Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - freie Technik

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
1 4015 detail závodníka HUJEROVA Tereza CZE 1998 Ski klub Jablonec nad Nisou 1. /  J 19 W 0:54:32.8 0:00:00.0 0:25:08.7 1 0:46:56.7 3
2 4024 detail závodníka REJZKOVA Helena GER 1972 Eleven Eintracht Braunschweig 1. /  D 46 0:54:36.7 0:00:03.9 0:25:12.3 3 0:46:54.4 1
3 4317 detail závodníka HEIM Thea GER 1992 Team GORE® Wear 1. /  D 21 0:54:37.1 0:00:04.2 0:25:11.5 2 0:46:54.4 2
4 4045 detail závodníka STADLEROVA Sarka CZE 1994 Tatran Zelezna Ruda 2. /  D 21 0:57:04.6 0:02:31.7 0:26:10.8 5 0:49:08.9 5
5 4360 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Sport Auer Obertillach 2. /  D 46 0:57:11.2 0:02:38.3 0:25:48.0 4 0:48:53.9 4
6 6071 detail závodníka GRASSMANN Henriette GER 1988 TB Cannstatt 3. /  D 21 0:59:13.5 0:04:40.6 0:27:52.0 6 0:50:49.4 6
7 4385 detail závodníka FLÜß Kerstin GER 1977 TB Cannstatt 1. /  D 41 1:00:07.9 0:05:35.1 0:28:09.0 10 0:51:31.9 7
8 6065 detail závodníka HOMYER Kate GBR 1993 Highland Nordic 4. /  D 21 1:00:28.8 0:05:55.9 0:28:00.8 7 0:51:58.7 8
9 4312 detail závodníka ANGELI Barbara GER 1989 Bahnhofapotheke Kempten 5. /  D 21 1:00:35.8 0:06:02.9 0:28:03.3 8 0:52:01.4 9
10 6076 detail závodníka PIETSCH Marianne GER 1968 --- 3. /  D 46 1:01:46.4 0:07:13.5 0:28:27.0 13 0:52:37.2 10
11 4237 detail závodníka STIEHLER Paula-Anna GER 2000 SG Klotsche e.V. 1. /  J 17 W 1:01:55.3 0:07:22.4 0:28:59.5 14 0:53:28.7 12
12 4031 detail závodníka NOWAK Leni GER 1997 --- 6. /  D 21 1:02:15.3 0:07:42.4 0:28:08.0 9 0:52:44.7 11
13 4052 detail závodníka ZIKMUNDOVA Anita CZE 2000 GLEDE Team 2. /  J 17 W 1:02:24.4 0:07:51.5 0:28:15.0 11 0:53:35.2 13
14 4257 detail závodníka NĚMEČKOVÁ Eliška CZE 1997 GLEDE Team 7. /  D 21 1:02:24.5 0:07:51.6 0:28:20.3 12 0:53:36.2 14
15 4301 detail závodníka WITTNER Nicola GER 1969 LG Lauter 4. /  D 46 1:03:16.9 0:08:44.0 0:29:25.3 17 0:54:04.2 16
16 4018 detail závodníka ZIMARE Rose GER 2001 SG Klotsche e.V. 3. /  J 17 W 1:03:23.3 0:08:50.4 0:29:19.0 16 0:54:03.7 15
17 6014 detail závodníka SALA Laura ITA 1966 U.S. CARISOLO 1. /  D 51 1:03:49.7 0:09:16.9 0:29:04.8 15 0:54:36.7 17
18 6015 detail závodníka KAGERBAUER Simone GER 1977 xc-ski.de A|N Skimarathon Team 2. /  D 41 1:04:17.7 0:09:44.8 0:29:45.3 18 0:55:10.2 18
19 4311 detail závodníka MONREAL Theresa GER 1989 TuWi-Adenau SkiSkett 8. /  D 21 1:05:05.7 0:10:32.8 0:30:54.8 27 0:55:56.2 19
