Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)

Běžecké lyžování
DATUM :12.3.2016 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 476 detail závodníka BAUER Matyáš CZE 2004 LK Slovan K. Vary 1. /  M12 0:05:43.6 0:00:00.0
2 477 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 2004 LK Slovan K. Vary 2. /  M12 0:05:53.6 0:00:10.0
3 619 detail závodníka PAVLAS Ondřej CZE 2004 LK Slovan K.Vary 3. /  M12 0:06:04.4 0:00:20.8
4 611 detail závodníka PEŠINA Jakub CZE 2004 Spartak Police 4. /  M12 0:06:06.4 0:00:22.8
5 588 detail závodníka KOLLÁR Nikola CZE 2004 Slovan Karlovy Vary 5. /  M12 0:06:10.1 0:00:26.5
6 484 detail závodníka NOVÁKOVÁ Anna CZE 2004 SNKV 1. /  W12 0:06:20.4 0:00:36.8
7 595 detail závodníka KOLOVRATOVÁ Tereza CZE 2006 LK Slovan Karlovy Vary 1. /  W10 0:06:21.1 0:00:37.5
8 482 detail závodníka GAŠEK Matouš CZE 2004 LK Skovan Karlovy Vary 6. /  M12 0:06:33.1 0:00:49.5
9 535 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ Zuzana CZE 2005 LK Skovan Karlovy Vary 2. /  W12 0:06:37.4 0:00:53.8
10 596 detail závodníka KOLOVRATOVÁ Adéla CZE 2004 LK Slovan K. Vary 3. /  W12 0:06:46.1 0:01:02.5
10 601 detail závodníka SMEJKALOVÁ Viktorie CZE 2004 SK Slovan 3. /  W12 0:06:46.1 0:01:02.5
12 638 detail závodníka KULHÁNEK Ondřej CZE 2004 LK Slovan 7. /  M12 0:06:52.6 0:01:09.0
13 612 detail závodníka PEŠINA Jan CZE 2006 Spartak Police 1. /  M10 0:06:57.1 0:01:13.5
14 499 detail závodníka BAUEROVÁ Aneta CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  W10 0:07:03.4 0:01:19.8
15 466 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2007 SAMOLEPKY.CZ 2. /  M10 0:07:13.1 0:01:29.5
16 582 detail závodníka KOVÁČ štěpán CZE 2005 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  M12 0:07:26.9 0:01:43.3
17 639 detail závodníka KULHÁNEK Jáchym CZE 2006 LK Skovan Karlovy Vary 3. /  M10 0:07:27.6 0:01:44.0
18 446 detail závodníka REJZEK Matej CZE 2005 Eintracht Brunschweig 9. /  M12 0:07:47.0 0:02:03.4
19 486 detail závodníka BURŠÍK Lukáš CZE 2004 Slovan Karlovy Vary 10. /  M12 0:07:47.1 0:02:03.5
20 533 detail závodníka SÝKORA Vojta CZE 2005 USK CS Plzeň 11. /  M12 0:07:52.9 0:02:09.3
21 424 detail závodníka PEŠTOVÁ Kamila CZE 2007 USK CS Plzeň 3. /  W10 0:07:56.4 0:02:12.8
22 479 detail závodníka GAŠEK Šimon CZE 2007 LK Slovan K.Vary 4. /  M10 0:07:59.6 0:02:16.0
23 624 detail závodníka VYSKOČIL Jan CZE 2006 LK Skovan Karlovy Vary 5. /  M10 0:08:02.1 0:02:18.5
24 592 detail závodníka SIMBARTL Eduard CZE 2006 Spartak Vrchlabí 6. /  M10 0:08:08.2 0:02:24.6
25 474 detail závodníka PÁTKOVÁ Viktorie CZE 2007 LK Slovan K. Vary 4. /  W10 0:08:10.4 0:02:26.8
26 515 detail závodníka FRÜHAUF Matyáš CZE 2005 LK Slovan 12. /  M12 0:08:21.9 0:02:38.3
27 536 detail závodníka KOLENATÁ Ema CZE 2004 LK Slovan K. Vary 5. /  W12 0:08:24.1 0:02:40.5
28 545 detail závodníka RÁDL Mikeš CZE 2005 LK Slovan K. Vary 13. /  M12 0:08:25.6 0:02:42.0
29 541 detail závodníka KINDL Robin CZE 2005 Iron Stars 14. /  M12 0:08:47.1 0:03:03.5
30 636 detail závodníka ŘEHÁKOVÁ Mirka CZE 2006 LK Slovan 5. /  W10 0:08:55.4 0:03:11.8
31 591 detail závodníka WITNEY Samuel CZE 2007 LK Slovan K.Vary 7. /  M10 0:09:04.7 0:03:21.1
32 631 detail závodníka KŘEMEN David CZE 2006 --- 8. /  M10 0:09:08.1 0:03:24.5
33 808 detail závodníka FRÜHAUFOVÁ Jůlie CZE 2007 LK Slovan 6. /  W10 0:09:08.6 0:03:25.0
34 485 detail závodníka SOUKUPOVÁ Silvie CZE 2007 LK Slovan 7. /  W10 0:09:33.1 0:03:49.5
35 539 detail závodníka ŠIMURDA Matěj CZE 2006 USK CS Plzeň 9. /  M10 0:09:36.4 0:03:52.8
36 644 detail závodníka ?????? CZE 2004 --- 15. /  M12 0:09:53.1 0:04:09.5
37 472 detail závodníka HOLÁ Valerie CZE 2006 LK Slovan K.Vary 8. /  W10 0:09:54.9 0:04:11.3
38 653 detail závodníka DĚBNÁR Josef CZE 2006 D2 Team Nejdek 10. /  M10 0:09:57.9 0:04:14.3
39 480 detail závodníka ŠEDÁ Michaela CZE 2007 LK Slovan K.Vary 9. /  W10 0:09:58.4 0:04:14.8
40 621 detail závodníka ŠIROKÝ Oldřich CZE 2005 Ski klub Jablonec 16. /  M12 0:10:10.1 0:04:26.5
41 395 detail závodníka KRÁL Petr CZE 2005 --- 17. /  M12 0:10:13.9 0:04:30.3
42 385 detail závodníka MIŠEKOVÁ Kateřina CZE 2006 TJ SOKOL SENOHRABY 10. /  W10 0:10:58.4 0:05:14.8
43 534 detail závodníka SÝKORA Štěpán CZE 2007 USK CS Plzeň 11. /  M10 0:11:41.4 0:05:57.8
44 401 detail závodníka SMETANKOVÁ Barbora CZE 2006 Ski Team Jinočany 11. /  W10 0:12:26.2 0:06:42.6
45 408 detail závodníka DEVERA Lukáš CZE 2007 --- 12. /  M10 0:13:40.9 0:07:57.3
46 506 detail závodníka MACKUROVÁ Natálka CZE 2006 --- 12. /  W10 0:15:25.9 0:09:42.3