Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3607 | PÜSCHMANN Sven | 1996 | Zipp Racing Team | 1. / H 21 | 0:34:35.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 3612 | DARGATZ Tobias | 1990 | --- | 2. / H 21 | 0:35:16.7 | 0:00:41.6 | ||
3 | diplom | 3543 | GUTMANN Lukas | 1993 | SC Bad Kohlgrub | 3. / H 21 | 0:36:57.7 | 0:02:22.6 | ||
4 | diplom | 3550 | HECKER Sandra | 1971 | SC Oftersheim | 1. / D 46 | 0:38:06.6 | 0:03:31.5 | ||
5 | diplom | 3521 | GERUM Sebastian | 1982 | --- | 1. / H 31 | 0:38:24.1 | 0:03:49.0 | ||
6 | diplom | 3611 | LINDAUER Kilian | 2002 | --- | 1. / J 15 M | 0:38:49.8 | 0:04:14.7 | ||
7 | diplom | 3606 | HOMYER Roger | 1954 | --- | 1. / H 61 | 0:39:43.8 | 0:05:08.7 | ||
8 | diplom | 3556 | BRAENDLE Achim | 1965 | Auingen | 1. / H 51 | 0:39:50.0 | 0:05:14.9 | ||
9 | diplom | 3535 | RIEZNER Anton | 1983 | --- | 2. / H 31 | 0:40:24.4 | 0:05:49.3 | ||
10 | diplom | 3552 | LOCHNER Dieter | 1946 | Skiclub Bonn | 1. / H 71 | 0:41:49.8 | 0:07:14.7 | ||
11 | diplom | 3546 | MEURER Martin | 1958 | Lindau | 1. / H 56 | 0:43:09.9 | 0:08:34.8 | ||
12 | diplom | 3503 | WITTNER Nicola | 1969 | LG Lauter | 2. / D 46 | 0:43:57.0 | 0:09:21.9 | ||
13 | diplom | 3613 | HEIKKILA Ilkka | 1967 | --- | 1. / H 46 | 0:44:02.9 | 0:09:27.8 | ||
14 | diplom | 3530 | BÜHLER Franziska | 2003 | Nordic Team Absam | 1. / S 14 W | 0:44:16.8 | 0:09:41.7 | ||
15 | diplom | 3506 | WINKLER Florian | 1991 | --- | 4. / H 21 | 0:44:30.4 | 0:09:55.3 | ||
16 | diplom | 3507 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 1. / D 21 | 0:44:50.2 | 0:10:15.1 | ||
17 | diplom | 3531 | BÜHLER Kathrin | 2004 | Nordic Team Absam | 1. / S 13 W | 0:44:59.5 | 0:10:24.4 | ||
18 | diplom | 3545 | PONGRATZ Vinzenz | 2002 | Ski-Club Ogau | 2. / J 15 M | 0:47:32.0 | 0:12:56.9 | ||
19 | diplom | 3525 | STRASSL Helene | 2003 | Nordic Team Absam | 2. / S 14 W | 0:47:34.3 | 0:12:59.2 | ||
20 | diplom | 3502 | POPPNER Sebastian | 1989 | WSV Ilmenau | 5. / H 21 | 0:48:32.4 | 0:13:57.3 | ||
21 | diplom | 3614 | ESTERL Karlheinz | 1960 | --- | 2. / H 56 | 0:49:11.8 | 0:14:36.7 | ||
22 | diplom | 3542 | SCHLICHTING Johannes | 1993 | --- | 6. / H 21 | 0:51:19.7 | 0:16:44.6 | ||
23 | diplom | 3547 | MEURER Karolin | 2001 | --- | 1. / J 16 M | 0:51:29.9 | 0:16:54.8 | ||
24 | diplom | 3524 | LAIMER Filippa | 2004 | Nordic Team Absam | 2. / S 13 W | 0:52:54.9 | 0:18:19.8 | ||
25 | diplom | 3505 | FEHRENBACH Anton | 1947 | Waldau | 1. / H 66 | 0:54:18.4 | 0:19:43.3 | ||
26 | diplom | 3557 | SIPOS Dr. Andrea | 1955 | --- | 1. / D 61 | 0:55:45.1 | 0:21:10.0 | ||
27 | diplom | 3548 | SCHIMMEL Brigitte | 1962 | Lindau | 1. / D 51 | 0:56:29.8 | 0:21:54.7 | ||
28 | diplom | 3509 | POPPNER Kathrin | 1968 | WSV Ilmenau | 3. / D 46 | 0:58:40.7 | 0:24:05.6 | ||
29 | diplom | 3532 | DÖTSCH Rudolf | 1940 | SKV Mörfelden | 1. / H 76 | 0:59:13.4 | 0:24:38.3 | ||
30 | diplom | 3523 | ROSENKE Doreen | 1977 | TV Fürstenwalde 1990 e.V. | 1. / D 36 | 1:00:46.3 | 0:26:11.2 | ||
31 | diplom | 3554 | RYBAKOV Sergey | 1963 | --- | 2. / H 51 | 1:00:46.8 | 0:26:11.7 | ||
32 | diplom | 3555 | BERG Anna | 1979 | --- | 2. / D 36 | 1:00:47.3 | 0:26:12.2 | ||
33 | diplom | 3529 | SEIFRIED Felix | 1991 | GAP | 7. / H 21 | 1:01:35.5 | 0:27:00.4 | ||
34 | diplom | 3571 | TRITTA Manfred | 1957 | --- | 3. / H 56 | 1:02:49.8 | 0:28:14.7 | ||
35 | diplom | 3553 | NORKIN Vladislav | 1969 | --- | 2. / H 46 | 1:02:54.7 | 0:28:19.6 | ||
36 | diplom | 3551 | LEONTEVA Ana | 1981 | --- | 3. / D 36 | 1:03:05.0 | 0:28:29.9 | ||
37 | diplom | 3504 | POPPNER Uwe | 1962 | WSV Ilmenau | 3. / H 51 | 1:03:07.0 | 0:28:31.9 | ||
38 | diplom | 3526 | BERNERT Elena | 1987 | --- | 2. / D 21 | 1:03:53.9 | 0:29:18.8 | ||
39 | diplom | 3538 | ORNOT Alfred | 1943 | --- | 2. / H 71 | 1:04:31.2 | 0:29:56.1 | ||
40 | diplom | 3528 | BJUNES Reidunn | 1981 | Schrassig | 4. / D 36 | 1:05:01.6 | 0:30:26.5 | ||
41 | diplom | 3510 | PLODER-KLINGAN Elke | 1974 | Schilanglauf Hohentauern | 1. / D 41 | 1:07:36.7 | 0:33:01.6 | ||
42 | diplom | 3604 | MAYR Josef | 1956 | --- | 2. / H 61 | 1:07:44.2 | 0:33:09.1 | ||
43 | diplom | 3541 | LUTZ Verena | 1969 | --- | 3. / H 46 | 1:08:05.0 | 0:33:29.9 | ||
44 | diplom | 3520 | IMMISCH Juliane | 1989 | WSV Ilmenau | 3. / D 21 | 1:08:22.5 | 0:33:47.4 | ||
45 | diplom | 3608 | BERNERT Claudia | 1951 | --- | 1. / D 66 | 1:09:04.6 | 0:34:29.5 | ||
46 | diplom | 3540 | WIRTH Joachim | 1950 | --- | 2. / H 66 | 1:12:37.7 | 0:38:02.6 | ||
47 | diplom | 3549 | BEITHE Cornelia | 1975 | TC Markkleeberg | 2. / D 41 | 1:13:08.5 | 0:38:33.4 | ||
48 | diplom | 3511 | WEYERS Heike | 1969 | DJK SF 08 Rheydt | 4. / D 46 | 1:14:31.4 | 0:39:56.3 | ||
49 | diplom | 3512 | PURRIO Bärbel | 1967 | DJK SF 08 Rheydt | 5. / D 46 | 1:14:31.6 | 0:39:56.5 | ||
50 | diplom | 3536 | RECK Claudia | 1968 | WSV Braunschweig | 6. / D 46 | 1:16:03.6 | 0:41:28.5 | ||
51 | diplom | 3513 | VACEK Gundula | 1969 | Leipzig | 7. / D 46 | 1:16:38.1 | 0:42:03.0 | ||
52 | diplom | 3533 | SHULGINA Rimma | 1957 | --- | 1. / D 56 | 1:18:53.2 | 0:44:18.1 | ||
53 | diplom | 3534 | SMIRNOV Vitaly | 1964 | Moscow | 4. / H 51 | 1:18:53.3 | 0:44:18.2 | ||
54 | diplom | 3515 | HACH Svenja | 1971 | Berlin | 8. / D 46 | 1:21:17.6 | 0:46:42.5 | ||
55 | diplom | 3537 | SCHULTE Brigitte | 1971 | Team M + B | 9. / D 46 | 1:22:36.1 | 0:48:01.0 | ||
56 | diplom | 3610 | PROSKE Cathleen | 1974 | --- | 3. / D 41 | 1:26:39.0 | 0:52:03.9 | ||
57 | diplom | 3609 | PROSKE Helene | 2008 | --- | 4. / D 21 | 1:26:39.1 | 0:52:04.0 | ||
58 | diplom | 3539 | REINHARDT Simone | 1972 | LLG Wonnegau | 4. / D 41 | 2:00:48.6 | 1:26:13.5 | ||
--- | 3508 | WUENSCH Ulrich | 1953 | sulzbach | . / H 61 | DNS | --- | |||
--- | 3514 | MARC Vallet | 1983 | Sc Nozeroy | . / H 31 | DNS | --- | |||
--- | 3516 | WAMSER-DORFF Elisabeth | 1955 | Großostheim | . / D 61 | DNS | --- | |||
--- | 3517 | DEFLORIN Eugen | 1949 | Breil/Brigels | . / H 66 | DNS | --- | |||
--- | 3518 | HOUSKA Miriam | 1978 | 1190 | . / D 36 | DNS | --- | |||
--- | 3522 | VISINTIN Simone | 1963 | Murnau | . / D 51 | DNS | --- | |||
--- | 3527 | LEMKE Martin | 1974 | CZ Tigers | . / H 41 | DNS | --- | |||
--- | 3544 | ROMBACH Martin | 1964 | Ski-Club Waldau | . / H 51 | DNS | --- |