Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)

Běžecké lyžování
DATUM :12.3.2016 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 #
1 445 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Fischer Racing Team / SC Norweger 1896 Annaberg e. 1. /  M19-29F 0:59:08.2 0:00:00.0 11:23.6 2 0:36:41.7 1
2 563 detail závodníka ŠRETR Radek CZE 1982 PIONEER Investments craft 1. /  M30-39F 0:59:13.2 0:00:05.0 11:23.9 3 0:36:42.0 2
3 661 detail závodníka PŠENIČKA Jakub CZE 1991 Silvini Madshus team 2. /  M19-29F 1:01:18.4 0:02:10.2 11:21.6 1 0:37:43.0 4
4 434 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 2. /  M30-39F 1:01:49.4 0:02:41.2 11:24.6 4 0:37:41.7 3
5 565 detail závodníka UNGER Philipp GER 1998 SV Stützengrün 1. /  M17-18F 1:03:55.2 0:04:47.0 12:05.9 10 0:39:19.2 5
6 548 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 3. /  M30-39F 1:04:20.4 0:05:12.2 11:43.6 6 0:39:23.2 7
7 508 detail závodníka MEYER Olaf GER 1973 SC NORWEGER Annaberg 1. /  M40-49F 1:04:30.9 0:05:22.7 11:44.9 7 0:39:20.5 6
8 352 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 2. /  M40-49F 1:05:07.4 0:05:59.2 11:43.1 5 0:39:25.5 8
9 492 detail závodníka SCHREIER Michel GER 1997 SV Stützengrün 3. /  M19-29F 1:05:13.5 0:06:05.3 12:04.4 9 0:40:27.5 10
10 675 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VŠSK MFF UK 4. /  M19-29F 1:05:19.9 0:06:11.7 12:36.1 12 0:40:36.5 11
11 353 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1989 Kasper Swix Team 5. /  M19-29F 1:05:28.2 0:06:20.0 12:03.9 8 0:40:26.7 9
12 405 detail závodníka NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 3. /  M40-49F 1:07:30.4 0:08:22.2 12:39.9 14 0:41:20.7 12
13 449 detail závodníka EBERL Filip CZE 1982 --- 4. /  M30-39F 1:07:31.4 0:08:23.2 12:42.4 16 0:41:21.7 13
14 537 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 4. /  M40-49F 1:08:12.2 0:09:04.0 12:50.9 22 0:41:57.0 15
15 460 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 BIKE BRDY 5. /  M40-49F 1:08:35.2 0:09:27.0 13:31.4 33 0:42:52.5 23
16 600 detail závodníka HARTMANN Sven GER 1970 SV Bockau 6. /  M40-49F 1:08:39.4 0:09:31.2 12:46.9 19 0:42:09.5 17
17 351 detail závodníka MAREK Michal CZE 1992 Rossignol racing team 6. /  M19-29F 1:08:55.2 0:09:47.0 12:53.4 24 0:42:23.5 18
18 429 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 7. /  M40-49F 1:09:02.7 0:09:54.5 12:15.9 11 0:41:48.5 14
19 613 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1954 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M60+F 1:09:04.9 0:09:56.7 12:47.4 20 0:41:58.0 16
20 356 detail závodníka WŰRZ Martin CZE 1963 CRS Sport 1. /  M50-59F 1:09:07.2 0:09:59.0 12:41.4 15 0:42:29.2 19
21 357 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 5. /  M30-39F 1:09:11.9 0:10:03.7 12:52.2 23 0:42:54.2 24
22 564 detail závodníka DIETZE Anna-Maria GER 1999 PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge 1. /  W17-18F 1:09:53.7 0:10:45.5 12:38.9 13 0:42:35.5 21
22 566 detail závodníka HEINRICH Tom GER 1998 TSG Sehma 2. /  M17-18F 1:09:53.7 0:10:45.5 12:43.6 17 0:42:34.5 20
