Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1001 detail závodníka ZIMA Ota CZE 1984 Kellys Bike ranch 3:04:22.8 0:00:00.0 0:55:31.7 4 2:52:26.8 1
2 1307 detail závodníka ČERNÝ Milan CZE 1978 Ski a Bike Centrum Radotín 3:05:41.0 0:01:18.2 0:55:54.2 5 2:52:27.6 2
3 1263 detail závodníka JINDRA Pavel CZE 1978 Eleven Merzedes-Benz Mitas 3:07:43.9 0:03:21.1 0:55:14.1 1 2:53:43.4 3
4 1341 detail závodníka MÜLLER Udo GER 1977 Z-team 3:10:12.6 0:05:49.8 0:56:38.4 7 --- ---
5 1324 detail závodníka KARÁSEK Vladislav CZE 1985 CK Kolokrám 3:10:43.8 0:06:21.0 0:55:31.2 3 2:56:53.8 4
6 1165 detail závodníka NOWAKOWSKI Sławomir POL 1984 XTRABIKE SCC BOLESŁAWIEC 3:13:09.0 0:08:46.2 0:59:31.2 15 2:59:22.4 5
7 1054 detail závodníka HEINKE Sascha GER 1985 Team Firebike-Drössiger 3:15:08.5 0:10:45.7 0:55:55.7 6 3:01:32.2 6
8 1156 detail závodníka SCHOLZE Patrick GER 1985 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 3:15:17.0 0:10:54.2 0:57:10.4 8 3:02:03.7 7
9 1006 detail závodníka STEIN Marcel GER 1986 Team Stein Bikes 3:18:52.9 0:14:30.1 0:55:15.5 2 3:02:51.2 8
10 1005 detail závodníka KEJZLAR Tomáš CZE 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 3:19:08.1 0:14:45.3 0:58:50.4 9 3:06:17.8 10
11 1338 detail závodníka BRADÁČ Vojtěch CZE 1986 Toi Toi Cykloklub Slaný 3:19:21.3 0:14:58.5 0:59:03.2 13 3:06:16.0 9
12 1002 detail závodníka JANOČKO Ján SVK 1982 Ski a Bike Club Radotín 3:19:45.7 0:15:22.9 0:58:54.7 11 3:06:58.9 11
13 1009 detail závodníka FUNKE Mathias GER 1978 --- 3:23:00.0 0:18:37.2 1:02:14.6 19 3:09:51.7 12
14 1233 detail závodníka HÜMBERT Martin GER 1982 Zeppelin-Team OSC Potsdam 3:26:12.6 0:21:49.8 1:00:16.3 17 3:10:59.4 15
15 1029 detail závodníka ZELENKA Jaroslav CZE 1980 Severní Větry 3:27:22.7 0:22:59.9 0:59:55.4 16 3:12:39.2 16
16 1331 detail závodníka ESENBLÄTTER Mathias GER 1978 --- 3:27:29.4 0:23:06.6 0:58:51.0 10 3:10:31.8 13
17 1198 detail závodníka FISCHER Torsten GER 1979 EBM-Team Seiffen 3:30:28.7 0:26:05.9 1:03:32.0 23 3:15:41.8 17
18 1024 detail závodníka JAROUŠ Martin CZE 1981 Calabrone 3:33:39.1 0:29:16.3 1:02:12.5 18 3:20:10.2 19
19 1034 detail závodníka FODOR Petr CZE 1981 Záholice SK 3:34:18.2 0:29:55.4 1:03:34.9 24 3:20:09.4 18
20 1167 detail závodníka FROST Thomas GER 1985 Dresden 3:34:45.5 0:30:22.7 1:03:03.3 21 3:20:44.8 22
21 1025 detail závodníka KRAUSS Andreas GER 1980 KNICKEN tbr-bike.com 3:35:55.8 0:31:33.0 1:05:02.5 28 3:20:31.7 21
22 1077 detail závodníka STRÁNSKÝ Jiří CZE 1981 CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team 3:37:51.2 0:33:28.4 0:59:03.9 14 3:20:22.3 20
23 1335 detail závodníka NAGY Petr CZE 1978 STRATOS AUTO 3:43:42.9 0:39:20.1 0:59:02.3 12 3:10:32.4 14
