Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivny #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivny #
1 310 detail závodníka KARBAN Štěpán CZE 1971 BMC CZ Racing team 4:37:01.3 0:00:00.0 0:57:22.4 2 3:49:52.7 2
2 309 detail závodníka KOZÁK Tomáš CZE 1971 MTB HEPOS 4:40:51.4 0:03:50.1 0:57:16.9 1 3:49:39.1 1
3 307 detail závodníka MICHAL Pavel CZE 1973 Tepelná čerpadla IVT 4:50:39.7 0:13:38.4 0:59:25.8 3 4:01:31.2 3
4 318 detail závodníka PLESCHINGER Martin CZE 1972 Uniqa Jihlava 4:52:15.5 0:15:14.2 1:01:26.9 7 4:03:04.7 4
5 338 detail závodníka NOVOSAD David CZE 1975 --- 4:56:21.1 0:19:19.8 1:00:22.8 4 4:05:03.3 5
6 570 detail závodníka BERNARD Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod 5:07:18.8 0:30:17.5 1:01:59.3 8 4:11:39.3 7
7 210 detail závodníka NOVÁK Aleš CZE 1976 Czech Tallboys 5:07:35.6 0:30:34.3 1:04:15.9 16 4:16:45.6 8
8 508 detail závodníka JIŘENA Pajin CZE 1967 beMANIAX MADBIKE 5:09:00.9 0:31:59.6 1:00:45.3 6 4:07:43.2 6
9 327 detail závodníka ŠTEMBERK Pavel CZE 1970 Sedlčany 5:09:57.7 0:32:56.4 1:04:02.4 14 4:18:46.8 9
10 112 detail závodníka DOLECEK Mario GER 1969 EBM-Team/Focus RAPIRO Racing 5:11:52.2 0:34:50.9 1:03:38.6 12 4:22:02.3 11
11 212 detail závodníka KOßACK Holger GER 1969 EBM-Team/Focus RAPIRO Racing 5:12:01.8 0:35:00.5 1:03:36.5 11 4:22:02.0 10
12 336 detail závodníka PŘIBYL Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň 5:14:34.7 0:37:33.4 1:02:05.0 9 4:22:17.8 12
13 513 detail závodníka VESELOVSKÝ Vlastimil CZE 1974 Cyklo Kuřim 5:17:32.1 0:40:30.8 1:00:30.0 5 4:22:21.2 13
14 576 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1973 BigSock Team 5:20:32.1 0:43:30.8 1:04:01.3 13 4:27:03.8 14
15 122 detail závodníka SUCHÁNEK Jiří CZE 1974 Velosport Valenta Scott Team 5:22:14.6 0:45:13.3 1:03:33.9 10 4:29:22.4 15
16 332 detail závodníka SVOBODA Jaroslav CZE 1971 INS Ateliér Náchod 5:24:13.1 0:47:11.8 1:04:24.1 17 4:31:27.7 16
17 354 detail závodníka PELČÍK Roman CZE 1974 KL sport Most 5:26:27.7 0:49:26.4 1:05:15.9 19 4:32:09.5 17
18 331 detail závodníka JÍLEK Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk 5:26:29.4 0:49:28.1 1:08:49.6 35 4:32:43.7 18
19 347 detail závodníka KOLOMAZNÍK Milan CZE 1974 --- 5:30:22.1 0:53:20.8 1:07:44.1 27 4:36:16.7 19
20 472 detail závodníka HALANK Jan GER 1972 GoMo Energy 5:36:52.6 0:59:51.3 1:04:10.9 15 4:41:12.4 20
21 329 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Pavel CZE 1973 --- 5:37:14.1 1:00:12.8 1:07:54.2 30 4:41:30.2 21
22 556 detail závodníka SCHENKER Hagen GER 1972 --- 5:40:26.8 1:03:25.5 1:08:19.4 33 4:45:09.6 22
23 517 detail závodníka KREJZA Luboš CZE 1971 Atletiko Frymburk 5:41:31.7 1:04:30.4 1:10:11.3 43 4:45:24.6 23
24 351 detail závodníka GOTTSCHALL Stefan GER 1973 --- 5:42:45.4 1:05:44.1 1:07:34.7 23 4:45:50.1 24
25 346 detail závodníka KOVAŘÍK Jiří CZE 1972 beespee.cz 5:44:26.2 1:07:24.9 1:07:11.3 22 4:46:15.8 25
26 344 detail závodníka VESELÝ Miroslav CZE 1968 KL sport Most 5:47:21.3 1:10:20.0 1:07:47.7 28 4:48:21.7 27
27 504 detail závodníka MAGER Holger GER 1971 Post Sv Dresden 5:48:05.7 1:11:04.4 1:05:07.9 18 4:48:12.2 26
28 498 detail závodníka DUCHEK Jiří CZE 1973 --- 5:49:13.6 1:12:12.3 1:05:45.2 20 4:57:11.1 30
29 384 detail závodníka VOJÁČEK Martin CZE 1974 Fitness Slavia 5:55:43.8 1:18:42.5 1:09:24.2 37 4:56:01.8 29
30 201 detail závodníka WŮDY Jan CZE 1974 4RTeam 5:57:27.2 1:20:25.9 1:09:30.8 38 4:57:55.4 31
31 101 detail závodníka ŠOTOLA Roman CZE 1971 --- 5:57:53.2 1:20:51.9 1:09:33.6 39 4:57:56.2 32
32 424 detail závodníka TŮMA Radek CZE 1976 beMANIAX MADBIKE 5:59:17.9 1:22:16.6 1:07:50.7 29 4:58:16.9 33
33 553 detail závodníka LINC Daniel CZE 1967 CK 1967 Česká Kamenice 6:00:39.9 1:23:38.6 1:12:44.2 49 5:00:54.8 34
34 364 detail závodníka DUBJAK Jiri CZE 1970 Chorchoj 6:02:59.7 1:25:58.4 1:07:42.1 26 5:01:37.3 35
35 561 detail závodníka FIALA Josef CZE 1969 TRIATLON klub Klatovy 6:05:08.6 1:28:07.3 1:07:37.4 24 5:06:20.4 37
36 376 detail závodníka ŠVÁCA . CZE 1970 citrus bike team 6:05:13.0 1:28:11.7 1:06:32.9 21 5:05:26.8 36
37 372 detail závodníka HELLER Martin CZE 1970 HAVEN Team 6:07:35.9 1:30:34.6 1:08:42.2 34 5:07:12.2 39
38 531 detail závodníka JUST Pavel CZE 1976 Team cyklo Benda 6:09:09.3 1:32:08.0 1:12:02.8 44 5:11:51.6 45
39 397 detail závodníka HRZÁN Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 SPORT 6:09:19.7 1:32:18.4 1:09:34.5 40 5:08:15.3 40
40 594 detail závodníka OTÁHAL Jaroslav CZE 1969 --- 6:09:43.5 1:32:42.2 1:09:43.2 42 5:07:11.0 38
41 541 detail závodníka BRODECKÝ Roman CZE 1974 Hejhula 6:10:06.6 1:33:05.3 1:15:16.8 66 5:11:00.9 43
42 365 detail závodníka ZÁLOHA Radek CZE 1971 Hp Draci 6:10:11.1 1:33:09.8 1:09:23.3 36 5:12:37.8 47
43 355 detail závodníka LANDA David CZE 1971 --- 6:10:31.7 1:33:30.4 1:08:00.9 31 5:10:52.8 42
44 380 detail závodníka HUDOS Martin CZE 1976 OB Říčany 6:12:30.2 1:35:28.9 1:13:47.6 55 5:11:53.6 46
45 506 detail závodníka SAHULA Martin CZE 1972 Prosetin 6:12:49.1 1:35:47.8 1:12:56.9 52 5:08:30.2 41
46 484 detail závodníka VLČEK Pavel CZE 1973 CK 1967 Česká Kamenice 6:13:03.5 1:36:02.2 1:08:18.6 32 5:12:50.3 48
47 446 detail závodníka PILZ Steffen GER 1971 BergPiratenTeam 6:13:57.5 1:36:56.2 1:13:01.0 53 5:11:21.3 44
48 585 detail závodníka GRAMMEL Mirko GER 1974 --- 6:15:31.9 1:38:30.6 1:07:38.5 25 4:50:45.9 28
49 589 detail závodníka PRIX Rudolf CZE 1968 SKOMT Pardubice 6:17:23.7 1:40:22.4 1:14:57.5 63 5:15:00.7 52
50 390 detail závodníka LUXEMBURK Jaroslav CZE 1971 --- 6:19:56.8 1:42:55.5 1:14:09.2 58 5:16:49.7 53
51 435 detail závodníka ŠOLLAR Richard CZE 1973 beespee.cz 6:22:13.6 1:45:12.3 1:13:49.7 56 5:14:57.4 51
52 102 detail závodníka ŠŇUPÁREK Martin CZE 1971 ABND Racing Team 6:23:51.3 1:46:50.0 1:14:14.2 61 5:19:57.4 56
53 202 detail závodníka BUREŠ Pavel CZE 1975 ABND Racing Team 6:23:51.7 1:46:50.4 1:14:13.0 60 5:19:51.5 55
54 383 detail závodníka KUBRYCHT Miloš CZE 1967 ROCK Maching Cyklomax 6:24:56.1 1:47:54.8 1:17:51.5 77 5:21:18.8 61
55 437 detail závodníka ŠIFTA Petr CZE 1976 --- 6:25:49.3 1:48:48.0 1:12:38.4 47 5:20:23.4 59
56 428 detail závodníka KOUDELKA Drahomir CZE 1971 --- 6:26:39.5 1:49:38.2 1:20:04.9 82 5:21:08.0 60
57 423 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 Racetour 6:28:14.1 1:51:12.8 1:12:52.6 51 5:18:26.3 54
58 442 detail závodníka JAKUPAK Zvoni GER 1969 --- 6:28:54.2 1:51:52.9 1:12:37.9 46 5:27:22.4 66
59 519 detail závodníka TALPA Martin CZE 1975 SELLA bike CLUB 6:28:54.5 1:51:53.2 1:17:42.7 76 5:26:00.6 65
60 444 detail závodníka WÖRNER Elmar GER 1969 Team DEIN Radladen.de 6:28:56.2 1:51:54.9 1:12:38.8 48 5:27:28.9 67
61 485 detail závodníka LOCHMAN Jiří CZE 1971 Ergo Liberec 6:30:23.1 1:53:21.8 1:16:12.8 70 5:23:58.6 62
62 430 detail závodníka KRUPICA Pavel CZE 1971 KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 6:31:07.7 1:54:06.4 1:14:39.2 62 5:25:49.2 64
63 109 detail závodníka URBAN Zbyněk CZE 1972 Cyklo ski Žitník 6:31:45.7 1:54:44.4 1:15:18.6 67 5:20:02.9 57
64 209 detail závodníka CHMELÍK Roman CZE 1974 Cyklo ski Žitník 6:31:46.8 1:54:45.5 1:15:23.3 68 5:20:03.6 58
65 566 detail závodníka LEITERMANN David CZE 1975 --- 6:32:21.0 1:55:19.7 1:16:16.2 71 5:25:29.3 63
66 454 detail závodníka STANĚK Pavel CZE 1976 TEAM GOOFY 6:35:28.8 1:58:27.5 1:15:59.0 69 5:29:11.1 68
67 583 detail závodníka DVOŘÁK Tomáš CZE 1973 Kolorado Team 6:35:43.0 1:58:41.7 1:13:09.8 54 5:30:35.6 69
68 592 detail závodníka BRADÁČ Daniel CZE 1972 FOR BIKES cycling team 6:41:02.0 2:04:00.7 1:09:37.7 41 5:35:51.3 71
69 357 detail závodníka CERNY Jan CZE 1976 Black Bikes 6:41:22.8 2:04:21.5 1:18:14.9 78 5:31:03.6 70
70 208 detail závodníka SLAVÍK Karel CZE 1974 apache loko trutnov 6:43:04.3 2:06:03.0 1:12:34.5 45 5:14:28.0 49
71 108 detail závodníka SLAVÍK Josef CZE 1976 Bikestars Vrchlabí 6:43:07.4 2:06:06.1 1:12:48.3 50 5:14:28.9 50
72 569 detail závodníka HEJNA Pavel CZE 1969 --- 6:47:02.5 2:10:01.2 1:18:57.6 81 5:42:20.4 73
73 403 detail závodníka JIRAN Václav CZE 1976 ABND Racing Team 6:49:34.5 2:12:33.2 1:14:11.4 59 5:36:32.7 72
74 387 detail závodníka BOROVSKÝ Michal CZE 1970 Superior MTB team 6:53:21.8 2:16:20.5 1:16:19.7 73 5:48:21.5 74
75 580 detail závodníka DVOŘÁK Karel CZE 1971 --- 6:54:17.5 2:17:16.2 1:14:59.0 64 5:49:05.9 75
76 537 detail závodníka PODSEDNÍK Martin CZE 1969 Regalbike 6:56:06.9 2:19:05.6 1:18:41.6 80 5:49:22.9 76
77 404 detail závodníka STRÁNSKÝ Jiří CZE 1976 Zeleneč 6:56:34.1 2:19:32.8 1:18:27.0 79 5:50:07.9 77
78 431 detail závodníka KUČERA Viktor CZE 1975 CK MTB Maraton Hlinsko 7:06:51.9 2:29:50.6 1:15:10.0 65 5:57:31.6 79
79 586 detail závodníka VODIČKA Michal CZE 1973 DOBI 7:17:15.1 2:40:13.8 1:20:52.6 86 6:04:40.2 82
80 587 detail závodníka VESELÝ Martin CZE 1973 DOBI 7:17:17.2 2:40:15.9 1:20:53.6 87 6:04:38.8 81
81 515 detail závodníka DÖLITZSCH Ralph GER 1970 Pulsschlag Erzgebirge 7:17:45.8 2:40:44.5 1:20:16.3 83 6:01:02.2 80
82 123 detail závodníka KUNATH Jens GER 1967 DSC 1898 Dresden 7:18:09.2 2:41:07.9 1:13:58.4 57 5:56:29.1 78
83 503 detail závodníka ORNST Tomáš CZE 1967 Výlet Liberec 7:21:49.9 2:44:48.6 1:20:41.2 84 6:07:49.7 83
84 413 detail závodníka PALAS David CZE 1967 --- 7:21:59.7 2:44:58.4 1:20:44.2 85 6:10:24.0 84
85 574 detail závodníka HORKÝ Roman CZE 1975 CK 1967 Česká Kamenice 7:23:26.8 2:46:25.5 1:16:18.9 72 6:12:19.4 85
86 408 detail závodníka ŠTRUPL Vít CZE 1971 Pakli sport klub 7:30:17.0 2:53:15.7 1:22:41.7 91 6:15:12.3 88
87 118 detail závodníka URBAN David CZE 1974 --- 7:32:41.9 2:55:40.6 1:17:41.2 75 6:14:27.4 87
88 218 detail závodníka TREJBAL Zdeněk CZE 1976 --- 7:32:42.0 2:55:40.7 1:17:37.5 74 6:14:26.3 86
89 415 detail závodníka CHRÁST Antonín CZE 1975 Clowns 7:39:39.4 3:02:38.1 1:23:09.3 93 6:25:29.6 90
90 546 detail závodníka LEHMANN Klaus GER 1969 --- 7:47:53.0 3:10:51.7 1:22:37.5 90 6:28:41.1 92
91 441 detail závodníka HORKÝ Jiří CZE 1970 CK 1967 Česká Kamenice 7:51:38.8 3:14:37.5 1:24:56.0 94 6:33:18.8 93
92 491 detail závodníka VOLF Marcel CZE 1973 HK JIZERA 7:53:30.9 3:16:29.6 1:21:30.4 88 6:26:05.3 91
93 497 detail závodníka NAĎ Michal CZE 1976 TEAM GOOFY 8:08:40.6 3:31:39.3 1:23:05.9 92 6:25:21.9 89
94 496 detail závodníka MRÁZEK Milan CZE 1974 --- 8:09:14.7 3:32:13.4 1:30:17.9 97 6:44:20.2 94
95 420 detail závodníka SUTTÝ Petr CZE 1976 --- 8:10:38.4 3:33:37.1 1:29:47.9 96 6:46:40.3 96
96 540 detail závodníka BALÍK Pert CZE 1967 --- 8:14:47.8 3:37:46.5 1:26:33.8 95 6:44:27.7 95
97 577 detail závodníka BERAN Roman CZE 1976 --- 8:17:57.7 3:40:56.4 1:22:33.0 89 6:54:37.6 97
98 416 detail závodníka KRUML Adam CZE 1974 --- 8:31:21.2 3:54:19.9 1:30:30.3 99 7:03:53.3 99
99 550 detail závodníka ARNHOLD Tilo GER 1972 Stein-Bikes 8:39:06.2 4:02:04.9 1:30:25.1 98 7:02:36.6 98
--- 465 detail závodníka BURIÁNEK Martin CZE 1970 --- DSQ --- --- --- --- ---