20 3835 detail závodníka SELTER Lea GER 1999 TV Attendorn 4. /  J 17 W 1:05:22.1 0:10:49.3 0:30:37.8 25 0:56:08.4 21
21 4201 detail závodníka MEYER Theres GER 1984 --- 1. /  D 31 1:05:23.3 0:10:50.4 0:30:31.8 24 0:56:07.4 20
22 4038 detail závodníka SCHÄFER Julia GER 2001 SG Klotsche e.V. 5. /  J 17 W 1:05:23.3 0:10:50.4 0:30:03.3 21 0:56:09.2 22
23 6054 detail závodníka ARAND Charlotte GER 1988 --- 9. /  D 21 1:05:39.9 0:11:07.0 0:30:30.0 23 0:56:14.5 23
24 4411 detail závodníka WEINBUCHNES Susanne GER 1991 --- 10. /  D 21 1:05:44.1 0:11:11.3 0:30:56.8 28 0:56:32.0 25
25 4059 detail závodníka KENTER Ilka GER 1961 FC Seeshaupt 1. /  D 56 1:06:12.9 0:11:40.0 0:29:48.3 19 0:56:16.4 24
26 4251 detail závodníka KNAPE Nina FIN 1967 PWT Finland 2. /  D 51 1:06:16.2 0:11:43.3 0:30:22.0 22 0:56:38.2 26
27 4417 detail závodníka PALUKA Birgit GER 1972 --- 5. /  D 46 1:06:24.6 0:11:51.8 0:31:17.3 30 0:56:55.7 27
28 4394 detail závodníka OTAVOVA Karolina CZE 1997 --- 11. /  D 21 1:07:24.7 0:12:51.8 0:29:53.0 20 0:57:12.2 28
29 4062 detail závodníka EITZENBERGER Franziska GER 1995 --- 12. /  D 21 1:08:26.5 0:13:53.6 0:30:53.3 26 0:58:32.7 30
30 4065 detail závodníka KUNER Heike GER 1971 SV-SZ Kniebis 6. /  D 46 1:08:27.1 0:13:54.2 0:31:05.0 29 0:58:18.2 29
31 4203 detail závodníka GÜNTHER Susann GER 1975 FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski 3. /  D 41 1:08:29.4 0:13:56.5 0:32:23.0 33 0:58:38.5 31
32 4259 detail závodníka GEGENFURTNER Magdalena GER 1989 Tristar Regensburg 13. /  D 21 1:08:50.5 0:14:17.6 0:32:41.8 39 0:59:22.0 34
33 4131 detail závodníka MÜNCH Jana-Maria GER 1992 Eintracht Braunschweig Ski 14. /  D 21 1:08:50.9 0:14:18.0 0:32:21.8 32 0:59:15.7 33
34 4264 detail závodníka EXENBERGER Barbara AUT 1959 LRL Söllandl 2. /  D 56 1:09:03.2 0:14:30.3 0:32:24.3 34 0:59:02.8 32
35 4222 detail závodníka FEDOSEEVA Tatiana RUS 1976 GoldFinch Team 4. /  D 41 1:09:39.4 0:15:06.5 0:32:41.0 38 0:59:56.2 37
36 4161 detail závodníka BLANC PAQUE Stella FRA 1966 Chamonix 3. /  D 51 1:09:40.2 0:15:07.3 0:32:55.0 41 0:59:39.0 35
37 6042 detail závodníka STARKE Dagmar GER 1962 --- 3. /  D 56 1:09:40.7 0:15:07.8 0:32:37.5 37 0:59:42.5 36
38 6072 detail závodníka MAILÄNDER Susanne GER 1970 --- 7. /  D 46 1:10:05.1 0:15:32.2 0:32:36.0 36 1:00:05.0 38
39 4097 detail závodníka ROUSSEAU Sabine GER 1970 --- 8. /  D 46 1:10:20.6 0:15:47.7 0:32:56.0 42 1:00:31.0 40
