Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVI. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2015

MTB
DATUM :20.6.2015 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2223 detail závodníka HOLUBÁŘ Filip CZE 1996 ELEVEN MERCEDES MITAS 1. /  Muži 19 let a starší 1:35:50.1 0:00:00.0
2 2001 detail závodníka SCHOLZE Patrick GER 1985 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 2. /  Muži 19 let a starší 1:38:02.5 0:02:12.4
3 2225 detail závodníka LICHAN Paul GER 1992 FAST Zweiradhaus e.V 3. /  Muži 19 let a starší 1:40:04.3 0:04:14.2
4 2017 detail závodníka NEKOLA Šimon CZE 1998 KT Tryskomyš 1. /  Junioři 17 - 18 let 1:42:21.8 0:06:31.7
5 2224 detail závodníka ČAPEK Jan CZE 1973 Amulet Rohože Team 1. /  Muži HAND 1:42:48.9 0:06:58.8
6 2042 detail závodníka VÍCH Michal CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2. /  Junioři 17 - 18 let 1:43:58.0 0:08:07.9
7 2176 detail závodníka PENJAK Adam CZE 1997 VELOCENTRUM SPECIALIZED 3. /  Junioři 17 - 18 let 1:44:35.1 0:08:45.0
8 2181 detail závodníka LUXEMBURG Jan CZE 1996 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 4. /  Muži 19 let a starší 1:46:32.4 0:10:42.3
9 2233 detail závodníka HERBER Jan CZE 1995 Superior Cyklofit team 5. /  Muži 19 let a starší 1:46:32.5 0:10:42.4
10 2185 detail závodníka KVASNIČKA Daniel CZE 1978 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 6. /  Muži 19 let a starší 1:47:53.4 0:12:03.3
11 2003 detail závodníka VLČEK Vojtěch CZE 1996 KL Sport Děčín 7. /  Muži 19 let a starší 1:48:28.3 0:12:38.2
12 2119 detail závodníka HORNIG Vítězslav CZE 1999 --- 1. /  Kadeti 15 - 16 let 1:49:04.3 0:13:14.2
13 2142 detail závodníka SCHREIBER Gustl GER 1979 PSV Zittau 8. /  Muži 19 let a starší 1:49:56.3 0:14:06.2
14 2194 detail závodníka LEJSEK Marek CZE 1985 --- 9. /  Muži 19 let a starší 1:50:29.1 0:14:39.0
15 2088 detail závodníka ŠLAMBOR Michal CZE 1976 Pakli sport klub 10. /  Muži 19 let a starší 1:51:08.6 0:15:18.5
16 2226 detail závodníka SCHMID Marcus GER 1995 --- 11. /  Muži 19 let a starší 1:51:24.5 0:15:34.4
17 2177 detail závodníka SPRINZ Matus CZE 1997 --- 4. /  Junioři 17 - 18 let 1:52:37.9 0:16:47.8
18 2015 detail závodníka TRUHLÁŘ Jan Jakub CZE 1997 --- 5. /  Junioři 17 - 18 let 1:52:39.5 0:16:49.4
19 2019 detail závodníka PETRUS Jaroslav CZE 1997 CK 1967 Česká Kamenice 6. /  Junioři 17 - 18 let 1:54:09.0 0:18:18.9
20 2131 detail závodníka KRISTIAN David CZE 1998 Liberec Ruprechtice 7. /  Junioři 17 - 18 let 1:55:23.6 0:19:33.5
21 2100 detail závodníka FINDEISEN Stefan GER 1981 --- 12. /  Muži 19 let a starší 1:57:26.7 0:21:36.6
22 2007 detail závodníka HAAS Václav CZE 1989 TRIATLON klub Klatovy 13. /  Muži 19 let a starší 1:58:53.4 0:23:03.3
23 2002 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1997 --- 8. /  Junioři 17 - 18 let 1:59:18.6 0:23:28.5
