Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 6 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1633 | SIEBER Manuel | 1990 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / H21 | 0:49:11.6 | 0:00:00.0 | 0:27:07.1 | 1 | ||
2 | diplom | 1641 | WEIRICH Nils | 1997 | TGV SCHOTTEN | 1. / Jun | 0:50:04.1 | 0:00:52.5 | 0:27:25.4 | 2 | ||
3 | diplom | 1640 | SLECHTA Daniel | 1976 | fischer racing team | 1. / H36 | 0:51:07.1 | 0:01:55.5 | 0:27:53.3 | 3 | ||
4 | diplom | 1672 | NOVOTNY Viktor | 1982 | fischer racing team | 1. / H31 | 0:51:49.8 | 0:02:38.2 | 0:28:48.8 | 5 | ||
5 | diplom | 1632 | WETTERLING Felix | 1990 | Team Rossignol / Bundeswehr | 2. / H21 | 0:52:28.6 | 0:03:17.0 | 0:28:18.3 | 4 | ||
6 | diplom | 1601 | EICHELSBACHER Sebastian | 1996 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 2. / Jun | 0:52:37.3 | 0:03:25.7 | 0:28:53.9 | 6 | ||
7 | diplom | 1650 | KUISLE Michael | 1995 | Team Like2Skike | 3. / H21 | 0:52:49.6 | 0:03:38.0 | 0:29:05.6 | 7 | ||
8 | diplom | 1728 | LODL Darius | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 1. / J16/M | 0:53:13.6 | 0:04:02.0 | 0:30:29.9 | 14 | ||
9 | diplom | 1827 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | fischer racing team | 1. / D21 | 0:53:17.3 | 0:04:05.7 | 0:29:49.1 | 10 | ||
10 | diplom | 1647 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 3. / Jun | 0:53:20.1 | 0:04:08.5 | 0:29:12.8 | 8 | ||
11 | diplom | 1603 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 4. / H21 | 0:54:00.1 | 0:04:48.5 | 0:29:43.9 | 9 | ||
12 | diplom | 1738 | SEIFERT Tim | 2000 | VSC Klingenthal e.V. | 2. / J16/M | 0:54:17.3 | 0:05:05.7 | 0:30:28.3 | 13 | ||
13 | diplom | 1623 | GUTHARDT Anton | 1996 | TSV Retterode | 4. / Jun | 0:54:28.6 | 0:05:17.0 | 0:30:23.4 | 12 | ||
14 | diplom | 1646 | DEHOTTAY Loic | 1995 | SRHF | 5. / H21 | 0:54:38.6 | 0:05:27.0 | 0:30:18.8 | 11 | ||
15 | diplom | 1829 | KRÄMER Fabian | 1999 | TuWi Adenau | 1. / J17/M | 0:55:16.5 | 0:06:04.9 | 0:31:12.6 | 19 | ||
16 | diplom | 1605 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | Sokol Stachy | 2. / J17/M | 0:55:23.4 | 0:06:11.8 | 0:30:55.6 | 15 | ||
17 | diplom | 1744 | STOLLER Maximilian | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 3. / J16/M | 0:55:50.4 | 0:06:38.8 | 0:31:00.9 | 16 | ||
18 | diplom | 1729 | HENTSCHEL Felix | 1998 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / J17/M | 0:56:06.3 | 0:06:54.7 | 0:31:08.2 | 17 | ||
19 | diplom | 1737 | STÜTZNER Martin | 2000 | VSC Klingenthal e.V. | 4. / J16/M | 0:56:15.3 | 0:07:03.7 | 0:31:11.7 | 18 | ||
20 | diplom | 1629 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racingteam | 2. / H31 | 0:56:28.1 | 0:07:16.5 | 0:31:34.3 | 23 | ||
21 | diplom | 1602 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 1. / H46 | 0:56:29.6 | 0:07:18.0 | 0:31:37.3 | 24 | ||
22 | diplom | 1628 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 2. / H46 | 0:56:33.8 | 0:07:22.2 | 0:31:42.3 | 26 | ||
23 | diplom | 1621 | STÜHN Lennart | 1996 | SVS Emmerzhausen | 5. / Jun | 0:56:35.9 | 0:07:24.3 | 0:31:27.1 | 20 | ||
24 | diplom | 1743 | FRANK Marcel | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 5. / J16/M | 0:57:03.1 | 0:07:51.5 | 0:31:48.2 | 27 | ||
