Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského (neděle)
DATUM : | 13.3.2016 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.stopaprozivot.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Myslivny 1 | # | Myslivny 2 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Myslivny 1 | # | Myslivny 2 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 241 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / MK40-49 | 1:06:07.4 | 0:00:00.0 | 12:50.9 | 2 | 0:41:06.7 | 1 | ||
2 | 227 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1. / MK30-39 | 1:06:22.7 | 0:00:15.3 | --- | --- | --- | --- | ||
3 | 202 | HRUŠKA Jan | 1989 | Kasper Swix Team | 1. / MK19-29 | 1:07:55.7 | 0:01:48.3 | 12:51.7 | 3 | 0:41:26.0 | 2 | ||
4 | 280 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Krušnohorský dvůr | 2. / MK30-39 | 1:08:40.9 | 0:02:33.5 | 12:49.4 | 1 | 0:41:57.5 | 3 | ||
5 | 298 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 2. / MK19-29 | 1:10:29.9 | 0:04:22.5 | 13:16.4 | 4 | 0:43:54.0 | 4 | ||
6 | 263 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1954 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / MK60+ | 1:11:48.7 | 0:05:41.3 | 13:29.4 | 12 | 0:43:59.0 | 7 | ||
7 | 232 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 3. / MK30-39 | 1:11:57.9 | 0:05:50.5 | 13:25.2 | 8 | 0:43:57.0 | 6 | ||
8 | 201 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 3. / MK19-29 | 1:12:07.5 | 0:06:00.1 | 13:23.9 | 6 | 0:43:56.5 | 5 | ||
9 | 279 | KAFKA Martin | 1980 | SPUKK | 4. / MK30-39 | 1:12:49.2 | 0:06:41.8 | 13:21.4 | 5 | 0:44:23.8 | 9 | ||
10 | 265 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 2. / MK40-49 | 1:13:08.7 | 0:07:01.3 | 13:26.2 | 10 | 0:44:15.0 | 8 | ||
11 | 226 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 3. / MK40-49 | 1:13:53.8 | 0:07:46.4 | 13:25.7 | 9 | 0:45:14.8 | 10 | ||
12 | 318 | MÜLLER Uwe | 1980 | SV Chemnitz/Harthau | 5. / MK30-39 | 1:13:59.4 | 0:07:52.0 | 13:28.2 | 11 | 0:45:15.3 | 11 | ||
13 | 250 | KAMARYT Tomáš | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / MK19-29 | 1:15:24.7 | 0:09:17.3 | 14:09.9 | 15 | 0:46:47.8 | 13 | ||
14 | 203 | ŠMAUS Antonín | 2000 | GLEDE Team | 1. / MK17-18 | 1:15:34.2 | 0:09:26.8 | 13:24.7 | 7 | 0:45:56.8 | 12 | ||
15 | 293 | KLEEMANN Franz | 2000 | SSV Sayda 1863 | 2. / MK17-18 | 1:15:45.8 | 0:09:38.4 | 13:55.4 | 13 | 0:46:56.8 | 14 | ||
16 | 316 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | Tatran Chodov | 1. / MK50-59 | 1:17:10.2 | 0:11:02.8 | 14:50.4 | 22 | 0:47:55.0 | 17 | ||
17 | 236 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2. / MK50-59 | 1:17:11.2 | 0:11:03.8 | 14:15.4 | 16 | 0:47:19.8 | 15 | ||
