Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 15 km | # | 33 km | # | 39 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3103 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1. / H 31 | 2:02:02.1 | 0:00:00.0 | 0:44:08.1 | 2 | 1:37:13.3 | 2 | 1:53:55.0 | 1 | ||
2 | diplom | 3101 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 2. / H 31 | 2:02:37.4 | 0:00:35.3 | 0:43:25.4 | 1 | 1:36:57.9 | 1 | 1:54:23.9 | 2 | ||
3 | diplom | 3151 | ŠRETR Radek | 1982 | Yoko team | 3. / H 31 | 2:08:07.4 | 0:06:05.3 | 0:46:08.9 | 3 | 1:41:34.0 | 3 | 1:59:37.1 | 3 | ||
4 | diplom | 21 | PLISKA Jiri | 1981 | Silvini Madshus Team | 4. / H 31 | 2:08:22.9 | 0:06:20.8 | 0:46:39.0 | 5 | 1:42:18.4 | 4 | 1:59:55.4 | 4 | ||
5 | diplom | 3102 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Racing Team | 1. / H 21 | 2:08:40.5 | 0:06:38.4 | 0:46:21.5 | 4 | 1:42:18.9 | 5 | 2:00:04.0 | 5 | ||
6 | diplom | 3116 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / H 36 | 2:09:48.0 | 0:07:45.9 | 0:47:32.7 | 10 | 1:42:53.8 | 6 | 2:01:08.6 | 6 | ||
7 | diplom | 73 | STEURER Thomas | 1977 | Salomon Racing Team | 2. / H 36 | 2:10:37.8 | 0:08:35.7 | 0:47:20.1 | 8 | 1:44:09.9 | 7 | 2:02:25.1 | 7 | ||
8 | diplom | 55 | SIKORA Jakub | 1984 | Czech Ski Team | 5. / H 31 | 2:10:39.8 | 0:08:37.7 | 0:47:58.3 | 14 | 1:44:43.5 | 9 | 2:02:25.6 | 8 | ||
9 | diplom | 3119 | GROßE Ralf | 1973 | PSV Zittau | 1. / H 41 | 2:10:50.6 | 0:08:48.5 | 0:48:25.7 | 15 | 1:44:56.3 | 10 | 2:02:39.7 | 10 | ||
10 | diplom | 3105 | LENTSCH Urban | 1994 | LLC Sporthütte Längenfeld | 2. / H 21 | 2:10:55.1 | 0:08:53.0 | 0:47:20.8 | 9 | 1:44:10.3 | 8 | 2:02:25.8 | 9 | ||
11 | diplom | 42 | WÄHRISCH Sten | 1979 | Dresden | 3. / H 36 | 2:11:57.5 | 0:09:55.4 | 0:48:30.1 | 19 | 1:44:57.0 | 11 | 2:03:07.7 | 11 | ||
12 | diplom | 54 | VEBER Tomáš | 1974 | LK Tatran Chodov | 2. / H 41 | 2:13:33.4 | 0:11:31.3 | 0:48:26.2 | 16 | 1:46:02.9 | 14 | 2:04:38.5 | 12 | ||
13 | diplom | 3118 | SIEBER Manuel | 1990 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3. / H 21 | 2:13:38.0 | 0:11:35.9 | 0:47:55.7 | 11 | 1:45:58.0 | 13 | 2:04:39.8 | 13 | ||
14 | diplom | 3 | EßBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 4. / H 36 | 2:13:50.3 | 0:11:48.2 | 0:47:56.7 | 12 | 1:46:11.3 | 15 | 2:05:03.1 | 15 | ||
15 | diplom | 3117 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 4. / H 21 | 2:14:11.8 | 0:12:09.7 | 0:48:27.9 | 17 | 1:45:33.3 | 12 | 2:05:02.5 | 14 | ||
16 | diplom | 3114 | HOFFMANN Peter | 1989 | Skiclub 1927 Köthen | 5. / H 21 | 2:14:24.7 | 0:12:22.6 | 0:49:41.3 | 24 | 1:47:39.8 | 22 | 2:05:48.3 | 16 | ||
