Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - freie Technik

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 17 km # 21 km # 30 km # 38 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 17 km # 21 km # 30 km # 38 km #
1 3037 detail závodníka WILLEITNER Michael GER 1990 SK Berchtesgaden/BPol 1. /  H 21 1:42:34.9 0:00:00.0 0:41:15.1 2 0:52:04.2 1 1:15:13.3 4 1:35:29.2 4
2 3334 detail závodníka NOTZ Florian GER 1992 --- 2. /  H 21 1:42:35.4 0:00:00.5 0:41:14.3 1 0:52:06.5 4 1:14:59.3 3 1:35:28.0 2
3 3021 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Adidas XCS-Team 3. /  H 21 1:42:35.6 0:00:00.7 0:41:15.1 2 0:52:05.2 2 1:14:57.6 1 1:35:26.5 1
4 3001 detail závodníka RATH Tobias GER 1985 Adidas XCS-Team 1. /  H 31 1:42:36.9 0:00:01.9 0:41:16.8 4 0:52:05.5 3 1:14:58.3 2 1:35:28.5 3
5 3019 detail závodníka JAKELIUNAS Lukas LTH 1992 --- 4. /  H 21 1:48:36.1 0:06:01.2 0:42:47.6 8 0:54:08.0 9 1:19:08.3 7 1:41:07.5 5
6 3002 detail závodníka MELLERT Michael GER 1972 Toko Deutschland 1. /  H 46 1:48:36.6 0:06:01.7 0:42:45.3 5 0:54:05.2 5 1:19:09.8 8 1:41:07.8 6
7 3090 detail závodníka NOWAK Florian GER 1995 Fischer Racing Team 5. /  H 21 1:48:36.8 0:06:01.9 0:42:48.1 9 0:54:07.0 8 1:19:07.3 5 1:41:08.8 7
8 3020 detail závodníka BECKER Manuel GER 1990 Adidas XCS-Team 6. /  H 21 1:49:30.9 0:06:56.0 0:42:46.3 6 0:54:05.5 6 1:19:07.6 6 1:41:11.3 8
9 3003 detail závodníka SANDOZ Daniel SUI 1961 --- 1. /  H 56 1:50:08.1 0:07:33.1 0:43:28.3 11 0:54:58.7 10 1:20:21.8 11 1:42:26.1 11
10 3142 detail závodníka SHCHEGLOV Alexey RUS 1980 GoldFinch Team 1. /  H 36 1:50:08.2 0:07:33.2 0:43:27.1 10 0:54:59.0 11 1:20:21.3 10 1:42:24.0 10
11 3015 detail závodníka STANGE Nicklas GER 1998 SWV Goldlauter-Heidersbach 1. /  J 19 M 1:50:57.8 0:08:22.9 0:42:46.6 7 0:54:05.7 7 1:19:10.6 9 1:41:50.0 9
12 3351 detail závodníka SEIDEL Thomas GER 1983 VSC Klingenthal 2. /  H 31 1:52:21.8 0:09:46.9 0:44:32.9 13 0:56:13.0 12 1:22:12.8 12 1:44:14.8 12
13 3155 detail závodníka MAYER Fabian GER 1990 Eleven Eintracht Braunschweig 7. /  H 21 1:53:46.1 0:11:11.2 0:45:24.3 20 0:57:03.3 16 1:23:07.6 17 1:45:42.8 16
14 3004 detail závodníka REJZEK Martin GER 1972 Eintracht Braunschweig Ski 2. /  H 46 1:53:46.3 0:11:11.4 0:45:21.1 15 0:57:01.5 14 1:23:04.8 14 1:45:39.8 13
15 3254 detail závodníka SHCHEPA Stanislav UKR 1981 --- 2. /  H 36 1:53:46.3 0:11:11.4 0:45:21.1 15 0:57:05.7 22 1:23:09.8 19 1:45:46.8 21
