Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - freie Technik

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
1 4001 detail závodníka DEBERTIN Daniel GER 1992 Eleven Eintracht Braunschweig 1. /  H 21 0:48:06.6 0:00:00.0 0:21:15.8 1 0:41:02.9 1
2 4021 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 Adidas XCS-Team 2. /  H 21 0:48:39.1 0:00:32.5 0:21:41.3 2 0:41:36.9 2
3 4003 detail závodníka HARTIG Fabian GER 1996 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 3. /  H 21 0:48:43.3 0:00:36.6 0:21:41.3 3 0:41:39.9 3
4 4298 detail závodníka SCHNEIDER Sepp AUT 1991 Schwende racing Team 4. /  H 21 0:49:50.9 0:01:44.2 0:22:21.7 6 0:42:43.2 6
5 4414 detail závodníka FEURSTEIN Thomas AUT 1987 --- 1. /  H 31 0:49:52.5 0:01:45.8 0:22:19.7 4 0:42:44.7 7
6 4010 detail závodníka GRITSCH Andreas AUT 1973 LLC Längenfeld 1. /  H 41 0:49:53.1 0:01:46.4 0:22:21.0 5 0:42:41.9 4
7 4355 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 Sport Auer Obertillach 1. /  H 46 0:50:00.5 0:01:53.8 0:22:23.0 7 0:42:42.9 5
8 4314 detail závodníka FISCHHABER Florian GER 1992 --- 5. /  H 21 0:52:03.4 0:03:56.7 0:23:16.0 8 0:44:29.7 8
9 4207 detail závodníka EICHBERGER Marco GER 2000 Madshus Racing Team Allgäu 1. /  J 17 M 0:52:47.7 0:04:41.1 0:24:10.2 11 0:45:28.9 11
10 4005 detail závodníka WEIHER Stefan GER 1979 TSV Buching 1. /  H 36 0:52:50.1 0:04:43.4 0:24:10.5 12 0:45:29.4 14
11 4008 detail závodníka WOLF Daniel GER 1985 Karlsruher Lemminge 2. /  H 31 0:52:50.2 0:04:43.6 0:24:07.5 9 0:45:30.2 16
12 4035 detail závodníka URBAN Rostislav CZE 1973 Ski klub Šumperk 2. /  H 41 0:52:51.7 0:04:45.1 0:24:12.0 15 0:45:28.9 11
13 4379 detail závodníka PAWEL Mirko GER 1974 --- 3. /  H 41 0:52:51.9 0:04:45.2 0:24:13.5 18 0:45:28.9 11
14 4426 detail závodníka JÖRG Martin GER 1989 SSV Wertach 6. /  H 21 0:52:52.1 0:04:45.4 0:24:16.0 22 0:45:29.9 15
15 4198 detail závodníka HEINZELLER Korbinian GER 1982 --- 2. /  H 36 0:52:52.2 0:04:45.6 0:24:09.2 10 0:45:28.4 10
16 4325 detail závodníka GAFFAL Peter GER 1971 SK Berchtesgaden 2. /  H 46 0:52:52.5 0:04:45.8 0:24:11.5 14 0:45:30.4 18
17 4358 detail závodníka CIPRIAN Fausto ITA 1978 --- 3. /  H 36 0:52:53.3 0:04:46.6 0:24:13.5 17 0:45:30.7 20
18 4265 detail závodníka GARD Andi GER 1969 Team Madshus - SG Niederwangen 3. /  H 46 0:52:53.7 0:04:47.1 0:24:10.5 12 0:45:27.4 9
19 4070 detail závodníka BREHMKE David GER 1990 Eleven Eintracht Braunschweig 7. /  H 21 0:52:55.1 0:04:48.4 0:24:14.7 19 0:45:30.2 17