24 665 detail závodníka STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 8. /  M40-49F 1:09:58.4 0:10:50.2 12:44.4 18 0:42:39.2 22
25 646 detail závodníka VORBERG Jörg GER 1974 SSV - geyer 9. /  M40-49F 1:10:16.2 0:11:08.0 13:11.1 28 0:43:11.5 27
26 441 detail závodníka BOUCHAL Jiří CZE 1984 USK CS Plzeň 6. /  M30-39F 1:10:22.4 0:11:14.2 12:50.4 21 0:43:10.5 26
27 677 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 2. /  M50-59F 1:10:24.2 0:11:16.0 13:15.4 29 0:43:09.0 25
28 382 detail závodníka MALÝ Ondřej CZE 1994 FEL Praha 7. /  M19-29F 1:11:04.9 0:11:56.7 13:03.6 26 0:43:39.2 28
29 502 detail závodníka BRABEC Jakub CZE 2001 --- 3. /  M17-18F 1:11:05.7 0:11:57.5 13:48.4 39 0:44:24.7 35
30 451 detail závodníka NAGY Josef CZE 1999 GLEDE Team 4. /  M17-18F 1:11:06.2 0:11:58.0 13:28.1 32 0:44:05.0 33
31 664 detail závodníka PFOFF Michal CZE 1989 Sk Sport Zbraslav 8. /  M19-29F 1:11:11.4 0:12:03.2 13:54.1 44 0:44:47.7 38
32 420 detail závodníka KOVÁŘ Zbyněk CZE 1977 Česká Spořitelna MTB Hobby A 7. /  M30-39F 1:11:16.4 0:12:08.2 12:59.9 25 0:44:00.3 32
33 380 detail závodníka KOTRČ David CZE 1992 Sk Sport Zbraslav 9. /  M19-29F 1:11:17.2 0:12:09.0 14:31.1 54 0:45:18.7 42
34 671 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotník Praha 8. /  M30-39F 1:11:22.2 0:12:14.0 13:50.9 41 0:44:26.2 36
35 396 detail závodníka NEDVĚD Miroslav CZE 1956 TJ Horní mísečky 2. /  M60+F 1:11:44.7 0:12:36.5 13:32.4 34 0:43:58.7 31
36 354 detail závodníka ZIKMUND Zdeněk CZE 1967 GLEDE Team 10. /  M40-49F 1:11:49.7 0:12:41.5 13:35.7 37 0:44:27.2 37
37 651 detail závodníka REJZEK Martin GER 1972 ELEVEN eintracht braunschweig 11. /  M40-49F 1:11:51.7 0:12:43.5 13:09.1 27 0:43:56.5 29
38 367 detail závodníka REJZKOVA Helena GER 1972 KARLOVY VARY 1. /  W40-49F 1:11:53.5 0:12:45.3 13:16.4 30 0:43:57.0 30
39 448 detail závodníka BOŘÁNEK Petr CZE 1970 Slovan Zdravotnik 12. /  M40-49F 1:12:24.2 0:13:16.0 13:23.4 31 0:44:24.0 34
40 634 detail závodníka ZATLOUKAL Vít CZE 1970 Pupkani KV 13. /  M40-49F 1:14:02.2 0:14:54.0 13:51.6 42 0:45:10.7 41
41 450 detail závodníka EBERL Tomáš CZE 1984 Bano 9. /  M30-39F 1:14:17.7 0:15:09.5 13:33.9 36 0:45:09.7 40
42 470 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 3. /  M50-59F 1:14:31.7 0:15:23.5 13:33.1 35 0:45:09.0 39
43 546 detail závodníka NOSÁL Tomáš CZE 1981 --- 10. /  M30-39F 1:15:30.7 0:16:22.5 14:25.4 52 0:46:49.0 46
44 571 detail závodníka PAŘÍK Ondřej CZE 1983 --- 11. /  M30-39F 1:15:52.7 0:16:44.5 13:53.1 43 0:46:10.5 43
45 80 detail závodníka VOLNÝ Michal CZE 1982 Bauer 12. /  M30-39F 1:16:19.7 0:17:11.5 14:23.1 51 0:46:44.7 45
46 625 detail závodníka SEMMLER Georg CZE 1993 SV GROSSWALTERSDORF 10. /  M19-29F 1:16:22.5 0:17:14.3 14:07.4 45 0:46:42.2 44
47 663 detail závodníka ESCHER Hendrik GER 1966 SC NORWEGER Annaberg 4. /  M50-59F 1:16:28.1 0:17:19.9 15:01.9 61 0:47:46.2 51
48 667 detail závodníka ČAPEK Jan CZE 1989 VŠSK MFF UK 11. /  M19-29F 1:16:43.1 0:17:34.9 13:49.4 40 0:47:15.5 47
49 435 detail závodníka PEROUTKA Tomáš CZE 1981 WiTTE bike team 13. /  M30-39F 1:17:04.7 0:17:56.5 15:17.1 64 0:48:02.0 53