24 2078 detail závodníka HENKE Mathias GER 1969 Team 2radHenke 14. /  Muži 19 let a starší 2:00:00.7 0:24:10.6
25 2157 detail závodníka KRAMPE Alexander GER 1980 --- 15. /  Muži 19 let a starší 2:00:43.3 0:24:53.2
26 2008 detail závodníka KREJČÍ Dominik CZE 1997 Bike 2000 9. /  Junioři 17 - 18 let 2:00:45.4 0:24:55.3
27 2004 detail závodníka ŠANÍK Luděk CZE 1959 KC Pivovar Vratislavice 2. /  Muži HAND 2:01:05.5 0:25:15.4
28 2069 detail závodníka FIEDLER Robin GER 1987 Oderwitz 16. /  Muži 19 let a starší 2:01:11.2 0:25:21.1
29 2212 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 17. /  Muži 19 let a starší 2:01:54.0 0:26:03.9
30 2184 detail závodníka EISELT Oliver GER 1987 Tretlager Oybin 18. /  Muži 19 let a starší 2:02:03.9 0:26:13.8
31 2207 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Lenka CZE 1996 Hnízdil Team 1. /  Ženy 19 let a starší 2:02:24.2 0:26:34.1
32 2173 detail závodníka KAPOUN Pavel CZE 1978 JIZERSKÉ PEKÁRNY 19. /  Muži 19 let a starší 2:02:25.1 0:26:35.0
33 2231 detail závodníka BAUER Thomas GER 1987 EBM Race Team 20. /  Muži 19 let a starší 2:02:28.2 0:26:38.1
34 2016 detail závodníka BLAŽKOVÁ Vendula CZE 1996 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 2. /  Ženy 19 let a starší 2:02:29.5 0:26:39.4
35 2218 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany 21. /  Muži 19 let a starší 2:03:02.3 0:27:12.2
36 2011 detail závodníka MRKOS Robert CZE 1997 Rock Machine-Cyklomax 10. /  Junioři 17 - 18 let 2:03:06.6 0:27:16.5
37 2150 detail závodníka HUJER Ondřej CZE 1997 Madbike Liberec 11. /  Junioři 17 - 18 let 2:03:12.7 0:27:22.6
38 2144 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 --- 2. /  Kadeti 15 - 16 let 2:03:13.4 0:27:23.3
39 2136 detail závodníka MÜLLER Alexander GER 1982 --- 22. /  Muži 19 let a starší 2:03:55.6 0:28:05.5
40 2012 detail závodníka PREISLEROVÁ Karolína CZE 1994 --- 3. /  Ženy 19 let a starší 2:04:31.5 0:28:41.4
41 2013 detail závodníka KOCMAN Jan CZE 1998 --- 12. /  Junioři 17 - 18 let 2:04:38.2 0:28:48.1
42 2167 detail závodníka UDRŽAL Milan CZE 1964 VISA 23. /  Muži 19 let a starší 2:04:56.2 0:29:06.1
43 2135 detail závodníka BORMANN Eric GER 1999 TSV Großschönau 3. /  Kadeti 15 - 16 let 2:06:04.2 0:30:14.1
44 2076 detail závodníka ŠPINKA Martin CZE 1979 --- 24. /  Muži 19 let a starší 2:07:06.2 0:31:16.1
45 2027 detail závodníka VASZILY Lumir CZE 1986 SK SKIVELO neslyšících Olomouc 25. /  Muži 19 let a starší 2:08:17.0 0:32:26.9
46 2178 detail závodníka BEČKOVSKÝ Josef CZE 1977 SKP Česká lípa 26. /  Muži 19 let a starší 2:08:32.6 0:32:42.5
47 2084 detail závodníka KOPECKÝ Radek CZE 1974 --- 27. /  Muži 19 let a starší 2:08:50.8 0:33:00.7
48 2121 detail závodníka KROUPA Petr CZE 1978 --- 28. /  Muži 19 let a starší 2:09:12.3 0:33:22.2