20 4306 detail závodníka SCHLIERENZAUER Martin AUT 1970 LLC Längenfeld 4. /  H 46 0:52:55.2 0:04:48.5 0:24:14.8 20 0:45:30.7 19
21 4034 detail závodníka FRITZ Robert GER 1976 TSV Marquartstein 4. /  H 41 0:52:56.1 0:04:49.4 0:24:15.5 21 0:45:31.2 22
22 6002 detail závodníka BUBULA Pawel POL 1980 Skipol.pl Team 4. /  H 36 0:53:02.8 0:04:56.2 0:24:12.0 15 0:45:30.9 21
23 6066 detail závodníka BLIEMSRIEDER Bernhard GER 1989 SV Tegernsee 8. /  H 21 0:54:31.3 0:06:24.6 0:25:06.0 24 0:46:54.2 23
24 4170 detail závodníka VOGLER Michael GER 1977 SG Einheit Berliner Bär 5. /  H 41 0:54:32.2 0:06:25.6 0:25:09.3 26 0:46:56.4 26
25 4026 detail závodníka BAMBERGER Josef AUT 1992 --- 9. /  H 21 0:54:33.2 0:06:26.5 0:25:08.5 25 0:46:55.9 25
26 4281 detail závodníka DORILLE Alain GER 1966 SC Immenstadt-Master-Team 1. /  H 51 0:54:36.2 0:06:29.5 0:25:13.3 33 0:46:54.4 24
27 6079 detail závodníka FISCHER Andreas GER 1989 --- 10. /  H 21 0:54:37.2 0:06:30.5 0:25:19.0 34 0:46:58.2 28
28 4323 detail závodníka BRUNNER Robert ITA 1973 Tiger Allstars 6. /  H 41 0:54:37.6 0:06:30.9 0:25:11.3 29 0:46:58.4 29
29 4020 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche 1. /  J 19 M 0:54:38.1 0:06:31.4 0:25:10.3 27 0:46:58.4 29
30 4245 detail závodníka PERNICKA Matthias GER 1988 Triathlon Karlsfeld 11. /  H 21 0:54:38.7 0:06:32.0 0:25:23.5 36 0:46:59.0 32
31 4006 detail závodníka PREVITALI Thomas Francesco ITA 1998 us carisolo 2. /  J 19 M 0:54:39.2 0:06:32.5 0:24:44.2 23 0:46:58.9 31
32 4025 detail závodníka MAJER Jan CZE 1973 Silvini Madshus Team 7. /  H 41 0:54:39.3 0:06:32.6 0:25:11.3 28 0:46:57.4 27
33 4410 detail závodníka KRUG Alfred AUT 1955 --- 1. /  H 61 0:54:41.7 0:06:35.0 0:25:12.8 31 0:47:00.4 34
34 4027 detail závodníka BAYER Christian GER 1984 SC Speyer 3. /  H 31 0:54:43.5 0:06:36.8 0:25:13.0 32 0:46:59.7 33
35 4012 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 1. /  H 56 0:54:45.5 0:06:38.8 0:25:12.3 30 0:47:01.7 35
36 6045 detail závodníka SAHM Daniel GER 1984 --- 4. /  H 31 0:55:19.5 0:07:12.8 0:25:21.2 35 0:47:03.4 36
37 4407 detail závodníka ROHSE Sebastian GER 1986 --- 5. /  H 31 0:56:30.5 0:08:23.8 0:26:01.0 41 0:48:24.2 38
38 4019 detail závodníka DEICKE Sebastian GER 1983 WSV Elbingerode 6. /  H 31 0:56:33.5 0:08:26.8 0:25:32.0 38 0:48:23.2 37
39 6092 detail závodníka BAIR Wolfgang GER 1965 SC Oberstaufen 2. /  H 51 0:56:53.1 0:08:46.4 0:25:26.2 37 0:48:39.9 40
