Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČT Šumavský skimaraton

Běžecké lyžování
DATUM :27 - 28.2.2016 MÍSTO :Kvilda

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 4066 detail závodníka PEŠINA Jan 2006 SPARTAK Police n.Met. 1. /  M10 0:02:31.9 0:00:00.0
2 4083 detail závodníka VONDRAŠ Petr 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  M10 0:02:35.1 0:00:03.2
3 4078 detail závodníka STEINBACH Hynek 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  M10 0:02:51.9 0:00:20.0
3 4103 detail závodníka SATORIOVÁ Johana 2006 Sokol Stachy 1. /  W10 0:02:51.9 0:00:20.0
5 4112 detail závodníka DUCHÁČOVÁ Ema 2006 BKL Machov 2. /  W10 0:02:52.9 0:00:21.0
6 4114 detail závodníka SMEJKAL Adam 2006 Fischer Ski klub Sumava 4. /  M10 0:02:55.4 0:00:23.5
7 4029 detail závodníka BALDRIANOVÁ Eva 2007 ZDRP 3. /  W10 0:03:00.4 0:00:28.5
8 4082 detail závodníka VOCELKA Matěj 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  M8 0:03:02.6 0:00:30.7
9 4063 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma 2008 Outdoor kids Čkyně 1. /  W8 0:03:02.9 0:00:31.0
10 4123 detail závodníka MACHOVÁ Marie 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  W10 0:03:06.1 0:00:34.2
11 4117 detail závodníka ZAHRADNÍKOVÁ Anna 2006 CZST 5. /  W10 0:03:08.4 0:00:36.5
12 4075 detail závodníka CZERWENKOVÁ Tereza 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  W10 0:03:10.4 0:00:38.5
13 4071 detail závodníka MARTINOVSKÝ Adam 2006 LK ŠKODA PLZEŇ 5. /  M10 0:03:19.6 0:00:47.7
14 4009 detail závodníka TICHOTOVÁ Michaela 2008 Fisher Ski klub Šumava 2. /  W8 0:03:20.9 0:00:49.0
15 4050 detail závodníka JAHODA Matouš 2006 Starý Plzenec 6. /  M10 0:03:23.9 0:00:52.0
16 4122 detail závodníka ŠVARC Michal 2007 Ekonom - Žižkovský Tygři 7. /  M10 0:03:27.6 0:00:55.7
17 4020 detail závodníka NOVÁ Nela 2006 Fischer Ski klub Šumava 7. /  W10 0:03:29.4 0:00:57.5
18 4115 detail závodníka NOVÁK Matěj 2009 --- 2. /  M8 0:03:30.9 0:00:59.0
19 4126 detail závodníka KOVÁŘ Jan 2008 DIANA TEAM 3. /  M8 0:03:35.5 0:01:03.6
20 4035 detail závodníka VOJTA Martin 2008 Žižkovský tygři 4. /  M8 0:03:37.4 0:01:05.5
21 4087 detail závodníka KREJČÍ Štěpánka 2008 Fischer Ski klub Sumava 3. /  W8 0:03:42.6 0:01:10.7
22 4116 detail závodníka BRAND Kryštof 2006 SKI Klub Strakonice 8. /  M10 0:03:47.2 0:01:15.3
23 4051 detail závodníka MRÁZOVÁ Julie 2006 Spartak Praha 4 8. /  W10 0:03:48.0 0:01:16.1
24 4072 detail závodníka KADLECOVÁ Barbora 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 9. /  W10 0:03:58.6 0:01:26.7
25 4129 detail závodníka NOVÁ Miroslava 2007 Ski Sokol Stachy 10. /  W10 0:04:00.4 0:01:28.5