18 | 204 | ŠMAUS Jan | 1997 | GLEDE Team | 5. / MK19-29 | 1:18:27.2 | 0:12:19.8 | 14:30.2 | 18 | 0:48:15.3 | 18 | ||
19 | 205 | MICHEK David | 1998 | GLEDE Team | 3. / MK17-18 | 1:19:16.2 | 0:13:08.8 | 14:18.2 | 17 | 0:47:53.5 | 16 | ||
20 | 290 | ROSCHER Paul | 2000 | SV Neudorf | 4. / MK17-18 | 1:19:35.5 | 0:13:28.1 | 13:56.7 | 14 | 0:48:40.3 | 19 | ||
21 | 229 | NAGY Josef | 1999 | GLEDE Team | 5. / MK17-18 | 1:19:54.7 | 0:13:47.3 | 14:36.9 | 19 | 0:49:07.3 | 20 | ||
22 | 225 | KOLÁŘ Petr | 1972 | SK KOLIS | 4. / MK40-49 | 1:20:34.2 | 0:14:26.8 | 14:55.2 | 23 | 0:49:44.5 | 21 | ||
23 | 254 | KADLEC Marek | 1995 | Plzeň 10 - Lhota | 6. / MK19-29 | 1:21:10.8 | 0:15:03.4 | 14:48.4 | 21 | 0:50:19.8 | 22 | ||
24 | 217 | PANENKA Ondřej | 1980 | RK Trója | 6. / MK30-39 | 1:21:45.1 | 0:15:37.7 | 14:47.9 | 20 | 0:50:22.3 | 23 | ||
25 | 237 | PLHA Martin | 2002 | LK Slovan K. Vary | 6. / MK17-18 | 1:24:30.5 | 0:18:23.1 | 15:30.7 | 24 | 0:51:47.5 | 24 | ||
26 | 294 | PREZEWOVSKI Luca Marie | 2000 | SSV Pulsschlag | 1. / WK17-18 | 1:25:06.8 | 0:18:59.4 | 15:31.9 | 25 | 0:52:17.3 | 26 | ||
27 | 207 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 3. / MK50-59 | 1:25:47.6 | 0:19:40.2 | 15:35.7 | 26 | 0:52:05.0 | 25 | ||
28 | 267 | ZATLOUKAL Kryštof | 2002 | LK Slovan K.Vary | 7. / MK17-18 | 1:26:04.2 | 0:19:56.8 | 16:07.7 | 33 | 0:52:56.0 | 29 | ||
29 | 276 | KOLOVRAT Jiří | 1969 | LK Slovan K. Vary | 5. / MK40-49 | 1:26:09.2 | 0:20:01.8 | 16:03.9 | 29 | 0:53:02.1 | 32 | ||
30 | 317 | GRILLE Günter | 1954 | FAHRRAD Grille | 2. / MK60+ | 1:26:14.6 | 0:20:07.2 | 16:06.9 | 31 | 0:53:05.5 | 33 | ||
31 | 315 | HÖLL Petr | 1968 | Tatran Chodov | 6. / MK40-49 | 1:26:18.7 | 0:20:11.3 | 16:07.4 | 32 | 0:53:00.3 | 31 | ||
32 | 301 | KŘÍČEK Jan | 1946 | Uměl. školy Pha | 3. / MK60+ | 1:26:19.8 | 0:20:12.4 | 15:47.4 | 27 | 0:53:00.0 | 30 | ||
33 | 210 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | XC Sport Nordic Team | 2. / WK17-18 | 1:26:23.8 | 0:20:16.4 | 15:55.2 | 28 | 0:52:52.0 | 27 | ||
34 | 258 | NOVOTNÝ Jindřich | 2002 | LK jasan Aš | 8. / MK17-18 | 1:26:45.2 | 0:20:37.8 | 16:34.2 | 40 | 0:52:54.0 | 28 | ||
35 | 228 | JANAK Karel | 1957 | Titan SC | 4. / MK50-59 | 1:27:11.1 | 0:21:03.7 | 16:05.9 | 30 | 0:53:46.0 | 34 | ||
36 | 310 | ŠIMEK Tomáš | 1963 | --- | 5. / MK50-59 | 1:29:18.8 | 0:23:11.4 | 16:08.7 | 34 | 0:54:18.5 | 35 | ||
37 | 257 | NOVOTNÝ David | 2002 | LK jasan Aš | 9. / MK17-18 | 1:29:27.8 | 0:23:20.4 | 17:17.9 | 48 | 0:54:41.5 | 36 | ||
38 | 122 | DVOŘÁK Miloš | 1973 | JK Racing | 7. / MK40-49 | 1:31:02.4 | 0:24:55.0 | 16:28.7 | 36 | 0:55:13.8 | 37 | ||