16 3393 detail závodníka HAAS Christian AUT 1990 --- 8. /  H 21 1:53:46.8 0:11:11.8 0:45:23.6 19 0:57:02.7 15 1:23:09.6 18 1:45:44.1 17
17 3169 detail závodníka KRUTIKHIN Alexey RUS 1987 --- 3. /  H 31 1:53:48.3 0:11:13.4 0:44:56.6 14 0:57:17.2 30 1:23:12.8 25 1:45:46.8 23
18 3271 detail závodníka GÖTZ Daniel GER 1989 SV Bergdorf-Höhn 9. /  H 21 1:53:48.3 0:11:13.4 0:45:22.3 18 0:57:03.5 17 1:23:09.9 20 1:45:44.8 18
19 3022 detail závodníka FURRER Martin SUI 1962 Toko Racing Team 2. /  H 56 1:53:49.3 0:11:14.4 0:45:26.8 25 0:57:06.2 23 1:23:05.1 15 1:45:45.1 20
20 3089 detail závodníka MUTSCHELLER Sigrid GER 1976 Fischer Racing Team 1. /  D 41 1:53:50.3 0:11:15.4 0:45:22.1 17 0:57:04.0 18 1:23:04.1 13 1:45:40.8 15
21 3005 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Zipps Racingteam-TSV Carlsgrün 4. /  H 31 1:53:50.8 0:11:15.9 0:45:24.6 21 0:57:05.5 21 1:23:06.6 16 1:45:40.0 14
22 3168 detail závodníka KRUTIKHIN Victor RUS 1963 --- 1. /  H 51 1:53:55.3 0:11:20.4 0:45:27.9 26 0:57:12.8 29 1:23:13.8 27 1:45:47.8 24
23 3368 detail závodníka PÖPPEL Swen GER 1974 --- 1. /  H 41 1:54:20.8 0:11:45.9 0:45:29.8 30 0:57:08.2 24 1:23:10.1 22 1:45:49.8 25
24 3028 detail závodníka PETER Philipp GER 1983 Formkurve 5. /  H 31 1:54:24.1 0:11:49.2 0:45:29.1 27 0:57:10.2 27 1:23:11.1 24 1:45:46.8 22
25 3154 detail závodníka WORMEK Björn GER 1990 Eintracht Braunschweig Ski 10. /  H 21 1:55:09.6 0:12:34.7 0:45:29.1 29 0:57:09.2 26 1:23:13.6 26 1:45:45.1 19
26 3006 detail závodníka ZEMMRICH Kevin GER 1989 SSV Sayda 11. /  H 21 1:56:09.5 0:13:34.6 0:45:25.9 23 0:57:05.2 20 1:23:10.1 21 1:45:58.0 26
27 3011 detail závodníka GILLESSEN Martin GER 1984 Zipps Racingteam-Tuwi Adenau 6. /  H 31 1:56:33.3 0:13:58.4 0:45:25.6 22 0:57:04.5 19 1:23:33.1 28 1:47:55.0 28
28 3013 detail závodníka STAHL Nils GER 1997 --- 12. /  H 21 1:56:42.2 0:14:07.3 0:44:32.1 12 0:56:27.2 13 1:23:10.1 23 1:46:15.5 27
29 3008 detail závodníka LEHNUNG Kai-Uwe GER 1968 S.V.Grün-Weiß Pirna 3. /  H 46 1:57:35.3 0:15:00.4 0:45:25.9 24 0:57:08.5 25 1:24:14.1 29 1:48:25.8 29
30 3181 detail závodníka MARQUART Manuel SUI 1982 LLR 3. /  H 36 1:57:59.7 0:15:24.8 0:45:29.1 27 0:57:12.5 28 1:25:29.8 30 1:49:21.0 30
31 3007 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 4. /  H 36 1:58:02.2 0:15:27.3 0:46:38.6 32 0:58:53.7 31 1:26:11.6 31 1:49:45.8 31
32 3241 detail závodníka THIEM Christoph GER 1985 --- 7. /  H 31 2:00:07.5 0:17:32.6 0:47:32.4 33 0:59:54.0 33 1:27:23.1 32 1:51:18.5 33