17 | diplom | 3115 | KEPLINGER Markus | 1981 | Bad Leonfelden | 6. / H 31 | 2:14:34.6 | 0:12:32.5 | 0:50:05.3 | 26 | 1:47:39.1 | 21 | 2:05:48.6 | 17 | ||
18 | diplom | 3111 | RATH Tobias | 1985 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 6. / H 21 | 2:14:40.6 | 0:12:38.5 | 0:47:57.0 | 13 | 1:47:03.9 | 17 | 2:06:06.2 | 19 | ||
19 | diplom | 3112 | PETZOLD Mike | 1973 | SV STuetzengruen | 3. / H 41 | 2:14:40.7 | 0:12:38.6 | 0:48:57.1 | 22 | 1:47:01.3 | 16 | 2:05:49.3 | 18 | ||
20 | diplom | 77 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / H 46 | 2:14:55.0 | 0:12:52.9 | 0:48:55.9 | 21 | 1:47:37.1 | 20 | 2:06:10.9 | 20 | ||
21 | diplom | 3122 | KNOLL Markus | 1988 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / H 21 | 2:15:04.1 | 0:13:02.0 | 0:48:35.8 | 20 | 1:47:29.7 | 19 | 2:06:11.8 | 21 | ||
22 | diplom | 3121 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 4. / H 41 | 2:15:57.0 | 0:13:54.9 | 0:50:13.0 | 30 | 1:49:07.5 | 25 | 2:07:37.0 | 22 | ||
23 | diplom | 10 | WOLF Josef | 1992 | SC Ruhpolding | 8. / H 21 | 2:16:10.2 | 0:14:08.1 | 0:51:03.1 | 36 | 1:49:25.7 | 26 | 2:08:04.9 | 23 | ||
24 | diplom | 192 | MELŠA Zdeněk | 1982 | Fortex ski MB | 7. / H 31 | 2:17:00.5 | 0:14:58.4 | 0:50:59.3 | 35 | 1:49:54.8 | 27 | 2:08:33.7 | 25 | ||
25 | diplom | 6 | RICHTER Michael | 1967 | team slow | 2. / H 46 | 2:17:19.6 | 0:15:17.5 | 0:48:29.6 | 18 | 1:48:12.7 | 23 | 2:08:07.2 | 24 | ||
26 | diplom | 3106 | FRIEDL Christoph | 1987 | Löffler Skadi-Loppet Team | 9. / H 21 | 2:17:44.4 | 0:15:42.3 | 0:50:00.1 | 25 | 1:49:57.4 | 28 | 2:09:03.4 | 26 | ||
27 | diplom | 3159 | TREUDE Harald | 1977 | SV Lützel | 5. / H 36 | 2:18:11.5 | 0:16:09.4 | 0:50:06.8 | 27 | 1:50:32.8 | 33 | 2:09:33.7 | 28 | ||
28 | diplom | 3126 | MEYER Olaf | 1973 | SC Norweger Annaberg | 5. / H 41 | 2:18:33.5 | 0:16:31.4 | 0:51:19.6 | 39 | 1:50:12.0 | 30 | 2:09:39.0 | 29 | ||
29 | diplom | 336 | BALTING Marian | 1967 | SKG Gersfeld | 3. / H 46 | 2:18:42.7 | 0:16:40.6 | 0:50:20.0 | 31 | 1:50:01.6 | 29 | 2:09:39.9 | 30 | ||
30 | diplom | 3146 | KRSKA Jan | 1986 | Fischer Racing Team | 10. / H 21 | 2:18:53.8 | 0:16:51.7 | 0:46:47.3 | 6 | 1:48:28.0 | 24 | 2:09:22.5 | 27 | ||
31 | diplom | 26 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 11. / H 21 | 2:19:06.4 | 0:17:04.3 | 0:49:31.0 | 23 | 1:50:28.4 | 32 | 2:10:22.9 | 32 | ||
32 | diplom | 12 | SCHNEIDER Silvio | 1969 | Bertsdorfer SV | 4. / H 46 | 2:19:18.4 | 0:17:16.3 | 0:51:13.3 | 37 | 1:51:28.3 | 36 | 2:10:37.5 | 33 | ||
33 | diplom | 75 | MILZ Peter | 1964 | Rossignol-Team | 1. / H 51 | 2:19:31.1 | 0:17:29.0 | 0:51:19.0 | 38 | 1:50:12.9 | 31 | 2:10:01.0 | 31 | ||