25 | diplom | 1702 | MEDACK Thomas | 1976 | Team Slow | 2. / H36 | 0:57:04.3 | 0:07:52.7 | 0:31:59.6 | 30 | ||
26 | diplom | 1833 | TREUDE Jürgen | 1983 | Wildsteig | 3. / H31 | 0:57:06.4 | 0:07:54.8 | 0:31:49.1 | 28 | ||
27 | diplom | 1607 | HACHMANN Andreas | 1965 | SC Siedlinghausen / CADOMOTUS SKATE | 1. / H51 | 0:57:08.4 | 0:07:56.8 | 0:31:32.6 | 21 | ||
28 | diplom | 1624 | MÜLLER Franziska | 1995 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 2. / D21 | 0:57:21.3 | 0:08:09.7 | 0:31:34.1 | 22 | ||
29 | diplom | 1625 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H36 | 0:57:31.2 | 0:08:19.6 | 0:32:25.6 | 35 | ||
30 | diplom | 1848 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | 6. / J16/M | 0:57:34.1 | 0:08:22.5 | 0:31:52.1 | 29 | ||
31 | diplom | 1609 | KLEMM Nico | 1999 | BSP Nachwuchs Altenberg | 4. / J17/M | 0:57:39.9 | 0:08:28.3 | 0:31:39.6 | 25 | ||
32 | diplom | 1649 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 1. / H56 | 0:57:41.1 | 0:08:29.5 | 0:32:11.1 | 34 | ||
33 | diplom | 1636 | HAU Heinrich | 1961 | ZIPP Racing | 2. / H51 | 0:57:42.4 | 0:08:30.8 | 0:32:00.8 | 31 | ||
34 | diplom | 1736 | STECKERT Erik | 2000 | VSC Klingenthal e.V. | 7. / J16/M | 0:58:16.6 | 0:09:05.0 | 0:32:55.3 | 42 | ||
35 | diplom | 1789 | GROß Sebastian | 1974 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / H41 | 0:58:22.8 | 0:09:11.2 | 0:32:05.1 | 32 | ||
36 | diplom | 1746 | HAAG Anna | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 1. / J16/W | 0:58:33.8 | 0:09:22.2 | 0:32:46.1 | 38 | ||
37 | diplom | 1815 | FUCHS-EISNER Klaus | 1964 | SU-Böhmerwald | 3. / H51 | 0:58:37.3 | 0:09:25.7 | 0:32:49.4 | 39 | ||
38 | diplom | 1604 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 6. / H21 | 0:58:43.0 | 0:09:31.4 | 0:32:28.8 | 37 | ||
39 | diplom | 1674 | STÖLBEN Jan | 2000 | SLV Ernstberg | 8. / J16/M | 0:58:44.1 | 0:09:32.5 | 0:32:28.6 | 36 | ||
40 | diplom | 1747 | BRZOSKA Viktoria | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 2. / J16/W | 0:58:47.8 | 0:09:36.2 | 0:32:50.1 | 40 | ||
41 | diplom | 1748 | STOLLER Joachim | 1966 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 3. / H46 | 0:58:52.6 | 0:09:41.0 | 0:32:55.3 | 43 | ||
42 | diplom | 1745 | WALSER Sven | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 9. / J16/M | 0:59:06.1 | 0:09:54.5 | 0:32:05.8 | 33 | ||
43 | diplom | 1639 | REICHELT Nico | 1976 | TSG-Bau-Hammerbrücke | 4. / H36 | 0:59:08.3 | 0:09:56.7 | 0:32:55.3 | 43 | ||
44 | diplom | 1724 | RICHTER Jonas | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 10. / J16/M | 0:59:10.3 | 0:09:58.7 | 0:32:57.4 | 46 | ||
45 | diplom | 1611 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 4. / H46 | 0:59:14.8 | 0:10:03.2 | 0:32:58.6 | 47 | ||
46 | diplom | 1622 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 1. / JunD | 0:59:16.3 | 0:10:04.7 | 0:32:56.8 | 45 | ||
47 | diplom | 1626 | WEBER Andreas | 1966 | TGV SCHOTTEN | 5. / H46 | 0:59:17.1 | 0:10:05.5 | 0:32:51.8 | 41 | ||
48 | diplom | 1606 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 4. / H51 | 0:59:19.3 | 0:10:07.7 | 0:33:01.3 | 49 | ||
49 | diplom | 1627 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 5. / H36 | 0:59:56.3 | 0:10:44.7 | 0:33:35.3 | 55 | ||
