Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského (neděle)

Běžecké lyžování
DATUM :13.3.2016 MÍSTO :Boží Dar
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Myslivny 1 # Myslivny 2 #
1 241 detail závodníka MEYER Olaf GER 1973 SC NORWEGER Annaberg 1. /  MK40-49 1:06:07.4 0:00:00.0 12:50.9 2 0:41:06.7 1
2 227 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1. /  MK30-39 1:06:22.7 0:00:15.3 --- --- --- ---
3 202 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1989 Kasper Swix Team 1. /  MK19-29 1:07:55.7 0:01:48.3 12:51.7 3 0:41:26.0 2
4 280 detail závodníka MYŠÍK Kamil CZE 1978 Krušnohorský dvůr 2. /  MK30-39 1:08:40.9 0:02:33.5 12:49.4 1 0:41:57.5 3
5 298 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VŠSK MFF UK 2. /  MK19-29 1:10:29.9 0:04:22.5 13:16.4 4 0:43:54.0 4
6 263 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1954 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  MK60+ 1:11:48.7 0:05:41.3 13:29.4 12 0:43:59.0 7
7 232 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 3. /  MK30-39 1:11:57.9 0:05:50.5 13:25.2 8 0:43:57.0 6
8 201 detail závodníka MAREK Michal CZE 1992 Rossignol racing team 3. /  MK19-29 1:12:07.5 0:06:00.1 13:23.9 6 0:43:56.5 5
9 279 detail závodníka KAFKA Martin CZE 1980 SPUKK 4. /  MK30-39 1:12:49.2 0:06:41.8 13:21.4 5 0:44:23.8 9
10 265 detail závodníka STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 2. /  MK40-49 1:13:08.7 0:07:01.3 13:26.2 10 0:44:15.0 8
11 226 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 3. /  MK40-49 1:13:53.8 0:07:46.4 13:25.7 9 0:45:14.8 10
12 318 detail závodníka MÜLLER Uwe GER 1980 SV Chemnitz/Harthau 5. /  MK30-39 1:13:59.4 0:07:52.0 13:28.2 11 0:45:15.3 11
13 250 detail závodníka KAMARYT Tomáš CZE 1988 LK Slovan Karlovy Vary 4. /  MK19-29 1:15:24.7 0:09:17.3 14:09.9 15 0:46:47.8 13
14 203 detail závodníka ŠMAUS Antonín CZE 2000 GLEDE Team 1. /  MK17-18 1:15:34.2 0:09:26.8 13:24.7 7 0:45:56.8 12
15 293 detail závodníka KLEEMANN Franz GER 2000 SSV Sayda 1863 2. /  MK17-18 1:15:45.8 0:09:38.4 13:55.4 13 0:46:56.8 14
16 316 detail závodníka KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 Tatran Chodov 1. /  MK50-59 1:17:10.2 0:11:02.8 14:50.4 22 0:47:55.0 17
17 236 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 2. /  MK50-59 1:17:11.2 0:11:03.8 14:15.4 16 0:47:19.8 15
18 204 detail závodníka ŠMAUS Jan CZE 1997 GLEDE Team 5. /  MK19-29 1:18:27.2 0:12:19.8 14:30.2 18 0:48:15.3 18
