Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4066 | PEŠINA Jan | 2006 | SPARTAK Police n.Met. | 1. / M10 | 0:02:31.9 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 4083 | VONDRAŠ Petr | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / M10 | 0:02:35.1 | 0:00:03.2 | |
3 | diplom | 4078 | STEINBACH Hynek | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / M10 | 0:02:51.9 | 0:00:20.0 | |
3 | diplom | 4103 | SATORIOVÁ Johana | 2006 | Sokol Stachy | 1. / W10 | 0:02:51.9 | 0:00:20.0 | |
5 | diplom | 4112 | DUCHÁČOVÁ Ema | 2006 | BKL Machov | 2. / W10 | 0:02:52.9 | 0:00:21.0 | |
6 | diplom | 4114 | SMEJKAL Adam | 2006 | Fischer Ski klub Sumava | 4. / M10 | 0:02:55.4 | 0:00:23.5 | |
7 | diplom | 4029 | BALDRIANOVÁ Eva | 2007 | ZDRP | 3. / W10 | 0:03:00.4 | 0:00:28.5 | |
8 | diplom | 4082 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / M8 | 0:03:02.6 | 0:00:30.7 | |
9 | diplom | 4063 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Outdoor kids Čkyně | 1. / W8 | 0:03:02.9 | 0:00:31.0 | |
10 | diplom | 4123 | MACHOVÁ Marie | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W10 | 0:03:06.1 | 0:00:34.2 | |
11 | diplom | 4117 | ZAHRADNÍKOVÁ Anna | 2006 | CZST | 5. / W10 | 0:03:08.4 | 0:00:36.5 | |
12 | diplom | 4075 | CZERWENKOVÁ Tereza | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / W10 | 0:03:10.4 | 0:00:38.5 | |
13 | diplom | 4071 | MARTINOVSKÝ Adam | 2006 | LK ŠKODA PLZEŇ | 5. / M10 | 0:03:19.6 | 0:00:47.7 | |
14 | diplom | 4009 | TICHOTOVÁ Michaela | 2008 | Fisher Ski klub Šumava | 2. / W8 | 0:03:20.9 | 0:00:49.0 | |
15 | diplom | 4050 | JAHODA Matouš | 2006 | Starý Plzenec | 6. / M10 | 0:03:23.9 | 0:00:52.0 | |
16 | diplom | 4122 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 7. / M10 | 0:03:27.6 | 0:00:55.7 | |
17 | diplom | 4020 | NOVÁ Nela | 2006 | Fischer Ski klub Šumava | 7. / W10 | 0:03:29.4 | 0:00:57.5 | |
18 | diplom | 4115 | NOVÁK Matěj | 2009 | --- | 2. / M8 | 0:03:30.9 | 0:00:59.0 | |
19 | diplom | 4126 | KOVÁŘ Jan | 2008 | DIANA TEAM | 3. / M8 | 0:03:35.5 | 0:01:03.6 | |
20 | diplom | 4035 | VOJTA Martin | 2008 | Žižkovský tygři | 4. / M8 | 0:03:37.4 | 0:01:05.5 | |
21 | diplom | 4087 | KREJČÍ Štěpánka | 2008 | Fischer Ski klub Sumava | 3. / W8 | 0:03:42.6 | 0:01:10.7 | |
22 | diplom | 4116 | BRAND Kryštof | 2006 | SKI Klub Strakonice | 8. / M10 | 0:03:47.2 | 0:01:15.3 | |
23 | diplom | 4051 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 8. / W10 | 0:03:48.0 | 0:01:16.1 | |
24 | diplom | 4072 | KADLECOVÁ Barbora | 2007 | LK ŠKODA PLZEŇ | 9. / W10 | 0:03:58.6 | 0:01:26.7 | |
25 | diplom | 4129 | NOVÁ Miroslava | 2007 | Ski Sokol Stachy | 10. / W10 | 0:04:00.4 | 0:01:28.5 | |
26 | diplom | 4081 | ŠTĚRBA Petr | 2006 | Fischer Ski klub Šumava | 9. / M10 | 0:04:02.1 | 0:01:30.2 | |
27 | diplom | 4104 | SATORIE Josef | 2008 | Sokol Stachy | 5. / M8 | 0:04:06.4 | 0:01:34.5 | |