33 3389 detail závodníka SOMMER Manfred GER 1966 TSV Buchenberg 2. /  H 51 2:00:07.7 0:17:32.8 0:47:32.8 35 0:59:55.5 35 1:27:23.3 33 1:51:18.0 32
34 3027 detail závodníka KORT Axel GER 1988 #wirfueryannic 13. /  H 21 2:00:08.1 0:17:33.2 0:47:37.1 37 0:59:56.7 37 1:27:28.3 35 1:51:21.5 34
35 3148 detail závodníka SHAW Phil CAN 1966 Skike Canada 3. /  H 51 2:00:08.5 0:17:33.6 0:47:32.6 34 0:59:54.0 34 1:27:25.3 34 1:51:23.0 35
36 3331 detail závodníka HANS Kern SUI 1965 SV Rehetobel 4. /  H 51 2:00:09.2 0:17:34.3 0:47:34.9 36 0:59:56.5 36 1:27:29.6 36 1:51:23.3 36
37 3269 detail závodníka RAINER Martin ITA 1974 ASV Freienfeld 2. /  H 41 2:00:38.1 0:18:03.1 0:46:22.8 31 0:58:55.2 32 1:27:30.3 37 1:51:27.5 37
38 3388 detail závodníka WIPPER Andreas GER 1965 --- 5. /  H 51 2:02:52.3 0:20:17.3 0:48:38.1 49 1:01:25.5 49 1:29:46.6 38 1:53:41.8 38
39 3035 detail závodníka SAMUELSEN Kjetil NOR 1970 Pulpit Rock 4. /  H 46 2:02:58.2 0:20:23.3 0:48:39.9 51 1:01:24.8 48 1:29:57.8 47 1:54:07.8 41
40 3033 detail závodníka YIGITKURT Arman GER 1964 SC Gosheim 6. /  H 51 2:02:59.9 0:20:25.0 0:48:34.9 42 1:01:20.0 41 1:29:51.8 41 1:54:11.6 45
41 3036 detail závodníka HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 3. /  H 56 2:03:00.3 0:20:25.4 0:49:49.4 54 1:02:26.3 53 1:30:25.8 53 1:54:06.3 40
42 3162 detail závodníka DUCHENE Bernd FRA 1956 --- 1. /  H 61 2:03:02.2 0:20:27.3 0:49:48.1 53 1:02:27.0 54 1:30:24.9 52 1:54:09.6 42
43 3285 detail závodníka ZWYSSIG Martin SUI 1963 --- 7. /  H 51 2:03:03.2 0:20:28.3 0:48:35.9 44 1:01:20.7 43 1:29:53.9 44 1:54:10.6 44
44 3023 detail závodníka THEINE Stefan GER 1968 SC Siedlinghausen 5. /  H 46 2:03:03.7 0:20:28.8 0:48:36.4 46 1:01:25.5 49 1:29:56.6 46 1:54:12.8 49
45 3335 detail závodníka STEEDS Justin CAN 1984 TEAMadidas 8. /  H 31 2:03:04.5 0:20:29.6 0:48:40.9 52 1:01:27.5 52 1:29:56.6 45 1:54:17.3 52
46 3395 detail závodníka HEINL Markus GER 1963 --- 8. /  H 51 2:03:05.2 0:20:30.3 0:48:35.1 43 1:01:17.0 38 1:29:52.1 42 1:54:12.8 48
47 3238 detail závodníka HUBER Jürgen GER 1975 Sc Villingen 3. /  H 41 2:03:05.9 0:20:31.0 0:48:33.9 40 1:01:20.8 44 1:29:52.9 43 1:54:09.8 43
48 3305 detail závodníka CHERNENKO Evgeny RUS 1969 AKFA 6. /  H 46 2:03:07.2 0:20:32.3 0:49:58.1 66 1:02:35.5 63 1:30:32.6 56 1:54:05.3 39
49 3403 detail závodníka BRUNNEGGER Thomas AUT 1972 Radsport Team Gaimersheim 7. /  H 46 2:03:07.8 0:20:32.8 0:49:53.1 58 1:02:29.0 55 1:30:28.9 54 1:54:12.4 47