39 | 230 | ŠREJMA Marek | 1975 | --- | 8. / MK40-49 | 1:31:10.8 | 0:25:03.4 | 16:29.4 | 37 | 0:55:59.1 | 39 | ||
40 | 243 | BURŠÍK Karel | 1973 | LK Slovan | 9. / MK40-49 | 1:31:35.6 | 0:25:28.2 | 16:42.7 | 43 | 0:55:58.1 | 38 | ||
41 | 270 | BEŠTA Václav | 2002 | LK Slovan K.Vary | 10. / MK17-18 | 1:31:46.5 | 0:25:39.1 | 17:42.9 | 51 | 0:57:05.5 | 46 | ||
42 | 287 | MORGENSTERN Sabine Katrin | 1961 | ATSV Gebirge | 1. / WK50-59 | 1:32:04.8 | 0:25:57.4 | 16:48.4 | 44 | 0:56:24.5 | 41 | ||
43 | 285 | HEINRICH Liane | 1962 | VfA endLOS Dresden | 2. / WK50-59 | 1:32:20.1 | 0:26:12.7 | 16:38.2 | 42 | 0:56:31.8 | 42 | ||
44 | 273 | HUSÁK Robin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 11. / MK17-18 | 1:32:27.5 | 0:26:20.1 | 17:43.9 | 52 | 0:57:04.8 | 45 | ||
45 | 212 | ŠREJMA Jiří | 1948 | --- | 4. / MK60+ | 1:32:58.5 | 0:26:51.1 | 16:32.7 | 39 | 0:56:53.8 | 44 | ||
46 | 309 | ANDRLE Jiří | 1993 | LK Pernink | 7. / MK19-29 | 1:33:01.5 | 0:26:54.1 | 16:12.4 | 35 | 0:56:52.6 | 43 | ||
47 | 281 | BAUER Matyáš | 2004 | Team PIONEER Investments-CRAFT | 12. / MK17-18 | 1:33:18.4 | 0:27:11.0 | 17:03.2 | 46 | 0:58:16.6 | 49 | ||
48 | 297 | ČAPEK Jan | 1989 | VŠSK MFF UK | 8. / MK19-29 | 1:33:28.6 | 0:27:21.2 | 16:30.9 | 38 | 0:56:14.0 | 40 | ||
49 | 269 | ŠTUDLAR Vítek | 2003 | LK Skovan Karlovy Vary | 13. / MK17-18 | 1:35:03.5 | 0:28:56.1 | 17:00.4 | 45 | 0:57:40.1 | 47 | ||
50 | 302 | JANOVSKÝ Miloslav | 1974 | Ski team Pstruží | 10. / MK40-49 | 1:36:23.3 | 0:30:15.9 | 18:31.7 | 58 | 0:59:38.6 | 53 | ||
51 | 264 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 3. / WK50-59 | 1:36:42.5 | 0:30:35.1 | 17:32.9 | 50 | 0:58:49.6 | 50 | ||
52 | 213 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 11. / MK40-49 | 1:37:11.5 | 0:31:04.1 | 17:27.9 | 49 | 0:59:35.1 | 52 | ||
53 | 300 | SOUKUPOVÁ Petra | 1978 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / WK30-39 | 1:37:25.6 | 0:31:18.2 | 17:15.4 | 47 | 0:59:32.1 | 51 | ||
54 | 262 | ŽAMPACHOVÁ Bára | 2001 | LK Slovan K. Vary | 3. / WK17-18 | 1:37:26.3 | 0:31:18.9 | 17:47.7 | 53 | 0:59:40.1 | 54 | ||
55 | 215 | JINDRA David | 1960 | AC Obora Hvězda Praha | 6. / MK50-59 | 1:38:32.8 | 0:32:25.4 | 18:19.9 | 54 | 1:00:42.1 | 55 | ||
56 | 307 | PLÁT Petr | 1979 | --- | 7. / MK30-39 | 1:39:43.6 | 0:33:36.2 | 18:26.2 | 55 | 1:01:04.8 | 57 | ||
57 | 261 | MÜLLER Michael | 1984 | Breitenbrunn | 8. / MK30-39 | 1:39:52.1 | 0:33:44.7 | 18:43.2 | 60 | 1:01:34.1 | 58 | ||
58 | 291 | ROSCHER Uwe | 1969 | SV Neudorf | 12. / MK40-49 | 1:41:18.3 | 0:35:10.9 | 18:35.7 | 59 | 1:00:58.8 | 56 | ||