28 | diplom | 4021 | ŠKOPÍK Adam | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / M10 | 0:04:09.1 | 0:01:37.2 | |
29 | diplom | 4004 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W8 | 0:04:11.6 | 0:01:39.7 | |
30 | diplom | 4059 | SÝKORA Štěpán | 2007 | USK CS Plzeň | 11. / M10 | 0:04:13.4 | 0:01:41.5 | |
31 | diplom | 4088 | ŠRÁMEK Josef | 2008 | HC Motor ČB | 6. / M8 | 0:04:13.6 | 0:01:41.7 | |
32 | diplom | 4037 | MALEČKOVÁ Anna | 2006 | Žižkovský tygři | 11. / W10 | 0:04:16.1 | 0:01:44.2 | |
33 | diplom | 4125 | WEISSOVÁ Barbora | 2007 | SKI Šumava | 12. / W10 | 0:04:19.4 | 0:01:47.5 | |
34 | diplom | 4044 | JANÍČKOVÁ Jolana | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 13. / W10 | 0:04:21.1 | 0:01:49.2 | |
35 | diplom | 4091 | TEPLÝ Michal | 2007 | Roudné | 12. / M10 | 0:04:24.6 | 0:01:52.7 | |
36 | diplom | 4034 | ŠINDELÁŘOVÁ Tereza | 2007 | Žižkovský tygři | 14. / W10 | 0:04:28.8 | 0:01:56.9 | |
37 | diplom | 4036 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 15. / W10 | 0:04:28.9 | 0:01:57.0 | |
38 | diplom | 4048 | KRATOCHVÍLOVÁ Thea | 2007 | ŘEVNICE | 16. / W10 | 0:04:32.4 | 0:02:00.5 | |
39 | diplom | 4047 | MACHÁČKOVÁ Marie | 2006 | Maleč | 17. / W10 | 0:04:33.4 | 0:02:01.5 | |
40 | diplom | 4073 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 5. / W8 | 0:04:33.9 | 0:02:02.0 | |
41 | diplom | 4046 | LANDE Asbjorn | 2007 | Magnor UL | 13. / M10 | 0:04:35.9 | 0:02:04.0 | |
42 | diplom | 4127 | VINZENS Jakub | 2007 | ZOUFALCI | 14. / M10 | 0:04:48.9 | 0:02:17.0 | |
43 | diplom | 4099 | KOŠNAROVÁ Adriana | 2007 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 18. / W10 | 0:04:54.1 | 0:02:22.2 | |
44 | diplom | 4101 | OLLÉ Ester | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 19. / W10 | 0:05:03.9 | 0:02:32.0 | |
44 | diplom | 4108 | ŠULISTOVÁ Kateřina | 2006 | SK HOjná voda | 19. / W10 | 0:05:03.9 | 0:02:32.0 | |
46 | diplom | 4132 | TICHÝ Martin | 2007 | SG Doksy | 15. / M10 | 0:05:05.4 | 0:02:33.5 | |
47 | diplom | 4069 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / W8 | 0:05:17.9 | 0:02:46.0 | |
48 | diplom | 4067 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | Sokol Maxičky | 7. / W8 | 0:05:22.4 | 0:02:50.5 | |
49 | diplom | 4094 | SAMEK Mikuláš | 2008 | Fischer Ski klub Šumava | 7. / M8 | 0:05:30.3 | 0:02:58.4 | |
50 | diplom | 4110 | ČERVENKA Hynek | 2009 | Biatlon Klecany | 8. / M8 | 0:05:32.6 | 0:03:00.7 | |
51 | diplom | 4033 | ŠINDELÁŘ Vít | 2009 | Žižkovský tygři | 9. / M8 | 0:05:36.4 | 0:03:04.5 | |
52 | diplom | 4111 | ČERVENKA Jiří | 2007 | Biatlon Klecany | 16. / M10 | 0:05:43.1 | 0:03:11.2 | |
53 | diplom | 4040 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 21. / W10 | 0:05:56.1 | 0:03:24.2 | |
54 | diplom | 4092 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfincar Trutnov | 22. / W10 | 0:05:58.1 | 0:03:26.2 | |