50 | diplom | 1739 | GOETHER Max | 2000 | VSC Klingenthal e.V. | 11. / J16/M | 1:00:16.3 | 0:11:04.7 | 0:33:38.2 | 57 | ||
51 | diplom | 1691 | KÖLBEL Frank | 1962 | VSC Klingenthal | 5. / H51 | 1:00:17.1 | 0:11:05.5 | 0:33:00.6 | 48 | ||
52 | diplom | 1648 | REJZKOVA Helena | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1. / D41 | 1:00:17.3 | 0:11:05.7 | 0:33:17.1 | 51 | ||
53 | diplom | 1804 | ARTINGER Linda | 1999 | SC Bodenmais | 1. / J17/W | 1:00:17.9 | 0:11:06.3 | 0:33:33.1 | 54 | ||
54 | diplom | 1613 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 2. / H56 | 1:00:18.8 | 0:11:07.2 | 0:33:13.1 | 50 | ||
55 | diplom | 1610 | WIEDERSTEIN Matthias | 1972 | SVS Emmerzhausen | 2. / H41 | 1:00:33.6 | 0:11:22.0 | 0:33:36.7 | 56 | ||
56 | diplom | 1790 | RONSBERGER Walter | 1953 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / H61 | 1:00:41.3 | 0:11:29.7 | 0:34:13.3 | 65 | ||
57 | diplom | 1735 | VOGL Lara | 2000 | SV Bayerisch Eisenstein | 3. / J16/W | 1:00:41.8 | 0:11:30.2 | 0:33:32.1 | 53 | ||
58 | diplom | 1764 | RABENHOLD Lukas | 1995 | Einsiedler Skiverein | 7. / H21 | 1:00:43.6 | 0:11:32.0 | 0:34:03.1 | 61 | ||
59 | diplom | 1631 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 1. / D31 | 1:00:45.3 | 0:11:33.7 | 0:33:54.8 | 59 | ||
60 | diplom | 1760 | REYER Torsten | 1999 | VfB Schöneck | 5. / J17/M | 1:00:50.1 | 0:11:38.5 | 0:34:40.8 | 69 | ||
61 | diplom | 1644 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 2. / J17/W | 1:01:00.8 | 0:11:49.2 | 0:33:44.6 | 58 | ||
62 | diplom | 1756 | MÜLLER Luise | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 4. / J16/W | 1:01:10.9 | 0:11:59.3 | 0:35:03.1 | 70 | ||
63 | diplom | 1845 | LEHNER August | 1963 | UNION ENZENKIRCHEN | 6. / H51 | 1:01:15.6 | 0:12:04.0 | 0:34:09.3 | 64 | ||
64 | diplom | 1705 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 7. / H51 | 1:01:19.1 | 0:12:07.5 | 0:34:05.8 | 62 | ||
65 | diplom | 1713 | SIEMONEIT Anna | 1994 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / D21 | 1:01:24.3 | 0:12:12.7 | 0:33:55.6 | 60 | ||
66 | diplom | 1758 | REICH Fabian | 2000 | SWIX/Rossignol | 12. / J16/M | 1:01:24.4 | 0:12:12.8 | 0:33:24.3 | 52 | ||
67 | diplom | 1634 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / D41 | 1:01:34.6 | 0:12:23.0 | 0:34:28.1 | 67 | ||
68 | diplom | 1814 | EBNER Ronny | 1982 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 4. / H31 | 1:01:41.6 | 0:12:30.0 | 0:34:05.8 | 62 | ||
69 | diplom | 1637 | PATERNOSTER Christoph | 1988 | Rinchnach | 8. / H21 | 1:01:56.6 | 0:12:45.0 | 0:34:35.8 | 68 | ||
70 | diplom | 1797 | MARTINS Lukas | 2000 | BSP Oberwiesenthal | 13. / J16/M | 1:02:38.6 | 0:13:27.0 | 0:35:30.1 | 79 | ||
71 | diplom | 1612 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 3. / H41 | 1:03:12.6 | 0:14:01.0 | 0:34:24.8 | 66 | ||
72 | diplom | 1838 | NAGEL Roland | 1973 | --- | 4. / H41 | 1:03:13.6 | 0:14:02.0 | 0:35:27.2 | 77 | ||
73 | diplom | 1617 | HASLER Paula | 1997 | BSP Nachwuchs Altenberg | 2. / JunD | 1:03:15.9 | 0:14:04.3 | 0:35:19.9 | 74 | ||
74 | diplom | 1806 | SVITIL Robert | 2000 | SV Bayerisch Eisenstein | 14. / J16/M | 1:03:16.4 | 0:14:04.8 | 0:35:35.3 | 80 | ||