40 6055 detail závodníka VOGLER Barbara GER 1982 SG Einheit Berliner Bär 1. /  D 36 1:10:22.1 0:15:49.2 0:33:21.8 46 1:00:33.7 41
41 4220 detail závodníka DONALD Gail GBR 1975 Western Track 5. /  D 41 1:10:24.4 0:15:51.5 0:33:48.3 49 1:00:47.8 44
42 4388 detail závodníka STROHMEYER Veronika GER 1984 Club Eises-Grainau 2. /  D 31 1:10:30.9 0:15:58.0 0:32:04.8 31 1:00:24.0 39
43 4068 detail závodníka WÜST Christine GER 1986 --- 3. /  D 31 1:10:41.2 0:16:08.3 0:32:42.3 40 1:00:46.7 43
44 4433 detail závodníka REHSCHUH Romy GER 1990 --- 15. /  D 21 1:10:47.7 0:16:14.8 0:33:11.3 44 1:00:49.0 45
45 4271 detail závodníka SELTER Sabine GER 1968 TV Attendorn 9. /  D 46 1:10:50.9 0:16:18.1 0:33:17.3 45 1:00:52.5 47
46 4421 detail závodníka WIESER Barbara ITA 1980 --- 2. /  D 36 1:10:51.1 0:16:18.2 0:33:37.6 47 1:00:52.2 46
47 4285 detail závodníka HAAS Marion GER 1979 RC Allgäu 3. /  D 36 1:10:54.9 0:16:22.0 0:33:00.5 43 1:00:55.5 48
48 4209 detail závodníka HÖFLER Heidi GER 1976 --- 6. /  D 41 1:11:00.4 0:16:27.5 0:32:30.4 35 1:00:45.0 42
49 4305 detail závodníka KERN Irene SUI 1963 SV Rehetobel 4. /  D 51 1:11:57.4 0:17:24.5 0:34:51.8 59 1:01:54.2 49
50 4230 detail závodníka ROZSYPALOVA Lucie CZE 1979 CK Sukacka 4. /  D 36 1:12:22.4 0:17:49.5 0:34:42.5 57 1:02:33.2 52
51 4425 detail závodníka JÖRG Sabrina GER 1990 SSV Wertach 16. /  D 21 1:12:23.7 0:17:50.8 0:34:35.8 54 1:02:25.5 51
52 4362 detail závodníka MACHOVA Lenka CZE 1957 Humanita Praha 1. /  D 61 1:12:57.3 0:18:24.5 0:33:38.5 48 1:02:17.8 50
53 4367 detail závodníka FUCHS-UNGER Sandy GER 1979 --- 5. /  D 36 1:13:19.6 0:18:46.7 0:33:48.8 50 1:02:46.5 53
54 4280 detail závodníka ABRY Isabelle FRA 1963 --- 4. /  D 56 1:13:52.9 0:19:20.0 0:34:38.6 55 1:03:25.2 55
55 4282 detail závodníka GAUGAIN Anne FRA 1960 --- 5. /  D 56 1:13:53.1 0:19:20.2 0:34:47.5 58 1:03:27.7 56
56 4241 detail závodníka KHARITONOVA Katya RUS 1979 --- 6. /  D 36 1:13:58.3 0:19:25.5 0:35:21.0 62 1:03:49.0 58
57 4383 detail závodníka STANGASSINGER Birgit GER 1981 --- 7. /  D 36 1:14:00.6 0:19:27.7 0:35:09.8 60 1:03:43.5 57
58 6069 detail závodníka MEYENDORF Inga GER 1975 --- 7. /  D 41 1:14:06.6 0:19:33.7 0:34:16.7 52 1:03:09.5 54
59 6051 detail závodníka GEORGII Marie-Therese GER 1989 TSV Oberammergau 17. /  D 21 1:14:18.6 0:19:45.7 0:35:31.3 66 1:03:56.7 60
60 6059 detail závodníka TEICHERT Andrea GER 1968 --- 10. /  D 46 1:14:20.4 0:19:47.5 0:33:53.3 51 1:03:50.2 59
