Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3058 | NERADIL Vojtěch | 2001 | TUFO CZ OTROKOVICE | 1. / Kadeti 15-16 let | 1:28:16.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | 3025 | TVARÓG Martin | 2000 | MG Bike Team | 1. / Muži 17 let a starší | 1:29:12.8 | 0:00:56.3 | ||
3 | 3013 | VINKLÁREK František | 2001 | MG Bike Team | 2. / Kadeti 15-16 let | 1:29:35.5 | 0:01:19.0 | ||
4 | 3001 | NOVOTNÝ Ondřej | 2005 | Dukla Praha | 1. / Mladší žáci 11-12 let | 1:30:22.5 | 0:02:06.0 | ||
5 | 3060 | PONÍŽIL Karel | 2001 | 4EVER CykloBulis | 3. / Kadeti 15-16 let | 1:31:21.3 | 0:03:04.8 | ||
6 | 3035 | LETEV Jakub | 2001 | MG Bike Team | 4. / Kadeti 15-16 let | 1:38:46.3 | 0:10:29.8 | ||
7 | 3086 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | 4EVER Cyklo Bulis | 2. / Muži 17 let a starší | 1:39:17.4 | 0:11:00.9 | ||
8 | 3003 | HARTL Štěpán | 2003 | MS Bike Academy Racing | 1. / Starší žáci 13-14 let | 1:42:32.8 | 0:14:16.3 | ||
9 | 3034 | LETEV Marek | 2003 | MG Bike Team | 2. / Starší žáci 13-14 let | 1:42:45.3 | 0:14:28.8 | ||
10 | 3053 | HUSEK Karel | 1998 | --- | 3. / Muži 17 let a starší | 1:42:45.9 | 0:14:29.4 | ||
11 | 3036 | PODOLA Lukáš | 1994 | GHOST Team | 4. / Muži 17 let a starší | 1:43:25.8 | 0:15:09.3 | ||
12 | 3057 | BEDRNÍKOVÁ Karolína | 2003 | Dukla Praha | 1. / Starší žačky 13-14 let | 1:43:42.5 | 0:15:26.0 | ||
13 | 3005 | ČECH Jan | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 5. / Kadeti 15-16 let | 1:45:10.1 | 0:16:53.6 | ||
14 | 3080 | ŠIDLÍK Karel | 2003 | Round Wings | 3. / Starší žáci 13-14 let | 1:45:45.7 | 0:17:29.2 | ||
15 | 3059 | BOJKOVÁ Michaela | 2001 | Bike 2000 | 1. / Kadetky 15-16 let | 1:46:25.8 | 0:18:09.3 | ||
16 | 3067 | PRCHALOVÁ Libuše | 2001 | 4EVER Cyklo Bulis | 2. / Kadetky 15-16 let | 1:47:11.3 | 0:18:54.8 | ||
17 | 3062 | ŠIGUT David | 2003 | Kohouti SK Pržno | 4. / Starší žáci 13-14 let | 1:48:03.3 | 0:19:46.8 | ||
18 | 3066 | TABARA Šimon | 2005 | BIKE200 | 2. / Mladší žáci 11-12 let | 1:50:31.8 | 0:22:15.3 | ||
19 | 3081 | BALCÁREK Vít | 2002 | CYKLO MXM HULÍN | 6. / Kadeti 15-16 let | 1:51:18.8 | 0:23:02.3 | ||
20 | 3040 | KNIHA Petr | 2006 | KC KOOPERATIVA Jablonec/Nisou | 3. / Mladší žáci 11-12 let | 1:52:12.8 | 0:23:56.3 | ||
21 | 3065 | TABARA Petr | 1971 | --- | 5. / Muži 17 let a starší | 1:54:57.8 | 0:26:41.3 | ||
22 | 3037 | BRTNÍČKOVÁ Michaela | 2003 | 4EVER Cyklo Bulis | 2. / Starší žačky 13-14 let | 1:54:59.8 | 0:26:43.3 | ||
23 | 3082 | ŠUPEJ Peter | 1983 | --- | 6. / Muži 17 let a starší | 1:55:19.5 | 0:27:03.0 | ||
24 | 3089 | ODSTRČIL Luděk | 1998 | VŠEDNÍ DEN | 7. / Muži 17 let a starší | 1:55:59.9 | 0:27:43.4 | ||
25 | 3007 | LAKOTA Maxim | 2003 | TUFO CZ OTROKOVICE | 5. / Starší žáci 13-14 let | 1:56:57.9 | 0:28:41.4 | ||
26 | 3087 | MICHALIK Richard | 2000 | --- | 8. / Muži 17 let a starší | 1:58:31.8 | 0:30:15.3 | ||
27 | 3044 | ŠUPÍK Matěj | 2003 | --- | 6. / Starší žáci 13-14 let | 1:59:41.8 | 0:31:25.3 | ||
28 | 3071 | HLAVA Tomáš | 2002 | 4EVER CykloBulis | 7. / Kadeti 15-16 let | 2:02:19.1 | 0:34:02.6 | ||
29 | 3051 | SKRBEK Jan | 2002 | beManiax Madbike | 8. / Kadeti 15-16 let | 2:02:32.8 | 0:34:16.3 | ||
30 | 3074 | KRÁLÍKOVÁ Zuzana | 2001 | 4EVER Cyklo Bulis | 3. / Kadetky 15-16 let | 2:04:06.6 | 0:35:50.1 | ||
31 | 3075 | HLÁVKA Tadeáš | 2004 | HC ZUBR Přerov | 7. / Starší žáci 13-14 let | 2:04:38.6 | 0:36:22.1 | ||
31 | 3090 | ZRAŘIL Filip | 2000 | --- | 9. / Muži 17 let a starší | 2:04:38.6 | 0:36:22.1 | ||
33 | 3076 | JURAK Ondřej | 2004 | JUVACYKLO | 8. / Starší žáci 13-14 let | 2:05:19.9 | 0:37:03.4 | ||
34 | 3068 | HONIG Radim | 1998 | Bikecentrum Olomouc | 10. / Muži 17 let a starší | 2:06:38.6 | 0:38:22.1 | ||
35 | 3004 | ASTR Vojtěch | 2001 | --- | 9. / Kadeti 15-16 let | 2:10:26.6 | 0:42:10.1 | ||
36 | 3083 | NĚMEC Dominik | 2001 | --- | 10. / Kadeti 15-16 let | 2:10:28.8 | 0:42:12.3 | ||
37 | 3020 | VÁLEK Matyáš | 2004 | HC ZUBR Přerov | 9. / Starší žáci 13-14 let | 2:11:16.6 | 0:43:00.1 | ||
38 | 3008 | UHLÍŘ Vojtěch | 2001 | SK Šela Sport | 11. / Kadeti 15-16 let | 2:12:04.7 | 0:43:48.2 | ||
39 | 3079 | BRTNÍČEK Petr | 1968 | ŠPICA TEAM Dřevohostice | 11. / Muži 17 let a starší | 2:12:20.1 | 0:44:03.6 | ||
40 | 3088 | ODSTRČIL Jiří | 1977 | --- | 12. / Muži 17 let a starší | 2:16:28.3 | 0:48:11.8 | ||
41 | 3031 | MITÁŠ Robert | 2006 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Mladší žáci 11-12 let | 2:17:08.3 | 0:48:51.8 | ||
42 | 3014 | VINKLÁRKOVÁ Marie | 2004 | MG Bike Team | 3. / Starší žačky 13-14 let | 2:17:12.6 | 0:48:56.1 | ||
43 | 3032 | MITÁŠ Radovan | 1977 | Energy Team | 13. / Muži 17 let a starší | 2:17:15.8 | 0:48:59.3 | ||