75 | diplom | 1643 | SCHRETTER Hugo | 1954 | SC Bad Kleinkirchheim | 2. / H61 | 1:03:17.4 | 0:14:05.8 | 0:35:24.2 | 76 | ||
76 | diplom | 1741 | EIGNER Falco | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 15. / J16/M | 1:03:31.9 | 0:14:20.3 | 0:35:08.6 | 71 | ||
77 | diplom | 1681 | THEILER Patrick | 1995 | Ebermannstadt | 9. / H21 | 1:03:37.6 | 0:14:26.0 | 0:35:10.8 | 72 | ||
78 | diplom | 1749 | LAZUR Ludek | 1979 | Ski Nordic Marianske Lazne | 6. / H36 | 1:03:42.6 | 0:14:31.0 | 0:35:41.2 | 82 | ||
79 | diplom | 1793 | VOGT Jörg | 1967 | TSV 90 Neukirch | 6. / H46 | 1:03:45.6 | 0:14:34.0 | 0:36:00.6 | 86 | ||
80 | diplom | 1676 | WERNER Rico | 1985 | Grün-Weiss-Pirna | 5. / H31 | 1:03:51.4 | 0:14:39.8 | 0:35:23.8 | 75 | ||
81 | diplom | 1698 | HOFBAUER Dieter | 1953 | SC Großberg | 3. / H61 | 1:03:53.4 | 0:14:41.8 | 0:35:29.1 | 78 | ||
82 | diplom | 1803 | SCHILAY Fabian | 1987 | SC fürstenzell | 10. / H21 | 1:04:01.6 | 0:14:50.0 | 0:35:45.6 | 84 | ||
83 | diplom | 1608 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 7. / H36 | 1:04:02.9 | 0:14:51.3 | 0:35:36.1 | 81 | ||
84 | diplom | 1638 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 3. / H56 | 1:04:07.9 | 0:14:56.3 | 0:35:14.7 | 73 | ||
85 | diplom | 1614 | CZECZINE Mike | 1973 | BERTSDORFER SV | 5. / H41 | 1:04:09.6 | 0:14:58.0 | 0:35:44.4 | 83 | ||
86 | diplom | 1781 | CHRISTIAN Gruber | 1999 | SC Zwiesel | 6. / J17/M | 1:04:16.6 | 0:15:05.0 | 0:35:45.6 | 84 | ||
87 | diplom | 1775 | TSCHOL Hannes | 1970 | Oberpefuss | 7. / H46 | 1:04:46.6 | 0:15:35.0 | 0:36:24.2 | 90 | ||
88 | diplom | 1798 | AURICH Julia | 1999 | BSP Oberwiesenthal | 3. / J17/W | 1:04:49.9 | 0:15:38.3 | 0:36:36.0 | 93 | ||
89 | diplom | 1757 | MÜLLER Anna | 1998 | SV GrünWeiß Pirna | 4. / J17/W | 1:04:50.8 | 0:15:39.2 | 0:36:16.7 | 87 | ||
89 | diplom | 1795 | MÜNZNER Jennifer | 2000 | BSP Oberwiesenthal | 5. / J16/W | 1:04:50.8 | 0:15:39.2 | 0:36:25.3 | 91 | ||
91 | diplom | 1796 | ARENDT Fabienne | 2000 | BSP Oberwiesenthal | 6. / J16/W | 1:04:51.1 | 0:15:39.5 | 0:36:36.4 | 94 | ||
92 | diplom | 1675 | RITZER Heinz | 1952 | Naturfreunde Hauzenberg | 4. / H61 | 1:04:53.1 | 0:15:41.5 | 0:36:36.0 | 92 | ||
93 | diplom | 1645 | WELZ Anton | 1962 | SCMarktoberdorf | 8. / H51 | 1:05:00.5 | 0:15:48.9 | 0:36:19.4 | 88 | ||
94 | diplom | 1753 | GAWRISCH Simon | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 16. / J16/M | 1:05:11.9 | 0:16:00.3 | 0:36:38.1 | 95 | ||
95 | diplom | 1779 | ZIMMERMANN Stephan | 1951 | SWV Goldlauter | 5. / H61 | 1:05:16.1 | 0:16:04.5 | 0:36:57.4 | 100 | ||
96 | diplom | 1726 | STIEHLER Paula | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 7. / J16/W | 1:05:21.2 | 0:16:09.6 | 0:36:45.4 | 98 | ||
97 | diplom | 1755 | MATATKO Franziska | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 8. / J16/W | 1:05:21.4 | 0:16:09.8 | 0:36:44.7 | 97 | ||
98 | diplom | 1776 | DARGATZ Tobias | 1990 | Baindt | 11. / H21 | 1:05:50.6 | 0:16:39.0 | 0:37:08.7 | 102 | ||
99 | diplom | 1810 | RAAB Jürgen | 1963 | SC Lanzenhain | 9. / H51 | 1:05:53.9 | 0:16:42.3 | 0:36:23.6 | 89 | ||
100 | diplom | 1616 | ZIMMER Marie | 1998 | BSP Nachwuchs Altenberg | 5. / J17/W | 1:06:00.4 | 0:16:48.8 | 0:36:42.8 | 96 |