Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

LAHOFER Author Cup - LAHOFER Author Cup

MTB
DATUM :27.8.2016 MÍSTO :Vranovská přehrada

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 480 detail závodníka ŠAROUN Libor CZE 1973 CKK Znojmo 1. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:09:35.3 0:00:00.0
2 419 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1994 HELIASPORT Brno 1. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:09:40.8 0:00:05.5
3 476 detail závodníka NAVRKAL Michal CZE 1976 CKK Znojmo 2. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:14:02.0 0:04:26.7
4 516 detail závodníka PLÁTENÍK Stanislav CZE 1969 Mikulov 3. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:14:11.4 0:04:36.1
5 529 detail závodníka KRÁL Petr CZE 1985 Kola Koblížek 2. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:14:12.6 0:04:37.3
6 405 detail závodníka MICHAL Jakub CZE 2001 --- 1. /  Junioři ( 1998 - 2001 ) 1:14:13.1 0:04:37.8
7 492 detail závodníka DURDA Ondřej CZE 1991 CYKLO Kučera elite team 3. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:14:13.2 0:04:37.9
8 425 detail závodníka GURIČA Pavel CZE 1986 --- 4. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:22:17.2 0:12:41.9
9 485 detail závodníka MOLÁK Dominik CZE 2002 CYKLO Kučera elite team 1. /  Kadeti ( 2002 - 2006 ) 1:22:39.7 0:13:04.4
10 490 detail závodníka MOLÁK Karel CZE 1971 CYKLO Kučera elite team 4. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:22:44.0 0:13:08.7
11 481 detail závodníka FRECER Leoš CZE 1967 CKK Znojmo 5. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:22:49.1 0:13:13.8
12 437 detail závodníka FRONK Jiří CZE 1994 --- 5. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:22:53.9 0:13:18.6
13 486 detail závodníka KOMENDA Miroslav CZE 1966 CYKLO Kučera elite team 6. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:22:59.2 0:13:23.9
14 539 detail závodníka PODZIMEK Karel CZE 1957 --- 7. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:03.6 0:13:28.3
15 546 detail závodníka DANESI Maurizio CZE 1962 Život na Kolech 8. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:04.0 0:13:28.7
16 541 detail závodníka LAGA Milan CZE 1967 --- 9. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:06.5 0:13:31.2
17 474 detail závodníka HRDLIČKA Radek CZE 1986 --- 6. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:06.7 0:13:31.4
18 512 detail závodníka VALENTOVÁ Tereza CZE 1994 SINTESI PRIMA-DONNA 1. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:23:07.0 0:13:31.7
19 483 detail závodníka FORMAN Jiří CZE 1965 CKK Znojmo 10. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:07.4 0:13:32.1
20 504 detail závodníka ŠIDLO Ondřej CZE 1986 --- 7. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:08.0 0:13:32.7
21 538 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Anna CZE 1986 --- 2. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:23:10.0 0:13:34.7
22 473 detail závodníka VOGAL Jan CZE 1983 --- 8. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:11.0 0:13:35.7
23 562 detail závodníka NEUBERT Zbyněk CZE 1982 --- 9. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:11.9 0:13:36.6
24 477 detail závodníka NAVRKALOVÁ Michaela CZE 2002 CKK Znojmo 1. /  Kadetky ( 2002 - 2006 ) 1:23:14.7 0:13:39.4
25 564 detail závodníka ALBERT Radek CZE 1981 --- 10. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:15.0 0:13:39.7
26 403 detail závodníka MACINKA Jan CZE 1969 SKC ZNOJMO 11. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:20.1 0:13:44.8
27 517 detail závodníka KADLEC Vojtech CZE 1982 --- 11. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:21.3 0:13:46.0
28 510 detail závodníka BRABLC Pavel CZE 1983 B4F Sweepers Team 12. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:31.3 0:13:56.0
29 472 detail závodníka KOPEČEK Vojtěch CZE 1985 Cube 13. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:48.0 0:14:12.7
30 533 detail závodníka MACHÁČOVÁ Martina CZE 1997 BIKE CENTRUM OLOMOUC 3. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:23:55.0 0:14:19.7
31 463 detail závodníka SOCHOR Jaroslav CZE 1970 --- 12. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:55.2 0:14:19.9
32 501 detail závodníka OULEHLA Luboš CZE 1969 --- 13. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:57.0 0:14:21.7