50 376 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 XC Sport Nordic Team 2. /  W17-18F 1:17:17.2 0:18:09.0 14:09.6 46 0:47:19.5 48
51 640 detail závodníka DVOŘÁK Miloš CZE 1973 JK Racing 14. /  M40-49F 1:17:37.5 0:18:29.3 14:26.9 53 0:47:28.7 50
52 637 detail závodníka PŘIBÍK Jiří CZE 1950 Tatran Železná Ruda 3. /  M60+F 1:17:46.5 0:18:38.3 14:15.1 47 0:47:49.2 52
53 645 detail závodníka DĚBNÁR Jan CZE 1972 dz team nejdek 15. /  M40-49F 1:18:04.7 0:18:56.5 15:11.4 63 0:48:37.7 57
54 501 detail závodníka SOBÍŠEK Martin CZE 1998 SPARTA 5. /  M17-18F 1:18:17.2 0:19:09.0 14:57.4 58 0:49:29.7 59
55 452 detail závodníka SOBÍŠEK Tomáš CZE 2001 Sparta Praha-kajak 6. /  M17-18F 1:18:23.7 0:19:15.5 14:53.1 57 0:49:03.3 58
56 561 detail závodníka TOMÍČEK Pavel CZE 1977 Prazdroj 14. /  M30-39F 1:18:43.1 0:19:34.9 14:21.4 50 0:48:04.2 54
57 360 detail závodníka ZOLD Stefan CZE 1962 --- 5. /  M50-59F 1:18:44.7 0:19:36.5 15:59.6 76 0:49:49.7 62
58 363 detail závodníka ŠMAUS Ivan CZE 1962 GLEDE Team 6. /  M50-59F 1:18:55.2 0:19:47.0 13:45.1 38 0:47:20.5 49
59 361 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 16. /  M40-49F 1:19:49.1 0:20:40.9 14:18.9 48 0:48:23.5 55
60 358 detail závodníka PAVEL Jan CZE 1969 --- 17. /  M40-49F 1:20:13.2 0:21:05.0 15:19.1 66 0:49:36.0 61
61 436 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 Alpin Club Plzeň 15. /  M30-39F 1:20:35.5 0:21:27.3 14:21.1 49 0:48:27.3 56
62 622 detail závodníka OERTEL Cornelius GER 1984 Laufteam TU Bergakademie Freiberg 16. /  M30-39F 1:20:46.5 0:21:38.3 16:01.9 77 0:50:22.8 64
63 608 detail závodníka KRÁLOVEC Lukáš CZE 1985 TRISPORT 17. /  M30-39F 1:20:59.2 0:21:51.0 16:33.1 86 0:51:23.2 73
64 542 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 18. /  M40-49F 1:21:25.2 0:22:17.0 15:28.4 70 0:49:50.7 63
65 371 detail závodníka ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 7. /  M50-59F 1:21:42.5 0:22:34.3 14:35.9 55 0:49:32.7 60
66 364 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Trutnov 18. /  M30-39F 1:22:25.5 0:23:17.3 15:17.9 65 0:50:43.2 67
67 676 detail závodníka PELC Vít CZE 1962 cyklo sLANÝ 8. /  M50-59F 1:22:31.5 0:23:23.3 15:54.1 74 0:51:05.2 70
68 643 detail závodníka KRÁTKÝ Luboš CZE 1977 Sweep Chomutov 19. /  M30-39F 1:23:02.5 0:23:54.3 15:50.6 71 0:50:49.7 68
69 366 detail závodníka WÜRZOVÁ Anna CZE 1994 CRS Sport 1. /  W19-29F 1:23:16.7 0:24:08.5 14:49.4 56 0:50:37.2 65
70 407 detail závodníka KOLÁŘ Petr CZE 1972 SK KOLIS 19. /  M40-49F 1:23:54.5 0:24:46.3 15:09.9 62 0:50:41.7 66
71 521 detail závodníka NOVÁKOVÁ Eva CZE 1968 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  W40-49F 1:23:55.5 0:24:47.3 15:53.9 73 0:51:33.5 74
72 425 detail závodníka MARTINOVSKÝ Radek CZE 1972 LK ŠKODA PLZEŇ 20. /  M40-49F 1:24:13.7 0:25:05.5 15:55.7 75 0:51:34.2 75
73 390 detail závodníka HRBEK Luděk CZE 1967 Kanoistika Chomutov 21. /  M40-49F 1:24:16.5 0:25:08.3 16:02.9 78 0:51:36.2 76
74 439 detail závodníka JANAK Karel CZE 1957 Titan SC 9. /  M50-59F 1:24:21.5 0:25:13.3 15:52.4 72 0:52:36.3 80
75 430 detail závodníka KERVITCER Jan CZE 1978 Kerteam 20. /  M30-39F 1:24:24.2 0:25:16.0 16:33.6 87 0:52:31.0 79
