Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | 1. člen | 2. člen | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6147 | FALCK RUNNING TEAM | Piskora Dušan | Hudák Juraj | 1. / Mužská štafeta | 0:35:08 | 0:00:00 | |
2 | diplom | 6052 | JÁNOŠÍCI | Lopušný Patrik | Kakaš Tibor | 2. / Mužská štafeta | 0:35:30 | 0:00:22 | |
3 | diplom | 6161 | VETERÁN | Čačík Miroslav | Čačík Matej | 3. / Mužská štafeta | 0:37:39 | 0:02:31 | |
4 | diplom | 6097 | GUTTMANNOVCI V NOCI | Guttmannova Kristina | Lukáš Dóka | 1. / Zmiešaná štafeta | 0:37:52 | 0:02:44 | |
5 | diplom | 6141 | NAPLNO TEAM SVK | Sári Martin | Bogdány Gabriel | 4. / Mužská štafeta | 0:38:16 | 0:03:08 | |
6 | diplom | 6133 | PROFESIA, | Patricia Dudeková | Ladislav Zigo | 2. / Zmiešaná štafeta | 0:42:58 | 0:07:50 | |
7 | diplom | 6180 | Drobný Karol | Drobný Roman | 5. / Mužská štafeta | 0:43:04 | 0:07:56 | ||
8 | diplom | 6174 | Petrovaj Matúš | Petrovaj Andrej | 6. / Mužská štafeta | 0:43:24 | 0:08:16 | ||
9 | diplom | 6139 | Lenický Gabriel | Blechová Karolína | 3. / Zmiešaná štafeta | 0:43:56 | 0:08:48 | ||
10 | diplom | 6183 | LEN TECHNO! | Rothschein Oliver | Sándor Dávid | 7. / Mužská štafeta | 0:44:40 | 0:09:32 | |
11 | diplom | 6166 | MAREK A BRAŇO | Branislav Pastor | Radovich Marek | 8. / Mužská štafeta | 0:44:44 | 0:09:36 | |
12 | diplom | 6062 | MYŠ&VOŠ | Koprda Martin | Mrva Marek | 9. / Mužská štafeta | 0:44:52 | 0:09:44 | |
13 | diplom | 6073 | Gróf Olivér | Mázsár Lajos | 10. / Mužská štafeta | 0:44:52 | 0:09:44 | ||
14 | diplom | 6132 | PRIME RUNNERS | Piscopo Valentina Romana | Perez Moran Javier | 4. / Zmiešaná štafeta | 0:45:03 | 0:09:55 | |
15 | diplom | 6063 | BIONDE | Markušková Zuzana | Dubayová Lucia | 1. / Ženská štafeta | 0:45:48 | 0:10:40 | |
16 | diplom | 6172 | Štrpka Peter | Štrpková Danica | 5. / Zmiešaná štafeta | 0:45:49 | 0:10:41 | ||
17 | diplom | 6162 | RÝCHLE NOHY | Lazar Tomas | Ponistova Katarina | 6. / Zmiešaná štafeta | 0:46:02 | 0:10:54 | |
18 | diplom | 6175 | Buran Ilja | Vajda Matej | 11. / Mužská štafeta | 0:46:45 | 0:11:37 | ||
19 | diplom | 6123 | DR.MAX RUNNING TEAM | Orsághová Dominika | Trgo Michal | 7. / Zmiešaná štafeta | 0:46:56 | 0:11:48 | |
20 | diplom | 6004 | LOMBOK | Dujsíková Cyntia | Janek Zoltán | 8. / Zmiešaná štafeta | 0:48:11 | 0:13:03 | |
21 | diplom | 6127 | THREE RABBITS RAČA | Dubinyová Lenka | Drotován Michal | 9. / Zmiešaná štafeta | 0:48:15 | 0:13:07 | |
22 | diplom | 6110 | NEDOTKNUTELNY | Benicak Marek | Artnerova Maria | 10. / Zmiešaná štafeta | 0:48:18 | 0:13:10 | |
23 | diplom | 6131 | POKEHUNTERZ | humeny michal | Juran Oliver | 12. / Mužská štafeta | 0:48:26 | 0:13:18 | |
24 | diplom | 6091 | TULENI | Hulényi Martin | Hulényi Marek | 13. / Mužská štafeta | 0:48:37 | 0:13:29 | |
25 | diplom | 6124 | VÁŠNIVÉ VEVERIČKY Z KPMG | Staš Peter | Juras Lukáš | 14. / Mužská štafeta | 0:49:19 | 0:14:11 | |