44 | 3061 | PONÍŽIL Karel | 1974 | --- | 14. / Muži 17 let a starší | 2:18:01.3 | 0:49:44.8 | ||
45 | 3012 | KECLIK Jakub | 2001 | SK jiri team ostrava | 12. / Kadeti 15-16 let | 2:20:22.8 | 0:52:06.3 | ||
46 | 3043 | GRANÁT Timothy | 2005 | --- | 5. / Mladší žáci 11-12 let | 2:23:00.8 | 0:54:44.3 | ||
47 | 3002 | PROCHÁZKA Ondřej | 2005 | SK Šela Sport | 6. / Mladší žáci 11-12 let | 2:24:04.6 | 0:55:48.1 | ||
48 | 3056 | CHOVANEC David | 2001 | RS cyklo team | 13. / Kadeti 15-16 let | 2:25:11.3 | 0:56:54.8 | ||
49 | 3052 | WITTNEROVÁ Bronislava | 1983 | Cycloracing Olomouc | 1. / Ženy 17 let a starší | 2:25:29.8 | 0:57:13.3 | ||
50 | 3078 | VÁLEK Martin | 1972 | --- | 15. / Muži 17 let a starší | 2:27:09.6 | 0:58:53.1 | ||
51 | 3069 | HERMAN Miloš | 1953 | CVK OPAVA | 16. / Muži 17 let a starší | 2:28:34.1 | 1:00:17.6 | ||
52 | 3024 | FULKOVÁ Šárka | 2002 | REDPOiNT Eleven team | 4. / Kadetky 15-16 let | 2:29:06.1 | 1:00:49.6 | ||
53 | 3055 | RANDÝSEK František | 2003 | --- | 10. / Starší žáci 13-14 let | 2:30:24.6 | 1:02:08.1 | ||
54 | 3054 | RANDÝSEK Dušan | 1971 | --- | 17. / Muži 17 let a starší | 2:30:25.1 | 1:02:08.6 | ||
55 | 3016 | BUBENÍK Matej | 2005 | CLIMBERG SPORT TEAM | 7. / Mladší žáci 11-12 let | 2:30:58.1 | 1:02:41.6 | ||
56 | 3023 | VACULIN Josef | 1962 | --- | 18. / Muži 17 let a starší | 2:33:52.3 | 1:05:35.8 | ||
57 | 3041 | KNIHOVÁ Kateřina | 1976 | KC KOOPERATIVA Jablonec/Nisou | 2. / Ženy 17 let a starší | 2:35:39.3 | 1:07:22.8 | ||
58 | 3022 | KURCIK Tomáš | 2006 | HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI | 8. / Mladší žáci 11-12 let | 2:43:05.1 | 1:14:48.6 | ||
59 | 3048 | KURCIK Daniel | 1973 | HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI | 19. / Muži 17 let a starší | 2:43:05.8 | 1:14:49.3 | ||
60 | 3015 | BUBENÍKOVÁ Katarína | 1979 | CLIMBERG SPORT TEAM | 3. / Ženy 17 let a starší | 2:45:23.8 | 1:17:07.3 | ||
61 | 3039 | ŠTĚPÁN Ferdinand | 2001 | Team Forman Kids Nový Jičín | 14. / Kadeti 15-16 let | 2:50:41.3 | 1:22:24.8 | ||
62 | 3018 | RŮŽIČKA Jan | 2006 | --- | 9. / Mladší žáci 11-12 let | 2:56:25.6 | 1:28:09.1 | ||
63 | 3028 | JANECH Tomáš | 2001 | --- | 15. / Kadeti 15-16 let | 3:06:54.9 | 1:38:38.4 | ||
64 | 3027 | JANECHOVÁ Andrea | 1975 | --- | 4. / Ženy 17 let a starší | 3:07:19.6 | 1:39:03.1 | ||
65 | 3026 | JANECH Róbert | 1973 | --- | 20. / Muži 17 let a starší | 3:07:21.1 | 1:39:04.6 | ||