19 205 detail závodníka MICHEK David CZE 1998 GLEDE Team 3. /  MK17-18 1:19:16.2 0:13:08.8 14:18.2 17 0:47:53.5 16
20 290 detail závodníka ROSCHER Paul GER 2000 SV Neudorf 4. /  MK17-18 1:19:35.5 0:13:28.1 13:56.7 14 0:48:40.3 19
21 229 detail závodníka NAGY Josef CZE 1999 GLEDE Team 5. /  MK17-18 1:19:54.7 0:13:47.3 14:36.9 19 0:49:07.3 20
22 225 detail závodníka KOLÁŘ Petr CZE 1972 SK KOLIS 4. /  MK40-49 1:20:34.2 0:14:26.8 14:55.2 23 0:49:44.5 21
23 254 detail závodníka KADLEC Marek CZE 1995 Plzeň 10 - Lhota 6. /  MK19-29 1:21:10.8 0:15:03.4 14:48.4 21 0:50:19.8 22
24 217 detail závodníka PANENKA Ondřej CZE 1980 RK Trója 6. /  MK30-39 1:21:45.1 0:15:37.7 14:47.9 20 0:50:22.3 23
25 237 detail závodníka PLHA Martin CZE 2002 LK Slovan K. Vary 6. /  MK17-18 1:24:30.5 0:18:23.1 15:30.7 24 0:51:47.5 24
26 294 detail závodníka PREZEWOVSKI Luca Marie GER 2000 SSV Pulsschlag 1. /  WK17-18 1:25:06.8 0:18:59.4 15:31.9 25 0:52:17.3 26
27 207 detail závodníka ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 3. /  MK50-59 1:25:47.6 0:19:40.2 15:35.7 26 0:52:05.0 25
28 267 detail závodníka ZATLOUKAL Kryštof CZE 2002 LK Slovan K.Vary 7. /  MK17-18 1:26:04.2 0:19:56.8 16:07.7 33 0:52:56.0 29
29 276 detail závodníka KOLOVRAT Jiří CZE 1969 LK Slovan K. Vary 5. /  MK40-49 1:26:09.2 0:20:01.8 16:03.9 29 0:53:02.1 32
30 317 detail závodníka GRILLE Günter GER 1954 FAHRRAD Grille 2. /  MK60+ 1:26:14.6 0:20:07.2 16:06.9 31 0:53:05.5 33
31 315 detail závodníka HÖLL Petr CZE 1968 Tatran Chodov 6. /  MK40-49 1:26:18.7 0:20:11.3 16:07.4 32 0:53:00.3 31
32 301 detail závodníka KŘÍČEK Jan CZE 1946 Uměl. školy Pha 3. /  MK60+ 1:26:19.8 0:20:12.4 15:47.4 27 0:53:00.0 30
33 210 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 XC Sport Nordic Team 2. /  WK17-18 1:26:23.8 0:20:16.4 15:55.2 28 0:52:52.0 27
34 258 detail závodníka NOVOTNÝ Jindřich CZE 2002 LK jasan Aš 8. /  MK17-18 1:26:45.2 0:20:37.8 16:34.2 40 0:52:54.0 28
35 228 detail závodníka JANAK Karel CZE 1957 Titan SC 4. /  MK50-59 1:27:11.1 0:21:03.7 16:05.9 30 0:53:46.0 34
36 310 detail závodníka ŠIMEK Tomáš CZE 1963 --- 5. /  MK50-59 1:29:18.8 0:23:11.4 16:08.7 34 0:54:18.5 35
37 257 detail závodníka NOVOTNÝ David CZE 2002 LK jasan Aš 9. /  MK17-18 1:29:27.8 0:23:20.4 17:17.9 48 0:54:41.5 36
38 122 detail závodníka DVOŘÁK Miloš CZE 1973 JK Racing 7. /  MK40-49 1:31:02.4 0:24:55.0 16:28.7 36 0:55:13.8 37
39 230 detail závodníka ŠREJMA Marek GER 1975 --- 8. /  MK40-49 1:31:10.8 0:25:03.4 16:29.4 37 0:55:59.1 39
40 243 detail závodníka BURŠÍK Karel CZE 1973 LK Slovan 9. /  MK40-49 1:31:35.6 0:25:28.2 16:42.7 43 0:55:58.1 38
41 270 detail závodníka BEŠTA Václav CZE 2002 LK Slovan K.Vary 10. /  MK17-18 1:31:46.5 0:25:39.1 17:42.9 51 0:57:05.5 46
42 287 detail závodníka MORGENSTERN Sabine Katrin GER 1961 ATSV Gebirge 1. /  WK50-59 1:32:04.8 0:25:57.4 16:48.4 44 0:56:24.5 41
43 285 detail závodníka HEINRICH Liane GER 1962 VfA endLOS Dresden 2. /  WK50-59 1:32:20.1 0:26:12.7 16:38.2 42 0:56:31.8 42
44 273 detail závodníka HUSÁK Robin CZE 2002 LK Slovan K.Vary 11. /  MK17-18 1:32:27.5 0:26:20.1 17:43.9 52 0:57:04.8 45
45 212 detail závodníka ŠREJMA Jiří GER 1948 --- 4. /  MK60+ 1:32:58.5 0:26:51.1 16:32.7 39 0:56:53.8 44
46 309 detail závodníka ANDRLE Jiří CZE 1993 LK Pernink 7. /  MK19-29 1:33:01.5 0:26:54.1 16:12.4 35 0:56:52.6 43
47 281 detail závodníka BAUER Matyáš CZE 2004 Team PIONEER Investments-CRAFT 12. /  MK17-18 1:33:18.4 0:27:11.0 17:03.2 46 0:58:16.6 49
48 297 detail závodníka ČAPEK Jan CZE 1989 VŠSK MFF UK 8. /  MK19-29 1:33:28.6 0:27:21.2 16:30.9 38 0:56:14.0 40
49 269 detail závodníka ŠTUDLAR Vítek CZE 2003 LK Skovan Karlovy Vary 13. /  MK17-18 1:35:03.5 0:28:56.1 17:00.4 45 0:57:40.1 47
50 302 detail závodníka JANOVSKÝ Miloslav CZE 1974 Ski team Pstruží 10. /  MK40-49 1:36:23.3 0:30:15.9 18:31.7 58 0:59:38.6 53
51 264 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Sokol Horní Branná 3. /  WK50-59 1:36:42.5 0:30:35.1 17:32.9 50 0:58:49.6 50
52 213 detail závodníka SMETANKA Aleš CZE 1976 Ski Team Jinočany 11. /  MK40-49 1:37:11.5 0:31:04.1 17:27.9 49 0:59:35.1 52
53 300 detail závodníka SOUKUPOVÁ Petra CZE 1978 LK Slovan Karlovy Vary 1. /  WK30-39 1:37:25.6 0:31:18.2 17:15.4 47 0:59:32.1 51
54 262 detail závodníka ŽAMPACHOVÁ Bára CZE 2001 LK Slovan K. Vary 3. /  WK17-18 1:37:26.3 0:31:18.9 17:47.7 53 0:59:40.1 54
55 215 detail závodníka JINDRA David CZE 1960 AC Obora Hvězda Praha 6. /  MK50-59 1:38:32.8 0:32:25.4 18:19.9 54 1:00:42.1 55
56 307 detail závodníka PLÁT Petr CZE 1979 --- 7. /  MK30-39 1:39:43.6 0:33:36.2 18:26.2 55 1:01:04.8 57
57 261 detail závodníka MÜLLER Michael GER 1984 Breitenbrunn 8. /  MK30-39 1:39:52.1 0:33:44.7 18:43.2 60 1:01:34.1 58
58 291 detail závodníka ROSCHER Uwe GER 1969 SV Neudorf 12. /  MK40-49 1:41:18.3 0:35:10.9 18:35.7 59 1:00:58.8 56
59 234 detail závodníka SINKULE Václav CZE 1969 USK Akademik Cheb 13. /  MK40-49 1:41:28.4 0:35:21.0 16:36.4 41 0:57:42.8 48