40 4413 detail závodníka REISER Tobias GER 1990 --- 12. /  H 21 0:56:54.7 0:08:48.0 0:25:48.5 39 0:48:36.7 39
41 4011 detail závodníka WETTERLING Max GER 1997 WSV Elbingerode 13. /  H 21 0:56:58.1 0:08:51.4 0:26:09.0 43 0:49:09.2 43
42 6001 detail závodníka CORVIN Stefan GER 1966 SC Haag 3. /  H 51 0:57:03.6 0:08:56.9 0:26:11.0 45 0:49:08.7 42
43 4041 detail závodníka BIRKER Julian GER 1996 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. 14. /  H 21 0:57:03.7 0:08:57.0 0:26:22.8 50 0:49:09.7 45
44 6049 detail závodníka BRIDGFORD Lindsay AUS 1962 Australian Biathlon 2. /  H 56 0:57:03.7 0:08:57.0 0:26:07.5 42 0:49:09.2 43
45 4023 detail závodníka WEIß Stefan GER 1970 TSV Roßhaupten 5. /  H 46 0:57:09.8 0:09:03.1 0:25:51.0 40 0:48:54.2 41
46 4395 detail závodníka TEPLY Zdewek CZE 1966 --- 4. /  H 51 0:57:15.3 0:09:08.6 0:26:20.0 49 0:49:14.7 48
47 6004 detail závodníka KOCH Viktor GER 1972 SRC Heimbach-Weis 2000 e.V. 6. /  H 46 0:57:19.2 0:09:12.5 0:26:11.8 46 0:49:15.2 49
48 4344 detail závodníka MILZ Kurt GER 1958 Oberammergau 3. /  H 56 0:57:20.2 0:09:13.5 0:26:10.8 44 0:49:13.4 47
49 4022 detail závodníka CORTE SUALON Marco ITA 1967 Sci Fondo Treviso 5. /  H 51 0:57:22.7 0:09:16.0 0:26:13.5 47 0:49:12.7 46
50 4401 detail závodníka HUBER Thomas GER 1968 Sc Villingen 7. /  H 46 0:58:05.5 0:09:58.9 0:26:40.0 53 0:49:51.7 51
51 4029 detail závodníka WELZ Anton GER 1962 SC Marktoberdorf 4. /  H 56 0:58:07.1 0:10:00.4 0:26:19.8 48 0:49:21.2 50
52 6010 detail závodníka KLEIN Christian AUT 1965 --- 6. /  H 51 0:58:08.4 0:10:01.8 0:26:43.0 56 0:49:53.9 54
53 4089 detail závodníka FURCH Aiko GER 2002 Eintracht Braunschweig Ski 1. /  J 16 M 0:58:08.8 0:10:02.1 0:26:23.0 51 0:49:53.4 53
54 4318 detail závodníka BARTLOG Nikos GER 1974 tri2b.com A/N Triathlonteam /WSV Bad Tölz 8. /  H 41 0:58:10.1 0:10:03.4 0:26:52.5 59 0:49:53.9 55
55 4309 detail závodníka GÖGGEL Fabian GER 1985 TSG Reutlingen 7. /  H 31 0:58:11.4 0:10:04.8 0:26:44.0 57 0:49:52.4 52
56 6005 detail závodníka SCHNEIDER Stefan GER 1969 DAV Konstanz 8. /  H 46 0:58:13.2 0:10:06.5 0:26:39.2 52 0:49:56.2 57
57 6080 detail závodníka HERMES Roland GER 1961 --- 5. /  H 56 0:58:14.5 0:10:07.9 0:26:42.3 55 0:49:56.2 57
58 4412 detail závodníka MAYR Andreas GER 1966 --- 7. /  H 51 0:58:22.5 0:10:15.9 0:26:41.8 54 0:49:54.4 56
59 6046 detail závodníka VOGEL Tom GER 1982 --- 5. /  H 36 0:58:47.3 0:10:40.6 0:27:06.5 61 0:50:27.7 59