61 4144 detail závodníka MAYER Elena GER 1981 Skizunft Stockach 8. /  D 36 1:15:05.6 0:20:32.8 0:35:15.5 61 1:04:14.2 62
62 4435 detail závodníka HUETTINGER Manuela GER 1965 --- 5. /  D 51 1:15:28.6 0:20:55.7 0:34:34.8 53 1:04:14.0 61
63 4294 detail závodníka KRATSCH Leonore GER 1988 --- 18. /  D 21 1:15:35.9 0:21:03.0 0:35:56.0 68 1:04:59.2 64
64 4434 detail závodníka REHSCHUH Stephanie GER 1990 --- 19. /  D 21 1:15:36.1 0:21:03.2 0:34:42.5 56 1:04:46.5 63
65 4195 detail závodníka WÜLKER Franziska GER 1990 Karlsruher Lemminge e.V. 20. /  D 21 1:16:12.6 0:21:39.7 0:35:29.5 65 1:05:26.5 66
66 4374 detail závodníka SCHANZ- MATERN Elke GER 1959 TC Backnag 6. /  D 56 1:16:18.1 0:21:45.3 0:35:23.5 63 1:05:15.2 65
67 4351 detail závodníka HEUER Marie GER 1992 Eintracht Braunschweig Ski 21. /  D 21 1:16:25.1 0:21:52.2 0:36:20.8 70 1:06:00.0 68
68 4315 detail závodníka WROBEL Annette GER 1962 SC Grossberg 7. /  D 56 1:16:49.1 0:22:16.2 0:35:34.5 67 1:05:43.0 67
69 6058 detail závodníka LEHNUNG Ute GER 1971 S.V.Grün-Weiß Pirna 11. /  D 46 1:17:22.6 0:22:49.7 0:35:25.0 64 1:06:08.7 69
70 4156 detail závodníka MYHRE Kjersti NOR 1963 Friskis 6. /  D 51 1:17:43.6 0:23:10.7 0:36:33.0 71 1:07:07.8 72
71 4277 detail závodníka PUCHKINA Anna RUS 1986 Gold Finch Team 4. /  D 31 1:18:02.4 0:23:29.5 0:36:53.8 73 1:07:02.2 70
72 6050 detail závodníka SULZBACH Ute GER 1969 --- 12. /  D 46 1:18:10.6 0:23:37.7 0:37:38.1 77 1:07:05.2 71
73 6086 detail závodníka SCHIMMEL Brigitte GER 1962 Lindau 8. /  D 56 1:18:26.3 0:23:53.4 0:36:43.8 72 1:07:16.7 73
74 6034 detail závodníka RAJEWSKI Nadine GER 1985 --- 5. /  D 31 1:18:44.8 0:24:11.9 0:37:44.1 78 1:07:47.8 77
75 4290 detail závodníka JOHNSTON ROHRBASSER Linda GBR 1968 --- 13. /  D 46 1:18:47.1 0:24:14.2 0:37:35.3 76 1:07:43.7 76
76 4212 detail závodníka BIRKER Luisa GER 2000 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. 6. /  J 17 W 1:18:54.1 0:24:21.2 0:36:15.0 69 1:07:38.5 74
77 4106 detail závodníka ROSENFELDER Silke GER 1968 Sc Villingen 14. /  D 46 1:18:55.9 0:24:23.0 0:37:46.8 79 1:08:00.5 78
78 4127 detail závodníka MÜLLER Carola GER 1962 Hohburger SV 9. /  D 56 1:18:58.3 0:24:25.4 0:36:54.0 74 1:07:39.5 75
79 4397 detail závodníka DAUTEL Martina GER 1985 --- 6. /  D 31 1:19:10.6 0:24:37.7 0:37:53.0 80 1:08:30.5 81