33 414 detail závodníka HABRDLE Oto CZE 1970 --- 14. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:23:58.0 0:14:22.7
34 502 detail závodníka LOUCKÝ Roman CZE 1980 --- 14. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:23:59.0 0:14:23.7
35 424 detail závodníka SVOBODA Josef CZE 1984 --- 15. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:24:04.0 0:14:28.7
36 523 detail závodníka HODÁŇOVÁ Jitka CZE 1975 SK PRIMA Polička 1. /  Ženy B ( 1976 a st.) 1:24:06.1 0:14:30.8
37 418 detail závodníka VEJMĚLEK Lukáš CZE 1980 --- 16. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:24:50.0 0:15:14.7
38 433 detail závodníka JELÍNEK Drahoslav CZE 1975 Intermobil Znojmo 15. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:25:12.1 0:15:36.8
39 458 detail závodníka BUREŠ Jiří CZE 1988 --- 17. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:25:19.0 0:15:43.7
40 498 detail závodníka JASENSKÝ Jan CZE 1987 --- 18. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:25:30.0 0:15:54.7
41 444 detail závodníka NEZVEDOVÁ Věra CZE 1998 IPA Znojmo 2 1. /  Juniorky ( 1998 - 2001 ) 1:25:40.0 0:16:04.7
42 464 detail závodníka VELECKÝ Milan CZE 1974 Dream Theater 16. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:25:48.1 0:16:12.8
43 520 detail závodníka RYŠKA Jiří CZE 1962 --- 17. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:26:00.0 0:16:24.7
44 456 detail závodníka GABRHELÍKOVÁ Lucie CZE 1987 --- 4. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:26:10.0 0:16:34.7
45 531 detail závodníka ROUPEC Pavel CZE 1995 CYKLO KLUB Lesonice 19. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:27:10.0 0:17:34.7
46 412 detail závodníka KOHOUT Lukáš CZE 1995 BIKE CENTRUM OLOMOUC 20. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:27:15.2 0:17:39.9
47 489 detail závodníka JELÍNEK Marek CZE 2003 CYKLO Kučera elite team 2. /  Kadeti ( 2002 - 2006 ) 1:27:30.0 0:17:54.7
48 557 detail závodníka SCHOVANCOVÁ Pavla CZE 1975 Vedrovice 2. /  Ženy B ( 1976 a st.) 1:27:40.0 0:18:04.7
49 545 detail závodníka KOTEK Michal CZE 1969 Život na Kolech 18. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:27:55.0 0:18:19.7
50 536 detail závodníka URBÁNEK Pavel CZE 1965 --- 19. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:28:05.0 0:18:29.7
51 526 detail závodníka LEŽÁK Patrik CZE 1995 --- 21. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:28:25.0 0:18:49.7
52 446 detail závodníka GRÁF Jiří CZE 1976 PSK Znojmo 2 20. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:29:01.5 0:19:26.2
53 554 detail závodníka HLEDÍK Martin CZE 1997 --- 22. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:29:05.0 0:19:29.7
54 534 detail závodníka MOLÍK František CZE 1982 --- 23. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:29:15.7 0:19:40.4
55 496 detail závodníka KROTKÝ Marek CZE 1983 --- 24. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:29:22.7 0:19:47.4
56 435 detail závodníka KŘÍČKA Vojtěch CZE 1999 --- 2. /  Junioři ( 1998 - 2001 ) 1:29:50.0 0:20:14.7
57 507 detail závodníka PALÁT Martin CZE 1988 Cykloklub Lesonice 25. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:30:10.1 0:20:34.8
58 487 detail závodníka KOŠŤÁL Otakar CZE 2001 CYKLO Kučera elite team 3. /  Junioři ( 1998 - 2001 ) 1:30:14.9 0:20:39.6
59 488 detail závodníka KOŠŤÁL ST. Otakar CZE 1973 CYKLO Kučera elite team 21. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:30:17.7 0:20:42.4
60 448 detail závodníka ŠTULA Daniel CZE 2003 PSK Znojmo 2 3. /  Kadeti ( 2002 - 2006 ) 1:30:50.0 0:21:14.7
61 493 detail závodníka VOJTÍŠKOVÁ Veronika CZE 1980 CYKLO Kučera elite team 5. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:31:06.2 0:21:30.9
62 422 detail závodníka ZLÁMAL Aleš CZE 1983 B4F Sweepers Team 26. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:31:07.6 0:21:32.3
63 406 detail závodníka ZELENKA Pavel CZE 1994 --- 27. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:31:30.0 0:21:54.7
64 475 detail závodníka ŘEŘUCHOVÁ Lucie CZE 1982 --- 6. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:31:35.0 0:21:59.7
65 525 detail závodníka NAURKALOVÁ Nikola CZE 2005 CYKLOKLUB KUČERA ZNOJMO 2. /  Juniorky ( 1998 - 2001 ) 1:31:55.9 0:22:20.6
66 547 detail závodníka KUCHAŘOVÁ Jana CZE 1980 TJ Spartak Třebíč 7. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:32:22.6 0:22:47.3