49 2009 detail závodníka BLÁHA Marek CZE 1969 --- 29. /  Muži 19 let a starší 2:09:12.9 0:33:22.8
50 2143 detail závodníka ŠANÍK Jan CZE 1997 Ski klub Jablonec 13. /  Junioři 17 - 18 let 2:10:03.4 0:34:13.3
51 2151 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 MTB Tatatym 14. /  Junioři 17 - 18 let 2:10:07.5 0:34:17.4
52 2023 detail závodníka STEPHAN Johann GER 1996 --- 30. /  Muži 19 let a starší 2:10:52.1 0:35:02.0
53 2014 detail závodníka KOPECKÁ Ivana CZE 1978 Good Time's Cyklo Team Děčín 4. /  Ženy 19 let a starší 2:11:12.2 0:35:22.1
54 2073 detail závodníka VIMER Jakub CZE 1993 --- 31. /  Muži 19 let a starší 2:11:14.4 0:35:24.3
55 2163 detail závodníka LACHMAN Dominik CZE 1997 --- 15. /  Junioři 17 - 18 let 2:11:42.6 0:35:52.5
56 2153 detail závodníka JIŘENA Petr CZE 1980 --- 32. /  Muži 19 let a starší 2:11:45.3 0:35:55.2
57 2210 detail závodníka ARNDT Susann GER 1983 PSV Zittau 5. /  Ženy 19 let a starší 2:11:45.6 0:35:55.5
58 2036 detail závodníka SKOBLA Jiří CZE 2000 --- 4. /  Kadeti 15 - 16 let 2:11:46.5 0:35:56.4
59 2041 detail závodníka MERTENOVÁ Kateřina CZE 1989 Kellys Bike Ranch Team 6. /  Ženy 19 let a starší 2:11:51.0 0:36:00.9
60 2086 detail závodníka SISOLEFSKY Sven GER 1982 --- 33. /  Muži 19 let a starší 2:12:05.3 0:36:15.2
61 2232 detail závodníka MAGÁL Jiří CZE 1977 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 34. /  Muži 19 let a starší 2:13:21.1 0:37:31.0
62 2137 detail závodníka RICHTER Lutz GER 1980 --- 35. /  Muži 19 let a starší 2:13:21.2 0:37:31.1
63 2031 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 --- 36. /  Muži 19 let a starší 2:13:37.0 0:37:46.9
64 2097 detail závodníka HRDÝ Jan CZE 1998 --- 16. /  Junioři 17 - 18 let 2:14:16.5 0:38:26.4
65 2208 detail závodníka KAISER Sandra GER 1978 TBR Team Werner 7. /  Ženy 19 let a starší 2:14:22.8 0:38:32.7
66 2005 detail závodníka KOCMAN Petr CZE 1970 ČeMBA 3. /  Muži HAND 2:14:27.8 0:38:37.7
67 2200 detail závodníka JÍRA Jan CZE 1999 MTB Liberec 5. /  Kadeti 15 - 16 let 2:15:16.4 0:39:26.3
68 2010 detail závodníka MASTÍK Tomáš CZE 1978 Černí koně 4. /  Muži HAND 2:15:20.7 0:39:30.6
69 2024 detail závodníka BERÁNEK Jaroslav CZE 1969 CC 37. /  Muži 19 let a starší 2:15:23.8 0:39:33.7
70 2006 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 --- 38. /  Muži 19 let a starší 2:15:36.0 0:39:45.9
71 2094 detail závodníka HÄNEL Torsten GER 1968 O SEE Sports e.V. 39. /  Muži 19 let a starší 2:15:42.5 0:39:52.4
72 2022 detail závodníka JURAČKA Petr CZE 1971 --- 40. /  Muži 19 let a starší 2:15:44.4 0:39:54.3
73 2026 detail závodníka CEHLÁR Peter CZE 1980 Symbio+Cannondale 41. /  Muži 19 let a starší 2:15:56.1 0:40:06.0
74 2186 detail závodníka ŠVESTKA Martin CZE 1973 --- 42. /  Muži 19 let a starší 2:16:17.7 0:40:27.6