80 6063 detail závodníka SBIERSKI-KIND Julia GER 1986 SCC Berlin 7. /  D 31 1:19:14.9 0:24:42.0 0:37:54.0 82 1:08:10.0 79
81 4158 detail závodníka HOLECKOVA Yveta CZE 1976 --- 8. /  D 41 1:20:07.8 0:25:34.9 0:38:03.5 83 1:08:51.2 82
82 4109 detail závodníka NYMAN Lone Beth NOR 1975 Pulpit Rock 9. /  D 41 1:20:27.4 0:25:54.5 0:37:26.5 75 1:08:23.5 80
83 4288 detail závodníka CHERNENKO Elena RUS 1988 AKFA 22. /  D 21 1:21:09.5 0:26:36.6 0:39:17.3 92 1:09:43.7 83
84 4437 detail závodníka ZIERMANN Angelika CAN 1965 --- 7. /  D 51 1:21:50.5 0:27:17.6 0:38:49.3 89 1:10:18.5 87
85 4112 detail závodníka BRAUNSCHWEIG Marion GER 1957 WSV Illmenau 1908 2. /  D 61 1:21:50.8 0:27:18.0 --- --- 1:10:16.0 85
86 4225 detail závodníka DONNELLY Claire GBR 1991 --- 23. /  D 21 1:21:53.8 0:27:21.0 0:38:39.5 86 1:10:19.5 88
87 6070 detail závodníka SIEGFRIED Alena GER 1985 --- 8. /  D 31 1:21:59.8 0:27:26.9 0:38:04.5 84 1:10:15.5 84
88 4171 detail závodníka LAUTENSCHÜTZ Kristina GER 1996 --- 24. /  D 21 1:22:04.3 0:27:31.4 0:37:53.8 81 1:10:18.0 86
89 4342 detail závodníka KAISER Monika GER 1960 Skiclub Saxonia 10. /  D 56 1:22:21.1 0:27:48.2 0:39:19.0 93 1:10:54.7 93
90 4381 detail závodníka WALSER Verena GER 1994 --- 25. /  D 21 1:22:31.8 0:27:58.9 0:38:13.3 85 1:10:47.5 90
91 6025 detail závodníka GROßE Anke GER 1965 Hohburger SV 8. /  D 51 1:22:33.5 0:28:00.6 0:39:42.1 94 1:10:54.2 92
92 4124 detail závodníka HIRSCH Susann GER 1971 --- 15. /  D 46 1:22:33.6 0:28:00.7 0:39:49.6 97 1:10:52.5 91
93 6085 detail závodníka AFANASYEVA Elena RUS 1994 --- 26. /  D 21 1:22:34.1 0:28:01.2 0:38:47.8 88 1:11:00.7 95
94 4236 detail závodníka WOLFRAM Stefanie GER 1978 --- 9. /  D 36 1:22:36.7 0:28:03.8 0:39:48.8 96 1:10:46.2 89
95 4116 detail závodníka MÖBIUS Annett GER 1963 Hohburger SV 1990 9. /  D 51 1:22:45.5 0:28:12.6 0:39:01.6 90 1:10:58.5 94
96 4274 detail závodníka HEINRICH Sabine GER 1965 SC Hammer 10. /  D 51 1:22:53.1 0:28:20.2 0:39:15.1 91 1:11:09.2 96
97 6093 detail závodníka NEUHAUS Cora GER 1964 --- 11. /  D 51 1:23:32.6 0:28:59.7 0:38:40.3 87 1:11:45.0 97
98 4218 detail závodníka BURTCEVA Galina RUS 1958 --- 11. /  D 56 1:25:01.4 0:30:28.5 0:40:00.0 98 1:13:09.0 100
99 4313 detail závodníka OSSYRA Sabina GER 1995 --- 27. /  D 21 1:25:26.4 0:30:53.5 0:39:48.1 95 1:13:07.7 99
100 4168 detail závodníka KALININA Liudmila RUS 1983 I Love Skiing 9. /  D 31 1:25:40.3 0:31:07.4 --- --- 1:13:44.8 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru