Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kristýna # Myslivny #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kristýna # Myslivny #
1 15 detail závodníka HERMANN Peter GER 1988 Team Firebike-Drössiger 1. /  Muži Elite 4:01:49.1 0:00:00.0 0:53:45.6 8 3:22:21.6 1
2 1 detail závodníka ADEL Filip CZE 1990 Superior MTB team 2. /  Muži Elite 4:04:36.9 0:02:47.8 0:53:35.6 2 3:23:09.6 2
3 12 detail závodníka HUDEČEK Jiří CZE 1986 GIANT TRANS BRDY TEAM 3. /  Muži Elite 4:12:08.8 0:10:19.7 0:53:42.7 7 3:24:59.2 3
4 24 detail závodníka PFROMMER Matthias GER 1983 Team CENTURION VAUDE 4. /  Muži Elite 4:12:27.4 0:10:38.3 0:53:36.1 3 3:27:39.8 4
5 2 detail závodníka GRANBERG Lars NOR 1985 Sepura Toyota Racing with Birk 5. /  Muži Elite 4:12:28.0 0:10:38.9 0:53:41.4 6 3:28:03.1 5
6 3 detail závodníka KANĚRA Michal CZE 1986 NILFISK pro cycling 6. /  Muži Elite 4:14:33.2 0:12:44.1 0:53:38.0 4 3:28:52.2 6
7 4 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 Kellys Bike Ranch Team 7. /  Muži Elite 4:18:40.9 0:16:51.8 0:53:34.7 1 3:33:08.3 7
8 27 detail závodníka EDIN Fredrik SWE 1985 Sepura Toyota Racing with Birk 8. /  Muži Elite 4:19:11.5 0:17:22.4 0:53:39.4 5 3:34:15.1 8
9 303 detail závodníka VAGENKNECHT Tomáš CZE 1984 BAKAKO Nová Paka 1. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:29:36.7 0:27:47.6 0:54:51.8 10 3:43:34.3 10
10 19 detail závodníka PLATT Christopher GER 1993 --- 9. /  Muži Elite 4:30:23.2 0:28:34.1 0:56:07.6 15 3:44:56.7 12
11 13 detail závodníka VAN HEMELEN Philip BEL 1991 Team Wilier-Force 10. /  Muži Elite 4:30:49.7 0:29:00.6 0:54:53.1 11 3:43:35.8 11
12 20 detail závodníka ETTLICH Tom GER 1988 KREIDLER WERKSTEAM 11. /  Muži Elite 4:34:26.9 0:32:37.8 0:54:53.9 12 3:46:23.7 13
13 523 detail závodníka STRNAD Jiří CZE 1984 Eleven Team Příchovice 2. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:35:38.8 0:33:49.7 0:57:01.1 18 3:49:48.2 16
14 17 detail závodníka GIEGERICH Michael GER 1985 RFC Roßbach 12. /  Muži Elite 4:35:51.1 0:34:02.0 0:56:07.0 14 3:49:37.8 14
15 310 detail závodníka KARBAN Štěpán CZE 1971 BMC CZ Racing team 1. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 4:37:01.3 0:35:12.2 0:57:22.4 20 3:49:52.7 17
16 26 detail závodníka ROZWALKA Przemysław POL 1994 MW INVEST Group 13. /  Muži Elite 4:39:15.9 0:37:26.8 0:57:34.2 23 3:51:59.9 18
17 32 detail závodníka BRITZ Jakob GER 1994 Texpa Simplon 14. /  Muži Elite 4:39:30.8 0:37:41.7 0:56:05.4 13 3:54:07.4 22
18 319 detail závodníka LANGER Steffen GER 1984 DIE FAHRRAD-KETTE 3. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:40:50.1 0:39:01.0 0:57:42.7 27 3:53:34.0 21
19 309 detail závodníka KOZÁK Tomáš CZE 1971 MTB HEPOS 2. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 4:40:51.4 0:39:02.3 0:57:16.9 19 3:49:39.1 15
20 10 detail závodníka GROß Christian GER 1979 TEAM-STORM-BIKER 15. /  Muži Elite 4:40:53.5 0:39:04.4 0:56:59.7 16 3:53:16.0 20
21 306 detail závodníka KOHL Martin CZE 1979 beMANIAX MADBIKE 4. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:47:58.6 0:46:09.5 0:57:38.5 25 4:00:01.8 24
22 305 detail závodníka BRENDL Tomáš CZE 1986 STRATOS AUTO 5. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:49:22.4 0:47:33.3 0:53:47.4 9 3:40:35.1 9