60 4335 detail závodníka KÜNZLER Markus AUT 1976 SC Bezau 9. /  H 41 0:58:48.2 0:10:41.5 0:27:06.0 60 0:50:29.4 62
61 4190 detail závodníka SCHAMBERGER Thomas GER 1990 --- 15. /  H 21 0:58:49.2 0:10:42.5 0:27:11.3 64 0:50:30.5 63
62 6082 detail závodníka BERNHARD Lukas GER 1955 München 2. /  H 61 0:58:50.5 0:10:43.8 0:27:09.3 62 0:50:27.7 59
63 4424 detail závodníka JÖRG Hans GER 1962 SSV Wertach 6. /  H 56 0:58:51.7 0:10:45.0 0:27:15.0 68 0:50:31.7 65
64 6041 detail závodníka DAVIDSON Georg GER 1970 --- 9. /  H 46 0:58:52.3 0:10:45.6 0:27:09.5 63 0:50:28.2 61
65 4043 detail závodníka DANNER Christian GER 1958 --- 7. /  H 56 0:58:52.8 0:10:46.1 0:27:13.0 65 0:50:30.5 63
66 4270 detail závodníka HAIDER Martin AUT 1953 Radclub Reutte 3. /  H 61 0:58:56.3 0:10:49.6 0:27:14.8 67 0:50:32.5 66
67 4273 detail závodníka DEHNE Nils GER 1984 TB Cannstatt 8. /  H 31 0:59:07.8 0:11:01.1 0:27:49.7 80 0:50:46.9 67
68 6006 detail závodníka HAGEN Thomas GER 1965 --- 8. /  H 51 0:59:10.8 0:11:04.1 0:27:14.5 66 0:50:54.9 71
69 4247 detail závodníka LAZUR Ludek CZE 1980 Ski Nordic Marianske Lazne 6. /  H 36 0:59:13.2 0:11:06.5 0:27:41.8 78 0:50:49.9 68
70 6047 detail závodníka VENTMANN Henri EST 1979 --- 7. /  H 36 0:59:15.6 0:11:08.9 0:27:40.5 76 0:50:51.4 69
71 4054 detail závodníka VOGT Jörg GER 1967 TSV90Neukirch 9. /  H 51 0:59:17.8 0:11:11.1 0:27:16.3 69 0:50:54.2 70
72 4389 detail závodníka HAFERKAMP Lars GER 1979 --- 8. /  H 36 0:59:27.2 0:11:20.5 0:27:59.3 81 0:51:02.7 73
73 4326 detail závodníka WIEDERSTEIN Matthias GER 1972 --- 10. /  H 46 0:59:29.3 0:11:22.6 0:27:17.8 71 0:51:04.4 75
74 6007 detail závodníka GRÄBERT Carsten GER 1972 WSV Oberaudorf 11. /  H 46 0:59:32.7 0:11:26.0 0:27:42.8 79 0:51:02.2 72
75 4357 detail závodníka KENTER Christian GER 1959 FC Seeshaupt 8. /  H 56 0:59:53.7 0:11:47.0 0:27:39.3 75 0:51:02.9 74
76 4224 detail závodníka HERZ Karsten GER 1987 Endurance Republic 9. /  H 31 0:59:54.3 0:11:47.6 0:27:38.8 74 0:51:06.4 76
77 4016 detail závodníka KUPFER Erik GER 2000 SV Trebsen 2. /  J 17 M 1:00:07.5 0:12:00.9 0:27:41.5 77 0:51:34.7 80
78 4442 detail závodníka ALTMANN Marco GER 1981 Zeppelin Team Potsdam 9. /  H 36 1:00:09.4 0:12:02.7 0:28:07.0 84 0:51:33.9 79
79 4033 detail závodníka WEILHARTER Hans AUT 1951 SV Reutte 1. /  H 66 1:00:14.3 0:12:07.6 0:27:37.0 73 0:51:32.9 78
80 4369 detail závodníka SPINDLER Franz GER 1959 --- 9. /  H 56 1:00:18.5 0:12:11.8 0:27:16.8 70 0:51:35.0 81