50 3325 detail závodníka HÖCK Ludwig GER 1985 WSV Schlehdorf 9. /  H 31 2:03:10.5 0:20:35.6 0:48:35.9 44 1:01:21.7 46 1:30:00.9 50 1:54:12.1 46
51 3333 detail závodníka GOLDBACH Oliver GER 1970 TSV Aitrang Aktiv3 8. /  H 46 2:03:11.4 0:20:36.5 0:48:37.9 48 1:01:23.2 47 1:29:58.6 48 1:54:21.8 55
52 3296 detail závodníka BRÜSTLE Hannes GER 1984 --- 10. /  H 31 2:03:11.7 0:20:36.8 0:48:31.6 39 1:01:20.6 42 1:29:58.9 49 1:54:18.3 53
53 3040 detail závodníka EHRLE Frank GER 1972 SV-SZ Kniebis 9. /  H 46 2:03:13.2 0:20:38.3 0:48:39.2 50 1:01:27.2 51 1:30:01.9 51 1:54:19.8 54
54 3018 detail závodníka BECKER Linda GER 1990 Sc Vöhrebbach 1. /  D 21 2:03:34.3 0:20:59.4 0:48:30.6 38 1:01:18.0 39 1:29:50.3 39 1:54:15.8 50
55 3367 detail závodníka DEGEN Vitali GER 1966 Fürth 9. /  H 51 2:03:53.3 0:21:18.4 0:48:34.4 41 1:01:21.5 45 1:29:51.1 40 1:54:16.6 51
56 3318 detail závodníka DUCRUET Nicolas FRA 1978 --- 5. /  H 36 2:03:54.8 0:21:19.8 0:49:54.4 62 1:02:33.8 61 1:30:29.3 55 1:54:23.4 56
57 3047 detail závodníka SCHUSTER Lars GER 1975 Team Erdinger Alkoholfrei 4. /  H 41 2:06:00.2 0:23:25.3 0:49:49.6 55 1:02:32.0 58 1:30:33.1 57 1:55:55.1 57
58 3258 detail závodníka SELYANIN Andrey RUS 1974 Petrolesport 5. /  H 41 2:06:48.1 0:24:13.2 0:49:51.1 56 1:02:29.0 56 1:31:36.1 58 1:57:19.1 59
59 3295 detail závodníka BASS Jachen SUI 1964 Passlung.ch 10. /  H 51 2:06:51.1 0:24:16.2 0:49:53.6 61 1:02:36.2 64 1:31:42.6 59 1:57:18.3 58
60 3025 detail závodníka HOESS Anderl GER 1969 SC Bad Wiessee 10. /  H 46 2:07:05.6 0:24:30.7 0:49:55.1 64 1:02:32.3 60 1:31:57.6 60 1:57:25.6 60
61 3049 detail závodníka SAMUELSEN Steinar NOR 1973 Pulpit Rock 6. /  H 41 2:07:10.6 0:24:35.7 0:49:57.1 65 1:02:34.5 62 1:32:03.6 61 1:57:28.1 61
62 3030 detail závodníka GABRIEL Carl GER 1997 SSV 1863 Sayda 14. /  H 21 2:07:46.9 0:25:12.0 0:49:51.4 57 1:02:32.0 58 1:32:05.6 62 1:57:53.1 62
63 3249 detail závodníka BURTCEV Aleksei RUS 1963 --- 11. /  H 51 2:08:32.4 0:25:57.5 0:50:46.1 70 1:03:56.2 68 1:34:04.4 68 1:59:08.8 67
64 3392 detail závodníka ZOLLER Michael GER 1979 --- 6. /  H 36 2:08:32.9 0:25:58.0 0:52:04.9 101 1:05:30.8 95 1:34:24.4 76 1:59:07.1 66
65 3290 detail závodníka FLÜELER Urs SUI 1955 --- 2. /  H 61 2:08:33.4 0:25:58.5 0:51:12.4 76 1:04:25.5 78 1:34:10.4 71 1:59:04.6 63
66 3284 detail závodníka ABRY Jean-Francois FRA 1959 --- 4. /  H 56 2:08:34.1 0:25:59.2 0:51:15.6 78 1:04:25.0 77 1:34:03.9 67 1:59:04.8 64