23 28 detail závodníka ASSMANN Guido GER 1975 TBR-Werner 16. /  Muži Elite 4:49:42.7 0:47:53.6 0:57:00.4 17 4:00:34.2 25
24 115 detail závodníka ČERNÝ Jan CZE 1982 Eleven Team Příchovice 6. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:50:27.6 0:48:38.5 0:57:26.6 22 4:00:01.4 23
25 307 detail závodníka MICHAL Pavel CZE 1973 Tepelná čerpadla IVT 3. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 4:50:39.7 0:48:50.6 0:59:25.8 28 4:01:31.2 26
26 320 detail závodníka KUBÍN Pavel CZE 1981 Carla Kupkolo.cz 7. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:51:39.0 0:49:49.9 0:59:26.4 29 4:01:32.8 27
27 318 detail závodníka PLESCHINGER Martin CZE 1972 Uniqa Jihlava 4. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 4:52:15.5 0:50:26.4 1:01:26.9 49 4:03:04.7 28
28 22 detail závodníka LAUER Matthias GER 1992 EHLiminator Racing Team 17. /  Muži Elite 4:52:34.0 0:50:44.9 0:57:39.2 26 3:52:21.4 19
29 35 detail závodníka MÜTZLITZ Torsten GER 1984 Scott Bike 24 MTB race Team 18. /  Muži Elite 4:53:34.2 0:51:45.1 0:59:28.0 31 4:04:02.0 30
30 509 detail závodníka HEINZE Thomas GER 1985 ASVL Waltersdorf 8. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 4:54:00.6 0:52:11.5 1:00:27.1 38 4:03:07.0 29
31 338 detail závodníka NOVOSAD David CZE 1975 --- 5. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 4:56:21.1 0:54:32.0 1:00:22.8 36 4:05:03.3 31
32 21 detail závodníka ERHARDT Dominik GER 1981 RC Schnaittachtal 19. /  Muži Elite 4:57:16.8 0:55:27.7 1:00:20.8 35 4:06:34.1 33
33 14 detail závodníka HAYTER Will GBR 1978 MarathonMTB.com 20. /  Muži Elite 4:59:01.1 0:57:12.0 0:57:25.2 21 4:07:35.3 34
34 8 detail závodníka GEIMECKE Sebastian GER 1987 Radon EBE-Racing Team 21. /  Muži Elite 4:59:43.6 0:57:54.5 0:57:37.5 24 4:06:32.3 32
35 534 detail závodníka ZEMAN David CZE 1992 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:00:51.5 0:59:02.4 1:02:36.2 57 4:09:07.5 36
36 530 detail závodníka TEICHMANN Christian GER 1991 Fahrwerk WERKSTEAM 2. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:01:13.2 0:59:24.1 1:02:00.2 52 4:09:08.6 37
37 535 detail závodníka PAPIEŻ Przemysław POL 1978 strefasportu.pl 9. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:01:22.1 0:59:33.0 1:04:55.2 90 4:13:33.6 44
38 532 detail závodníka SEMCZUK Hubert POL 1995 MW INVEST Group 3. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:01:24.6 0:59:35.5 1:05:05.2 93 4:13:34.0 45
39 221 detail závodníka JANEČEK Ondřej CZE 1990 --- 4. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:03:36.6 1:01:47.5 1:00:46.9 44 4:13:20.5 43
40 121 detail závodníka KAŠPAR Ondřej CZE 1990 --- 5. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:03:37.0 1:01:47.9 1:00:46.3 43 4:13:19.8 42
41 571 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 Redpoint-Eleven Team 1. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:04:16.5 1:02:27.4 1:03:05.4 60 4:14:53.7 48
42 335 detail závodníka STEIN Manuel GER 1982 DAV Zittau Fritz Fahrräder 10. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:05:10.7 1:03:21.6 1:03:48.0 68 4:15:55.0 50
