Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivny #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivny #
1 303 detail závodníka VAGENKNECHT Tomáš CZE 1984 BAKAKO Nová Paka 4:29:36.7 0:00:00.0 0:54:51.8 2 3:43:34.3 2
2 523 detail závodníka STRNAD Jiří CZE 1984 Eleven Team Příchovice 4:35:38.8 0:06:02.1 0:57:01.1 3 3:49:48.2 3
3 319 detail závodníka LANGER Steffen GER 1984 DIE FAHRRAD-KETTE 4:40:50.1 0:11:13.4 0:57:42.7 6 3:53:34.0 4
4 306 detail závodníka KOHL Martin CZE 1979 beMANIAX MADBIKE 4:47:58.6 0:18:21.9 0:57:38.5 5 4:00:01.8 6
5 305 detail závodníka BRENDL Tomáš CZE 1986 STRATOS AUTO 4:49:22.4 0:19:45.7 0:53:47.4 1 3:40:35.1 1
6 115 detail závodníka ČERNÝ Jan CZE 1982 Eleven Team Příchovice 4:50:27.6 0:20:50.9 0:57:26.6 4 4:00:01.4 5
7 320 detail závodníka KUBÍN Pavel CZE 1981 Carla Kupkolo.cz 4:51:39.0 0:22:02.3 0:59:26.4 7 4:01:32.8 7
8 509 detail závodníka HEINZE Thomas GER 1985 ASVL Waltersdorf 4:54:00.6 0:24:23.9 1:00:27.1 11 4:03:07.0 8
9 535 detail závodníka PAPIEŻ Przemysław POL 1978 strefasportu.pl 5:01:22.1 0:31:45.4 1:04:55.2 32 4:13:33.6 10
10 335 detail závodníka STEIN Manuel GER 1982 DAV Zittau Fritz Fahrräder 5:05:10.7 0:35:34.0 1:03:48.0 26 4:15:55.0 14
11 325 detail závodníka FIKAR Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka 5:05:12.6 0:35:35.9 1:00:48.1 14 4:13:46.9 11
12 311 detail závodníka SUSTR Lukas CZE 1984 Hnízdil Team 5:07:09.2 0:37:32.5 1:00:39.2 13 4:14:04.7 12
13 342 detail závodníka VAGNER Vladimír CZE 1981 Eleven Team Příchovice 5:07:18.3 0:37:41.6 1:02:06.0 18 4:16:40.9 16
14 110 detail závodníka TRMATA Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys 5:07:34.2 0:37:57.5 1:04:14.7 30 4:16:28.0 15
15 215 detail závodníka JINDŘIŠEK Vojtěch CZE 1979 Eleven Team Příchovice 5:08:19.6 0:38:42.9 1:00:49.9 15 4:15:12.9 13
16 394 detail závodníka HOLAN Pavel CZE 1985 CT Weber 5:08:39.8 0:39:03.1 0:59:30.8 9 4:17:28.4 17
17 322 detail závodníka DEGWERTH Thomas GER 1983 DAV Zittau MTB Racing 5:09:31.0 0:39:54.3 1:03:56.8 28 4:18:43.7 18
18 481 detail závodníka FOOS Michael KAZ 1980 JenBike Racing 5:09:57.0 0:40:20.3 1:02:11.6 20 4:18:44.2 19
19 581 detail závodníka VOBORA Pavel CZE 1984 ROHOZEC AMULET TEAM 5:10:31.7 0:40:55.0 1:01:24.4 16 4:11:38.4 9
20 204 detail závodníka TŘÍSKA Lukáš CZE 1977 BAKAKO Nová Paka 5:12:02.6 0:42:25.9 1:03:04.5 21 4:22:12.9 22
21 366 detail závodníka VRBSKÝ Michal CZE 1978 Redpoint-Eleven Team 5:13:07.8 0:43:31.1 1:04:11.6 29 4:20:24.3 21
22 340 detail závodníka SAUER Martin GER 1981 Baruther SV 90 5:18:49.1 0:49:12.4 1:03:46.3 25 4:19:35.7 20
23 422 detail závodníka KADRMAN Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM 5:18:57.7 0:49:21.0 1:03:08.1 22 4:25:52.3 25
