Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČT Author Cup

MTB
DATUM :8.10.2016 MÍSTO :Josefův Důl

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 1 detail závodníka BOUDNÝ Pavel CZE 1982 Česká spořitelna - Accolade 1. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 1:59:54.7 0:00:00.0
2 2 detail závodníka ULMAN Matouš CZE 1984 Česká spořitelna - Accolade 2. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 1:59:55.9 0:00:01.2
3 3041 detail závodníka STOŠEK Martin CZE 1994 Symbio+ 3. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 1:59:56.7 0:00:02.0
4 3 detail závodníka NOVÁK Jiří CZE 1985 Cst Superior Mtb Racing team 4. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 1:59:57.7 0:00:03.0
5 450 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 Česká spořitelna - Accolade 5. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:01:35.2 0:01:40.5
6 6 detail závodníka ŠILAR Jakub CZE 1989 Bikeclinic Trek 6. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:01:38.5 0:01:43.8
7 7 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 KellysBikeranch Team 7. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:01:39.5 0:01:44.8
8 8 detail závodníka SKÁLA Jaromír CZE 1998 Česká spořitelna Specialized MTB Junior Team 8. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:01:46.5 0:01:51.8
9 5 detail závodníka ZEITHAMMER Martin CZE 1987 Česká spořitelna - Accolade 9. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:01:49.5 0:01:54.8
10 493 detail závodníka FOJTÍK Jan CZE 1988 Drásal Cannondale 10. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:02:47.8 0:02:53.1
11 24 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 Alltraining.cz 11. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:05:57.2 0:06:02.5
12 579 detail závodníka HOFMAN Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín 12. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:06:07.2 0:06:12.5
13 16 detail závodníka STRNAD Aleš CZE 1986 ELEVEN 13. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:06:07.5 0:06:12.8
14 13 detail závodníka LANDA František CZE 1974 KOOPERATIVA 1. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:07:01.1 0:07:06.4
15 10 detail závodníka REINER Jan CZE 1985 Česká spořitelna - Accolade 14. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:07:03.2 0:07:08.5
16 27 detail závodníka JIRKŮ Jakub CZE 1996 Alltraining.cz 15. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:07:04.1 0:07:09.4
17 11 detail závodníka BERAN Vojtěch CZE 1982 Alltraining.cz 16. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:07:10.7 0:07:16.0
18 14 detail závodníka PITEL Lukáš CZE 1983 Symbio+ 17. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:07:17.2 0:07:22.5
19 46 detail závodníka PRENĚK Ondřej CZE 1996 ELEVEN 18. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:07:37.7 0:07:43.0
20 445 detail závodníka KUNČICKÝ Radim CZE 1967 --- 2. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:07:52.2 0:07:57.5
21 2635 detail závodníka HRAZDIL Pavel CZE 1987 Šlapanice Radnice 1592 19. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:08:25.2 0:08:30.5
22 4 detail závodníka STROŽ Jan CZE 1989 Symbio+ Cannondale Team 20. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:08:26.2 0:08:31.5
23 15 detail závodníka JIŘENA Pavel CZE 1967 Author Masters 3. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:09:21.2 0:09:26.5
24 77 detail závodníka ČAPEK Jan CZE 1973 Rohozec Amulet Team 4. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:09:22.2 0:09:27.5
25 30 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Martin CZE 1975 Velosport Valenta Scott Team 5. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:09:35.2 0:09:40.5
26 448 detail závodníka HENDRICH Zdeněk CZE 1981 Pivovar Rohozec 21. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:38.2 0:09:43.5
27 57 detail závodníka SCHURAN Michal CZE 1996 AC Sparta Praha cycling akademie 22. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:40.7 0:09:46.0
28 43 detail závodníka KYNDL Lukáš CZE 1993 BSK racing 23. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:47.7 0:09:53.0
29 23 detail závodníka ROŽEK Jan CZE 1987 ELEVEN 24. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:49.2 0:09:54.5
30 1767 detail závodníka LOUDA František CZE 1988 Rohozec Amulet Team 25. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:49.3 0:09:54.6
31 50 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 STRATOS AUTO 26. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:52.5 0:09:57.8
32 22 detail závodníka TOMAN Luboš CZE 1969 CARLA. KUPKOLO.CZ DK. n. L. 6. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:09:53.7 0:09:59.0
33 33 detail závodníka KOCIÁN Václav CZE 1958 Author Masters 1. /  Muži MC (roč. 1956 – 1965) 2:09:54.7 0:10:00.0
34 51 detail závodníka POLESNY Martin CZE 1980 BEKO Bike Team 27. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:09:57.2 0:10:02.5
35 93 detail závodníka VÁLA Michal CZE 1968 Rožmitál B.H.A. 7. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:10:13.3 0:10:18.6
36 37 detail závodníka SVOBODA Robert CZE 1977 Symbio+ 28. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:10:19.6 0:10:24.9
37 35 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling team 1. /  Junioři MJ (roč. 1999 a mladší) 2:10:36.2 0:10:41.5
38 47 detail závodníka HOUDEK + ŘÍHÁNEK Vratislav + Lukáš CZE 1964 2V BIKERS LONG 1. /  Tandemy 2:10:56.7 0:11:02.0
39 39 detail závodníka ČÍŽEK Martin CZE 1985 BSK racing 29. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:11:12.5 0:11:17.8
40 49 detail závodníka JENŠÍK Jan CZE 1988 Symbio+ 30. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:11:54.2 0:11:59.5
41 3259 detail závodníka STEHLÍK Petr CZE 1977 EMOS 31. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:11:56.5 0:12:01.8
42 463 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 ELEVEN 32. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:11:58.2 0:12:03.5
43 333 detail závodníka KLEJNA Petr CZE 1980 --- 33. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:11:59.7 0:12:05.0
44 137 detail závodníka MORGENSTEIN Libor CZE 1983 Cyklisti Českého Lesa 34. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:12:00.7 0:12:06.0
45 83 detail závodníka VIGNER Luděk CZE 1981 Trek 35. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:12:02.5 0:12:07.8
46 40 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1973 BIG SHOCK TEAM 8. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:12:06.7 0:12:12.0
47 346 detail závodníka DUŠEK Martin CZE 1982 CATUS TEAM 36. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:12:16.2 0:12:21.5
48 81 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1969 KOOPERATIVA 9. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:12:42.3 0:12:47.6
49 64 detail závodníka RYDVAL Michal CZE 1974 CK Vynohradské šlapky 10. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:12:56.7 0:13:02.0
50 479 detail závodníka ŠORF Pavel CZE 1999 Haven team 2. /  Junioři MJ (roč. 1999 a mladší) 2:13:26.3 0:13:31.6
51 170 detail závodníka BRADNA Václav CZE 1980 KOOPERATIVA 37. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:04.3 0:14:09.6
52 48 detail závodníka KLEIN Martin CZE 1977 Symbio+ 38. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:20.2 0:14:25.5
53 62 detail závodníka VEIS Zdenek CZE 1976 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 39. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:27.2 0:14:32.5
54 96 detail závodníka SKŮČEK Petr CZE 1978 NH Car Bike tým 40. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:31.3 0:14:36.6
55 161 detail závodníka MORÁVEK Tomáš CZE 1999 ZPcyklo PROOFY corratec team 3. /  Junioři MJ (roč. 1999 a mladší) 2:14:33.3 0:14:38.6
56 109 detail závodníka MIKEŠ Jakub CZE 1990 Bike Team REMIŠVEHA 41. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:36.7 0:14:42.0
57 585 detail závodníka VÍCH Michal CZE 1998 Superior Cyklofit Cycling TEAM 42. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:40.5 0:14:45.8
58 41 detail závodníka ŠKARNITZLOVÁ Jitka CZE 1990 Česká spořitelna - Accolade 1. /  Ženy ZA (roč. 1976 - 1998) 2:14:44.2 0:14:49.5
59 173 detail závodníka POKORNÝ Aleš CZE 1986 Symbio+ 43. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:46.5 0:14:51.8
60 90 detail závodníka RYDVAL Filip CZE 1996 Alltraining.cz 44. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:46.7 0:14:52.0
61 127 detail závodníka TRUHLÁŘ Jan Jakub CZE 1997 BeManiax Madbike 45. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:48.2 0:14:53.5
62 327 detail závodníka BERÁNEK Jiří CZE 1983 --- 46. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:51.7 0:14:57.0
63 202 detail závodníka MACHEK Ivo CZE 1978 Superior Cyklofit Cycling TEAM 47. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:14:55.7 0:15:01.0
64 55 detail závodníka KLEINER Robert CZE 1966 ELEVEN 11. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:15:19.2 0:15:24.5
65 70 detail závodníka ŠTROSMAJER Radek CZE 1979 Velosport Valenta Scott Team 48. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:15:24.7 0:15:30.0
66 31 detail závodníka DĚBNÁR Jan CZE 1972 DZ TEAM NEJDEK 12. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:16:06.7 0:16:12.0
67 91 detail závodníka SCHIFFER Michael AUT 1966 bike - horner.at 13. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:16:16.2 0:16:21.5
68 75 detail závodníka KOSÁK Stanislav CZE 1966 KOOPERATIVA 14. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:16:39.7 0:16:45.0
69 3490 detail závodníka VOBORA Pavel CZE 1984 Rohozec Amulet Team 49. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:16:56.4 0:17:01.7
70 118 detail závodníka KADLEČEK František CZE 1974 Symbio+ 15. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:00.4 0:17:05.7
71 481 detail závodníka HOLEC Radek CZE 1999 KN PROJECT 4. /  Junioři MJ (roč. 1999 a mladší) 2:17:00.7 0:17:06.0
72 578 detail závodníka JANOŠ Matyáš CZE 2001 DUKLA Praha 5. /  Junioři MJ (roč. 1999 a mladší) 2:17:01.2 0:17:06.5
73 447 detail závodníka LOUBKOVÁ Ivana CZE 1980 Rohozec Amulet Cvikov 2. /  Ženy ZA (roč. 1976 - 1998) 2:17:06.7 0:17:12.0
74 94 detail závodníka ŠŤASTNÝ Jiří CZE 1955 --- 1. /  Muži MD (roč. 1955 a starší) 2:17:08.4 0:17:13.7
75 86 detail závodníka VÁGNER Daniel CZE 1973 CykloVAPE racing Team 16. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:21.7 0:17:27.0
76 85 detail závodníka TICHÝ Václav CZE 1978 Dům Barev Český Krumlov 50. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:23.5 0:17:28.8
77 65 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 MK - Cyklo Děčín 51. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:27.5 0:17:32.8
78 73 detail závodníka SKÁLA Pavel CZE 1971 Sport bike Skála Strakonice 17. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:28.5 0:17:33.8
79 169 detail závodníka VOJÁČEK Martin CZE 1974 Auto Elso 18. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:36.4 0:17:41.7
80 67 detail závodníka DAŇHEL Mojmír CZE 1964 CPV Krnov 2. /  Muži MC (roč. 1956 – 1965) 2:17:39.2 0:17:44.5
81 74 detail závodníka SUCHÝ David CZE 1989 A.V.S. Team K.V. 52. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:45.5 0:17:50.8
82 84 detail závodníka ČIČKO Jiří CZE 1975 SSC Železný Brod 19. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:47.5 0:17:52.8
83 88 detail závodníka POHL Miloslav CZE 1981 tj lokomotiva nymburk 53. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:49.4 0:17:54.7
84 197 detail závodníka BOČEK Jiří CZE 1974 --- 20. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:51.4 0:17:56.7
85 168 detail závodníka HORKÝ Lubomir CZE 1968 Cyklo Polách Šumperk 21. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:17:54.2 0:17:59.5
86 480 detail závodníka SOUČEK Šimon CZE 1999 ZO 226 6. /  Junioři MJ (roč. 1999 a mladší) 2:17:55.2 0:18:00.5
87 69 detail závodníka BENEŠ Jiří CZE 1976 Koloshop Tým 54. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:56.5 0:18:01.8
88 467 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1992 --- 55. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:58.5 0:18:03.8
89 457 detail závodníka KUBRIČAN Lukáš CZE 1984 --- 56. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:17:58.7 0:18:04.0
90 494 detail závodníka BARTŮNĚK Jan CZE 1994 Symbio+ 57. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:18:15.7 0:18:21.0
91 171 detail závodníka DOUBEK Tomáš CZE 1982 --- 58. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:18:39.5 0:18:44.8
92 82 detail závodníka KUCHAŘ Martin CZE 1969 Auto Elso 22. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:18:41.7 0:18:47.0
93 478 detail závodníka TINDEL Petr CZE 1972 Polabská Smečka 23. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:18:42.7 0:18:48.0
94 101 detail závodníka SALAČ Petr CZE 1959 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 3. /  Muži MC (roč. 1956 – 1965) 2:18:58.5 0:19:03.8
95 97 detail závodníka LANDA David CZE 1971 KOOPERATIVA 24. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:19:09.5 0:19:14.8
96 352 detail závodníka KOVÁŘÍK Karel CZE 1975 --- 25. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:19:09.5 0:19:14.8
97 19 detail závodníka MINKA Jakub CZE 1994 Symbio+ 59. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:19:10.3 0:19:15.6
98 20 detail závodníka PAUR Ondřej CZE 1991 Symbio+ 60. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:19:10.7 0:19:16.0
99 152 detail závodníka MACÁK Jiří CZE 1978 Sokol Radim 61. /  Muži MA (roč. 1976 - 1998) 2:19:15.5 0:19:20.8
100 140 detail závodníka HELLER Martin CZE 1970 Haven team 26. /  Muži MB (roč. 1966 – 1975) 2:19:19.3 0:19:24.6