59 | 234 | SINKULE Václav | 1969 | USK Akademik Cheb | 13. / MK40-49 | 1:41:28.4 | 0:35:21.0 | 16:36.4 | 41 | 0:57:42.8 | 48 | ||
60 | 238 | PILÁT Tomáš | 1975 | --- | 14. / MK40-49 | 1:43:18.8 | 0:37:11.4 | 19:20.2 | 62 | 1:02:48.8 | 59 | ||
61 | 283 | JAROŠ Pavel | 1964 | LK Slovan K. Vary | 7. / MK50-59 | 1:44:33.3 | 0:38:25.9 | 19:41.9 | 64 | 1:04:18.6 | 62 | ||
62 | 271 | BEŠTA Mikuláš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 14. / MK17-18 | 1:45:39.1 | 0:39:31.7 | 18:26.9 | 56 | 1:03:07.1 | 60 | ||
63 | 289 | ŠLAJER Vladislav | 1956 | Boží dar | 5. / MK60+ | 1:46:09.9 | 0:40:02.5 | 20:01.2 | 66 | 1:05:24.8 | 65 | ||
64 | 260 | GENCHEV Miroslav | 1975 | --- | 15. / MK40-49 | 1:46:18.6 | 0:40:11.2 | 18:57.9 | 61 | 1:04:45.6 | 63 | ||
65 | 272 | SLÍVOVÁ Štěpánka | 2001 | LK Slovan K.Vary | 4. / WK17-18 | 1:46:54.1 | 0:40:46.7 | 20:12.2 | 70 | 1:05:08.6 | 64 | ||
66 | 266 | KOTRABA Jan | 2003 | LK Slovan K. Vary | 15. / MK17-18 | 1:46:57.1 | 0:40:49.7 | 18:27.9 | 57 | 1:03:36.1 | 61 | ||
67 | 251 | BURACHOVIČOVÁ Martina | 1979 | LK Slovan K. Vary | 2. / WK30-39 | 1:47:04.1 | 0:40:56.7 | 19:48.7 | 65 | 1:06:02.1 | 66 | ||
68 | 245 | ŠVÁRA Zbyněk | 1965 | Žitenická žihadla | 8. / MK50-59 | 1:48:12.9 | 0:42:05.5 | 20:28.9 | 74 | 1:06:50.8 | 68 | ||
69 | 208 | KADLECOVÁ Hana | 1959 | Metrostav | 4. / WK50-59 | 1:48:37.4 | 0:42:30.0 | 20:21.4 | 73 | 1:06:55.1 | 69 | ||
70 | 244 | MOHRMANN Radek | 1974 | LK Slovan | 16. / MK40-49 | 1:50:19.1 | 0:44:11.7 | 21:28.7 | 84 | 1:08:38.1 | 72 | ||
71 | 311 | KLEIN David | 2001 | LK Slovan K.Vary | 16. / MK17-18 | 1:50:58.3 | 0:44:50.9 | 20:11.4 | 69 | 1:06:35.8 | 67 | ||
72 | 299 | ŠTUDLAR Petr | 1963 | --- | 9. / MK50-59 | 1:51:09.5 | 0:45:02.1 | 20:18.4 | 72 | 1:08:50.8 | 73 | ||
73 | 209 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski KlubŘevnice | 5. / WK50-59 | 1:51:25.4 | 0:45:18.0 | 20:34.2 | 76 | 1:08:15.1 | 71 | ||
74 | 219 | KOVÁŘ Jakub | 1983 | --- | 9. / MK30-39 | 1:52:51.9 | 0:46:44.5 | 20:40.4 | 77 | 1:08:56.8 | 74 | ||
75 | 314 | WEIß Reiner | 1952 | FAHRRAD Grille | 6. / MK60+ | 1:53:23.6 | 0:47:16.2 | 20:15.2 | 71 | 1:10:54.1 | 76 | ||
76 | 164 | MICHAL Jan | 1969 | --- | 17. / MK40-49 | 1:54:24.1 | 0:48:16.7 | 20:31.7 | 75 | 1:09:37.8 | 75 | ||
77 | 253 | MYŠKA Petr | 1962 | TECHNIKA PRAHA | 10. / MK50-59 | 1:54:47.6 | 0:48:40.2 | 19:40.4 | 63 | 1:06:59.6 | 70 | ||
78 | 292 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K. Vary | 5. / WK17-18 | 1:56:08.8 | 0:50:01.4 | 22:26.9 | 89 | 1:13:21.6 | 79 | ||
79 | 303 | ROOT Eduard | 1991 | Ski team Pstruží | 9. / MK19-29 | 1:56:10.4 | 0:50:03.0 | 21:21.7 | 81 | 1:10:59.8 | 77 | ||