43 325 detail závodníka FIKAR Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka 11. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:05:12.6 1:03:23.5 1:00:48.1 45 4:13:46.9 46
44 311 detail závodníka SUSTR Lukas CZE 1984 Hnízdil Team 12. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:07:09.2 1:05:20.1 1:00:39.2 41 4:14:04.7 47
45 342 detail závodníka VAGNER Vladimír CZE 1981 Eleven Team Příchovice 13. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:07:18.3 1:05:29.2 1:02:06.0 54 4:16:40.9 53
46 570 detail závodníka BERNARD Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod 6. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:07:18.8 1:05:29.7 1:01:59.3 51 4:11:39.3 41
47 110 detail závodníka TRMATA Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys 14. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:07:34.2 1:05:45.1 1:04:14.7 79 4:16:28.0 51
48 210 detail závodníka NOVÁK Aleš CZE 1976 Czech Tallboys 7. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:07:35.6 1:05:46.5 1:04:15.9 80 4:16:45.6 54
49 536 detail závodníka WASINSKI Pawel POL 1990 strefasportu.pl 6. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:07:36.7 1:05:47.6 1:04:03.9 75 4:11:34.9 39
50 215 detail závodníka JINDŘIŠEK Vojtěch CZE 1979 Eleven Team Příchovice 15. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:08:19.6 1:06:30.5 1:00:49.9 46 4:15:12.9 49
51 394 detail závodníka HOLAN Pavel CZE 1985 CT Weber 16. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:08:39.8 1:06:50.7 0:59:30.8 32 4:17:28.4 55
52 508 detail závodníka JIŘENA Pajin CZE 1967 beMANIAX MADBIKE 8. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:09:00.9 1:07:11.8 1:00:45.3 42 4:07:43.2 35
53 322 detail závodníka DEGWERTH Thomas GER 1983 DAV Zittau MTB Racing 17. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:09:31.0 1:07:41.9 1:03:56.8 71 4:18:43.7 56
54 518 detail závodníka WEINKOPF Uve GER 1963 MTV Bad Bevensen 2. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:09:41.6 1:07:52.5 1:00:16.5 34 4:16:40.2 52
55 30 detail závodníka WOLF Jan CZE 1989 Regalbike 22. /  Muži Elite 5:09:47.0 1:07:57.9 1:01:25.1 48 4:09:50.1 38
56 481 detail závodníka FOOS Michael KAZ 1980 JenBike Racing 18. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:09:57.0 1:08:07.9 1:02:11.6 56 4:18:44.2 57
57 327 detail závodníka ŠTEMBERK Pavel CZE 1970 Sedlčany 9. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:09:57.7 1:08:08.6 1:04:02.4 74 4:18:46.8 58
58 581 detail závodníka VOBORA Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 19. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:10:31.7 1:08:42.6 1:01:24.4 47 4:11:38.4 40
59 112 detail závodníka DOLECEK Mario GER 1969 EBM-Team/Focus RAPIRO Racing 10. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:11:52.2 1:10:03.1 1:03:38.6 65 4:22:02.3 63
60 549 detail závodníka RIEGER Jiří CZE 1962 Spartak Vrchlabí 3. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:11:59.0 1:10:09.9 1:03:49.6 69 4:21:12.2 61
61 104 detail závodníka MÍL Jiří CZE 1966 Kellys Bikeranch team 4. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:12:01.6 1:10:12.5 1:03:03.9 58 4:22:14.9 66