34 | diplom | 76 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | XCSPORT.cz Nordic racing team | 6. / H 36 | 2:19:49.9 | 0:17:47.8 | 0:52:21.1 | 54 | 1:52:09.7 | 39 | 2:11:09.3 | 37 | ||
35 | diplom | 3149 | CASENY Ruben | 1986 | VITALDENT-ARAN | 12. / H 21 | 2:19:54.2 | 0:17:52.1 | 0:50:09.8 | 28 | 1:50:59.5 | 35 | 2:10:38.3 | 34 | ||
36 | diplom | 3156 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi-Loppet Team | 2. / H 51 | 2:20:09.8 | 0:18:07.7 | 0:50:57.3 | 34 | 1:50:36.9 | 34 | 2:10:55.2 | 35 | ||
37 | diplom | 38 | BOCK Marcel | 1988 | Team AusdauerNetzwerk | 13. / H 21 | 2:20:16.5 | 0:18:14.4 | 0:50:55.2 | 33 | 1:52:08.0 | 38 | 2:11:34.8 | 39 | ||
38 | diplom | 3137 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 3. / H 51 | 2:20:30.3 | 0:18:28.2 | 0:50:49.4 | 32 | 1:51:45.8 | 37 | 2:11:26.5 | 38 | ||
39 | diplom | 170 | TRYZNA Jan | 1981 | Silvini Madshus Team | 8. / H 31 | 2:20:47.2 | 0:18:45.1 | 0:51:57.0 | 49 | 1:52:30.0 | 42 | 2:12:01.3 | 42 | ||
40 | diplom | 3123 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 7. / H 36 | 2:20:52.8 | 0:18:50.7 | 0:51:39.9 | 43 | 1:52:14.3 | 40 | 2:11:45.7 | 40 | ||
41 | diplom | 4002 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Fischer Suabru Racing Team | 1. / D 31 | 2:21:09.1 | 0:19:07.0 | 0:51:46.2 | 45 | 1:52:35.7 | 43 | 2:11:55.4 | 41 | ||
42 | diplom | 68 | WACHLIN Johannes | 1979 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 8. / H 36 | 2:22:19.1 | 0:20:17.0 | 0:47:19.4 | 7 | 1:47:28.1 | 18 | 2:10:58.8 | 36 | ||
43 | diplom | 3153 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 1. / Jun | 2:22:21.3 | 0:20:19.2 | 0:50:11.5 | 29 | 1:52:15.8 | 41 | 2:13:06.7 | 43 | ||
44 | diplom | 3162 | WEGNER Sönke | 1982 | World of MTB | 9. / H 31 | 2:22:49.6 | 0:20:47.5 | 0:51:21.4 | 41 | 1:53:02.2 | 45 | 2:13:19.1 | 44 | ||
45 | diplom | 3131 | STROBEL Norbert | 1972 | SC Norweger Annaberg | 6. / H 41 | 2:22:57.2 | 0:20:55.1 | 0:52:42.0 | 59 | 1:54:44.7 | 51 | 2:14:17.1 | 48 | ||
46 | diplom | 4007 | DONZALLAZ Nicole | 1981 | Team Rossignol-Crazy Suisse-New-Work | 2. / D 31 | 2:22:59.0 | 0:20:56.9 | 0:52:21.0 | 53 | 1:54:28.4 | 49 | 2:13:38.1 | 45 | ||
47 | diplom | 33 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 14. / H 21 | 2:23:05.8 | 0:21:03.7 | 0:51:23.9 | 42 | 1:53:48.3 | 46 | 2:14:10.4 | 46 | ||
48 | diplom | 3155 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / Jun | 2:23:22.0 | 0:21:19.9 | 0:52:42.7 | 60 | 1:54:43.7 | 50 | 2:14:36.9 | 50 | ||
49 | diplom | 209 | MÜNCH Sven | 1980 | Team AusdauerNetzwerk | 10. / H 31 | 2:23:26.5 | 0:21:24.4 | 0:51:53.2 | 48 | 1:54:00.7 | 48 | 2:14:36.3 | 49 | ||
50 | diplom | 3127 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 4. / H 51 | 2:23:31.8 | 0:21:29.7 | 0:52:43.8 | 61 | 1:54:52.8 | 58 | 2:14:37.8 | 52 | ||
51 | diplom | 3255 | STAROŃ Jacek | 1977 | KrosSki BrikoMaplus | 9. / H 36 | 2:23:34.7 | 0:21:32.6 | 0:52:48.3 | 65 | 1:54:45.0 | 52 | 2:14:37.6 | 51 | ||
52 | diplom | 3253 | OLSZOWSKI Wladyslaw | 1967 | Team nabiegowkoch.pl | 5. / H 46 | 2:23:44.9 | 0:21:42.8 | 0:52:53.0 | 66 | 1:54:50.1 | 56 | 2:14:45.9 | 53 | ||
53 | diplom | 3297 | GAMSJÄGER Manuel | 1990 | WSV St. Nikolai im Sölktal | 15. / H 21 | 2:24:08.9 | 0:22:06.8 | 0:52:40.2 | 57 | 1:52:57.3 | 44 | 2:14:11.1 | 47 | ||
54 | diplom | 34 | KURDE Mario | 1969 | Harzer Ski Team | 6. / H 46 | 2:24:10.1 | 0:22:08.0 | 0:52:46.8 | 63 | 1:55:14.4 | 59 | 2:15:10.1 | 56 | ||
55 | diplom | 173 | KLAUSCH Sebastian | 1982 | Bertsdorfer SV | 11. / H 31 | 2:24:15.8 | 0:22:13.7 | 0:52:24.7 | 55 | 1:54:51.9 | 57 | 2:15:06.5 | 55 | ||
56 | diplom | 3136 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Vysoké n/Jizerou | 1. / H 56 | 2:24:17.0 | 0:22:14.9 | 0:52:35.4 | 56 | 1:54:46.6 | 54 | 2:15:03.7 | 54 | ||
57 | diplom | 25 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 5. / H 51 | 2:24:24.1 | 0:22:22.0 | 0:53:32.0 | 74 | 1:55:55.8 | 64 | 2:15:33.3 | 60 | ||
58 | diplom | 134 | ODVARKO Michael | 1979 | Říčany | 10. / H 36 | 2:24:28.5 | 0:22:26.4 | 0:52:04.6 | 50 | 1:54:45.8 | 53 | 2:15:15.8 | 59 | ||
59 | diplom | 56 | SOULA Oldrich | 1978 | Czech Ski Team | 11. / H 36 | 2:24:37.3 | 0:22:35.2 | 0:51:50.1 | 46 | 1:55:25.4 | 60 | 2:15:36.2 | 61 | ||
60 | diplom | 3232 | GLEŃ Robert | 1976 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | 12. / H 36 | 2:24:45.8 | 0:22:43.7 | 0:52:54.3 | 67 | 1:54:47.5 | 55 | 2:15:10.7 | 57 | ||
61 | diplom | 3130 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 16. / H 21 | 2:25:02.6 | 0:23:00.5 | 0:51:40.6 | 44 | 1:53:49.4 | 47 | 2:15:12.7 | 58 | ||
62 | diplom | 18 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | Johanngeorgenstadt | 13. / H 36 | 2:25:03.9 | 0:23:01.8 | 0:53:52.8 | 80 | 1:55:47.1 | 63 | 2:15:44.5 | 62 | ||
63 | diplom | 215 | GEHRKE Tobias | 1979 | --- | 14. / H 36 | 2:25:18.0 | 0:23:15.9 | 0:52:47.4 | 64 | 1:55:40.3 | 62 | 2:16:00.5 | 63 | ||
64 | diplom | 51 | KRAUTLOHER Simon | 1993 | Vilshofen | 17. / H 21 | 2:25:32.4 | 0:23:30.3 | 0:51:51.4 | 47 | 1:55:30.1 | 61 | 2:16:08.7 | 64 | ||
65 | diplom | 14 | MAIER Viktor | 1957 | tsv-mönchröden | 2. / H 56 | 2:25:57.9 | 0:23:55.8 | 0:52:45.8 | 62 | 1:56:12.8 | 66 | 2:16:27.1 | 65 | ||
66 | diplom | 3124 | RUPNIK Marko | 1968 | tsk idrija | 7. / H 46 | 2:26:20.8 | 0:24:18.7 | 0:53:07.8 | 69 | 1:55:56.7 | 65 | 2:16:41.7 | 66 | ||