24 512 detail závodníka KLÁPŠTĚ Jan CZE 1977 --- 5:19:37.0 0:50:00.3 1:04:35.8 31 4:26:25.7 26
25 324 detail závodníka JEDLIČKA Luboš CZE 1979 AUTOKARLOV 5:19:45.0 0:50:08.3 1:02:07.5 19 4:25:06.3 24
26 462 detail závodníka GÜNTHER Patrick GER 1983 Velo Oberwiesenthal 5:20:56.1 0:51:19.4 1:01:29.3 17 4:24:12.0 23
27 356 detail závodníka HERRMANN Jörg GER 1979 SPS Project Racing Team 5:21:42.5 0:52:05.8 0:59:27.2 8 4:28:43.7 27
28 222 detail závodníka ŠTROSMAJER Radek CZE 1979 Velosport Valenta Scott Team 5:22:14.6 0:52:37.9 1:03:55.3 27 4:29:22.0 28
29 326 detail závodníka BÍLEK Aleš CZE 1979 Czech Tallboys 5:22:33.1 0:52:56.4 1:03:42.9 24 4:30:09.0 29
30 330 detail závodníka LEDER Martin GER 1979 Light-Bikes Racingteam 5:27:33.9 0:57:57.2 1:06:13.1 36 4:33:36.0 30
31 339 detail závodníka ŠOLC Radek CZE 1985 Cyklotrenink.com 5:29:32.7 0:59:56.0 1:08:04.5 41 4:36:35.2 35
32 362 detail závodníka BARTOŠ Martin CZE 1979 --- 5:30:14.5 1:00:37.8 1:03:35.1 23 4:34:27.3 31
33 562 detail závodníka HAJNÝ Martin CZE 1986 Cyklotrenink.com 5:30:30.3 1:00:53.6 1:09:40.1 46 4:36:53.7 36
34 527 detail závodníka PACLT Tomáš CZE 1983 N .A.C.O Liberec 5:30:31.1 1:00:54.4 1:04:59.6 33 4:36:15.5 34
35 379 detail závodníka HERCHER Steffen GER 1978 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 5:31:00.4 1:01:23.7 1:05:58.8 35 4:37:08.1 37
36 528 detail závodníka KOLPEK Karel CZE 1979 www.bytzdravy.cz 5:31:23.1 1:01:46.4 1:10:21.5 52 4:35:19.7 32
37 114 detail závodníka KUBÍČEK František CZE 1977 Eleven Team Příchovice 5:31:46.5 1:02:09.8 1:07:17.7 38 4:35:59.5 33
38 321 detail závodníka GÖTZE Pitt GER 1978 TSV'92 Freiberg/TBR Werner 5:39:46.7 1:10:10.0 1:00:24.0 10 4:49:50.3 41
39 349 detail závodníka VYMOLA Petr CZE 1982 Cyklotrenink.com 5:41:33.0 1:11:56.3 1:09:40.7 47 4:45:03.1 38
40 206 detail závodníka NOVÁK Richard CZE 1978 Bikepart.cz 5:44:44.3 1:15:07.6 1:14:36.8 63 4:47:18.5 39
41 548 detail závodníka KAVAN Radim CZE 1978 Team cyklo Benda 5:48:16.8 1:18:40.1 1:10:06.5 50 4:50:17.9 43
42 489 detail závodníka ŠTÍBR David CZE 1978 Alset Racing Team 5:49:26.0 1:19:49.3 1:07:33.1 39 4:50:31.4 44
43 334 detail závodníka BÍLEK Jan CZE 1986 Czech Tallboys 5:49:36.6 1:19:59.9 1:05:24.5 34 4:50:09.8 42
44 363 detail závodníka ŠKLÍBA Josef CZE 1980 --- 5:55:05.0 1:25:28.3 1:10:44.4 53 4:55:08.7 45
45 377 detail závodníka PREININGER Jiří CZE 1977 --- 5:57:27.7 1:27:51.0 1:08:21.2 42 4:57:00.3 47
46 359 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 MK Revize team 6:01:55.5 1:32:18.8 1:07:13.3 37 4:56:08.9 46
47 538 detail závodníka SCHÄFER Daniel GER 1984 Fahrwerk WERKSTEAM 6:03:39.3 1:34:02.6 1:14:24.1 61 5:07:54.7 53
48 499 detail závodníka PESCHEL Thomas GER 1981 Team Endurance Radebeul 6:06:12.0 1:36:35.3 1:07:48.7 40 5:05:01.2 51