62 212 detail závodníka KOßACK Holger GER 1969 EBM-Team/Focus RAPIRO Racing 11. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:12:01.8 1:10:12.7 1:03:36.5 64 4:22:02.0 62
63 204 detail závodníka TŘÍSKA Lukáš CZE 1977 BAKAKO Nová Paka 20. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:12:02.6 1:10:13.5 1:03:04.5 59 4:22:12.9 65
64 366 detail závodníka VRBSKÝ Michal CZE 1978 Redpoint-Eleven Team 21. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:13:07.8 1:11:18.7 1:04:11.6 78 4:20:24.3 60
65 336 detail závodníka PŘIBYL Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň 12. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:14:34.7 1:12:45.6 1:02:05.0 53 4:22:17.8 67
66 482 detail závodníka SEBASTIAN Küfner GER 1987 JenBike Racing 7. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:15:18.9 1:13:29.8 1:04:30.0 83 4:22:51.4 69
67 516 detail závodníka VLČEK Vojtěch CZE 1996 KL Sport Děčín 8. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:16:25.8 1:14:36.7 0:59:52.5 33 4:22:03.4 64
68 513 detail závodníka VESELOVSKÝ Vlastimil CZE 1974 Cyklo Kuřim 13. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:17:32.1 1:15:43.0 1:00:30.0 39 4:22:21.2 68
69 340 detail závodníka SAUER Martin GER 1981 Baruther SV 90 22. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:18:49.1 1:17:00.0 1:03:46.3 67 4:19:35.7 59
70 422 detail závodníka KADRMAN Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM 23. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:18:57.7 1:17:08.6 1:03:08.1 61 4:25:52.3 72
71 341 detail závodníka BÉR Milan CZE 1963 Biketeam Litoměřice 5. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:19:25.4 1:17:36.3 1:05:50.8 99 4:27:36.8 76
72 512 detail závodníka KLÁPŠTĚ Jan CZE 1977 --- 24. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:19:37.0 1:17:47.9 1:04:35.8 86 4:26:25.7 73
73 328 detail závodníka FAHR Lutz GER 1961 Cannondale Team Berlin 6. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:19:40.2 1:17:51.1 1:04:34.2 85 4:26:31.0 74
74 324 detail závodníka JEDLIČKA Luboš CZE 1979 AUTOKARLOV 25. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:19:45.0 1:17:55.9 1:02:07.5 55 4:25:06.3 71
75 576 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1973 BigSock Team 14. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:20:32.1 1:18:43.0 1:04:01.3 73 4:27:03.8 75
76 462 detail závodníka GÜNTHER Patrick GER 1983 Velo Oberwiesenthal 26. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:20:56.1 1:19:07.0 1:01:29.3 50 4:24:12.0 70
77 356 detail závodníka HERRMANN Jörg GER 1979 SPS Project Racing Team 27. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:21:42.5 1:19:53.4 0:59:27.2 30 4:28:43.7 77
78 122 detail závodníka SUCHÁNEK Jiří CZE 1974 Velosport Valenta Scott Team 15. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:22:14.6 1:20:25.5 1:03:33.9 62 4:29:22.4 80
79 222 detail závodníka ŠTROSMAJER Radek CZE 1979 Velosport Valenta Scott Team 28. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:22:14.6 1:20:25.5 1:03:55.3 70 4:29:22.0 79
80 326 detail závodníka BÍLEK Aleš CZE 1979 Czech Tallboys 29. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:22:33.1 1:20:44.0 1:03:42.9 66 4:30:09.0 81
81 72 detail závodníka KONVISAROVA Krystyna UKR 1989 --- 1. /  Ženy Elite (19 - 29 let) 5:22:51.9 1:21:02.8 1:04:23.5 81 4:29:07.7 78
82 323 detail závodníka ŠČUČKA Radek CZE 1964 Ski Paudera Staré Splavy 7. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:23:06.0 1:21:16.9 1:03:59.3 72 4:30:56.9 82
83 332 detail závodníka SVOBODA Jaroslav CZE 1971 INS Ateliér Náchod 16. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:24:13.1 1:22:24.0 1:04:24.1 82 4:31:27.7 83
84 375 detail závodníka KLEINER Robert CZE 1966 Eleven Merzedes-Benz Mitas 8. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:26:00.7 1:24:11.6 1:04:52.5 87 4:32:21.6 85
85 354 detail závodníka PELČÍK Roman CZE 1974 KL sport Most 17. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:26:27.7 1:24:38.6 1:05:15.9 95 4:32:09.5 84
86 331 detail závodníka JÍLEK Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk 18. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:26:29.4 1:24:40.3 1:08:49.6 131 4:32:43.7 86
87 330 detail závodníka LEDER Martin GER 1979 Light-Bikes Racingteam 30. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:27:33.9 1:25:44.8 1:06:13.1 101 4:33:36.0 87
88 71 detail závodníka CESNAKOVÁ Milena CZE 1985 Cyklo Team Weber 2. /  Ženy Elite (19 - 29 let) 5:27:38.6 1:25:49.5 1:04:57.8 91 4:33:52.4 88
89 339 detail závodníka ŠOLC Radek CZE 1985 Cyklotrenink.com 31. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:29:32.7 1:27:43.6 1:08:04.5 124 4:36:35.2 95
90 362 detail závodníka BARTOŠ Martin CZE 1979 --- 32. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:30:14.5 1:28:25.4 1:03:35.1 63 4:34:27.3 89
91 347 detail závodníka KOLOMAZNÍK Milan CZE 1974 --- 19. /  Muži Masters II (40 - 49 let) 5:30:22.1 1:28:33.0 1:07:44.1 116 4:36:16.7 94
92 562 detail závodníka HAJNÝ Martin CZE 1986 Cyklotrenink.com 33. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:30:30.3 1:28:41.2 1:09:40.1 144 4:36:53.7 97
93 527 detail závodníka PACLT Tomáš CZE 1983 N .A.C.O Liberec 34. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:30:31.1 1:28:42.0 1:04:59.6 92 4:36:15.5 93
94 379 detail závodníka HERCHER Steffen GER 1978 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 35. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:31:00.4 1:29:11.3 1:05:58.8 100 4:37:08.1 98
95 510 detail závodníka PINKNEY Graham GBR 1964 None 9. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:31:00.6 1:29:11.5 1:06:54.7 104 4:36:47.7 96
96 528 detail závodníka KOLPEK Karel CZE 1979 www.bytzdravy.cz 36. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:31:23.1 1:29:34.0 1:10:21.5 155 4:35:19.7 90
97 114 detail závodníka KUBÍČEK František CZE 1977 Eleven Team Příchovice 37. /  Muži Masters I (30 - 39 let) 5:31:46.5 1:29:57.4 1:07:17.7 108 4:35:59.5 92
98 214 detail závodníka SKRBKOVÁ Jana CZE 1986 Eleven Team Příchovice 1. /  Ženy Hobby (19 - 39 let) 5:31:47.0 1:29:57.9 1:07:17.1 107 4:35:47.9 91
99 333 detail závodníka SEDLÁČEK Petr CZE 1965 Bike Kamik 10. /  Muži Masters III (50 let a starší) 5:33:09.9 1:31:20.8 1:06:38.8 103 4:39:01.4 100
100 447 detail závodníka PRCHAL Petr CZE 1988 --- 9. /  Muži Hobby I (19 - 29 let) 5:34:32.3 1:32:43.2 1:05:36.7 97 4:37:50.2 99