60 238 detail závodníka PILÁT Tomáš CZE 1975 --- 14. /  MK40-49 1:43:18.8 0:37:11.4 19:20.2 62 1:02:48.8 59
61 283 detail závodníka JAROŠ Pavel CZE 1964 LK Slovan K. Vary 7. /  MK50-59 1:44:33.3 0:38:25.9 19:41.9 64 1:04:18.6 62
62 271 detail závodníka BEŠTA Mikuláš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 14. /  MK17-18 1:45:39.1 0:39:31.7 18:26.9 56 1:03:07.1 60
63 289 detail závodníka ŠLAJER Vladislav CZE 1956 Boží dar 5. /  MK60+ 1:46:09.9 0:40:02.5 20:01.2 66 1:05:24.8 65
64 260 detail závodníka GENCHEV Miroslav SUI 1975 --- 15. /  MK40-49 1:46:18.6 0:40:11.2 18:57.9 61 1:04:45.6 63
65 272 detail závodníka SLÍVOVÁ Štěpánka CZE 2001 LK Slovan K.Vary 4. /  WK17-18 1:46:54.1 0:40:46.7 20:12.2 70 1:05:08.6 64
66 266 detail závodníka KOTRABA Jan CZE 2003 LK Slovan K. Vary 15. /  MK17-18 1:46:57.1 0:40:49.7 18:27.9 57 1:03:36.1 61
67 251 detail závodníka BURACHOVIČOVÁ Martina CZE 1979 LK Slovan K. Vary 2. /  WK30-39 1:47:04.1 0:40:56.7 19:48.7 65 1:06:02.1 66
68 245 detail závodníka ŠVÁRA Zbyněk CZE 1965 Žitenická žihadla 8. /  MK50-59 1:48:12.9 0:42:05.5 20:28.9 74 1:06:50.8 68
69 208 detail závodníka KADLECOVÁ Hana CZE 1959 Metrostav 4. /  WK50-59 1:48:37.4 0:42:30.0 20:21.4 73 1:06:55.1 69
70 244 detail závodníka MOHRMANN Radek CZE 1974 LK Slovan 16. /  MK40-49 1:50:19.1 0:44:11.7 21:28.7 84 1:08:38.1 72
71 311 detail závodníka KLEIN David CZE 2001 LK Slovan K.Vary 16. /  MK17-18 1:50:58.3 0:44:50.9 20:11.4 69 1:06:35.8 67
72 299 detail závodníka ŠTUDLAR Petr CZE 1963 --- 9. /  MK50-59 1:51:09.5 0:45:02.1 20:18.4 72 1:08:50.8 73
73 209 detail závodníka PÁVKOVÁ Jana CZE 1957 Ski KlubŘevnice 5. /  WK50-59 1:51:25.4 0:45:18.0 20:34.2 76 1:08:15.1 71
74 219 detail závodníka KOVÁŘ Jakub CZE 1983 --- 9. /  MK30-39 1:52:51.9 0:46:44.5 20:40.4 77 1:08:56.8 74
75 314 detail závodníka WEIß Reiner GER 1952 FAHRRAD Grille 6. /  MK60+ 1:53:23.6 0:47:16.2 20:15.2 71 1:10:54.1 76
76 164 detail závodníka MICHAL Jan CZE 1969 --- 17. /  MK40-49 1:54:24.1 0:48:16.7 20:31.7 75 1:09:37.8 75
77 253 detail závodníka MYŠKA Petr CZE 1962 TECHNIKA PRAHA 10. /  MK50-59 1:54:47.6 0:48:40.2 19:40.4 63 1:06:59.6 70
78 292 detail závodníka HARAKALOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K. Vary 5. /  WK17-18 1:56:08.8 0:50:01.4 22:26.9 89 1:13:21.6 79
79 303 detail závodníka ROOT Eduard GER 1991 Ski team Pstruží 9. /  MK19-29 1:56:10.4 0:50:03.0 21:21.7 81 1:10:59.8 77
80 252 detail závodníka POŠTOVÁ Martina CZE 1973 SK Boží dar 1. /  WK40-49 1:57:27.7 0:51:20.3 21:02.2 78 1:12:26.1 78