80 | 252 | POŠTOVÁ Martina | 1973 | SK Boží dar | 1. / WK40-49 | 1:57:27.7 | 0:51:20.3 | 21:02.2 | 78 | 1:12:26.1 | 78 | ||
81 | 322 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / WK17-18 | 1:59:30.9 | 0:53:23.5 | 20:10.9 | 68 | 1:13:24.6 | 80 | ||
82 | 320 | KOLOVRATOVÁ Tereza | 2004 | LK Slovan | 7. / WK17-18 | 1:59:34.4 | 0:53:27.0 | 20:09.2 | 67 | 1:13:27.1 | 81 | ||
83 | 255 | TICHÝ Jan | 1949 | PIONEER Investments - CRAFT | 7. / MK60+ | 2:00:25.7 | 0:54:18.3 | 21:16.4 | 80 | 1:13:30.1 | 82 | ||
84 | 305 | SLAVÍKOVÁ Jitka | 1957 | Modrá Pernink | 6. / WK50-59 | 2:00:54.4 | 0:54:47.0 | 21:27.7 | 83 | 1:13:56.3 | 84 | ||
85 | 313 | KRÁLÍK Lukáš | 1975 | --- | 18. / MK40-49 | 2:02:38.2 | 0:56:30.8 | 21:59.4 | 87 | 1:13:35.1 | 83 | ||
86 | 278 | SCHIMM Dieter | 1944 | Tri ski K.Vary | 8. / MK60+ | 2:02:46.7 | 0:56:39.3 | 21:55.4 | 86 | 1:14:25.6 | 85 | ||
87 | 304 | HOLEK Martin | 1989 | Ski team Pstruží | 10. / MK19-29 | 2:04:09.9 | 0:58:02.5 | 21:23.4 | 82 | 1:14:34.9 | 86 | ||
88 | 284 | HAVLÍČEK Michal | 1971 | Pupkani KV | 19. / MK40-49 | 2:07:34.7 | 1:01:27.3 | 22:57.4 | 94 | 1:17:22.4 | 90 | ||
89 | 275 | RYL Katrin | 1975 | --- | 2. / WK40-49 | 2:07:44.4 | 1:01:37.0 | 22:46.7 | 93 | 1:17:18.6 | 89 | ||
90 | 246 | RIKL Milan | 1960 | Žitenická žihadla | 11. / MK50-59 | 2:09:30.2 | 1:03:22.8 | 24:28.5 | 99 | 1:20:45.4 | 96 | ||
91 | 214 | JINDROVÁ Jana | 1955 | TJ ÚVN | 1. / WK60+ | 2:09:33.1 | 1:03:25.7 | 22:37.5 | 92 | 1:19:10.4 | 92 | ||
92 | 231 | VRÁNA Petr | 1968 | Pematex - spojovací materiál | 20. / MK40-49 | 2:10:37.1 | 1:04:29.7 | 23:40.2 | 96 | 1:20:52.6 | 97 | ||
93 | 319 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / WK17-18 | 2:10:42.4 | 1:04:35.0 | 22:25.4 | 88 | 1:17:14.1 | 88 | ||
94 | 218 | GUTWIRT Jiří | 1962 | --- | 12. / MK50-59 | 2:10:53.4 | 1:04:46.0 | 21:03.9 | 79 | 1:15:11.3 | 87 | ||
95 | 295 | PALEČEK David | 1975 | Jiskra Jezerce | 21. / MK40-49 | 2:11:06.6 | 1:04:59.2 | 24:46.2 | 101 | 1:19:38.6 | 93 | ||
96 | 296 | JOB Milan | 1962 | Jiskra Jezerce | 13. / MK50-59 | 2:11:30.4 | 1:05:23.0 | 24:44.2 | 100 | 1:19:44.9 | 94 | ||
97 | 277 | SÝKORA Jaroslav | 1945 | Tri ski K.Vary | 9. / MK60+ | 2:11:44.2 | 1:05:36.8 | 24:01.2 | 98 | 1:20:29.9 | 95 | ||
98 | 224 | KRÁL Petr | 1975 | --- | 22. / MK40-49 | 2:12:03.7 | 1:05:56.3 | 21:51.4 | 85 | 1:17:56.4 | 91 | ||
99 | 216 | BÍLÁ Jarmila | 1968 | --- | 3. / WK40-49 | 2:13:29.1 | 1:07:21.7 | 23:45.9 | 97 | 1:21:37.9 | 98 | ||
100 | 321 | ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka | 1972 | LK Slovan | 4. / WK40-49 | 2:17:11.5 | 1:11:04.1 | 22:35.4 | 91 | 1:21:57.6 | 99 |