Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna #
1 2248 detail závodníka MATOUŠEK Jan CZE 1989 Eleven Team Příchovice 1:59:37.1 0:00:00.0 0:55:46.2 1
2 2001 detail závodníka LICHAN Paul GER 1992 Sportwerk.net 2:03:39.0 0:04:01.9 0:58:44.8 3
3 2080 detail závodníka DUTSCHKE René GER 1976 TSV Großschönau 2:04:14.5 0:04:37.4 0:59:40.5 4
4 2236 detail závodníka DRINKA Daniel CZE 1994 Symbio+Cannondale 2:04:48.3 0:05:11.2 0:57:54.4 2
5 2191 detail závodníka TOMAN Luboš CZE 1969 Carla.Kupkolo.cz 2:06:15.0 0:06:37.9 0:59:41.9 5
6 2275 detail závodníka ŠUBR Martin CZE 1997 beMANIAX MADBIKE 2:07:33.3 0:07:56.2 0:59:42.5 6
7 2198 detail závodníka QUERFELD Mirko GER 1972 Erdinger Alkoholfrei 2:11:13.1 0:11:36.0 1:01:37.4 7
8 2189 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 Carla.Kupkolo.cz 2:15:04.6 0:15:27.5 1:03:46.7 12
9 2251 detail závodníka MAIK Matzel GER 1988 Team Stein Bikes 2:15:41.4 0:16:04.3 1:02:02.1 8
10 2163 detail závodníka STIEHLER Jens GER 1965 Helden am Sonntag 2:16:14.2 0:16:37.1 1:03:47.2 13
11 2277 detail závodníka PENJAK Adam CZE 1997 STRATOS AUTO 2:16:35.4 0:16:58.3 1:02:51.3 9
12 2190 detail závodníka TOMAN Jan CZE 1997 Carla.Kupkolo.cz 2:19:37.3 0:20:00.2 1:04:16.9 14
13 2262 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 USK Slavie Ústí nad Labem 2:21:12.0 0:21:34.9 1:05:43.6 18
14 2117 detail závodníka ČEŠKA Martin CZE 1981 Silvini cycling team 2:21:20.1 0:21:43.0 1:05:18.4 15
15 2088 detail závodníka KÖNIG Henry GER 1986 --- 2:21:47.4 0:22:10.3 1:07:39.6 22
16 2156 detail závodníka MAGÁL Jiří CZE 1977 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:22:58.0 0:23:20.9 1:03:45.8 11
17 2213 detail závodníka JÁRA Jaroslav CZE 1964 golf park Plzeň Dýšina 2:24:39.3 0:25:02.2 1:07:21.4 20
18 2269 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan CZE 1983 WSM Amulet Rohozec 2:25:47.1 0:26:10.0 1:05:23.6 16
19 2004 detail závodníka ŠLAMBOR Michal CZE 1976 Pakli sport klub 2:26:46.4 0:27:09.3 1:07:38.2 21
20 2231 detail závodníka SPUDICH Jiří CZE 1978 Golf Příbram 2:27:22.7 0:27:45.6 1:05:43.2 17
21 2009 detail závodníka FIEDLER Robin GER 1987 --- 2:28:41.0 0:29:03.9 1:06:55.4 19
22 2227 detail závodníka STANISLAV Martin CZE 1975 LM Dukla Mělník 2:28:43.4 0:29:06.3 1:08:59.5 24
23 2005 detail závodníka PETRUS Jaroslav CZE 1997 CK 1967 Česká Kamenice 2:29:04.7 0:29:27.6 1:03:24.6 10
24 2253 detail závodníka HERFORT Philipp GER 1988 O-See Sports e.V. 2:29:12.0 0:29:34.9 1:11:39.4 33
25 2180 detail závodníka SCHWARZ Robert GER 1985 BIKER-BOARDER.DE 2:29:33.5 0:29:56.4 1:08:02.9 23
26 2026 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL Sport Děčín 2:30:14.1 0:30:37.0 1:11:34.6 32
27 2173 detail závodníka JAHN Thomas GER 1971 Brandenburger Adler 2:30:47.4 0:31:10.3 1:09:05.8 25
28 2224 detail závodníka BOUKAL Jiří CZE 1969 Golf Příbram 2:32:41.5 0:33:04.4 1:11:33.9 31
29 2007 detail závodníka KRAMPE Alexander GER 1980 Bertsdorfer SV 2:32:45.5 0:33:08.4 1:09:14.1 27
30 2186 detail závodníka LEHMANN Marcus GER 1985 West Coast Shuffle 2:33:39.3 0:34:02.2 1:10:55.0 28
31 2109 detail závodníka KROUPA Lukáš CZE 1978 STOPRO Bike Team 2:33:54.6 0:34:17.5 1:11:43.0 34