26 4081 detail závodníka ŠTĚRBA Petr 2006 Fischer Ski klub Šumava 9. /  M10 0:04:02.1 0:01:30.2
27 4104 detail závodníka SATORIE Josef 2008 Sokol Stachy 5. /  M8 0:04:06.4 0:01:34.5
28 4021 detail závodníka ŠKOPÍK Adam 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 10. /  M10 0:04:09.1 0:01:37.2
29 4004 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  W8 0:04:11.6 0:01:39.7
30 4059 detail závodníka SÝKORA Štěpán 2007 USK CS Plzeň 11. /  M10 0:04:13.4 0:01:41.5
31 4088 detail závodníka ŠRÁMEK Josef 2008 HC Motor ČB 6. /  M8 0:04:13.6 0:01:41.7
32 4037 detail závodníka MALEČKOVÁ Anna 2006 Žižkovský tygři 11. /  W10 0:04:16.1 0:01:44.2
33 4125 detail závodníka WEISSOVÁ Barbora 2007 SKI Šumava 12. /  W10 0:04:19.4 0:01:47.5
34 4044 detail závodníka JANÍČKOVÁ Jolana 2007 SK Nové Město na Moravě 13. /  W10 0:04:21.1 0:01:49.2
35 4091 detail závodníka TEPLÝ Michal 2007 Roudné 12. /  M10 0:04:24.6 0:01:52.7
36 4034 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2007 Žižkovský tygři 14. /  W10 0:04:28.8 0:01:56.9
37 4036 detail závodníka VOJTOVÁ Klára 2007 Žižkovský tygři 15. /  W10 0:04:28.9 0:01:57.0
38 4048 detail závodníka KRATOCHVÍLOVÁ Thea 2007 ŘEVNICE 16. /  W10 0:04:32.4 0:02:00.5
39 4047 detail závodníka MACHÁČKOVÁ Marie 2006 Maleč 17. /  W10 0:04:33.4 0:02:01.5
40 4073 detail závodníka KADLECOVÁ Žofie 2009 LK ŠKODA PLZEŇ 5. /  W8 0:04:33.9 0:02:02.0
41 4046 detail závodníka LANDE Asbjorn 2007 Magnor UL 13. /  M10 0:04:35.9 0:02:04.0
42 4127 detail závodníka VINZENS Jakub 2007 ZOUFALCI 14. /  M10 0:04:48.9 0:02:17.0
43 4099 detail závodníka KOŠNAROVÁ Adriana 2007 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 18. /  W10 0:04:54.1 0:02:22.2
44 4101 detail závodníka OLLÉ Ester 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 19. /  W10 0:05:03.9 0:02:32.0
44 4108 detail závodníka ŠULISTOVÁ Kateřina 2006 SK HOjná voda 19. /  W10 0:05:03.9 0:02:32.0
46 4132 detail závodníka TICHÝ Martin 2007 SG Doksy 15. /  M10 0:05:05.4 0:02:33.5
47 4069 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  W8 0:05:17.9 0:02:46.0
48 4067 detail závodníka ŠRÁMKOVÁ Klára 2010 Sokol Maxičky 7. /  W8 0:05:22.4 0:02:50.5
49 4094 detail závodníka SAMEK Mikuláš 2008 Fischer Ski klub Šumava 7. /  M8 0:05:30.3 0:02:58.4
50 4110 detail závodníka ČERVENKA Hynek 2009 Biatlon Klecany 8. /  M8 0:05:32.6 0:03:00.7
51 4033 detail závodníka ŠINDELÁŘ Vít 2009 Žižkovský tygři 9. /  M8 0:05:36.4 0:03:04.5
52 4111 detail závodníka ČERVENKA Jiří 2007 Biatlon Klecany 16. /  M10 0:05:43.1 0:03:11.2
53 4040 detail závodníka SMETANKOVÁ Barbora 2006 Ski Team Jinočany 21. /  W10 0:05:56.1 0:03:24.2