67 470 detail závodníka ŘÍHOVÁ Lucie CZE 1976 Sazička a Žemlička Rosice 3. /  Ženy B ( 1976 a st.) 1:32:31.0 0:22:55.7
68 416 detail závodníka MLADENKA Zdenek CZE 1983 --- 28. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:32:40.0 0:23:04.7
69 532 detail závodníka ZACH Jan CZE 1952 Cyklistický klub Lesonice 22. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:32:50.0 0:23:14.7
70 491 detail závodníka KOMENDOVÁ Iva CZE 1976 CYKLO Kučera elite team 4. /  Ženy B ( 1976 a st.) 1:33:07.0 0:23:31.7
71 559 detail závodníka STEININGER Harald AUT 1979 --- 29. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:34:30.0 0:24:54.7
72 522 detail závodníka HODÁŇ Petr CZE 1968 SK PRIMA Polička 23. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:34:39.9 0:25:04.6
73 426 detail závodníka JEŘÁBEK Miloš CZE 1983 --- 30. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:34:40.0 0:25:04.7
74 519 detail závodníka BALCAROVÁ Alena CZE 1981 --- 8. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:35:05.0 0:25:29.7
75 428 detail závodníka RAAB Rudolf CZE 1976 Intermobil Znojmo 24. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:35:50.0 0:26:14.7
76 443 detail závodníka NEZVEDOVÁ Karolína CZE 2001 IPA Znojmo 2 3. /  Juniorky ( 1998 - 2001 ) 1:36:10.0 0:26:34.7
77 461 detail závodníka ČÍHAL Roman CZE 1970 --- 25. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:36:15.0 0:26:39.7
78 460 detail závodníka DVOŘÁK Josef CZE 1954 --- 26. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:36:21.0 0:26:45.7
79 521 detail závodníka CINK Jaroslav CZE 1977 --- 31. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:36:50.0 0:27:14.7
80 459 detail závodníka JAKUB Martin CZE 1970 --- 27. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:37:30.0 0:27:54.7
81 544 detail závodníka AUER Denis CZE 1999 --- 4. /  Junioři ( 1998 - 2001 ) 1:38:09.3 0:28:34.0
82 556 detail závodníka VAŠULÍN Martin CZE 1987 --- 32. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:38:12.1 0:28:36.8
83 530 detail závodníka ŠINDELÁŘ Milan CZE 1963 CK Vinohradské šlapky 28. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:38:50.3 0:29:15.0
84 514 detail závodníka MAREČEK Marián CZE 1978 --- 33. /  Muži A ( 1977 - 1997 ) 1:39:05.4 0:29:30.1
85 515 detail závodníka MAREČKOVÁ Markéta CZE 1983 --- 9. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:39:05.4 0:29:30.1
86 471 detail závodníka ONDRÁČEK Jakub CZE 2001 --- 5. /  Junioři ( 1998 - 2001 ) 1:39:24.5 0:29:49.2
87 427 detail závodníka MÁTÉ František SVK 1967 Tradiční Trdelníky-Precident 29. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:39:43.4 0:30:08.1
88 479 detail závodníka PAVELKA Vladimír CZE 1950 CKK Znojmo 30. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:39:59.6 0:30:24.3
89 550 detail závodníka DABORGER Milan CZE 1966 --- 31. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:40:34.0 0:30:58.7
90 457 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Šárka CZE 1990 --- 10. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:40:40.4 0:31:05.1
91 527 detail závodníka SIKOROVÁ Klára CZE 2002 --- 2. /  Kadetky ( 2002 - 2006 ) 1:41:15.0 0:31:39.7
92 548 detail závodníka TROJANOVÁ Eva CZE 1975 HUHtamaki bike team 5. /  Ženy B ( 1976 a st.) 1:41:54.4 0:32:19.1
93 450 detail závodníka ŠTULOVÁ Monika CZE 2001 PSK Znojmo 2 4. /  Juniorky ( 1998 - 2001 ) 1:41:57.2 0:32:21.9
94 560 detail závodníka ŠTULA Radek CZE 1971 PSK Znojmo 2 32. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:41:58.7 0:32:23.4
95 540 detail závodníka ŠÍPEK Jiří CZE 1967 --- 33. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:42:02.3 0:32:27.0
96 494 detail závodníka OCEĽOVÁ Jana CZE 1984 Orea Hotel Voroněž 11. /  Ženy A ( 1977 - 1997 1:44:15.0 0:34:39.7
97 542 detail závodníka BEDNÁŘ Pavel CZE 1968 --- 34. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:44:31.7 0:34:56.4
98 535 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Jana CZE 1973 Život na Kolech 6. /  Ženy B ( 1976 a st.) 1:44:38.8 0:35:03.5
99 454 detail závodníka POKORNÝ Miroslav CZE 1955 --- 35. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:44:49.3 0:35:14.0
100 558 detail závodníka GÖSSL Thomas CZE 1972 RC Raiba Kosmopolitan 36. /  Muži B ( 1976 a st.) 1:45:46.9 0:36:11.6