32 2011 detail závodníka HUJER Ondřej CZE 1997 beMANIAX MADBIKE 2:34:12.3 0:34:35.2 1:09:13.1 26
33 2017 detail závodníka ŠANÍK Jan CZE 1997 Ski Klub Jablonec N.n. 2:35:37.5 0:36:00.4 1:11:30.4 30
34 2132 detail závodníka HORÁČEK Roman CZE 1966 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2:36:40.1 0:37:03.0 1:12:08.3 37
35 2016 detail závodníka BLAHA Marek CZE 1969 Canyon-Topeak Ergon 2:37:58.7 0:38:21.6 1:12:53.5 38
36 2105 detail závodníka MÜLLER Marko GER 1972 --- 2:38:50.5 0:39:13.4 1:11:45.8 35
37 2263 detail závodníka FROMMELT Heiko GER 1972 Muxerider 2:38:53.3 0:39:16.2 1:14:33.2 48
38 2006 detail závodníka HENKE Mathias GER 1969 Team 2radHenke-Heidelullis 2:39:15.0 0:39:37.9 1:14:39.2 49
39 2268 detail závodníka RABOŇ František CZE 1983 Kalas 2:39:28.4 0:39:51.3 1:14:42.4 50
40 2220 detail závodníka RAUFER Martin CZE 1967 Velo časopis 2:39:33.2 0:39:56.1 1:11:52.0 36
41 2203 detail závodníka VÁCLAVÍK Lukáš CZE 1994 --- 2:39:48.1 0:40:11.0 1:13:12.9 39
42 2170 detail závodníka BAŠKO Karel CZE 1971 --- 2:41:44.3 0:42:07.2 1:14:08.2 46
43 2175 detail závodníka BOSKOVSKÝ Martin CZE 1973 --- 2:42:48.3 0:43:11.2 1:13:45.5 41
44 2127 detail závodníka GUTTE Eric GER 1992 Team Italia 2:43:06.3 0:43:29.2 1:14:26.6 47
45 2204 detail závodníka PROUZA Ladislav CZE 1972 Vrchlabí 2:43:55.5 0:44:18.4 1:13:48.9 42
46 2228 detail závodníka ŠNAJDR Zbyněk CZE 1977 LM Dukla Mělník 2:43:56.7 0:44:19.6 1:14:02.6 44
47 2116 detail závodníka ŘEDINA Jan CZE 1986 --- 2:44:00.3 0:44:23.2 1:14:05.4 45
48 2233 detail závodníka LAVICKÝ Tomáš CZE 1980 Lavičák 2:44:04.8 0:44:27.7 1:17:27.7 55
49 2032 detail závodníka ŠRAJER Petr CZE 1978 --- 2:44:34.9 0:44:57.8 1:13:59.4 43
50 2079 detail závodníka HOFFMANN Jörg GER 1970 DAV Zittau MTB Racing 2:46:52.8 0:47:15.7 1:16:29.0 51
51 2082 detail závodníka BECKERT Thomas GER 1966 RSC Oberlausitz 2:47:32.0 0:47:54.9 1:17:19.7 54
52 2222 detail závodníka DALECKÝ Michal CZE 1968 AMB Modely 2:48:43.8 0:49:06.7 1:17:42.3 57
53 2033 detail závodníka MILER Petr CZE 1982 --- 2:49:17.5 0:49:40.4 1:13:29.0 40
54 2135 detail závodníka VĚCHET Ladislav CZE 1970 --- 2:49:39.6 0:50:02.5 1:17:44.9 58
55 2264 detail závodníka FROMMELT Maik GER 1968 Team 16 2:49:51.6 0:50:14.5 1:16:59.1 52
56 2226 detail závodníka HAVEL Radomír CZE 1973 --- 2:50:25.1 0:50:48.0 1:17:10.3 53
57 2044 detail závodníka FRIŠ Jaroslav CZE 1963 --- 2:50:52.4 0:51:15.3 1:19:53.0 71
58 2015 detail závodníka KOPECKÝ Radek CZE 1974 --- 2:51:08.0 0:51:30.9 1:20:14.2 76
59 2014 detail závodníka BEČKOVSKÝ Josef CZE 1977 SKP Česká lípa 2:51:41.6 0:52:04.5 1:18:43.3 64
60 2177 detail závodníka PIKART František CZE 1976 STOPRO Bike Team 2:52:17.9 0:52:40.8 1:18:38.4 63
61 2029 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 2:52:45.0 0:53:07.9 1:23:47.8 88
62 2169 detail závodníka HLAVA Josef CZE 1977 SKI KLUB 2009 2:53:11.1 0:53:34.0 1:18:35.5 62
63 2158 detail závodníka PLUHAŘ Jakub CZE 1985 --- 2:53:21.0 0:53:43.9 1:17:40.4 56
64 2030 detail závodníka VOJKOVSKÝ Petr CZE 1977 --- 2:53:34.0 0:53:56.9 1:19:56.3 73
65 2028 detail závodníka JURAČKA Petr CZE 1971 --- 2:53:47.5 0:54:10.4 1:18:51.4 65