54 4092 detail závodníka HAVLOVÁ Kateřina 2007 Olfincar Trutnov 22. /  W10 0:05:58.1 0:03:26.2
55 4031 detail závodníka TOTH Matěj 2008 Hodyně 10. /  M8 0:05:58.4 0:03:26.5
56 4056 detail závodníka MRÁZOVÁ Ema 2009 --- 8. /  W8 0:06:00.1 0:03:28.2
56 4097 detail závodníka ZUB Vojtěch 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 11. /  M8 0:06:00.1 0:03:28.2
58 4080 detail závodníka ŠTĚRBA Jan 2009 Fischer Ski klub Šumava 12. /  M8 0:06:01.1 0:03:29.2
59 4133 detail závodníka TICHÁ Anna 2006 SG Doksy 23. /  W10 0:06:03.9 0:03:32.0
60 4006 detail závodníka KOPAČKOVÁ Zuzana 2007 --- 24. /  W10 0:06:06.6 0:03:34.7
61 4109 detail závodníka ŠULISTA Jakub 2009 SK HOjná voda 13. /  M8 0:06:10.1 0:03:38.2
62 4105 detail závodníka RANDÁKOVÁ Jana 2011 Sokol Stachy 9. /  W8 0:06:10.9 0:03:39.0
63 4038 detail závodníka MICHÁLEK Antonín 2009 Žižkovský tygři 14. /  M8 0:06:17.4 0:03:45.5
64 4131 detail závodníka PETRÁSEK Anna Marie 2009 Fischer Ski klub Šumava 10. /  W8 0:06:23.7 0:03:51.8
65 4055 detail závodníka POISELOVÁ Emma 2007 ČESKÉ BUDĚJOVICE 25. /  W10 0:06:26.4 0:03:54.5
66 4060 detail závodníka ŠÁROVÁ Ema 2008 AC Praha 1890 11. /  W8 0:06:41.9 0:04:10.0
67 4137 detail závodníka MADĚRA Jakub 2009 Rudolfovské Gazely 15. /  M8 0:06:42.9 0:04:11.0
68 4100 detail závodníka OLLÉ Viktorie 2010 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 12. /  W8 0:06:46.9 0:04:15.0
69 4124 detail závodníka JANOŠIKOVÁ Lenka 2010 Fisher Ski klub Šumava 13. /  W8 0:06:52.6 0:04:20.7
70 4054 detail závodníka JANATOVÁ Viola 2008 Jizerka Panský Dům 14. /  W8 0:07:23.9 0:04:52.0
71 4134 detail závodníka ČEJKA Tonda 2010 Atomic mercedes 16. /  M8 0:07:41.1 0:05:09.2
72 4041 detail závodníka SMETANKOVÁ Amálie 2010 Ski Team Jinočany 15. /  W8 0:08:32.6 0:06:00.7
73 4030 detail závodníka BALDRIAN Josef 2011 ZDRP 17. /  M8 0:10:37.8 0:08:05.9
74 4032 detail závodníka ŠINDELÁŘ Eduard 2012 Žižkovský tygři 18. /  M8 0:14:28.9 0:11:57.0
--- 4005 detail závodníka RIANT Augustin 2007 Kovářov . /  M10 DNS ---
--- 4007 detail závodníka KOPAČKA Ondřej 2009 --- . /  M8 DNS ---
--- 4014 detail závodníka BLÁHA Tomáš 2006 Fischer Ski Klub Sumava Vimperk . /  M10 DNS ---
--- 4018 detail závodníka BREJCHA Jan 2006 Fischer Ski klub Šumava . /  M10 DNS ---
--- 4052 detail závodníka PEŠTOVÁ Kamila 2007 USK CS Plzeň . /  W10 DNS ---
--- 4076 detail závodníka FOUNĚ Jiří 2008 Fisher Ski klub Šumava Vimperk . /  M8 DNS ---
--- 4128 detail závodníka MAJER Petr 2008 Ski klubŠumava . /  M8 DNS ---
--- 4138 detail závodníka PŮBALOVÁ Silvie 2010 Bike factory Strakonice . /  W8 DNS ---