67 | diplom | 3125 | TREBING Immo | 1961 | ruhepuls40.de/SV Agenbach | 6. / H 51 | 2:26:31.3 | 0:24:29.2 | 0:53:34.1 | 75 | 1:56:48.4 | 68 | 2:17:02.8 | 67 | ||
68 | diplom | 3138 | HORN Johannes | 1990 | Löffler Skadi-Loppet Team | 18. / H 21 | 2:26:42.6 | 0:24:40.5 | 0:52:13.4 | 51 | 1:57:06.6 | 71 | 2:17:31.4 | 70 | ||
69 | diplom | 53 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 7. / H 41 | 2:26:53.4 | 0:24:51.3 | 0:53:44.1 | 77 | 1:56:42.4 | 67 | 2:17:13.7 | 68 | ||
70 | diplom | 20 | GARHAMMER Karl-Heinz | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 7. / H 51 | 2:27:01.9 | 0:24:59.8 | 0:54:19.4 | 86 | 1:57:24.5 | 74 | 2:17:31.1 | 69 | ||
71 | diplom | 78 | ŠIMURDA Richard | 1971 | Broumy | 8. / H 41 | 2:27:11.0 | 0:25:08.9 | 0:52:41.2 | 58 | 1:57:14.2 | 72 | 2:17:51.7 | 71 | ||
72 | diplom | 58 | HONES Josef | 1954 | Liebenau | 1. / H 61 | 2:27:38.1 | 0:25:36.0 | 0:54:08.7 | 82 | 1:57:46.4 | 78 | 2:18:03.7 | 72 | ||
73 | diplom | 27 | ACHATZ Thomas | 1963 | WSV Patersdorf | 8. / H 51 | 2:27:44.4 | 0:25:42.3 | 0:53:08.7 | 70 | 1:57:29.8 | 76 | 2:18:07.2 | 74 | ||
74 | diplom | 3302 | PETRITSCH Georg | 1981 | Styria United | 12. / H 31 | 2:27:56.2 | 0:25:54.1 | 0:53:19.6 | 73 | 1:57:04.8 | 70 | 2:18:04.0 | 73 | ||
75 | diplom | 45 | MEUSEL Ronald | 1970 | team slow | 9. / H 41 | 2:28:04.8 | 0:26:02.7 | 0:55:28.8 | 98 | 1:58:51.8 | 82 | 2:18:51.6 | 77 | ||
76 | diplom | 3168 | KERN Patrick | 1977 | Enzklösterle | 15. / H 36 | 2:28:14.2 | 0:26:12.1 | 0:53:09.5 | 71 | 1:57:37.8 | 77 | 2:18:52.1 | 78 | ||
77 | diplom | 3257 | MUCHA Edward | 1954 | LIMANOWA FORREST | 2. / H 61 | 2:28:25.9 | 0:26:23.8 | 0:55:43.0 | 103 | 1:59:39.2 | 88 | 2:19:28.9 | 83 | ||
78 | diplom | 48 | SEELK Konrad | 1961 | Tus Mitterteich | 9. / H 51 | 2:28:33.2 | 0:26:31.1 | 0:54:11.6 | 83 | 1:59:23.8 | 86 | 2:19:27.7 | 82 | ||
79 | diplom | 139 | KUDRIAHOV Stanislav | 1968 | Chusovoi | 8. / H 46 | 2:28:36.2 | 0:26:34.1 | 0:54:00.6 | 81 | 1:57:25.2 | 75 | 2:18:35.9 | 75 | ||
80 | diplom | 3129 | SCHRÖTTER Sebastian | 1990 | Löffler Skadi-Loppet Team | 19. / H 21 | 2:28:41.6 | 0:26:39.5 | 0:52:14.3 | 52 | 1:57:23.4 | 73 | 2:18:59.1 | 79 | ||
81 | diplom | 195 | BERGMANN Sebastian | 1987 | SV TU Ilmenau | 20. / H 21 | 2:28:52.7 | 0:26:50.6 | 0:55:28.0 | 97 | 1:58:56.9 | 83 | 2:19:29.5 | 84 | ||
82 | diplom | 3113 | PETRITSCH Stefan | 1985 | Styria United | 21. / H 21 | 2:29:01.2 | 0:26:59.1 | 0:53:18.9 | 72 | 1:57:04.2 | 69 | 2:18:50.2 | 76 | ||
83 | diplom | 31 | VOLKMER Udo | 1963 | SC Siedlinghausen | 10. / H 51 | 2:29:01.7 | 0:26:59.6 | 0:54:12.6 | 84 | 1:58:04.2 | 79 | 2:19:22.1 | 81 | ||