55 | diplom | 4031 | TOTH Matěj | 2008 | Hodyně | 10. / M8 | 0:05:58.4 | 0:03:26.5 | |
56 | diplom | 4056 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | --- | 8. / W8 | 0:06:00.1 | 0:03:28.2 | |
56 | diplom | 4097 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 11. / M8 | 0:06:00.1 | 0:03:28.2 | |
58 | diplom | 4080 | ŠTĚRBA Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava | 12. / M8 | 0:06:01.1 | 0:03:29.2 | |
59 | diplom | 4133 | TICHÁ Anna | 2006 | SG Doksy | 23. / W10 | 0:06:03.9 | 0:03:32.0 | |
60 | diplom | 4006 | KOPAČKOVÁ Zuzana | 2007 | --- | 24. / W10 | 0:06:06.6 | 0:03:34.7 | |
61 | diplom | 4109 | ŠULISTA Jakub | 2009 | SK HOjná voda | 13. / M8 | 0:06:10.1 | 0:03:38.2 | |
62 | diplom | 4105 | RANDÁKOVÁ Jana | 2011 | Sokol Stachy | 9. / W8 | 0:06:10.9 | 0:03:39.0 | |
63 | diplom | 4038 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 14. / M8 | 0:06:17.4 | 0:03:45.5 | |
64 | diplom | 4131 | PETRÁSEK Anna Marie | 2009 | Fischer Ski klub Šumava | 10. / W8 | 0:06:23.7 | 0:03:51.8 | |
65 | diplom | 4055 | POISELOVÁ Emma | 2007 | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 25. / W10 | 0:06:26.4 | 0:03:54.5 | |
66 | diplom | 4060 | ŠÁROVÁ Ema | 2008 | AC Praha 1890 | 11. / W8 | 0:06:41.9 | 0:04:10.0 | |
67 | diplom | 4137 | MADĚRA Jakub | 2009 | Rudolfovské Gazely | 15. / M8 | 0:06:42.9 | 0:04:11.0 | |
68 | diplom | 4100 | OLLÉ Viktorie | 2010 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 12. / W8 | 0:06:46.9 | 0:04:15.0 | |
69 | diplom | 4124 | JANOŠIKOVÁ Lenka | 2010 | Fisher Ski klub Šumava | 13. / W8 | 0:06:52.6 | 0:04:20.7 | |
70 | diplom | 4054 | JANATOVÁ Viola | 2008 | Jizerka Panský Dům | 14. / W8 | 0:07:23.9 | 0:04:52.0 | |
71 | diplom | 4134 | ČEJKA Tonda | 2010 | Atomic mercedes | 16. / M8 | 0:07:41.1 | 0:05:09.2 | |
72 | diplom | 4041 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 15. / W8 | 0:08:32.6 | 0:06:00.7 | |
73 | diplom | 4030 | BALDRIAN Josef | 2011 | ZDRP | 17. / M8 | 0:10:37.8 | 0:08:05.9 | |
74 | diplom | 4032 | ŠINDELÁŘ Eduard | 2012 | Žižkovský tygři | 18. / M8 | 0:14:28.9 | 0:11:57.0 | |
--- | 4005 | RIANT Augustin | 2007 | Kovářov | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 4007 | KOPAČKA Ondřej | 2009 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 4014 | BLÁHA Tomáš | 2006 | Fischer Ski Klub Sumava Vimperk | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 4018 | BREJCHA Jan | 2006 | Fischer Ski klub Šumava | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 4052 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 4076 | FOUNĚ Jiří | 2008 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 4128 | MAJER Petr | 2008 | Ski klubŠumava | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 4138 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | Bike factory Strakonice | . / W8 | DNS | --- |