49 450 detail závodníka KRÁL Martin CZE 1979 --- 6:07:25.2 1:37:48.5 1:18:02.1 81 5:06:11.1 52
50 492 detail závodníka RÜCKER Georg GER 1977 Team Bunnyhoppers 6:08:26.0 1:38:49.3 1:08:24.0 43 4:48:08.1 40
51 524 detail závodníka KODRLE Michal CZE 1978 Eleven Merzedes-Benz Mitas 6:08:35.8 1:38:59.1 1:10:07.8 51 5:04:43.1 49
52 427 detail závodníka JAKEŠ Jiří CZE 1977 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 6:12:33.0 1:42:56.3 1:14:42.7 65 5:09:45.5 54
53 368 detail závodníka FIEDLER Sebastian GER 1979 Team Scott 6:12:57.5 1:43:20.8 1:09:14.3 44 5:04:59.9 50
54 401 detail závodníka SCHUBERT Alexander GER 1977 SPS Project Racing Team 6:16:00.8 1:46:24.1 1:00:37.6 12 4:57:15.7 48
55 547 detail závodníka DOBIÁŠ Jakub CZE 1986 SC Calabrone 6:16:38.4 1:47:01.7 1:14:07.2 59 5:12:35.5 55
56 213 detail závodníka PEKÁREK Michal CZE 1977 Eleven Merzedes-Benz Mitas 6:17:36.2 1:47:59.5 1:12:36.7 54 5:16:52.1 56
57 477 detail závodníka BOHÁČ Martin CZE 1981 --- 6:22:40.0 1:53:03.3 1:14:03.6 58 5:20:35.4 57
58 591 detail závodníka DLABOLA Adam CZE 1977 Ajtakrajta 6:30:38.4 2:01:01.7 1:09:55.1 49 5:24:19.5 58
59 407 detail závodníka STEPHAN Mestan GER 1985 Fahrwerk WERKSTEAM 6:34:12.2 2:04:35.5 1:13:46.0 57 5:33:01.2 62
60 572 detail závodníka RIETSCHEL Thomas CZE 1977 --- 6:34:20.2 2:04:43.5 1:15:47.7 71 5:30:21.0 60
61 458 detail závodníka VOKOUN Jan CZE 1984 Team bike Březová 6:35:28.9 2:05:52.2 1:15:55.7 73 5:29:08.8 59
62 521 detail závodníka ŠILHAVÝ Josef CZE 1978 --- 6:41:25.7 2:11:49.0 1:14:37.8 64 5:30:41.0 61
63 438 detail závodníka BENEŠ Martin CZE 1978 --- 6:48:39.3 2:19:02.6 1:15:22.5 68 5:34:17.7 64
64 573 detail závodníka GRIMMER Marcel GER 1977 --- 6:48:47.7 2:19:11.0 1:15:12.8 67 5:42:09.3 67
65 588 detail závodníka ŠŮS Martin CZE 1979 Triatlon klub Klatovy 6:51:30.8 2:21:54.1 1:15:34.7 69 5:42:18.0 68
66 595 detail závodníka SCHNEIDER Jens GER 1978 --- 6:53:06.7 2:23:30.0 1:17:48.2 78 5:33:25.5 63
67 455 detail závodníka DOLEŽAL Václav CZE 1980 --- 6:54:00.6 2:24:23.9 1:18:03.6 82 5:39:12.0 65
68 593 detail závodníka SVOBODA Jiří CZE 1980 MTB Cross Country.com 6:58:50.4 2:29:13.7 1:13:10.6 56 5:44:39.7 69
69 545 detail závodníka LINHART Martin CZE 1978 Wakantanka 6:59:25.6 2:29:48.9 1:18:28.7 84 5:41:59.8 66
70 205 detail závodníka KOPECKÝ Ladislav CZE 1985 beMANIAX MADBIKE 6:59:50.5 2:30:13.8 1:16:17.0 75 5:45:10.8 70
71 353 detail závodníka DVOŘAN Stanislav CZE 1983 --- 7:01:55.5 2:32:18.8 1:09:46.5 48 5:49:17.3 75
72 520 detail závodníka KUBEŠ Jan CZE 1980 Sport Future Team 7:01:55.8 2:32:19.1 1:15:46.6 70 5:49:16.7 74
73 495 detail závodníka HERMAN Václav CZE 1985 HK Netřesk 7:02:44.8 2:33:08.1 1:14:28.1 62 5:46:41.1 71
74 116 detail závodníka HLAVSA Jiří CZE 1982 Kluci z Kluče 7:05:05.4 2:35:28.7 1:15:52.7 72 5:49:28.9 76