76 368 detail závodníka ZIKMUNDOVÁ Anita CZE 2000 GLEDE Team 3. /  W17-18F 1:24:27.3 0:25:19.1 15:24.9 68 0:51:57.7 77
77 463 detail závodníka NĚMEČKOVÁ Eliška CZE 1997 GLEDE Team 2. /  W19-29F 1:24:34.7 0:25:26.5 15:19.9 67 0:51:02.7 69
78 374 detail závodníka KULHAVÝ Lukáš CZE 1989 --- 12. /  M19-29F 1:24:59.4 0:25:51.2 16:03.9 79 0:52:23.5 78
79 567 detail závodníka HÄENEL Germaid GER 1960 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 1. /  W50-59F 1:25:15.3 0:26:07.1 14:58.4 59 0:51:19.2 71
80 568 detail závodníka HAENEL Lutz GER 1960 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 10. /  M50-59F 1:25:15.7 0:26:07.5 15:00.4 60 0:51:20.5 72
81 432 detail závodníka ČELMÁK Petr CZE 1972 --- 22. /  M40-49F 1:25:40.2 0:26:32.0 17:22.6 101 0:53:44.3 84
82 458 detail závodníka VOTOČEK Miroslav CZE 1986 Krákora 21. /  M30-39F 1:26:09.3 0:27:01.1 16:20.9 81 0:53:15.0 83
83 633 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 23. /  M40-49F 1:26:25.2 0:27:17.0 16:58.1 92 0:54:32.8 88
84 362 detail závodníka ČEŠNER Vladimír CZE 1958 ODOLENÁ VODA 11. /  M50-59F 1:26:41.3 0:27:33.1 16:43.6 89 0:54:15.8 86
85 426 detail závodníka WŰRZOVÁ Kateřina CZE 1969 CRS Sport 3. /  W40-49F 1:26:55.7 0:27:47.5 16:05.1 80 0:52:45.5 82
86 462 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Karolina CZE 1996 GLEDE Team 3. /  W19-29F 1:27:28.7 0:28:20.5 15:26.6 69 0:52:40.0 81
87 606 detail závodníka ŽIŽKA Ondřej CZE 1989 TRISPORT 13. /  M19-29F 1:27:41.2 0:28:33.0 17:06.1 96 0:54:22.8 87
88 488 detail závodníka NETREBA Karl CZE 1949 --- 4. /  M60+F 1:28:16.2 0:29:08.0 16:23.1 82 0:53:59.3 85
89 632 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Sokol Horní Branná 2. /  W50-59F 1:28:57.2 0:29:49.0 16:41.6 88 0:54:53.5 89
90 421 detail závodníka GENCHEV Miroslav SUI 1975 --- 24. /  M40-49F 1:29:20.7 0:30:12.5 17:37.1 108 0:55:34.3 93
91 659 detail závodníka KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 Žižkovský tygři 12. /  M50-59F 1:29:35.7 0:30:27.5 18:13.9 120 0:55:47.0 98
92 647 detail závodníka HORNÍK Petr CZE 1979 IHC Rakovník 22. /  M30-39F 1:29:39.5 0:30:31.3 17:29.6 104 0:55:31.0 91
93 459 detail závodníka VOTOCEK Vojtech CZE 1988 --- 14. /  M19-29F 1:29:40.3 0:30:32.1 17:35.9 107 0:56:24.3 106
94 678 detail závodníka PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie CZE 1980 CS Stodůlky 1. /  W30-39F 1:29:43.7 0:30:35.5 17:00.6 93 0:55:43.8 97
95 615 detail závodníka JANATA Jindřich CZE 1973 --- 25. /  M40-49F 1:29:44.7 0:30:36.5 16:47.6 91 0:56:09.0 103
96 365 detail závodníka NAXEROVÁ Jana CZE 1966 USK CS Plzeň 3. /  W50-59F 1:29:51.4 0:30:43.2 17:23.4 102 0:55:38.5 96
97 370 detail závodníka ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 23. /  M30-39F 1:30:00.2 0:30:52.0 16:29.9 85 0:55:32.0 92
98 377 detail závodníka ZEISEL Viktor CZE 1956 --- 5. /  M60+F 1:30:23.3 0:31:15.1 17:46.6 110 0:56:06.8 102
99 642 detail závodníka NAVRÁTIL Zdeněk CZE 1979 Prague Runners 24. /  M30-39F 1:30:26.5 0:31:18.3 17:50.9 111 0:56:17.0 104
100 455 detail závodníka POHAN Karel CZE 1982 --- 25. /  M30-39F 1:30:26.7 0:31:18.5 18:08.6 118 0:56:00.3 100