75 2106 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 43. /  Muži 19 let a starší 2:16:28.7 0:40:38.6
76 2089 detail závodníka LUPTAK Milos SVK 1984 bikeacademy.sk 44. /  Muži 19 let a starší 2:16:44.9 0:40:54.8
77 2025 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán CZE 1997 CC 17. /  Junioři 17 - 18 let 2:17:20.7 0:41:30.6
78 2029 detail závodníka VOJKOVSKÝ Petr CZE 1977 --- 45. /  Muži 19 let a starší 2:17:30.7 0:41:40.6
79 2172 detail závodníka SEMELKA Radek CZE 1981 --- 46. /  Muži 19 let a starší 2:18:12.0 0:42:21.9
80 2077 detail závodníka BARECZ Pavel CZE 1978 --- 47. /  Muži 19 let a starší 2:18:28.9 0:42:38.8
81 2171 detail závodníka LICHAN Katrin GER 1967 --- 8. /  Ženy 19 let a starší 2:18:35.1 0:42:45.0
82 2087 detail závodníka RADTKE Ralf GER 1974 Team de Luk 48. /  Muži 19 let a starší 2:18:46.6 0:42:56.5
83 2166 detail závodníka BÍNA Lukáš CZE 1979 VISA 49. /  Muži 19 let a starší 2:18:49.5 0:42:59.4
84 2107 detail závodníka KÖHLER Thomas GER 1980 Post-SV Görlitz 50. /  Muži 19 let a starší 2:18:58.9 0:43:08.8
85 2169 detail závodníka ŠRAJER Petr CZE 1978 --- 51. /  Muži 19 let a starší 2:19:34.2 0:43:44.1
86 2192 detail závodníka HOUSER Pavel CZE 1980 --- 52. /  Muži 19 let a starší 2:20:21.2 0:44:31.1
87 2030 detail závodníka TESAŘ Tomáš CZE 1978 --- 53. /  Muži 19 let a starší 2:20:23.2 0:44:33.1
88 2164 detail závodníka ZIEGER Christian GER 1984 SV Einheit Bräunsdorf 54. /  Muži 19 let a starší 2:20:42.8 0:44:52.7
89 2134 detail závodníka VACEK Lukáš CZE 1986 Koloshop Team Teplice 55. /  Muži 19 let a starší 2:21:46.8 0:45:56.7
90 2158 detail závodníka KOUDELKA Martin CZE 2001 --- 6. /  Kadeti 15 - 16 let 2:22:50.8 0:47:00.7
91 2201 detail závodníka MILER Petr CZE 1982 --- 56. /  Muži 19 let a starší 2:22:53.4 0:47:03.3
92 2021 detail závodníka WEINECK Sven GER 1971 --- 57. /  Muži 19 let a starší 2:24:45.3 0:48:55.2
93 2028 detail závodníka HEINZE Ralf GER 1964 ASVL Waltersdorf 58. /  Muži 19 let a starší 2:25:18.8 0:49:28.7
94 2033 detail závodníka ZERZÁN Čenda CZE 1961 --- 59. /  Muži 19 let a starší 2:26:16.0 0:50:25.9
95 2075 detail závodníka TLAPÁK Petr CZE 1976 Metalurgie Rumburk 60. /  Muži 19 let a starší 2:27:22.7 0:51:32.6
96 2197 detail závodníka JIRKŮ Milan CZE 1993 --- 61. /  Muži 19 let a starší 2:27:22.9 0:51:32.8
97 2112 detail závodníka JANEČEK Václav CZE 1973 ELAS 62. /  Muži 19 let a starší 2:27:52.3 0:52:02.2
98 2035 detail závodníka SCHLÜTER Marc GER 1967 Bertsdorfer SV 63. /  Muži 19 let a starší 2:28:31.7 0:52:41.6
99 2120 detail závodníka ENDER Klaus GER 1974 Bertsdorfer SV 64. /  Muži 19 let a starší 2:28:45.1 0:52:55.0
100 2145 detail závodníka KNÍŽEK Josef CZE 1998 Triatlon Hrádek nad Nisou 18. /  Junioři 17 - 18 let 2:29:27.7 0:53:37.6