81 322 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ Zuzana CZE 2005 LK Skovan Karlovy Vary 6. /  WK17-18 1:59:30.9 0:53:23.5 20:10.9 68 1:13:24.6 80
82 320 detail závodníka KOLOVRATOVÁ Tereza CZE 2004 LK Slovan 7. /  WK17-18 1:59:34.4 0:53:27.0 20:09.2 67 1:13:27.1 81
83 255 detail závodníka TICHÝ Jan CZE 1949 PIONEER Investments - CRAFT 7. /  MK60+ 2:00:25.7 0:54:18.3 21:16.4 80 1:13:30.1 82
84 305 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Jitka CZE 1957 Modrá Pernink 6. /  WK50-59 2:00:54.4 0:54:47.0 21:27.7 83 1:13:56.3 84
85 313 detail závodníka KRÁLÍK Lukáš CZE 1975 --- 18. /  MK40-49 2:02:38.2 0:56:30.8 21:59.4 87 1:13:35.1 83
86 278 detail závodníka SCHIMM Dieter CZE 1944 Tri ski K.Vary 8. /  MK60+ 2:02:46.7 0:56:39.3 21:55.4 86 1:14:25.6 85
87 304 detail závodníka HOLEK Martin CZE 1989 Ski team Pstruží 10. /  MK19-29 2:04:09.9 0:58:02.5 21:23.4 82 1:14:34.9 86
88 284 detail závodníka HAVLÍČEK Michal CZE 1971 Pupkani KV 19. /  MK40-49 2:07:34.7 1:01:27.3 22:57.4 94 1:17:22.4 90
89 275 detail závodníka RYL Katrin GER 1975 --- 2. /  WK40-49 2:07:44.4 1:01:37.0 22:46.7 93 1:17:18.6 89
90 246 detail závodníka RIKL Milan CZE 1960 Žitenická žihadla 11. /  MK50-59 2:09:30.2 1:03:22.8 24:28.5 99 1:20:45.4 96
91 214 detail závodníka JINDROVÁ Jana CZE 1955 TJ ÚVN 1. /  WK60+ 2:09:33.1 1:03:25.7 22:37.5 92 1:19:10.4 92
92 231 detail závodníka VRÁNA Petr CZE 1968 Pematex - spojovací materiál 20. /  MK40-49 2:10:37.1 1:04:29.7 23:40.2 96 1:20:52.6 97
93 319 detail závodníka BAUEROVÁ Aneta CZE 2007 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  WK17-18 2:10:42.4 1:04:35.0 22:25.4 88 1:17:14.1 88
94 218 detail závodníka GUTWIRT Jiří CZE 1962 --- 12. /  MK50-59 2:10:53.4 1:04:46.0 21:03.9 79 1:15:11.3 87
95 295 detail závodníka PALEČEK David CZE 1975 Jiskra Jezerce 21. /  MK40-49 2:11:06.6 1:04:59.2 24:46.2 101 1:19:38.6 93
96 296 detail závodníka JOB Milan CZE 1962 Jiskra Jezerce 13. /  MK50-59 2:11:30.4 1:05:23.0 24:44.2 100 1:19:44.9 94
97 277 detail závodníka SÝKORA Jaroslav CZE 1945 Tri ski K.Vary 9. /  MK60+ 2:11:44.2 1:05:36.8 24:01.2 98 1:20:29.9 95
98 224 detail závodníka KRÁL Petr CZE 1975 --- 22. /  MK40-49 2:12:03.7 1:05:56.3 21:51.4 85 1:17:56.4 91
99 216 detail závodníka BÍLÁ Jarmila CZE 1968 --- 3. /  WK40-49 2:13:29.1 1:07:21.7 23:45.9 97 1:21:37.9 98
100 321 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka CZE 1972 LK Slovan 4. /  WK40-49 2:17:11.5 1:11:04.1 22:35.4 91 1:21:57.6 99