84 | diplom | 3246 | HELMERT André | 1975 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 16. / H 36 | 2:29:04.5 | 0:27:02.4 | 0:54:20.2 | 87 | 1:58:35.4 | 80 | 2:19:21.3 | 80 | ||
85 | diplom | 183 | DVOŘÁK František | 1979 | SKI Zoufalci | 17. / H 36 | 2:29:23.5 | 0:27:21.4 | 0:55:35.0 | 102 | 2:00:22.0 | 92 | 2:20:19.4 | 87 | ||
86 | diplom | 218 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 9. / H 46 | 2:29:25.4 | 0:27:23.3 | 0:55:32.1 | 100 | 2:00:40.8 | 93 | 2:20:19.3 | 86 | ||
87 | diplom | 3150 | KUISLE Michael | 1995 | SC Sonthofen | 3. / Jun | 2:29:49.7 | 0:27:47.6 | 0:51:20.3 | 40 | 2:00:20.9 | 91 | 2:20:20.0 | 89 | ||
88 | diplom | 3139 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 11. / H 51 | 2:29:58.8 | 0:27:56.7 | 0:55:07.7 | 93 | 1:59:30.8 | 87 | 2:20:12.7 | 85 | ||
89 | diplom | 3303 | DULLNIG Stefan | 1973 | Styria United | 10. / H 41 | 2:30:19.5 | 0:28:17.4 | 0:53:52.1 | 79 | 1:58:36.8 | 81 | 2:20:19.6 | 88 | ||
90 | diplom | 3252 | BUTZ Frank | 1969 | SC Girkhausen | 10. / H 46 | 2:30:39.1 | 0:28:37.0 | 0:56:20.2 | 113 | 2:00:52.6 | 95 | 2:21:14.3 | 92 | ||
91 | diplom | 141 | RIEDL Peter | 1981 | TSV-Carlsgrün | 13. / H 31 | 2:30:49.2 | 0:28:47.1 | 0:56:51.8 | 120 | 2:01:02.1 | 98 | 2:21:24.1 | 94 | ||
92 | diplom | 74 | WÄHRISCH Tilo | 1976 | Dresden | 18. / H 36 | 2:30:54.5 | 0:28:52.4 | 0:54:29.3 | 89 | 2:00:04.2 | 90 | 2:20:53.9 | 90 | ||
93 | diplom | 3296 | LARIONOV Andrei | 1962 | Lahti | 12. / H 51 | 2:31:17.2 | 0:29:15.1 | 0:55:57.8 | 107 | 2:00:57.3 | 96 | 2:21:33.9 | 95 | ||
94 | diplom | 4001 | MÜLLER Jessica | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1. / D 21 | 2:31:36.0 | 0:29:33.9 | 0:55:00.8 | 91 | 2:01:08.9 | 99 | 2:22:02.8 | 96 | ||
95 | diplom | 3128 | DANNER Franz | 1960 | --- | 13. / H 51 | 2:31:43.1 | 0:29:41.0 | 0:53:35.2 | 76 | 1:59:22.5 | 85 | 2:21:19.1 | 93 | ||
96 | diplom | 3132 | POSPISIL Vitek | 1977 | Zdravotník Praha | 19. / H 36 | 2:31:51.6 | 0:29:49.5 | 0:53:04.6 | 68 | 1:59:01.6 | 84 | 2:21:13.4 | 91 | ||
97 | diplom | 3295 | PFATRISCH Peter | 1959 | SV Sachsenkam | 3. / H 56 | 2:31:51.7 | 0:29:49.6 | 0:55:43.6 | 104 | 2:00:59.2 | 97 | 2:22:04.8 | 97 | ||
98 | diplom | 200 | NEUMEIER Michael | 1969 | SC Murnau | 11. / H 46 | 2:31:52.9 | 0:29:50.8 | 0:54:41.3 | 90 | 2:00:46.3 | 94 | 2:22:17.9 | 98 | ||
99 | diplom | 61 | KREJZA Luboš | 1971 | SK Lyžaři-běžci Frymburk | 11. / H 41 | 2:31:57.8 | 0:29:55.7 | 0:55:53.9 | 106 | 2:02:28.3 | 105 | 2:22:49.1 | 101 | ||
100 | diplom | 67 | WOLF Sepp | 1959 | SC Ruhpolding | 4. / H 56 | 2:32:07.9 | 0:30:05.8 | 0:55:20.8 | 95 | 2:01:46.1 | 101 | 2:22:32.3 | 100 |