81 6090 detail závodníka ROSSBACH Cornelius GER 1990 --- 16. /  H 21 1:00:26.5 0:12:19.8 0:28:12.5 90 0:51:57.2 83
82 4386 detail závodníka FLÜß Michael GER 1970 TB Cannstatt Triathlon 12. /  H 46 1:00:28.3 0:12:21.6 0:28:16.3 94 0:51:57.9 84
83 6008 detail závodníka BERG Thomas GER 1985 Düsseldorf Triathlon Verein 10. /  H 31 1:00:28.5 0:12:21.8 0:28:03.0 82 0:52:01.2 85
84 4393 detail závodníka OTAVA Karec CZE 1971 --- 13. /  H 46 1:00:28.7 0:12:22.0 0:26:46.8 58 0:51:26.4 77
85 6088 detail závodníka MEURER Jan-Philipp GER 1997 Lindau 17. /  H 21 1:00:29.9 0:12:23.3 0:27:35.0 72 0:52:07.2 92
86 4165 detail závodníka RUSTLER Michael GER 1983 Penguin's Running Team 11. /  H 31 1:00:31.3 0:12:24.6 0:28:22.5 99 0:51:56.9 82
87 4009 detail závodníka KÖRBS Peter GER 1959 TSV Ausbach 10. /  H 56 1:00:34.7 0:12:28.0 0:28:09.5 88 0:52:03.0 86
88 6038 detail závodníka WEIKERT Steffen GER 1970 --- 14. /  H 46 1:00:35.3 0:12:28.6 0:28:11.8 89 0:52:03.7 87
89 4051 detail závodníka RASSAMAKHIN Yury RUS 1958 --- 11. /  H 56 1:00:36.9 0:12:30.2 0:28:09.0 86 0:52:04.5 88
90 4380 detail závodníka BLUM Martin GER 1962 SV Söchering 12. /  H 56 1:00:37.3 0:12:30.6 0:28:07.5 85 0:52:05.4 89
91 4240 detail závodníka DINDA Mindaugas LTH 1955 Dainava 4. /  H 61 1:00:37.4 0:12:30.7 0:28:03.8 83 0:52:05.4 90
92 4436 detail závodníka TUMA Jiří CZE 1983 CK Sukacka 12. /  H 31 1:00:40.9 0:12:34.3 0:28:15.8 93 0:52:06.9 91
93 4308 detail závodníka MEUSBURGER Christoph AUT 1979 --- 10. /  H 36 1:01:41.4 0:13:34.7 0:28:20.0 96 0:52:39.9 94
94 4075 detail závodníka MOSLER Christian GER 1968 SG Einheit Berliner Bär 15. /  H 46 1:01:46.8 0:13:40.1 0:28:09.3 87 0:52:37.4 93
95 4336 detail závodníka STADLER Miroslav CZE 1999 Tatran Zelezna Ruda 3. /  J 19 M 1:01:46.8 0:13:40.1 0:28:17.3 95 0:53:19.5 99
96 6011 detail závodníka STERNEDER Christian GER 1961 WSV Aschau 13. /  H 56 1:01:54.3 0:13:47.6 0:28:48.8 104 0:53:13.0 96
97 6091 detail závodníka HÖFNER Georg GER 1960 --- 14. /  H 56 1:01:54.9 0:13:48.3 0:29:14.8 113 0:53:27.7 100
98 4297 detail závodníka REISNER Markus GER 1999 SC Buntenbock 4. /  J 19 M 1:01:55.5 0:13:48.8 0:29:01.0 109 0:53:31.2 101
99 6074 detail závodníka MARCUZZI Michele ITA 1966 Sci Fondo Treviso 10. /  H 51 1:02:13.7 0:14:07.0 0:28:15.3 92 0:53:14.2 98
100 4254 detail závodníka WEIKERT Leo GER 2002 Alba Berlin 2. /  J 16 M 1:02:14.2 0:14:07.5 0:28:59.0 107 0:53:35.4 102

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru