Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1003 detail závodníka HAUSCHILD Silvio GER 1975 eleven radon team 3:13:19.3 0:00:00.0 0:55:17.0 1 2:58:45.6 1
2 1018 detail závodníka KUČERA Radek CZE 1972 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3:13:56.7 0:00:37.4 0:56:36.4 2 3:00:11.5 2
3 1329 detail závodníka ŠKABRADA Martin CZE 1974 --- 3:24:44.4 0:11:25.1 0:59:05.8 4 3:09:54.5 3
4 1012 detail závodníka MATURA Ladislav CZE 1974 BC Sport Semily 3:30:40.8 0:17:21.5 1:02:10.0 7 3:17:17.4 5
5 1059 detail závodníka ARNOLD Zdeněk CZE 1973 HAVEN Team 3:31:40.5 0:18:21.2 0:56:36.9 3 3:15:31.6 4
6 1339 detail závodníka MIKULÁŠ Martin CZE 1973 Eleven Mercedes Mitas 3:34:02.7 0:20:43.4 1:02:08.1 6 3:20:07.8 6
7 1033 detail závodníka STAUDE Kay GER 1972 O-See Sports e.V. 3:35:03.5 0:21:44.2 --- --- 3:20:21.0 8
8 1188 detail závodníka HOFFMANN Martin CZE 1973 MOVS Smrzovka 3:36:57.9 0:23:38.6 1:03:01.6 9 3:21:19.0 9
9 1008 detail závodníka KALINA David CZE 1974 SKP MAJÁK Jablonec n/N. 3:38:29.1 0:25:09.8 1:01:38.8 5 3:23:06.7 10
10 1014 detail závodníka FUTÓ Michal CZE 1974 MTB HRÁDEK NAD NISOU 3:41:12.9 0:27:53.6 1:02:49.6 8 3:24:14.3 11
11 1023 detail závodníka NOSEK Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO 3:42:14.3 0:28:55.0 1:03:34.2 12 3:27:20.4 12
12 1213 detail závodníka KUHNERT Thomas GER 1974 Team Endurance Radebeul 3:44:08.1 0:30:48.8 1:07:08.4 17 3:28:48.7 15
13 1221 detail závodníka LUKEŠ Jiří CZE 1972 BC Sport Semily 3:44:59.2 0:31:39.9 1:06:31.7 15 3:28:47.7 14
14 1039 detail závodníka STREJČEK Pavel CZE 1975 Eleven Mercedes Mitas 3:46:05.6 0:32:46.3 1:06:32.9 16 3:30:30.3 16
15 1112 detail závodníka KNIHA Martin CZE 1972 CK Kolokrám 3:46:59.5 0:33:40.2 1:07:58.2 19 3:32:14.4 18
16 1214 detail závodníka PIRZKALL František CZE 1970 --- 3:47:06.7 0:33:47.4 1:08:41.6 25 3:32:38.3 19
17 1021 detail závodníka BARTOŠ Jan CZE 1974 Lamači Skal 3:48:34.0 0:35:14.7 1:06:22.4 13 3:31:40.1 17
18 1031 detail závodníka OSWALD Jan CZE 1969 --- 3:50:34.5 0:37:15.2 1:03:12.9 10 3:33:53.8 20
19 1036 detail závodníka FIALA Radek CZE 1972 WITZENMANN OPAVA 3:51:17.3 0:37:58.0 1:03:29.8 11 3:20:08.9 7
20 1252 detail závodníka CHAROUSEK Jiri CZE 1973 Ceska sporitelna MTB 3:51:42.5 0:38:23.2 1:07:57.1 18 3:36:27.7 22
21 1081 detail závodníka HÁLEK Václav CZE 1974 --- 3:51:53.5 0:38:34.2 1:08:37.0 24 3:36:09.0 21
22 1179 detail závodníka ŚLIWIŃSKI Mariusz POL 1971 XTRABIKE SSC Boleslawiec 3:53:25.4 0:40:06.1 1:08:15.1 21 3:37:08.5 24
23 1336 detail závodníka KLEMM Gunnar GER 1971 Team Buschmuhle 3:53:26.1 0:40:06.8 1:08:51.4 26 3:37:05.0 23
24 1080 detail závodníka JÁČ Karel CZE 1973 --- 3:57:09.4 0:43:50.1 1:09:32.8 28 3:41:53.6 25
25 1060 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 1976 MTB HRÁDEK NAD NISOU 3:57:17.3 0:43:58.0 1:08:17.9 22 3:42:21.5 26
26 1342 detail závodníka ABU-ID Mario GER 1971 Z team MTB 3:58:10.9 0:44:51.6 1:06:29.0 14 3:27:59.5 13
27 1046 detail závodníka HOUDEK Marek CZE 1967 Six Monkeys 3:59:05.0 0:45:45.7 1:09:24.1 27 3:42:51.4 27
28 1053 detail závodníka ČERMÁK Martin CZE 1973 gazzasport 4:02:45.3 0:49:26.0 1:09:36.2 29 3:46:35.7 28
29 1316 detail závodníka EICHHORN Ronny GER 1976 Radclub Dresden e. V. 4:04:30.9 0:51:11.6 1:17:11.0 51 3:48:27.0 29
30 1051 detail závodníka LEBDUŠKA Jan CZE 1975 Severní Větry 4:05:43.2 0:52:23.9 1:07:59.4 20 3:48:47.8 30
31 1281 detail závodníka LOEWENAU Dirk GER 1972 --- 4:08:39.9 0:55:20.6 1:08:27.8 23 3:51:48.1 31
32 1201 detail závodníka ANDERS Baeck SWE 1975 Knullrufs MTB 4:09:31.9 0:56:12.6 1:09:51.0 30 3:52:05.8 32
33 1045 detail závodníka VINKLÁŘ David CZE 1972 --- 4:11:01.4 0:57:42.1 1:14:08.7 37 3:54:13.8 33
34 1066 detail závodníka ŠOLLAR David CZE 1971 --- 4:15:38.5 1:02:19.2 1:12:32.6 32 3:59:43.5 36
35 1320 detail závodníka FIALA Tomáš CZE 1968 --- 4:16:07.4 1:02:48.1 1:14:17.1 38 3:58:48.0 35
36 1310 detail závodníka SASKA Josef CZE 1970 --- 4:16:59.7 1:03:40.4 1:16:04.9 43 3:58:30.9 34
37 1296 detail závodníka MITTRING Thomas GER 1970 --- 4:18:01.3 1:04:42.0 1:16:16.9 45 4:01:37.8 37
38 1212 detail závodníka BERÁNEK Jaroslav CZE 1969 CC 4:20:40.2 1:07:20.9 1:12:38.0 33 4:02:56.5 38
39 1153 detail závodníka JOCHMANN Jens GER 1967 RSC Oberlausitz 4:21:57.7 1:08:38.4 1:12:40.0 34 4:03:23.1 39
40 1061 detail závodníka HANZAL Radek CZE 1974 JIZERSKÉ PEKÁRNY 4:30:23.9 1:17:04.6 1:16:57.9 48 4:10:35.7 40
41 1278 detail závodníka HILLIG David GER 1976 EBM-Team Seiffen 4:32:19.7 1:19:00.4 1:17:04.4 49 4:12:58.9 43
42 1094 detail závodníka KRÝSL Tomáš CZE 1971 --- 4:35:07.0 1:21:47.7 1:14:57.6 41 4:12:29.3 41
43 1208 detail závodníka BAĎURA Jan CZE 1968 --- 4:35:26.6 1:22:07.3 1:14:50.0 40 4:12:51.7 42
44 1344 detail závodníka ČECH Jaroslav CZE 1976 --- 4:37:15.5 1:23:56.2 1:13:21.1 35 4:18:25.5 44
45 1237 detail závodníka FOLPRECHT Tomas CZE 1971 Horskej Humor CHDO Bike&Ski 4:40:20.1 1:27:00.8 1:14:59.5 42 4:18:59.8 45
46 1075 detail závodníka ČERNÝ Andrej CZE 1973 --- 4:42:08.2 1:28:48.9 1:14:06.7 36 4:20:37.0 46
47 1254 detail závodníka TACHOVSKÝ Robert CZE 1967 Future cycling team 4:42:23.7 1:29:04.4 1:16:37.3 47 4:21:46.2 48
48 1084 detail závodníka SIGMUND Jiří CZE 1972 --- 4:42:50.4 1:29:31.1 1:18:22.8 54 4:23:31.9 50
49 1206 detail závodníka KOTEK Martin CZE 1972 --- 4:45:40.6 1:32:21.3 1:14:23.8 39 4:27:51.8 54
50 1256 detail závodníka ČECH Martin CZE 1976 mtb Hodkovice 4:45:43.3 1:32:24.0 1:17:56.4 53 4:25:38.1 51
51 1250 detail závodníka BRADÁČ Jan CZE 1969 --- 4:45:55.1 1:32:35.8 1:16:19.7 46 4:20:46.5 47
52 1273 detail závodníka MÁDLO Radek CZE 1975 SK Podještědští Pardálové 4:47:47.9 1:34:28.6 1:19:07.4 55 4:27:18.7 53
53 1182 detail závodníka MIKEŠ Ivan CZE 1967 --- 4:49:06.0 1:35:46.7 1:17:15.1 52 4:22:41.5 49
54 1190 detail závodníka ŠILLE Jaromír CZE 1970 TOPESTO 4:51:41.0 1:38:21.7 1:19:53.7 61 4:29:15.9 55
55 1243 detail závodníka KOTRBA Petr CZE 1975 --- 4:53:13.0 1:39:53.7 1:20:03.7 62 4:31:44.3 56
56 1276 detail závodníka KUNTOŠ Jiří CZE 1973 --- 4:53:32.5 1:40:13.2 1:17:09.9 50 4:26:28.4 52
57 1142 detail závodníka ŠMEJKAL Martin CZE 1969 CC 4:54:44.1 1:41:24.8 1:25:09.2 73 4:32:55.0 57
58 1195 detail závodníka WEISHEITEL Martin CZE 1971 GenovaBohemia 4:56:42.8 1:43:23.5 1:21:31.4 66 4:34:13.9 59
59 1175 detail závodníka STOLLE Gerald GER 1973 Biketeam Oberlausitz e.V. 4:59:47.4 1:46:28.1 1:19:26.8 57 4:38:16.8 61
60 1277 detail závodníka VANČURA Michal CZE 1972 HH CHDO B&S 5:00:13.2 1:46:53.9 1:20:05.6 63 4:33:26.3 58
61 1109 detail závodníka KAŠPAR Miroslav CZE 1972 --- 5:00:47.6 1:47:28.3 1:24:33.1 71 4:41:14.0 64
62 1181 detail závodníka MUCHA Jaroslav CZE 1971 Team Archa 13 Liberec 5:01:04.1 1:47:44.8 1:19:17.5 56 4:38:39.8 62
63 1088 detail závodníka KRUMLOVSKÝ Petr CZE 1974 --- 5:01:07.9 1:47:48.6 1:22:56.3 68 4:38:55.2 63
64 1103 detail závodníka HEGER Thomas GER 1976 --- 5:02:39.9 1:49:20.6 1:20:11.4 64 4:37:19.4 60
65 1202 detail závodníka AF KLINTEBERG Pierre SWE 1973 Knullrufs MTB 5:07:13.5 1:53:54.2 1:16:13.4 44 4:42:44.7 65
66 1105 detail závodníka BARTOŠ Václav CZE 1972 Backbone 5:08:31.9 1:55:12.6 1:21:21.5 65 4:48:10.1 68
67 1095 detail závodníka RANDIG Torsten GER 1971 BSG Sparkasse Zittau 5:09:07.3 1:55:48.0 1:19:34.9 59 4:46:37.7 66
68 1098 detail závodníka PROKOPIUS Radek CZE 1972 gazzasport 5:10:58.5 1:57:39.2 1:19:27.7 58 4:49:13.1 69
69 1107 detail závodníka ŠLEPR Radek CZE 1976 --- 5:11:53.0 1:58:33.7 1:23:15.6 69 4:47:51.8 67
70 1106 detail závodníka MALÍNEK Vít CZE 1973 --- 5:13:04.4 1:59:45.1 1:25:04.6 72 4:51:06.5 71
71 1216 detail závodníka NECHVÁTAL Radek CZE 1974 --- 5:13:06.0 1:59:46.7 1:21:37.7 67 4:49:20.9 70
72 1135 detail závodníka KUČERA Jan CZE 1969 --- 5:19:24.8 2:06:05.5 1:41:13.0 85 4:56:22.9 72
73 1321 detail závodníka HAUER Jan GER 1974 --- 5:27:47.2 2:14:27.9 1:19:35.6 60 5:03:29.6 73
74 1055 detail závodníka MIKA Pavel CZE 1974 KSM Castings 5:32:58.5 2:19:39.2 1:11:12.1 31 5:06:44.9 74
75 1286 detail závodníka KOMÁR Jiří CZE 1970 FreeOneShop.com 5:34:40.7 2:21:21.4 1:41:33.1 86 --- ---
76 1123 detail závodníka ZVÁNOVEC Václav CZE 1976 Niemes Jungen 5:35:50.4 2:22:31.1 1:27:39.5 75 5:08:12.1 75
77 1111 detail závodníka VESELÝ Pavel CZE 1972 --- 5:38:35.6 2:25:16.3 1:30:53.1 79 5:10:29.3 76
78 1127 detail závodníka STRATIL Přemysl CZE 1968 Česká Lípa 5:51:16.4 2:37:57.1 1:29:22.6 78 5:25:52.7 78
79 1323 detail závodníka FRÍBL Aleš CZE 1967 --- 5:51:37.3 2:38:18.0 1:25:59.3 74 5:24:52.2 77
80 1170 detail závodníka ŘÍHA Petr CZE 1973 Sexy Guru 5:52:36.5 2:39:17.2 1:28:13.7 76 5:31:16.8 79
81 1132 detail závodníka ŽILKA Jan CZE 1967 --- 5:58:06.6 2:44:47.3 1:34:22.0 81 5:33:08.2 80
82 1117 detail závodníka ŘEHÁK Jan CZE 1972 --- 6:04:44.2 2:51:24.9 1:29:11.5 77 5:38:11.8 81
83 1218 detail závodníka KUCHAŘ Michal CZE 1976 --- 6:10:29.2 2:57:09.9 1:33:22.8 80 5:43:37.4 82
84 1118 detail závodníka LOCHMAN Jan CZE 1974 Niemes Jungen 6:10:55.7 2:57:36.4 1:24:08.7 70 5:45:32.4 83
85 1145 detail závodníka OYAN Sinan GER 1972 Team DEIN Radladen.de 6:12:13.5 2:58:54.2 1:34:26.0 82 5:46:20.3 85
86 1129 detail závodníka NEKOLNÝ Petr CZE 1972 --- 6:13:24.8 3:00:05.5 1:37:42.4 83 5:45:58.2 84
87 1275 detail závodníka BARTUSKA Patrik CZE 1973 --- 6:45:13.1 3:31:53.8 1:37:57.4 84 6:09:36.4 86
88 1176 detail závodníka KOSTERN Michal CZE 1972 --- 6:55:35.7 3:42:16.4 1:42:59.6 87 6:24:53.6 87
--- 1104 detail závodníka KŘÍŽ Michal CZE 1973 --- DNF --- 1:13:55.2 --- --- ---
--- 1152 detail závodníka ABRT Jan CZE 1976 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM DNF --- 1:37:17.6 --- --- ---
--- 1199 detail závodníka JÍCHA Oldřich CZE 1969 Kubašok Bike Team DNF --- 1:34:18.0 --- --- ---
--- 1285 detail závodníka ZATLOUKAL Marek CZE 1970 Bike/Peloton DNF --- 1:18:06.7 --- --- ---
--- 1015 detail závodníka EHRLICH Václav CZE 1976 Ski Paudera DNS --- --- --- --- ---
--- 1068 detail závodníka DRAHOŠ Jan CZE 1973 KV ARENA TEAM DNS --- --- --- --- ---
--- 1099 detail závodníka SCHMIDT Thomas GER 1969 Little John Bike Dresden DNS --- --- --- --- ---
--- 1100 detail závodníka GÜNTHER Michael GER 1970 EBM-Team Seiffen DNS --- --- --- --- ---
--- 1113 detail závodníka ROČEK René CZE 1969 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1116 detail závodníka JUNG Petr CZE 1972 Puerto Rico GAME DNS --- --- --- --- ---
--- 1126 detail závodníka MATEJICEK Jaromir CZE 1974 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1146 detail závodníka BĚHAL Pavel CZE 1973 --- DNS --- --- --- --- ---