24 1011 detail závodníka WAUSCHKUHN Bastian GER 1979 TBR-Werner 3:44:23.8 0:40:01.0 1:03:44.0 25 3:29:57.1 23
25 1177 detail závodníka KLOTKE Norman GER 1978 --- 3:46:31.5 0:42:08.7 1:03:02.2 20 3:31:53.6 24
26 1148 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 3:48:36.0 0:44:13.2 1:03:25.2 22 3:33:40.0 25
27 1337 detail závodníka ANDERSSOHN Robert GER 1978 KV SMF SCHWERELOS 3:50:03.6 0:45:40.8 1:06:23.9 29 3:34:27.2 27
28 1225 detail závodníka PETEREK Lars GER 1978 1. Radverein Pirna 3:50:07.7 0:45:44.9 1:03:50.6 26 3:33:50.1 26
29 1063 detail závodníka MACHÁČEK Martin CZE 1984 Jezdci gastrolitu 3:50:37.0 0:46:14.2 1:08:33.9 39 3:36:02.8 28
30 1311 detail závodníka STÜLPNER Sebastian GER 1983 EBM Team Seiffen 3:53:36.5 0:49:13.7 1:08:28.5 38 3:37:01.9 29
31 1043 detail závodníka LEUBNER Andreas GER 1981 Medingen 3:57:43.8 0:53:21.0 1:09:50.1 45 3:40:03.9 34
32 1303 detail závodníka THOMÄ Philipp GER 1985 Team RPM Erzgebirge 3:58:02.1 0:53:39.3 1:09:28.1 43 3:40:02.6 33
33 1245 detail závodníka PLATICH Karel CZE 1985 --- 3:58:08.2 0:53:45.4 1:09:30.0 44 3:41:38.8 35
34 1279 detail závodníka DARIUSZ Markiewicz POL 1979 MW INVEST Group 3:58:37.4 0:54:14.6 1:07:39.9 36 3:39:18.0 30
35 1071 detail závodníka ŠIŠOVSKÝ Martin SVK 1986 bikeacademy.sk 3:58:42.6 0:54:19.8 1:06:33.6 31 3:39:35.0 32
36 1272 detail závodníka WUJCZAK Wojciech POL 1983 MW INVEST Group 3:58:58.0 0:54:35.2 1:07:39.4 35 3:39:27.1 31
37 1290 detail závodníka DRECHSEL Marc GER 1979 --- 3:59:42.7 0:55:19.9 1:09:52.7 47 3:44:02.2 39
38 1209 detail závodníka MEIßNER Mathias GER 1978 Kletterklub Kelchsteiner Oybin 4:00:10.3 0:55:47.5 1:06:24.5 30 3:43:11.6 36
39 1334 detail závodníka MAREČEK Jan CZE 1981 STRATOS AUTO 4:00:59.4 0:56:36.6 1:04:25.4 27 3:44:01.3 38
40 1052 detail závodníka OTTE Stefan GER 1982 1. Radverein Pirna 4:01:23.6 0:57:00.8 1:06:44.5 32 3:43:47.0 37
41 1294 detail závodníka ZALESINSKI Krzysztof POL 1984 strefasportu.pl 4:02:30.4 0:58:07.6 1:07:54.2 37 3:46:27.5 41
42 1160 detail závodníka ZAJĄC Grzegorz POL 1979 XTRABIKE SCC BOLESŁAWIEC 4:03:46.8 0:59:24.0 1:06:45.7 33 3:46:18.5 40
43 1292 detail závodníka WEIßBACH Michel GER 1983 Team RPM Erzgebirge 4:04:45.9 1:00:23.1 1:09:51.7 46 3:47:02.3 42
44 1326 detail závodníka PELC Stanislav CZE 1983 Eleven Team Příchovice 4:05:55.1 1:01:32.3 1:09:25.9 41 3:49:46.4 43
45 1037 detail závodníka HOBRLANT Pavel CZE 1980 KSM Castings CZ 4:08:18.5 1:03:55.7 1:06:59.0 34 3:52:02.2 44
46 1333 detail závodníka SCHUMANN David GER 1983 SU Robotron 4:09:27.4 1:05:04.6 1:08:35.3 40 3:52:14.0 45
47 1229 detail závodníka JIRAN Jan CZE 1977 MTBO team Hradec Králové 4:10:46.6 1:06:23.8 1:09:27.1 42 3:52:55.1 46
48 1204 detail závodníka CONK Jakub CZE 1983 CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team 4:14:58.6 1:10:35.8 1:11:20.7 50 3:56:46.9 47
49 1280 detail závodníka MARCINKOWSKI Dawid POL 1986 MW INVEST Group 4:15:23.8 1:11:01.0 1:11:00.3 48 3:57:47.6 48
50 1070 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 4:16:07.1 1:11:44.3 1:11:41.2 51 3:59:39.4 49
51 1330 detail závodníka JUN Tomáš CZE 1979 --- 4:20:59.9 1:16:37.1 1:14:07.5 53 4:03:03.0 50
52 1093 detail závodníka JAKOB René GER 1978 SG Leutersdorf 4:22:02.4 1:17:39.6 1:13:39.0 52 4:05:04.1 51
53 1319 detail závodníka HOLÁREK Milan CZE 1984 --- 4:25:00.3 1:20:37.5 1:14:18.0 55 4:07:59.6 53
54 1076 detail závodníka ERLER Aleš CZE 1980 --- 4:29:42.2 1:25:19.4 1:19:37.8 65 4:12:38.8 56
55 1083 detail závodníka ZELENKA Jan CZE 1982 --- 4:30:03.4 1:25:40.6 1:16:23.5 59 4:07:05.4 52
56 1136 detail závodníka KRTIČKA Petr CZE 1979 --- 4:31:27.6 1:27:04.8 1:15:12.3 57 4:12:55.9 57
57 1261 detail závodníka RICHTER Lutz GER 1980 1. Radverein Pirna 4:31:55.5 1:27:32.7 1:15:46.4 58 4:09:55.0 54
58 1325 detail závodníka FRICKE Peer GER 1977 --- 4:33:06.5 1:28:43.7 1:18:07.3 63 4:13:43.1 59
59 1219 detail závodníka KNICKÝ Milan CZE 1979 MK - Cyklo Děčín 4:33:32.7 1:29:09.9 1:11:13.9 49 4:11:16.8 55
60 1022 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 4:35:40.2 1:31:17.4 1:15:11.2 56 4:13:10.4 58
61 1343 detail závodníka LOUDA Jan CZE 1980 Loudové 4:44:57.0 1:40:34.2 1:17:51.8 62 4:22:11.2 60
62 1299 detail závodníka NESTMANNTE Sandro GER 1984 Team RPM Erzgebirge 4:46:08.1 1:41:45.3 1:17:46.3 61 4:24:55.9 61
63 1158 detail závodníka NEDVĚD Tomáš CZE 1982 AC Sparta Praha 4:53:18.6 1:48:55.8 1:23:39.7 71 4:33:47.3 62
64 1197 detail závodníka HENTSCHEL Christian GER 1982 EBM-Team Seiffen 5:00:49.7 1:56:26.9 1:16:27.2 60 4:38:53.1 65
65 1125 detail závodníka NIKODÝM Martin CZE 1983 --- 5:04:40.6 2:00:17.8 1:19:55.2 67 4:34:59.9 63
66 1143 detail závodníka MALÝ Lukáš CZE 1985 Bike Point Roudnice nad Labem 5:04:48.3 2:00:25.5 1:19:29.9 64 4:38:42.7 64
67 1038 detail závodníka JINDRA Jan CZE 1982 --- 5:08:29.2 2:04:06.4 1:14:11.8 54 4:44:32.1 67
68 1027 detail závodníka HAHMANN Sebastian GER 1984 BSG Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien 5:13:52.1 2:09:29.3 1:19:49.7 66 4:49:17.0 68
69 1239 detail závodníka HAHMANN Norbert GER 1982 BSG Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien 5:13:52.1 2:09:29.3 1:20:25.1 68 4:49:19.1 69
70 1114 detail závodníka ŠEDA Jiří CZE 1981 --- 5:17:45.0 2:13:22.2 1:22:45.3 70 4:42:12.2 66
71 1128 detail závodníka UHLÍŘ Jan CZE 1981 --- 5:21:12.5 2:16:49.7 1:22:38.0 69 4:57:01.5 70
72 1244 detail závodníka SCHOLZ Martin GER 1985 --- 5:34:42.6 2:30:19.8 1:25:12.9 72 5:09:41.9 72
73 1138 detail závodníka PAVLŮ Petr CZE 1982 SC Sportcom 5:35:04.1 2:30:41.3 1:28:05.6 73 5:07:03.7 71
74 1194 detail závodníka HOUŠKA Miroslav CZE 1983 GenovaBohemia 5:36:47.1 2:32:24.3 1:43:28.2 79 5:14:45.1 75
75 1140 detail závodníka SUDA Martin CZE 1986 --- 5:39:32.5 2:35:09.7 1:31:21.2 77 5:12:18.7 74
76 1163 detail závodníka MAREČEK Štěpán CZE 1977 --- 5:40:06.4 2:35:43.6 1:28:15.5 74 5:11:29.6 73
77 1217 detail závodníka BÍNA Lukáš CZE 1979 --- 5:49:10.4 2:44:47.6 1:36:09.6 78 --- ---
78 1115 detail závodníka NOSEK Viktor CZE 1977 Bike/Peloton 6:00:42.9 2:56:20.1 1:28:55.7 75 5:33:53.3 76
79 1268 detail závodníka BERAN Maroš SVK 1977 CykloPro HobbyTeam 6:07:27.8 3:03:05.0 1:29:05.0 76 5:38:57.9 77
--- 1139 detail závodníka PAVLŮ Pavel CZE 1985 SC Sportcom DNF --- 1:09:35.6 --- --- ---
--- 1257 detail závodníka ŠIMONEK Petr CZE 1980 --- DNF --- 1:23:50.0 --- --- ---
--- 1288 detail závodníka LUPTÁK Miloš SVK 1984 bikeacademy.sk DNF --- --- --- --- ---
--- 1327 detail závodníka GÜNTHER Maik GER 1978 PSV Zittau DNF --- 1:05:06.6 --- --- ---
--- 1016 detail závodníka JELÍNEK Vladimír SVK 1986 bikeacademy.sk DNS --- --- --- --- ---
--- 1035 detail závodníka KORDÍK Tomáš CZE 1986 Explosiwe Bike Team DNS --- --- --- --- ---
--- 1048 detail závodníka MALEČEK Petr CZE 1985 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1072 detail závodníka ROŽNÍK Jozef SVK 1984 bikeacademy.sk DNS --- --- --- --- ---
--- 1096 detail závodníka BALA Vlastimil CZE 1982 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1097 detail závodníka BEZDĚK Pavel CZE 1986 Redpoint Eleven Team DNS --- --- --- --- ---
--- 1144 detail závodníka ŠIMONEK Petr CZE 1980 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1154 detail závodníka AXMANN Ondřej CZE 1985 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1162 detail závodníka TREJBAL Tomas CZE 1977 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1164 detail závodníka GLABAZŇA Lukáš CZE 1982 Ostrava DNS --- --- --- --- ---
--- 1171 detail závodníka POSPÍŠIL René CZE 1979 MMB Třebenice DNS --- --- --- --- ---
--- 1172 detail závodníka ŘIČÁNEK Ivo CZE 1982 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1174 detail závodníka BARTOSIK Krzysztof POL 1981 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1183 detail závodníka ERNST Michél GER 1985 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1192 detail závodníka JANÁK Jiří CZE 1982 LASVIT bikers Nový Bor DNS --- --- --- --- ---
--- 1193 detail závodníka VÁCLAV David CZE 1984 TGS DNS --- --- --- --- ---
--- 1230 detail závodníka ROUBINEK Jan CZE 1985 ROHOZEC AMULET TEAM DNS --- --- --- --- ---