Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5531 | WETTERLING Felix | 1990 | Rossignol Racing Team | 1. / H 21 | 0:26:45.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5529 | LINDAUER Kilian | 2002 | Ski-Club Ogau | 1. / J 15 M | 0:33:45.5 | 0:07:00.3 | ||
3 | diplom | 5528 | ZIKELI Eva | 2002 | TSV Altenau | 1. / J 15 W | 0:33:50.5 | 0:07:05.3 | ||
4 | diplom | 5524 | SCHALK Franziska | 1996 | Weilheim | 1. / D 21 | 0:34:16.1 | 0:07:30.9 | ||
5 | diplom | 5525 | GOETSCH Manuel | 1987 | skiclub imst | 2. / H 21 | 0:35:15.3 | 0:08:30.1 | ||
6 | diplom | 5533 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 1. / D 51 | 0:35:52.7 | 0:09:07.5 | ||
7 | diplom | 5526 | DARSCHEID Frank | 1966 | Donau Ruder Clubd Deggendorf | 1. / H 51 | 0:36:25.2 | 0:09:40.0 | ||
8 | diplom | 5519 | FICHTL Stefan | 1984 | Schönegger Käse Alm | 1. / H 31 | 0:37:15.7 | 0:10:30.5 | ||
9 | diplom | 5535 | GREBNER Diana | 1972 | SV Waakirchen | 1. / D 41 | 0:37:16.2 | 0:10:31.0 | ||
10 | diplom | 5545 | GERUM Sebastian | 1982 | --- | 2. / H 31 | 0:37:22.9 | 0:10:37.7 | ||
11 | diplom | 5514 | NEHER Manuel | 1979 | --- | 1. / H 36 | 0:37:25.8 | 0:10:40.6 | ||
12 | diplom | 5517 | KATZL Maximilian | 1999 | --- | 1. / J 16 M | 0:37:28.2 | 0:10:43.0 | ||
13 | diplom | 5506 | MAAR Frank | 1971 | SV Bergdorf Höhn | 1. / H 46 | 0:37:35.6 | 0:10:50.4 | ||
14 | diplom | 5546 | KOMLEV Sergey | 1996 | --- | 3. / H 21 | 0:37:38.9 | 0:10:53.7 | ||
15 | diplom | 5544 | SCHLICHTING Johannes | 1993 | --- | 4. / H 21 | 0:38:48.3 | 0:12:03.1 | ||
16 | diplom | 5503 | BURGARDT Klaus | 1960 | Isny | 1. / H 56 | 0:39:15.7 | 0:12:30.5 | ||
17 | diplom | 5538 | ROMBACH Martin | 1964 | Ski-Club Waldau | 2. / H 51 | 0:39:27.6 | 0:12:42.4 | ||
18 | diplom | 5530 | STÜTZ Jonathan | 2002 | Rad und Sport Stütz | 2. / J 15 M | 0:40:30.3 | 0:13:45.1 | ||
19 | diplom | 5511 | WIESINGER Martin | 1969 | ASKÖ Biathlon Marchtrenk | 2. / H 46 | 0:41:39.4 | 0:14:54.2 | ||
20 | diplom | 5518 | PEICK Kerstin | 1969 | TEV Fellbach | 1. / D 46 | 0:42:20.2 | 0:15:35.0 | ||
21 | diplom | 5513 | KATZL Florian | 2001 | Muenchen | 2. / J 16 M | 0:42:21.6 | 0:15:36.4 | ||
22 | diplom | 5501 | WINKLER Florian | 1991 | --- | 5. / H 21 | 0:43:52.7 | 0:17:07.5 | ||
23 | diplom | 5540 | LAUTENSCHÜTZ Kristina | 1996 | --- | 2. / D 21 | 0:47:12.1 | 0:20:26.9 | ||
24 | diplom | 5510 | LANGKAVEL Fionka | 1998 | SG Klotzsche | 1. / J 19 W | 0:50:39.8 | 0:23:54.6 | ||
25 | diplom | 5515 | MÜLLER-KUCKELBERG Katja | 2000 | SG Klotzsche | 1. / J 17 W | 0:50:53.4 | 0:24:08.2 | ||
26 | diplom | 5505 | MAAR Ralf | 1977 | SV Bergdorf Höhn | 2. / H 36 | 0:52:56.7 | 0:26:11.5 | ||
27 | diplom | 5504 | HOLT Nigel | 1957 | London Region Nordic Ski Clu | 2. / H 56 | 0:59:02.0 | 0:32:16.8 | ||
28 | diplom | 5543 | LENGDOBLER Veronika | 1997 | SC Murnau | 2. / J 19 W | 1:01:02.2 | 0:34:17.0 | ||
29 | diplom | 5542 | ORNOT Alfred | 1943 | --- | 1. / H 71 | 1:02:29.5 | 0:35:44.3 | ||
30 | diplom | 5527 | BRAUN Tamara | 1990 | München | 3. / D 21 | 1:02:58.8 | 0:36:13.6 | ||
31 | diplom | 5502 | GRÜNINGER Manfred | 1944 | S.C:Waldau | 2. / H 71 | 1:03:23.7 | 0:36:38.5 | ||
32 | diplom | 5539 | ARNOLD Jana | 1964 | ESV Lok Beucha | 2. / D 51 | 1:07:46.1 | 0:41:00.9 | ||
33 | diplom | 5536 | BRANSTON Paul | 1959 | --- | 3. / H 56 | 1:23:50.9 | 0:57:05.7 | ||
34 | diplom | 5507 | WIRTH Joachim | 1950 | Heustreu | 1. / H 66 | 1:27:28.1 | 1:00:42.9 | ||
35 | diplom | 5508 | WIRTH Katrin | 1980 | Kaufbeuren | 1. / D 36 | 1:27:28.7 | 1:00:43.5 | ||
36 | diplom | 5541 | GLESTI John | 1953 | ski club eglisau | 1. / H 61 | 1:34:31.5 | 1:07:46.3 | ||
--- | 5512 | BERGMANN Günter | 1941 | Haar | . / H 76 | DNS | --- | |||
--- | 5520 | BUCHWIESER Anna | 2001 | SC Eibsee Grainau | . / J 16 W | DNS | --- | |||
--- | 5521 | ROSCHER Paul | 2000 | SV Neudorf | . / J 17 M | DNS | --- | |||
--- | 5522 | ROSCHER Uwe | 1969 | SV Neudorf | . / H 46 | DNS | --- | |||
--- | 5532 | KATZL Maximilian | 2001 | --- | . / J 16 M | DNS | --- | |||
--- | 5537 | CHAPPLE Paul | 1968 | --- | . / H 46 | DNS | --- |