67 3032 detail závodníka SCHIERLINGER Andreas GER 1963 --- 12. /  H 51 2:08:36.9 0:26:02.0 0:49:54.4 63 1:02:48.7 65 1:33:59.9 65 1:59:09.1 68
68 3332 detail závodníka SPORER Franz GER 1973 --- 7. /  H 41 2:08:41.4 0:26:06.5 0:49:53.5 60 1:02:54.5 66 1:34:10.4 70 1:59:05.6 65
69 3210 detail závodníka BOLDAREV Dmitry RUS 1999 --- 2. /  J 19 M 2:09:25.1 0:26:50.2 0:51:32.4 85 1:04:17.3 75 1:34:07.4 69 1:59:23.8 69
70 3405 detail závodníka HOPPE Greta GER 1990 Ski Club Rosenheim 2. /  D 21 2:09:32.7 0:26:57.8 0:50:47.6 72 1:04:00.8 69 1:34:11.4 73 1:59:47.1 70
71 3038 detail závodníka BLAZEK Jiri CZE 1961 Ski nordic Mariánské lázně 5. /  H 56 2:09:47.9 0:27:13.0 0:50:01.6 67 1:03:44.0 67 1:34:11.1 72 1:59:49.8 72
72 3031 detail závodníka BLESSING Bernd GER 1967 Sc Villingen 13. /  H 51 2:09:50.4 0:27:15.5 0:50:47.6 72 1:04:06.3 72 1:34:14.4 75 1:59:51.3 73
73 3239 detail závodníka BECK Helmut GER 1965 LTC Wangen 14. /  H 51 2:10:08.9 0:27:34.0 0:50:46.9 71 1:04:01.3 70 1:34:02.1 66 1:59:49.1 71
74 3260 detail závodníka BARR Simon GER 1985 --- 11. /  H 31 2:10:13.2 0:27:38.3 0:50:45.4 69 1:04:02.0 71 1:34:11.6 74 2:00:05.8 74
75 3026 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 15. /  H 51 2:10:13.4 0:27:38.5 0:50:56.9 75 1:04:31.5 80 1:34:38.9 77 2:00:49.9 79
76 3034 detail závodníka HAAS Arnold GER 1959 SZ Stockach 6. /  H 56 2:10:16.7 0:27:41.8 0:52:03.4 98 1:05:28.3 91 1:35:16.6 85 2:00:51.3 80
77 3063 detail závodníka HADALLER Martin GER 1983 --- 12. /  H 31 2:10:18.4 0:27:43.5 0:51:17.1 81 1:04:34.8 82 1:34:39.6 78 2:00:41.6 76
78 3014 detail závodníka SCHMIDT André GER 1969 SVS Emmerzhausen 11. /  H 46 2:10:19.3 0:27:44.3 0:49:53.5 59 1:02:29.0 56 1:32:22.1 63 2:00:06.9 75
79 3327 detail závodníka KOSKINEN Vesa-Pekka FIN 1977 --- 8. /  H 41 2:10:26.4 0:27:51.5 0:52:01.4 96 1:05:28.0 90 1:35:09.6 82 2:00:46.8 78
80 3167 detail závodníka HANISCH René GER 1976 Skiclub Kottmar 9. /  H 41 2:10:28.4 0:27:53.5 0:51:15.1 77 1:04:29.0 79 1:34:55.4 80 2:00:46.6 77
81 3129 detail závodníka TIMAKIN Alexander RUS 1988 Shaweroll 15. /  H 21 2:11:06.7 0:28:31.8 0:53:02.7 113 1:06:46.5 113 1:36:11.9 94 2:01:36.1 84
82 3293 detail závodníka JÄGGI Urs SUI 1971 Sportzentrum Zuchwil 12. /  H 46 2:11:22.4 0:28:47.5 0:52:03.6 99 1:05:31.0 97 1:35:05.6 81 2:01:08.3 81
83 3358 detail závodníka KÖHLER Christian GER 1979 --- 7. /  H 36 2:11:31.4 0:28:56.4 0:51:54.9 89 1:05:30.6 94 1:35:45.1 91 2:01:43.6 87
84 3207 detail závodníka ZHURILO Max RUS 1984 I Love Skiing 13. /  H 31 2:11:33.4 0:28:58.4 0:52:00.1 91 1:05:24.8 87 1:35:13.4 84 2:01:32.1 83