66 2098 detail závodníka PAVLÍČEK David CZE 1994 Eleven Mercedes Mitas 2:53:48.2 0:54:11.1 1:17:56.6 60
67 2219 detail závodníka HALADA Andrej CZE 1967 Velo časopis 2:54:31.5 0:54:54.4 1:21:41.6 82
68 2256 detail závodníka VACEK Pet CZE 1962 Jiříkov 2:54:35.6 0:54:58.5 1:19:48.7 69
69 2166 detail závodníka STAŇA Pavel CZE 1973 --- 2:55:19.8 0:55:42.7 1:21:29.5 81
70 2027 detail závodníka HÄNEL Torsten GER 1968 O-See Sports e.V. 2:55:37.1 0:56:00.0 1:19:47.0 68
71 2133 detail závodníka SCHÖNFELDER Tobias GER 1990 --- 2:56:14.2 0:56:37.1 1:21:09.9 79
72 2206 detail závodníka TIETZ Maximilian GER 1993 --- 2:57:14.4 0:57:37.3 1:19:49.4 70
73 2107 detail závodníka TUČEK Michal CZE 1980 GRID a spol 2:57:57.7 0:58:20.6 1:17:49.6 59
74 2039 detail závodníka ENDER Klaus GER 1974 --- 2:58:24.1 0:58:47.0 1:19:55.3 72
75 2195 detail závodníka BÖHMER Sven GER 1989 SG Robur Zittau 2:58:41.8 0:59:04.7 1:19:27.4 66
76 2023 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 --- 2:58:49.1 0:59:12.0 1:22:46.4 84
77 2221 detail závodníka KUBÁŠEK Petr CZE 1968 TREK Lesní Muži 2:59:32.8 0:59:55.7 1:23:33.4 86
78 2259 detail závodníka NEUVIRT Martin CZE 1978 --- 3:00:16.6 1:00:39.5 1:25:01.6 95
79 2178 detail závodníka VYŠNÝ Luboš CZE 1982 WAG 3:01:30.9 1:01:53.8 1:19:57.0 74
80 2128 detail závodníka WALTER Marcel GER 1982 --- 3:02:01.6 1:02:24.5 1:23:46.9 87
81 2038 detail závodníka SCHLÜTER Marc GER 1967 Bertsdorfer Sv Abt. Ski 3:02:19.2 1:02:42.1 1:20:49.8 78
82 2034 detail závodníka WEINECK Sven GER 1971 --- 3:02:31.8 1:02:54.7 1:24:27.4 91
83 2022 detail závodníka SISOLEFSKY Sven GER 1982 --- 3:02:37.2 1:03:00.1 1:23:49.4 89
84 2193 detail závodníka KRÁČALÍK Martin CZE 1977 --- 3:03:04.9 1:03:27.8 1:19:41.5 67
85 2043 detail závodníka KADLEČEK Petr CZE 1969 --- 3:03:19.2 1:03:42.1 1:21:46.7 83
86 2151 detail závodníka BRENDLER Dirk GER 1969 --- 3:04:23.6 1:04:46.5 1:26:31.1 103
87 2164 detail závodníka KAMENSKÝ Radek CZE 1979 JIZERSKÉ PEKÁRNY 3:05:03.2 1:05:26.1 1:24:28.4 92
88 2234 detail závodníka KODEJŠ Jan CZE 1991 Rif Golf Academy 3:05:18.4 1:05:41.3 1:17:57.9 61
89 2159 detail závodníka HANZL Tomáš CZE 1997 --- 3:05:27.7 1:05:50.6 1:20:48.2 77
90 2036 detail závodníka ZERZÁN Čenda CZE 1961 --- 3:05:36.8 1:05:59.7 1:25:07.5 97
91 2035 detail závodníka HEINZE Ralf GER 1964 ASVL Waltersdorf 3:05:49.8 1:06:12.7 1:23:27.0 85
92 2020 detail závodníka JIRENA Petr CZE 1980 --- 3:06:08.8 1:06:31.7 1:21:14.1 80
93 2240 detail závodníka PAVLAS Martin CZE 1974 TREK Lesní Muži 3:06:16.0 1:06:38.9 1:25:08.5 98
94 2010 detail závodníka KAPOUN Pavel CZE 1978 JIZERSKÉ PEKÁRNY 3:07:27.6 1:07:50.5 1:24:39.2 93
95 2040 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 --- 3:08:56.5 1:09:19.4 1:25:06.7 96
96 2225 detail závodníka HOŠEK Petr CZE 1970 AA CZ 3:10:12.1 1:10:35.0 1:26:28.8 102
97 2210 detail závodníka SLEPIČKA Pavel CZE 1958 Golf Příbram 3:11:02.6 1:11:25.5 1:23:56.9 90
98 2185 detail závodníka SOUČEK Radek CZE 1969 Žirafa Bike Team 3:11:17.6 1:11:40.5 1:19:57.7 75
99 2046 detail závodníka HUZIL Oldřich CZE 1964 --- 3:11:18.6 1:11:41.5 1:24:49.7 94
100 2205 detail závodníka FILANDA Miroslav CZE 1981 beMANIAX MADBIKE 3:11:43.5 1:12:06.4 1:11:08.1 29