26 | diplom | 6152 | THE MIKULAS | Mikula Monika | Mikula Andrej | 11. / Zmiešaná štafeta | 0:49:42 | 0:14:34 | |
27 | diplom | 6092 | ADIENT WOMAN POWER | Tacovska Barbora | Vicianova Marcela | 2. / Ženská štafeta | 0:49:48 | 0:14:40 | |
28 | diplom | 6079 | JAMRGUŠ | Greguš Juraj | Jamrišková Alexandra | 12. / Zmiešaná štafeta | 0:50:00 | 0:14:52 | |
29 | diplom | 6151 | Kausic Ladislav | Šarník Peter | 15. / Mužská štafeta | 0:50:05 | 0:14:57 | ||
30 | diplom | 6171 | Lukačovič Michal | Kosorínová Miroslava | 13. / Zmiešaná štafeta | 0:50:14 | 0:15:06 | ||
31 | diplom | 6167 | TWILIGHTRUNNERS | Varkoly Ladislav | Schwarz Tomáš | 16. / Mužská štafeta | 0:50:48 | 0:15:40 | |
32 | diplom | 6012 | Čačík Peter | Baláž Andrej | 17. / Mužská štafeta | 0:51:09 | 0:16:01 | ||
33 | diplom | 6158 | Krajčovičová Alena | Rogoznik Robert | 14. / Zmiešaná štafeta | 0:51:10 | 0:16:02 | ||
34 | diplom | 6087 | DOUBLETROUBLE | Petrová Zuzana | Petro Martin | 15. / Zmiešaná štafeta | 0:51:14 | 0:16:06 | |
35 | diplom | 6048 | ULETENÉ POISTKY | Koutný Pavel | Škriputová Zuzana | 16. / Zmiešaná štafeta | 0:51:24 | 0:16:16 | |
36 | diplom | 6010 | PUCO A PUCINA | Matej Hulín | Javorová Barbora | 17. / Zmiešaná štafeta | 0:51:55 | 0:16:47 | |
37 | diplom | 6051 | TEAM KVETINKY | Markusova Maria | Petrovic Dorota | 3. / Ženská štafeta | 0:52:00 | 0:16:52 | |
38 | diplom | 6006 | Mikulová Simona | Karabčíková Helena | 4. / Ženská štafeta | 0:52:00 | 0:16:52 | ||
39 | diplom | 6053 | BILLA LADIES | Lihocká Lucia | Gregorovičová Jana | 5. / Ženská štafeta | 0:52:07 | 0:16:59 | |
40 | diplom | 6056 | Gregorovič Ľubomír | Špánik Peter | 18. / Mužská štafeta | 0:52:07 | 0:16:59 | ||
41 | diplom | 6001 | DVORSKE | BARKOVA ZUZANA | Charvatova Lenka | 6. / Ženská štafeta | 0:52:10 | 0:17:02 | |
42 | diplom | 6088 | TELEKOM 1 | Papranec Lukáš | Bobok Boris | 19. / Mužská štafeta | 0:52:16 | 0:17:08 | |
43 | diplom | 6039 | LUDVÍK | Ludvík Vladimír | Ludvík Vladimír | 20. / Mužská štafeta | 0:53:04 | 0:17:56 | |
44 | diplom | 6157 | Derydt Marc | Derydt Nicholas | 21. / Mužská štafeta | 0:53:07 | 0:17:59 | ||
45 | diplom | 6155 | POŠTOVÁ BANKA | Morávek Michal | Repáňová Janka | 18. / Zmiešaná štafeta | 0:53:09 | 0:18:01 | |
46 | diplom | 6116 | FRENCH AND SLOVAK | Charton Sitekova Veronika | Charton Sebastián | 19. / Zmiešaná štafeta | 0:53:24 | 0:18:16 | |
47 | diplom | 6058 | NOCNE STRELY | Hauskrecht Marián | Lanak Peter | 22. / Mužská štafeta | 0:53:27 | 0:18:19 | |
48 | diplom | 6165 | MIŠINOVCI | Pavlíček Matej | Pavlíčková Lenka | 20. / Zmiešaná štafeta | 0:53:37 | 0:18:29 | |
49 | diplom | 6112 | RÝCHLE NOHY | Turčinová Rebeka | Žilinská Kristína | 7. / Ženská štafeta | 0:53:43 | 0:18:35 | |
50 | diplom | 6107 | LAKOŠTÍKOVCI | Lakoštík Adrian | Lakoštíková Miloslava | 21. / Zmiešaná štafeta | 0:53:45 | 0:18:37 | |
51 | diplom | 6128 | CESNAČIKOVIA | Klasova Lucia | Kardelis Milan | 22. / Zmiešaná štafeta | 0:53:53 | 0:18:45 | |
52 | diplom | 6184 | SLEEPY PARENTS | Meredith JP | Meredith Andrea | 23. / Zmiešaná štafeta | 0:54:10 | 0:19:02 | |
53 | diplom | 6098 | PAKO DREAM TEAM | Patkánová Alena | Koštial Martin | 24. / Zmiešaná štafeta | 0:54:32 | 0:19:24 | |
54 | diplom | 6160 | RUNNERS | Pakan Jozef | Nerečová Daniela | 25. / Zmiešaná štafeta | 0:54:49 | 0:19:41 | |
55 | diplom | 6037 | DUDO TÍM | Mojžiš Dušan | Mojžišová Katarína | 26. / Zmiešaná štafeta | 0:54:54 | 0:19:46 | |
56 | diplom | 6153 | MR. & MRS. HORNY | Hornáčková Lenka | Hornáček Marek | 27. / Zmiešaná štafeta | 0:55:16 | 0:20:08 | |
57 | diplom | 6072 | GENERALI GIRLS | Janásik Milan | Špontáková Andrea | 8. / Ženská štafeta | 0:55:18 | 0:20:10 | |
58 | diplom | 6017 | PAW PATROL | Hargašová Slavomíra | Hargaš Lukáš | 28. / Zmiešaná štafeta | 0:55:18 | 0:20:10 | |
59 | diplom | 6059 | Bauerová Dominika | Cerovská Denisa | 9. / Ženská štafeta | 0:55:48 | 0:20:40 | ||
60 | diplom | 6060 | SESTRICKY | Marova Alexandra | Ondrejkova Zuzana | 10. / Ženská štafeta | 0:56:06 | 0:20:58 | |
61 | diplom | 6156 | P & P | Uherková Petra | Sovičová Petra | 11. / Ženská štafeta | 0:56:07 | 0:20:59 | |
62 | diplom | 6178 | Skaličan Michal | Pavlovič Ivan | 23. / Mužská štafeta | 0:56:15 | 0:21:07 | ||
63 | diplom | 6146 | JANKA MAŤKA FITCURVES | Falbová Jana | Poláková Martina | 12. / Ženská štafeta | 0:56:15 | 0:21:07 | |
64 | diplom | 6119 | Gálisová Katarína | Adámek Lukáš | 29. / Zmiešaná štafeta | 0:56:17 | 0:21:09 | ||
65 | diplom | 6117 | Čarnická Zuzana | Siváková Monika | 13. / Ženská štafeta | 0:56:18 | 0:21:10 | ||
66 | diplom | 6114 | SNAŽIVÍ AMATÉRI | Sís Miloš | Gabajová Júlia | 30. / Zmiešaná štafeta | 0:56:23 | 0:21:15 | |
67 | diplom | 6013 | WTF? WHERE´S THE FINISH? | Deák Martin | Smart Miroslava | 31. / Zmiešaná štafeta | 0:56:26 | 0:21:18 | |
68 | diplom | 6122 | PANI DOKTORI | Tkáč Jaroslav | Plášek Boris | 24. / Mužská štafeta | 0:56:29 | 0:21:21 | |
69 | diplom | 6120 | GRANDE REALITY | Káčeriková Janka | Vašinová Lenka | 14. / Ženská štafeta | 0:56:31 | 0:21:23 | |
70 | diplom | 6074 | ČAMI & MATIS | Camajova Lenka | Matejov Tomas | 32. / Zmiešaná štafeta | 0:56:33 | 0:21:25 | |
71 | diplom | 6142 | AMAZON RUNNERS | Rotondo Alfonso | Napolitano Fabio | 25. / Mužská štafeta | 0:56:36 | 0:21:28 | |
72 | diplom | 6182 | Škrečko Martin | Kavická Klára | 33. / Zmiešaná štafeta | 0:56:42 | 0:21:34 | ||
73 | diplom | 6050 | Mareček Ján | Mareček Timotej | 26. / Mužská štafeta | 0:56:44 | 0:21:36 | ||
74 | diplom | 6163 | Pukalovičová Lucia | Nováková Petra | 15. / Ženská štafeta | 0:56:47 | 0:21:39 | ||
75 | diplom | 6090 | SWISS RE DOUBLE T | Žubrietovský Tomáš | Kán Tomáš | 27. / Mužská štafeta | 0:56:49 | 0:21:41 | |
76 | diplom | 6159 | Prieložný Rastlislav | Šimko Samuel | 28. / Mužská štafeta | 0:56:51 | 0:21:43 | ||
77 | diplom | 6046 | RUM S KOLOU | Metelková Romana | Gasper Peter | 34. / Zmiešaná štafeta | 0:56:56 | 0:21:48 | |
78 | diplom | 6126 | Furi Jan | Furiova Maria | 35. / Zmiešaná štafeta | 0:57:13 | 0:22:05 | ||
79 | diplom | 6067 | UKULELE | Pechač Dennis | Adamuta Laurentiu | 29. / Mužská štafeta | 0:57:17 | 0:22:09 | |
80 | diplom | 6005 | ALEX&MON | Nógellová Monika | Srníková Alexandra | 16. / Ženská štafeta | 0:57:57 | 0:22:49 | |
81 | diplom | 6168 | ROPA | Andoova Silvia | Ando Patrik | 36. / Zmiešaná štafeta | 0:57:58 | 0:22:50 | |
82 | diplom | 6150 | Švejdova Monika | Jurkovičová Marta | 17. / Ženská štafeta | 0:58:28 | 0:23:20 | ||
83 | diplom | 6068 | MALÍČEK | Veselková Eva | Garafová Sandra | 18. / Ženská štafeta | 0:58:38 | 0:23:30 | |
84 | diplom | 6130 | PENTA1 | Kos Linda | Galmišová Dominika | 19. / Ženská štafeta | 0:58:48 | 0:23:40 | |
85 | diplom | 6140 | JA3 | jakubik peter | jakubikova jana | 37. / Zmiešaná štafeta | 0:59:19 | 0:24:11 | |
86 | diplom | 6149 | RODINKA UŽASNÝCH | Hoffmann Mário | Slodičáková Katarína | 38. / Zmiešaná štafeta | 0:59:22 | 0:24:14 | |
87 | diplom | 6099 | Ondrus Dana | Ondrus Martina | 20. / Ženská štafeta | 0:59:35 | 0:24:27 | ||
88 | diplom | 6169 | FISKE | Zagajec Lukas | Horvath Michal | 30. / Mužská štafeta | 0:59:40 | 0:24:32 | |
89 | diplom | 6089 | TEAM BETKA | Struharova Alzbeta | Holocsyova Alzbeta | 21. / Ženská štafeta | 0:59:48 | 0:24:40 | |
90 | diplom | 6049 | ELT | Mičo Tomáš | Laciaková Lucia | 39. / Zmiešaná štafeta | 0:59:49 | 0:24:41 | |
91 | diplom | 6104 | CORNISLAND CROSS GYM | Lesnická Katarína | Koczkásová Hajnalka | 22. / Ženská štafeta | 0:59:54 | 0:24:46 | |
92 | diplom | 6106 | PETRŽALSKÉ BĚHNY | Bilčiková Katarína | Olšinská Nina | 23. / Ženská štafeta | 0:59:55 | 0:24:47 | |
93 | diplom | 6176 | FALCK RUNNING TEAM | Bohačiak František | Bohačiakova Marta | 40. / Zmiešaná štafeta | 0:59:56 | 0:24:48 | |
94 | diplom | 6011 | WADO RUN | Lajos Peter | Marcinkó Adrián | 31. / Mužská štafeta | 0:59:58 | 0:24:50 | |
95 | diplom | 6137 | BRUTÁLNA ZOSTAVA | Huňady Dušan | Jarošová Kristína | 41. / Zmiešaná štafeta | 1:00:04 | 0:24:56 | |
96 | diplom | 6041 | ONE TEAM ONE DREAM | Tavacova Lenka | Klukova Adriana | 24. / Ženská štafeta | 1:00:06 | 0:24:58 | |
97 | diplom | 6002 | RUN FOR FUN | Moravčíková Zuzana | Mášiková Martina | 25. / Ženská štafeta | 1:00:28 | 0:25:20 | |
98 | diplom | 6185 | MARLINK0 | Jessika Dammert | Katarina Simunova | 26. / Ženská štafeta | 1:00:35 | 0:25:27 | |
99 | diplom | 6101 | BE&PE | Fraňo Peter | Orechovská Beáta | 42. / Zmiešaná štafeta | 1:00:41 | 0:25:33 | |
100 | diplom | 6121 | FIT ŠTÝL RUNNING TEAM | Zlámalová Patricia | Andreánska Zuzana | 27. / Ženská štafeta | 1:00:41 | 0:25:33 |