85 3046 detail závodníka EGER Susi GER 1971 SC Grossberg 1. /  D 46 2:11:33.7 0:28:58.8 0:52:02.6 97 1:05:36.0 101 1:35:26.6 88 2:01:39.1 85
86 3255 detail závodníka SOKOLOV Mikhail RUS 1972 --- 13. /  H 46 2:11:34.6 0:28:59.7 0:51:43.6 88 1:05:17.1 86 1:35:13.1 83 2:01:42.6 86
87 3387 detail závodníka HARBAUER Georg GER 1971 --- 14. /  H 46 2:11:50.9 0:29:16.0 0:52:03.6 99 1:05:34.0 99 1:35:49.4 93 2:02:05.6 89
88 3043 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 Post Sv Dresden 7. /  H 56 2:11:54.4 0:29:19.5 0:52:00.9 95 1:05:34.8 100 1:35:34.9 89 2:01:52.8 88
89 3039 detail závodníka SIMANOWSKI Rainer GER 1964 --- 16. /  H 51 2:12:06.4 0:29:31.5 0:51:39.4 87 1:05:28.5 92 1:35:41.1 90 2:02:06.6 90
90 3064 detail závodníka WINKLER Pavel CZE 1973 Jachtklub Tousen 10. /  H 41 2:12:14.8 0:29:39.9 0:52:00.6 92 1:05:29.5 93 1:35:47.1 92 2:02:10.1 91
91 3029 detail závodníka ZENGER Johannes GER 1982 FH Hohenthann 8. /  H 36 2:12:29.9 0:29:54.9 0:51:18.6 82 1:04:33.5 81 1:34:46.4 79 2:01:30.8 82
92 3300 detail závodníka SMITH Alex USA 1984 --- 14. /  H 31 2:12:57.3 0:30:22.4 0:54:14.9 127 1:07:36.8 120 1:38:05.4 108 2:03:31.8 96
93 3024 detail závodníka AAMISEPP Arno EST 1991 Kiili SK 16. /  H 21 2:13:01.3 0:30:26.4 0:50:48.9 74 1:04:10.5 73 1:35:24.9 87 2:02:33.3 92
94 3375 detail závodníka FÜHRLER Severin GER 1994 WSV Schlehdorf 17. /  H 21 2:13:16.9 0:30:42.0 0:51:17.1 80 1:04:16.3 74 1:35:21.4 86 2:03:21.1 93
95 3010 detail závodníka ZIKMUND Zdenek CZE 1967 GLEDE Team 17. /  H 51 2:13:18.8 0:30:43.9 0:50:20.4 68 1:04:24.3 76 1:36:27.6 96 2:03:30.3 95
96 3390 detail závodníka SCHÖFERLE Andreas GER 1961 SC Rettenberg 8. /  H 56 2:13:21.2 0:30:46.3 0:51:19.1 84 1:04:35.3 84 1:36:30.1 97 2:03:28.1 94
97 3315 detail závodníka PEYRAT Philippe FRA 1961 --- 9. /  H 56 2:13:43.4 0:31:08.5 0:53:04.1 114 1:06:51.3 116 1:38:03.1 106 2:03:55.3 100
98 3044 detail závodníka RUCKERBAUER Hermann GER 1962 SC Schwarzach 10. /  H 56 2:13:46.6 0:31:11.7 0:53:06.1 115 1:06:45.8 112 1:38:04.4 107 2:03:49.3 97
99 3156 detail závodníka DENYSENKO Oleksii UKR 1983 Rovno Ski 15. /  H 31 2:13:52.1 0:31:17.2 0:51:18.9 83 1:04:49.3 85 1:36:23.4 95 2:03:51.6 98
100 3219 detail závodníka LÜNEBURG Paul GER 1991 Eintracht Braunschweig Ski 18. /  H 21 2:13:54.7 0:31:19.8 0:53:01.9 111 1:06:34.0 104 1:37:46.9 104 2:03:51.8 99

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru