Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 108 | THOMAS Eric | 1987 | Skimarathonteam Austria | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:14:21.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 59 | SIEBER Manuel | 1990 | Salomon-Leki-Racing Team | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:14:32.6 | 0:00:10.9 | ||
3 | diplom | 144 | EICHELSBACHER Sebastian | 1996 | Salomon-Leki-Racing Team | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:15:38.7 | 0:01:17.0 | ||
4 | diplom | 115 | SCHWAAR Dominik | 1995 | SC Sohland | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:18:20.8 | 0:03:59.1 | ||
5 | diplom | 112 | HAHN Martin | 1997 | VSC Klingenthal | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:18:23.2 | 0:04:01.5 | ||
6 | diplom | 114 | NEUBERT Hans | 1997 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:18:36.9 | 0:04:15.2 | ||
7 | diplom | 103 | KRIZ Jan | 1975 | SALOMON-LEKI-RACING-TEAM | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:18:46.1 | 0:04:24.4 | ||
8 | diplom | 100 | HARTIG Fabian | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:18:57.3 | 0:04:35.6 | ||
9 | diplom | 116 | MAUERSBERGER Philipp | 1996 | SC Ruhpolding | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:20:25.6 | 0:06:03.9 | ||
10 | diplom | 98 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:20:44.4 | 0:06:22.7 | ||
11 | diplom | 141 | SCHREIER Michel | 1997 | SV Stützengrün | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:20:54.0 | 0:06:32.3 | ||
12 | diplom | 113 | VOIGT Sebastian | 1996 | TSV 1861 Spitzkunnersdorf | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:21:03.4 | 0:06:41.7 | ||
13 | diplom | 1 | RIEP Oleksandr | 1968 | SG Einheit Berliner Bär | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:21:40.4 | 0:07:18.7 | ||
14 | diplom | 4 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:22:11.8 | 0:07:50.1 | ||
15 | diplom | 102 | HOLZHÄUSER Marc | 1992 | VSC Klingenthal | 11. / Männer 19-30 Jahre | 1:23:26.0 | 0:09:04.3 | ||
16 | diplom | 2 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | OneWay Pro Team | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:23:38.4 | 0:09:16.7 | ||
17 | diplom | 142 | KUNZ Ronald | 1978 | --- | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:23:39.0 | 0:09:17.3 | ||
18 | diplom | 146 | THONFELD Frank | 1979 | TSG Bau Hammerbrücke e.V. | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:03.7 | 0:09:42.0 | ||
19 | diplom | 117 | KRŠKA Jan | 1986 | Fischer Racing team | 12. / Männer 19-30 Jahre | 1:24:11.7 | 0:09:50.0 | ||
20 | diplom | 12 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | BMSTU Biathlon Moscow | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:18.2 | 0:09:56.5 | ||
21 | diplom | 206 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:25:51.1 | 0:11:29.4 | ||
22 | diplom | 132 | PUMP Carsten | 1976 | Salomon-Leki-Racing Team | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:25:59.1 | 0:11:37.4 | ||
23 | diplom | 6 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV Geyer | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:26:02.9 | 0:11:41.2 | ||
24 | diplom | 101 | BREHMKE David | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 13. / Männer 19-30 Jahre | 1:26:04.0 | 0:11:42.3 | ||
25 | diplom | 111 | KOPP Tim | 1999 | VSC Klingenthal | 1. / Jugend männlich | 1:26:04.6 | 0:11:42.9 | ||
26 | diplom | 134 | HARTMANN Sven | 1970 | SV Bockau | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:26:26.1 | 0:12:04.4 | ||
27 | diplom | 99 | MAYER Fabian | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 14. / Männer 19-30 Jahre | 1:26:42.6 | 0:12:20.9 | ||
28 | diplom | 3 | FISNAR Jiri | 1976 | Ski klub Šumperk | 8. / Männer 31-40 Jahre | 1:26:59.4 | 0:12:37.7 | ||
29 | diplom | 226 | KARL Christian | 1990 | --- | 15. / Männer 19-30 Jahre | 1:27:20.8 | 0:12:59.1 | ||
30 | diplom | 268 | SEIDEL Bertram | 1969 | SC Norweger Annaberg | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:26.7 | 0:13:05.0 | ||
31 | diplom | 23 | OETTEL Patrick | 1983 | Bikestore Racing Team | 9. / Männer 31-40 Jahre | 1:27:34.9 | 0:13:13.2 | ||
32 | diplom | 244 | ADLER Steffen | 1974 | Salomon-Leki-Racing Team | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:48.0 | 0:13:26.3 | ||
33 | diplom | 68 | WALTHER Jakob | 1999 | SSV Erfurt 02 | 2. / Jugend männlich | 1:27:55.5 | 0:13:33.8 | ||
34 | diplom | 107 | SIEGEMUND Nick | 2000 | VSC Klingenthal | 3. / Jugend männlich | 1:28:18.1 | 0:13:56.4 | ||
35 | diplom | 8 | KORNHAS Christoph | 1982 | SV Emsetal | 10. / Männer 31-40 Jahre | 1:28:20.7 | 0:13:59.0 | ||
36 | diplom | 135 | HILPERT Bernd | 1973 | SC Neuban | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:28:41.6 | 0:14:19.9 | ||
37 | diplom | 36 | BRYN Patryk | 1998 | SG Einheit Berliner Bär | 4. / Jugend männlich | 1:29:10.1 | 0:14:48.4 | ||
38 | diplom | 7 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:29:10.2 | 0:14:48.5 | ||
39 | diplom | 215 | KRÜGEL Fabian | 1991 | WSV Schwarzenbach/Wald | 16. / Männer 19-30 Jahre | 1:29:29.2 | 0:15:07.5 | ||
40 | diplom | 187 | FISCHER Sven | 1981 | SV Hermsdorf/E. | 11. / Männer 31-40 Jahre | 1:29:31.0 | 0:15:09.3 | ||
41 | diplom | 9 | SIMA Jan | 1970 | autopneu-servis.cz | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:29:31.2 | 0:15:09.5 | ||
42 | diplom | 93 | OWEN Florian | 1980 | RV Sturmvogel München | 12. / Männer 31-40 Jahre | 1:29:37.4 | 0:15:15.7 | ||
43 | diplom | 97 | SCHLOTT Mark | 1985 | --- | 13. / Männer 31-40 Jahre | 1:29:45.3 | 0:15:23.6 | ||
44 | diplom | 15 | BURKHARDT Steffen | 1973 | Preetzer TSV | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:29:50.6 | 0:15:28.9 | ||
45 | diplom | 254 | STÜTZNER Martin | 2000 | VSC Klingenthal | 5. / Jugend männlich | 1:30:17.5 | 0:15:55.8 | ||
46 | diplom | 11 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:21.0 | 0:15:59.3 | ||
47 | diplom | 203 | WEISSNER Michael | 1972 | WSV Schwarzenbach/Wald | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:30:41.5 | 0:16:19.8 | ||
48 | diplom | 16 | BUTZ Frank | 1969 | SC Girkhausen | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:30:47.9 | 0:16:26.2 | ||
49 | diplom | 106 | WELDE Jonas | 1998 | SC Sohland | 6. / Jugend männlich | 1:31:10.6 | 0:16:48.9 | ||
50 | diplom | 18 | MEDACK Thomas | 1976 | --- | 14. / Männer 31-40 Jahre | 1:31:18.0 | 0:16:56.3 | ||
51 | diplom | 28 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün Weiß Pirna | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:31:19.9 | 0:16:58.2 | ||
52 | diplom | 205 | DEGENHARDT Clemens | 1997 | SSV Erfurt 02 | 17. / Männer 19-30 Jahre | 1:31:28.3 | 0:17:06.6 | ||
53 | diplom | 24 | KÖLBEL Frank | 1962 | VSC Klingenthal | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:32:26.6 | 0:18:04.9 | ||
54 | diplom | 136 | REGER Christoph | 1980 | SC Neierbei | 15. / Männer 31-40 Jahre | 1:32:43.1 | 0:18:21.4 | ||
55 | diplom | 287 | ENGLERT Lars | 1984 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 16. / Männer 31-40 Jahre | 1:33:28.7 | 0:19:07.0 | ||
56 | diplom | 119 | BEETZ Christian | 1984 | SV Biberau | 17. / Männer 31-40 Jahre | 1:33:29.3 | 0:19:07.6 | ||
57 | diplom | 227 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 18. / Männer 31-40 Jahre | 1:33:41.6 | 0:19:19.9 | ||
58 | diplom | 277 | FREYER Gerald | 1958 | Pulsschlag Neuhausen Ertgebirge | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:00.6 | 0:19:38.9 | ||
59 | diplom | 259 | FLECHSIG Bernd | 1963 | SBB Pupstdorf | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:17.4 | 0:19:55.7 | ||
60 | diplom | 62 | BECKER Linda | 1990 | SC Vöhrenbach | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:34:22.5 | 0:20:00.8 | ||
61 | diplom | 22 | HANZLIK Holger | 1952 | SV 90 Jöhstadt | 1. / Männer über 60 Jahre | 1:34:24.7 | 0:20:03.0 | ||
62 | diplom | 124 | UNTERHOLZNER Gerhard | 1958 | SC Moosham | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:31.6 | 0:20:09.9 | ||
63 | diplom | 91 | NEUMEIER Frank | 1968 | SCR Schnaittach | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:52.8 | 0:20:31.1 | ||
64 | diplom | 13 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:54.9 | 0:20:33.2 | ||
65 | diplom | 27 | GRILLE Günter | 1954 | Bockauer Skiverein | 2. / Männer über 60 Jahre | 1:35:34.1 | 0:21:12.4 | ||
