Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XVIII. International MTB Marathon MALEVIL CUP 2017

MTB
DATUM :10.6.2017 MÍSTO :Jablonné v Podještědí - Lužické hory
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :www.paklisport.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 3044 detail závodníka RŮŽIČKA Zbyněk 1991 Ski Paudera Staré Splavy 1. /  muži 17 let a starší 1:06:21.9 0:00:00.0
2 3123 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan 1983 Rohozec Amulet Team 2. /  muži 17 let a starší 1:09:40.0 0:03:18.1
3 3077 detail závodníka RAZÝM Aleš 1986 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3. /  muži 17 let a starší 1:10:24.8 0:04:02.9
4 3023 detail závodníka SKRBEK Jan 2002 BeManiax Madbike 1. /  kadeti 15 - 16 let 1:10:41.1 0:04:19.2
5 3043 detail závodníka MILERET Milan 2001 --- 2. /  kadeti 15 - 16 let 1:11:36.7 0:05:14.8
6 3120 detail závodníka KLAUS Matěj 2001 Bicykl Kříž Team 3. /  kadeti 15 - 16 let 1:11:38.6 0:05:16.7
7 3121 detail závodníka DUBOVECKÝ Matouš 2001 Dumstav 4. /  kadeti 15 - 16 let 1:11:49.3 0:05:27.4
8 3073 detail závodníka MAGÁL Jiří 1977 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 4. /  muži 17 let a starší 1:16:28.8 0:10:06.9
9 3018 detail závodníka HOFFMANN Hannes 2004 TSV Großschönau 5. /  kadeti 15 - 16 let 1:16:54.1 0:10:32.2
10 3005 detail závodníka SCHNEIDER Matthias 1985 Drecksche Kette Ockerwitz 5. /  muži 17 let a starší 1:18:42.6 0:12:20.7
11 3117 detail závodníka EMMA Pokorná 2000 KB Jilemnice 1. /  juniorky 15 - 18 let 1:22:02.2 0:15:40.3
12 3124 detail závodníka TIŠER Matouš 1992 Superior Cyklosportteam 6. /  muži 17 let a starší 1:22:03.1 0:15:41.2
13 3125 detail závodníka TIŠER Jan 1958 Ski Paudera Staré Splavy 7. /  muži 17 let a starší 1:22:04.2 0:15:42.3
14 3040 detail závodníka ČUMPELÍK Marek 2001 BikeTeam Libverda 6. /  kadeti 15 - 16 let 1:22:05.7 0:15:43.8
15 3047 detail závodníka KNIHA Petr 2006 KC Kooperativa 7. /  kadeti 15 - 16 let 1:22:21.9 0:16:00.0
16 3067 detail závodníka OSWALD Jan 2003 Mimoň 8. /  kadeti 15 - 16 let 1:22:26.8 0:16:04.9
17 3086 detail závodníka GITTLER Vladislav 1997 --- 8. /  muži 17 let a starší 1:22:50.5 0:16:28.6
18 3056 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina 2003 KC Kooperativa 2. /  juniorky 15 - 18 let 1:25:03.6 0:18:41.7
19 3119 detail závodníka BÍNA Lukáš 1979 BSK Racing 9. /  muži 17 let a starší 1:26:34.8 0:20:12.9
20 3052 detail závodníka ČERMÁK Ondřej 2005 KC Kooperativa SG 9. /  kadeti 15 - 16 let 1:26:47.6 0:20:25.7
21 3090 detail závodníka PRCHLÍK Kryštof 2002 KSM HRÁDEK 10. /  kadeti 15 - 16 let 1:26:49.2 0:20:27.3
22 3107 detail závodníka RAMBOVÁ Nina 2002 KB Jilemnice 3. /  juniorky 15 - 18 let 1:26:49.7 0:20:27.8
23 3112 detail závodníka VÁVRA Jaromír 2001 KSM HRÁDEK 11. /  kadeti 15 - 16 let 1:27:58.8 0:21:36.9
24 3006 detail závodníka PEUKER Daniel 1985 Drecksche Kette Ockerwitz 10. /  muži 17 let a starší 1:28:42.8 0:22:20.9
25 3118 detail závodníka HOŠEK Adam 2006 Adastra Sokol Veltěž 12. /  kadeti 15 - 16 let 1:30:12.1 0:23:50.2
26 3060 detail závodníka FUHRICH Michal 2002 --- 13. /  kadeti 15 - 16 let 1:30:13.4 0:23:51.5
27 3075 detail závodníka ŠOLCOVÁ Michaela 1989 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1. /  ženy 19 let a starší 1:30:37.7 0:24:15.8
28 3003 detail závodníka WALDINGER Natalie 1991 DAV Zittau 2. /  ženy 19 let a starší 1:30:57.9 0:24:36.0
29 3055 detail závodníka LOOF Jens 1971 Olbersdorf 11. /  muži 17 let a starší 1:31:41.0 0:25:19.1
30 3054 detail závodníka LOOF Louis 2006 Olbersdorf 14. /  kadeti 15 - 16 let 1:31:41.1 0:25:19.2
31 3088 detail závodníka EICHHORN Ronny 1976 RadClub Dresden e. V. 12. /  muži 17 let a starší 1:31:47.9 0:25:26.0
32 3074 detail závodníka PROKŮPEK Adolf 1988 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 13. /  muži 17 let a starší 1:32:03.0 0:25:41.1
33 3106 detail závodníka VÍCHA Josef 1978 --- 14. /  muži 17 let a starší 1:32:03.5 0:25:41.6
34 3087 detail závodníka JEBAVÝ Petr 1991 --- 15. /  muži 17 let a starší 1:33:41.1 0:27:19.2
35 3038 detail závodníka ŠILLER Jan 1972 --- 16. /  muži 17 let a starší 1:34:21.1 0:27:59.2
36 3068 detail závodníka SLAVÍK Jiří 1964 Veslaři Děčín 17. /  muži 17 let a starší 1:34:27.3 0:28:05.4
37 3095 detail závodníka KNEJZLÍK Tomáš 2005 --- 15. /  kadeti 15 - 16 let 1:35:17.8 0:28:55.9
38 3053 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Sára 2000 KC Kooperativa SG 4. /  juniorky 15 - 18 let 1:36:22.2 0:30:00.3
39 3016 detail závodníka HOFFMANN Alexandra 2006 Bertsdorfer SV 5. /  juniorky 15 - 18 let 1:37:05.4 0:30:43.5
39 3017 detail závodníka HOFFMANN Jörg 1970 DAV Zittau MTB Racing 18. /  muži 17 let a starší 1:37:05.4 0:30:43.5
41 3002 detail závodníka RUMP Stefanie 1993 Dresden 3. /  ženy 19 let a starší 1:37:20.0 0:30:58.1
42 3065 detail závodníka FUTÓ Tereza 2002 KSM HRÁDEK 6. /  juniorky 15 - 18 let 1:38:08.3 0:31:46.4
43 3066 detail závodníka KVITSKÝ Marek 1978 Fit Club Jičín - Kordík Petr 19. /  muži 17 let a starší 1:38:11.2 0:31:49.3
44 3045 detail závodníka ZAHÁLKOVÁ Pavla 1999 --- 7. /  juniorky 15 - 18 let 1:38:14.9 0:31:53.0
45 3013 detail závodníka JAROŠOVÁ Jana 1972 KSM HRÁDEK 4. /  ženy 19 let a starší 1:38:22.0 0:32:00.1
46 3080 detail závodníka MUSIL Jan 1973 Superior. Cyklofit sport team 20. /  muži 17 let a starší 1:38:40.4 0:32:18.5
46 3114 detail závodníka KLIVICKÝ Michal 1987 Golf club Česká Lípa 20. /  muži 17 let a starší 1:38:40.4 0:32:18.5
48 3035 detail závodníka BOBÁK Josef 1973 --- 22. /  muži 17 let a starší 1:38:50.1 0:32:28.2
49 3046 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina 1976 CK KOLOKRAM 5. /  ženy 19 let a starší 1:39:19.0 0:32:57.1
50 3070 detail závodníka VÁCLAVÍK Josef 1962 SKODA AUTO team 23. /  muži 17 let a starší 1:40:19.2 0:33:57.3
51 3020 detail závodníka ZABRANSKY Jiri 1972 --- 24. /  muži 17 let a starší 1:41:01.0 0:34:39.1
52 3089 detail závodníka PRCHLÍK Radek 1970 --- 25. /  muži 17 let a starší 1:41:05.3 0:34:43.4
53 3014 detail závodníka BLÁHOVÁ Pavla 1973 KSM HRÁDEK 6. /  ženy 19 let a starší 1:41:49.3 0:35:27.4
54 3116 detail závodníka KUČABA Michal 1965 hokuspokus 26. /  muži 17 let a starší 1:41:59.1 0:35:37.2
55 3105 detail závodníka PEKÁRKOVÁ Anna 2002 LSK Lomnice 8. /  juniorky 15 - 18 let 1:43:31.5 0:37:09.6
56 3109 detail závodníka KLEIN Jiří 1978 --- 27. /  muži 17 let a starší 1:44:01.3 0:37:39.4
57 3094 detail závodníka SCHUTTIG Thomas 1970 Alone 28. /  muži 17 let a starší 1:44:34.5 0:38:12.6
58 3008 detail závodníka KNOCH Johannes 1985 Drecksche Kette Ockerwitz 29. /  muži 17 let a starší 1:44:55.4 0:38:33.5
59 3083 detail závodníka ŠAFRÁNEK Adam 2001 --- 16. /  kadeti 15 - 16 let 1:45:04.5 0:38:42.6
60 3102 detail závodníka KOCH Doreen 1974 FAHRWERK WERKSTEAM 7. /  ženy 19 let a starší 1:45:54.6 0:39:32.7
61 3029 detail závodníka SEELIGER Linda 1998 --- 8. /  ženy 19 let a starší 1:45:59.1 0:39:37.2
62 3010 detail závodníka BLÁHA Marek 1966 Hrádek nad Nisou 30. /  muži 17 let a starší 1:46:23.8 0:40:01.9
63 3113 detail závodníka JAROŠ Lukáš 2000 KSM HRÁDEK 31. /  muži 17 let a starší 1:46:34.2 0:40:12.3
64 3101 detail závodníka LÁTAL Filip 2003 xxx 17. /  kadeti 15 - 16 let 1:47:10.1 0:40:48.2
65 3115 detail závodníka ČERNÝ Pavel 1965 hokuspokus 32. /  muži 17 let a starší 1:47:10.4 0:40:48.5
66 3059 detail závodníka ALEXOVA Simona 1983 --- 9. /  ženy 19 let a starší 1:47:19.7 0:40:57.8
67 3057 detail závodníka RYŠAVÝ Adam 1999 --- 33. /  muži 17 let a starší 1:47:39.8 0:41:17.9
68 3110 detail závodníka VALTER Pavel 1961 hokuspokus 34. /  muži 17 let a starší 1:49:08.5 0:42:46.6
69 3071 detail závodníka MALÍŘOVÁ Věra 1977 Ghost team 10. /  ženy 19 let a starší 1:49:21.3 0:42:59.4
70 3082 detail závodníka KOTĚŠOVCOVÁ Ludmila 1976 --- 11. /  ženy 19 let a starší 1:49:45.1 0:43:23.2
71 3076 detail závodníka SIGL Stefanie 1993 O-SEE Sports e.V. 12. /  ženy 19 let a starší 1:52:21.1 0:45:59.2
72 3024 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Olga 1978 Ghost team 13. /  ženy 19 let a starší 1:52:47.7 0:46:25.8
73 3069 detail závodníka KUSÁ Radka 1979 --- 14. /  ženy 19 let a starší 1:53:25.8 0:47:03.9
74 3049 detail závodníka TESKOVÁ Lucie 1990 --- 15. /  ženy 19 let a starší 1:55:50.7 0:49:28.8
75 3007 detail závodníka RIEDEL Falk 1985 Drecksche Kette Ockerwitz 35. /  muži 17 let a starší 1:56:15.9 0:49:54.0
76 3100 detail závodníka ORÁLKOVÁ Petra 1967 Ori Team 16. /  ženy 19 let a starší 1:57:12.8 0:50:50.9
77 3048 detail závodníka ROČKOVÁ Romana 1970 SDH Vysoká u Holic 17. /  ženy 19 let a starší 1:57:20.9 0:50:59.0
78 3072 detail závodníka HOFMAN Zdeněk 1974 --- 36. /  muži 17 let a starší 1:57:32.9 0:51:11.0
79 3031 detail závodníka KŘEPELOVÁ Sandra 2001 Dukla Trek 9. /  juniorky 15 - 18 let 1:57:56.9 0:51:35.0
80 3036 detail závodníka ŠÍDLO Stanislav 1969 --- 37. /  muži 17 let a starší 1:58:03.3 0:51:41.4
81 3022 detail závodníka KOLÍNSKÁ Veronika 1991 --- 18. /  ženy 19 let a starší 2:00:31.1 0:54:09.2
82 3098 detail závodníka FRIDRICH Jakub 2005 SK ZŠ Jablonné 18. /  kadeti 15 - 16 let 2:02:15.0 0:55:53.1
83 3091 detail závodníka SKRBKOVÁ Dana 1964 --- 19. /  ženy 19 let a starší 2:03:43.4 0:57:21.5
84 3099 detail závodníka ORÁLEK Petr 1967 Ori Team 38. /  muži 17 let a starší 2:06:04.5 0:59:42.6
85 3103 detail závodníka ONDEČKOVÁ Klára 2001 U Onďase 10. /  juniorky 15 - 18 let 2:06:55.4 1:00:33.5
86 3033 detail závodníka NEVRKLA Miroslav 1973 --- 39. /  muži 17 let a starší 2:07:30.8 1:01:08.9
87 3111 detail závodníka DŘÍZHAL Vladimír 1962 xxx 40. /  muži 17 let a starší 2:09:05.5 1:02:43.6
88 3081 detail závodníka JINDRA Michal 1996 --- 41. /  muži 17 let a starší 2:11:06.9 1:04:45.0
89 3030 detail závodníka ŠŤÁSTKOVÁ Helena 1990 --- 20. /  ženy 19 let a starší 2:11:07.8 1:04:45.9
90 3104 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Jana 1963 --- 21. /  ženy 19 let a starší 2:11:08.5 1:04:46.6
91 3025 detail závodníka BRANDEJSOVÁ DUBSKÁ Soňa 1966 --- 22. /  ženy 19 let a starší 2:15:00.4 1:08:38.5
92 3009 detail závodníka BLÁHOVÁ Markéta 1994 --- 23. /  ženy 19 let a starší 2:15:53.0 1:09:31.1
93 3084 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Aneta 1985 --- 24. /  ženy 19 let a starší 2:17:33.4 1:11:11.5
94 3034 detail závodníka SEVERINOVÁ Jindra 1982 --- 25. /  ženy 19 let a starší 2:18:16.5 1:11:54.6
95 3012 detail závodníka SKŘIVAN Filip 2004 --- 19. /  kadeti 15 - 16 let 2:19:39.3 1:13:17.4
96 3011 detail závodníka SKŘIVAN Michal 1972 --- 42. /  muži 17 let a starší 2:19:39.6 1:13:17.7
97 3050 detail závodníka SATINSKÁ Veronika 1982 --- 26. /  ženy 19 let a starší 2:27:54.4 1:21:32.5
98 3097 detail závodníka MIKULCOVÁ Pavla 1975 Author 27. /  ženy 19 let a starší 2:28:52.5 1:22:30.6
99 3019 detail závodníka MAYER Pavel 1962 --- 43. /  muži 17 let a starší 2:38:34.4 1:32:12.5
100 3108 detail závodníka SKRČENÝ Jiří 1967 xxx 44. /  muži 17 let a starší 2:41:09.4 1:34:47.5