / S 11 M | 0:14:12.2 | 0:05:00.5 | ||
30 | diplom | 2305 | GÖTZE Cornelius | 2003 | SV Grün-Weiß Pirna | 11. / S 12 M | 0:14:14.3 | 0:05:02.6 | ||
31 | diplom | 2405 | CHRIST Josephine | 2003 | Bertsdorfer SV | 6. / S 12 W | 0:15:35.1 | 0:06:23.4 | ||
--- | 2307 | PETZOLD Luca | 2003 | SV Stützengrün | . / S 12 M | DNS | --- | |||
--- | 2354 | SCHNEEWEIß Til | 2004 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S 11 M | DNS | --- | |||
--- | 2402 | GEHMANN Marlene | 2003 | Skiverein Flügelradbaude | . / S 12 W | DNS | --- |