66 | diplom | 125 | BARTOŠ Vítězslav | 1958 | Ski.Wunsidel | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:35:39.5 | 0:21:17.8 | ||
67 | diplom | 219 | MEISCHNER Rene | 1975 | SV Dorfchemnitz | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:35:47.7 | 0:21:26.0 | ||
68 | diplom | 143 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:35:50.8 | 0:21:29.1 | ||
69 | diplom | 17 | REYER Torsten | 1999 | VfB Schöneck | 7. / Jugend männlich | 1:35:58.2 | 0:21:36.5 | ||
70 | diplom | 60 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 3. / Männer über 60 Jahre | 1:37:29.8 | 0:23:08.1 | ||
71 | diplom | 74 | HELMERT Andre | 1975 | ATSV Gebirge Gelobtland | 16. / Männer 41-50 Jahre | 1:37:42.6 | 0:23:20.9 | ||
72 | diplom | 253 | STECKERT Erik | 2000 | VSC Klingenthal | 8. / Jugend männlich | 1:38:27.6 | 0:24:05.9 | ||
73 | diplom | 218 | SCHOLZ Torsten | 1970 | Fahrrad - Grille Bockau | 17. / Männer 41-50 Jahre | 1:38:29.2 | 0:24:07.5 | ||
74 | diplom | 49 | BARTLOG Nikos | 1974 | WSV Bad Tölz | 18. / Männer 41-50 Jahre | 1:38:35.1 | 0:24:13.4 | ||
75 | diplom | 213 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:38:47.2 | 0:24:25.5 | ||
76 | diplom | 31 | KUPFER Uwe | 1971 | SV Trebsen | 19. / Männer 41-50 Jahre | 1:38:50.4 | 0:24:28.7 | ||
77 | diplom | 75 | HOFFMANN Nick | 1997 | SV Grün Weiß Pirna | 18. / Männer 19-30 Jahre | 1:38:51.3 | 0:24:29.6 | ||
78 | diplom | 34 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 1. / Jugend weiblich | 1:38:52.3 | 0:24:30.6 | ||
79 | diplom | 45 | SVAB Petr | 1962 | RSC | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:38:58.1 | 0:24:36.4 | ||
80 | diplom | 76 | MATATKO Matthias | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 20. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:00.2 | 0:24:38.5 | ||
81 | diplom | 48 | HOLIK Bernd | 1968 | Ski Club Heidelberg | 21. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:04.5 | 0:24:42.8 | ||
82 | diplom | 232 | HOFMANN Lars | 1980 | SV Hermsdorf | 19. / Männer 31-40 Jahre | 1:39:07.5 | 0:24:45.8 | ||
83 | diplom | 110 | SPIEGEL Stefan | 1972 | Rhöner WSV | 22. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:14.7 | 0:24:53.0 | ||
84 | diplom | 188 | KOTHER Sven | 1976 | --- | 20. / Männer 31-40 Jahre | 1:39:52.3 | 0:25:30.6 | ||
85 | diplom | 185 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 23. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:52.6 | 0:25:30.9 | ||
86 | diplom | 5 | BOCK Thomas | 1966 | SG Adelsberg | 24. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:52.8 | 0:25:31.1 | ||
87 | diplom | 250 | MENDE Stephan | 1981 | Triathlon Team Voglland | 21. / Männer 31-40 Jahre | 1:40:02.2 | 0:25:40.5 | ||
88 | diplom | 21 | ERDENKÄUFER Toni | 1959 | --- | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:40:06.7 | 0:25:45.0 | ||
89 | diplom | 129 | GOTTSCHLICH Rene | 1975 | SV Grünbach | 25. / Männer 41-50 Jahre | 1:40:11.4 | 0:25:49.7 | ||
90 | diplom | 25 | DLOUHÝ Petr | 1973 | AK Sokolov | 26. / Männer 41-50 Jahre | 1:40:28.4 | 0:26:06.7 | ||
91 | diplom | 127 | DUBA Peter | 1954 | SV Tanne Thalheim | 4. / Männer über 60 Jahre | 1:40:53.1 | 0:26:31.4 | ||
92 | diplom | 201 | UHLIG Oliver | 1977 | Chemnitzer PSV | 22. / Männer 31-40 Jahre | 1:41:26.7 | 0:27:05.0 | ||
93 | diplom | 214 | DUNSE Matthias | 1982 | SG A | 23. / Männer 31-40 Jahre | 1:42:40.3 | 0:28:18.6 | ||
94 | diplom | 252 | TOMS Jiri | 1959 | --- | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:43:15.7 | 0:28:54.0 | ||
95 | diplom | 281 | KASTNER Alexander | 1971 | SC Neierbei | 27. / Männer 41-50 Jahre | 1:43:45.7 | 0:29:24.0 | ||
96 | diplom | 285 | THÜMMEL Moritz | 1998 | TUS Dippoldiswalde | 9. / Jugend männlich | 1:44:05.5 | 0:29:43.8 | ||
97 | diplom | 274 | STORCH Lea - Annabell | 1999 | VSC Klingenthal | 2. / Jugend weiblich | 1:44:18.8 | 0:29:57.1 | ||
98 | diplom | 19 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:44:21.3 | 0:29:59.6 | ||
99 | diplom | 270 | BALŽEK Jiří | 1961 | Ski Nordic Mariánské Lázně | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:44:39.6 | 0:30:17.9 | ||
100 | diplom | 32 | GRANSO Gerd | 1960 | SV Pöllwitz | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:44:50.8 | 0:30:29.1 |