66 | 3064 | TABAROVÁ Marcela | 1971 | --- | 5. / Ženy 17 let a starší | 3:07:55.4 | 1:39:38.9 | ||
67 | 3049 | RUBEŠOVÁ Valerie | 2006 | --- | 1. / Mladší žačky 11-12 let | 3:08:14.1 | 1:39:57.6 | ||
68 | 3019 | MALIŇÁKOVÁ Karolína | 2006 | expers skos kolín | 2. / Mladší žačky 11-12 let | 3:09:43.1 | 1:41:26.6 | ||
69 | 3072 | STŘÍLKOVÁ Gabriela | 1994 | --- | 6. / Ženy 17 let a starší | 3:16:45.4 | 1:48:28.9 | ||
70 | 3042 | GRANÁT Samuel | 2004 | --- | 11. / Starší žáci 13-14 let | 3:16:54.1 | 1:48:37.6 | ||
71 | 3073 | TOMKOVÁ Martina | 1995 | --- | 7. / Ženy 17 let a starší | 3:19:59.4 | 1:51:42.9 | ||
72 | 3050 | JANKOTOVÁ Kristýna | 1992 | --- | 8. / Ženy 17 let a starší | 3:20:01.6 | 1:51:45.1 | ||
73 | 3029 | ŠVIHELOVÁ Viki | 2003 | CPV Krnov | 4. / Starší žačky 13-14 let | 3:24:44.1 | 1:56:27.6 | ||
74 | 3030 | ŠVIHELOVÁ Míša | 2005 | CPV Krnov | 3. / Mladší žačky 11-12 let | 3:25:08.9 | 1:56:52.4 | ||
75 | 3063 | NĚMČÁKOVÁ Veronika | 1993 | --- | 9. / Ženy 17 let a starší | 3:31:29.9 | 2:03:13.4 | ||
76 | 3010 | ŠIMEK Milan | 1973 | SK Šela Sport | 21. / Muži 17 let a starší | 3:43:45.4 | 2:15:28.9 | ||
77 | 3009 | ŠIMKOVÁ Alena | 1972 | SK Šela Sport | 10. / Ženy 17 let a starší | 3:43:51.6 | 2:15:35.1 | ||
78 | 3033 | ČARSKÁ Alexandra | 2000 | CK Svätý Jur | 11. / Ženy 17 let a starší | 3:46:01.4 | 2:17:44.9 | ||
79 | 3046 | BÁLENT Ivan | 1959 | HCelita Team | 22. / Muži 17 let a starší | 4:11:43.4 | 2:43:26.9 | ||
80 | 3045 | LUKÁČOVÁ Eva | 1987 | HCelita Team | 12. / Ženy 17 let a starší | 4:13:33.9 | 2:45:17.4 | ||
--- | 3011 | KOLÁŘOVÁ Justýna | 2004 | Dukla Praha | . / Starší žačky 13-14 let | DNF | --- | ||
--- | 3017 | RŮŽIČKOVÁ Michaela | 1974 | --- | . / Ženy 17 let a starší | DNF | --- | ||
--- | 3006 | HUDEČEK Jan | 2004 | TUFO CZ OTROKOVICE | . / Starší žáci 13-14 let | DNS | --- | ||
--- | 3021 | KOHUT Jan | 1950 | --- | . / Muži 17 let a starší | DNS | --- | ||
--- | 3038 | STAROŇ Tomáš | 1978 | --- | . / Muži 17 let a starší | DNS | --- | ||
--- | 3070 | DŽUGAN Adam | 2000 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | . / Muži 17 let a starší | DNS | --- | ||
--- | 3077 | KANÓCZ Martin | 2005 | TEAM FORMAN CINELLI Kids | . / Mladší žáci 11-12 let | DNS | --- | ||
--- | 3085 | PRACHAŘOVÁ Tereza | 1995 | SIMBIO+ BMC | . / Ženy 17 let a starší | DNS | --- |