75 203 detail závodníka BUCHTÍK Aleš CZE 1982 --- 7:08:24.5 2:38:47.8 1:15:00.8 66 6:01:35.9 79
76 103 detail závodníka BUCHTÍK Ondřej CZE 1981 --- 7:08:30.4 2:38:53.7 1:16:04.5 74 6:01:36.7 80
77 345 detail závodníka SMOLA Karel CZE 1984 Alltraining 7:10:45.5 2:41:08.8 1:12:53.8 55 5:53:37.7 77
78 111 detail závodníka SCHWARZ Herbert CZE 1978 HERBY SERVIS 7:12:35.0 2:42:58.3 1:18:12.4 83 5:49:04.6 73
79 544 detail závodníka SCHOPINSKA Hendrik GER 1982 Kurort Jonsdorf 7:13:08.4 2:43:31.7 1:17:58.4 80 5:46:57.5 72
80 526 detail závodníka ČERNÝ Jaroslav CZE 1978 CykloPro HobbyTeam 7:15:39.6 2:46:02.9 1:36:34.0 96 6:05:57.7 84
81 470 detail závodníka RITTER Lars GER 1977 --- 7:17:17.5 2:47:40.8 1:14:17.3 60 6:07:05.7 85
82 393 detail závodníka MATTUŠ Jakub CZE 1981 JA 7:19:45.0 2:50:08.3 1:19:01.1 85 6:00:19.0 78
83 388 detail závodníka JAŇOUR Jan CZE 1983 TK JASO Plzeň 7:21:28.3 2:51:51.6 1:09:39.0 45 6:05:55.6 83
84 464 detail závodníka OTÁHAL Luca CZE 1980 Eleven Mercedes Mitas 7:22:46.0 2:53:09.3 1:23:02.4 88 6:04:49.9 81
85 107 detail závodníka HOLUBEC Pavel CZE 1979 Bikestars Vrchlabí 7:24:09.5 2:54:32.8 1:34:30.6 95 6:14:30.1 88
86 117 detail závodníka KALABIS Josef CZE 1985 Nemám nezdravim... 7:26:16.0 2:56:39.3 1:17:18.6 76 6:09:51.8 86
87 217 detail závodníka FILIP Havel CZE 1986 Nemám nezdravim... 7:26:16.0 2:56:39.3 1:17:19.9 77 6:09:53.6 87
88 463 detail závodníka KÖNIG Christoph GER 1978 --- 7:29:33.9 2:59:57.2 1:19:08.1 86 6:05:50.8 82
89 476 detail závodníka HRABÁLEK Jaroslav CZE 1984 SK Modřany 7:54:45.5 3:25:08.8 1:25:49.1 90 6:24:59.0 89
90 433 detail závodníka GREGOR Jaromír CZE 1982 --- 7:56:28.6 3:26:51.9 1:21:39.1 87 6:34:31.3 91
91 314 detail závodníka KOPECKÝ Lukáš CZE 1978 Team bike Březová 8:08:42.6 3:39:05.9 1:17:48.9 79 6:25:23.5 90
92 486 detail závodníka ČERNÝ Pavel CZE 1981 www.umalehoberlina.cz 8:14:00.7 3:44:24.0 1:30:14.6 92 6:49:25.1 92
93 483 detail závodníka SVOBODA Lukáš CZE 1977 --- 8:14:17.2 3:44:40.5 1:31:50.6 94 6:54:38.6 93
94 456 detail závodníka SEDMIHRADSKÝ Martin CZE 1982 --- 8:27:11.8 3:57:35.1 1:29:04.4 91 6:59:17.6 94
95 449 detail závodníka TOMANDL Petr CZE 1980 --- 8:40:02.0 4:10:25.3 1:30:29.0 93 7:07:37.3 95
96 494 detail závodníka SVITÁK Martin CZE 1985 TEAM GOOFY 8:46:35.4 4:16:58.7 1:25:26.7 89 7:25:13.1 96
--- 453 detail závodníka HEJDA Tomáš CZE 1986 MTB Team Broken Nový Bydžov DSQ --- --- --- --- ---
--- 487 detail závodníka FISCHER Thomas GER 1979 itee.ag DSQ --- --- --- --- ---
--- 301 detail závodníka STRNAD Aleš CZE 1986 Eleven Mercedes Mitas DNF --- 0:54:54.6 --- --- ---
--- 302 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 Eleven Merzedes-Benz Mitas DNF --- 1:00:17.1 --- --- ---