Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - freie Technik

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 17 km # 21 km # 30 km # 38 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 17 km # 21 km # 30 km # 38 km #
1 3089 detail závodníka MUTSCHELLER Sigrid GER 1976 Fischer Racing Team 1. /  D 41 1:53:50.3 0:00:00.0 0:45:22.1 1 0:57:04.0 1 1:23:04.1 1 1:45:40.8 1
2 3018 detail závodníka BECKER Linda GER 1990 Sc Vöhrebbach 1. /  D 21 2:03:34.3 0:09:43.9 0:48:30.6 2 1:01:18.0 2 1:29:50.3 2 1:54:15.8 2
3 3405 detail závodníka HOPPE Greta GER 1990 Ski Club Rosenheim 2. /  D 21 2:09:32.7 0:15:42.3 0:50:47.6 3 1:04:00.8 3 1:34:11.4 3 1:59:47.1 3
4 3046 detail závodníka EGER Susi GER 1971 SC Grossberg 1. /  D 46 2:11:33.7 0:17:43.3 0:52:02.6 6 1:05:36.0 6 1:35:26.6 4 2:01:39.1 4
5 3042 detail závodníka BEUMLER Tanja SUI 1971 --- 2. /  D 46 2:13:58.9 0:20:08.6 0:52:05.1 7 1:05:36.5 7 1:37:02.4 7 2:03:56.8 5
6 3009 detail závodníka HEINRICH Amelie GER 1991 maloja glide to live team 3. /  D 21 2:16:44.6 0:22:54.2 0:51:16.1 4 1:04:35.0 4 1:36:32.4 5 2:05:18.1 6
7 3221 detail závodníka SHEYGAS Tatiana RUS 1966 I Love Skiing 1. /  D 51 2:17:47.8 0:23:57.4 0:52:00.9 5 1:05:25.5 5 1:36:41.1 6 2:06:29.1 7
8 3056 detail závodníka HECKER Sandra GER 1971 SC Oftersheim 3. /  D 46 2:20:26.4 0:26:36.0 0:54:00.6 8 1:08:20.5 8 1:41:30.7 8 2:09:41.8 8
9 3357 detail závodníka LEHMANN Annette GER 1970 Triathlon Friedrichroda 4. /  D 46 2:29:40.2 0:35:49.8 0:59:36.9 12 1:14:44.5 11 1:49:07.4 10 2:18:23.9 9
10 3197 detail závodníka STIKHINA Svetlana RUS 1976 I Love Supersport 2. /  D 41 2:30:16.6 0:36:26.2 0:58:38.7 9 1:13:45.3 9 1:48:43.9 9 2:18:38.6 10
11 3267 detail závodníka VELICER Sophia USA 1999 --- 1. /  J 19 W 2:33:38.7 0:39:48.3 1:01:46.9 14 1:17:24.0 14 1:52:45.2 13 2:22:24.7 11
12 3096 detail závodníka LUDWIG Marylin GER 1997 Pulsschlag Neuhausen 4. /  D 21 2:34:15.3 0:40:24.9 0:58:58.2 11 1:15:06.5 12 1:52:43.7 12 2:22:55.4 12
13 3323 detail závodníka PRAZNIK Katarina SLO 1966 TSK Jub Dol 2. /  D 51 2:34:58.9 0:41:08.5 0:58:50.1 10 1:14:41.8 10 1:51:39.7 11 2:23:06.1 13
14 3182 detail závodníka ACKATZ Sara USA 1972 --- 5. /  D 46 2:35:52.5 0:42:02.1 1:01:48.9 15 1:18:21.1 16 1:54:23.9 15 2:24:31.6 14
15 3308 detail závodníka OTTO Carmen GER 1975 Fischer Racing Team 3. /  D 41 2:36:34.6 0:42:44.3 1:02:24.9 16 1:18:18.6 15 1:54:15.4 14 2:24:58.2 15
16 3229 detail závodníka LITVINOVA Irina RUS 1979 No club 1. /  D 36 2:36:47.3 0:42:56.9 1:03:31.4 18 1:19:34.6 17 1:55:43.7 17 2:25:41.4 16
17 3322 detail závodníka NUMMELA Heidi FIN 1970 --- 6. /  D 46 2:38:57.5 0:45:07.1 1:03:55.9 19 1:20:46.3 19 1:56:52.9 18 2:27:40.9 19
18 3266 detail závodníka MOSKOVKINA Irina RUS 1973 I Love Supersport 4. /  D 41 2:39:23.4 0:45:33.0 1:03:18.9 17 1:19:41.8 18 1:57:07.4 19 2:27:31.2 17
19 3080 detail závodníka PEPPLER Susanne GER 1978 WSV Illmenau 1908 2. /  D 36 2:39:55.2 0:46:04.9 1:00:12.1 13 1:17:00.0 13 1:54:33.2 16 2:27:32.2 18
20 3139 detail závodníka JANINHOFF Daniela GER 1979 --- 3. /  D 36 2:48:38.7 0:54:48.3 1:04:34.2 20 1:21:30.8 20 2:01:08.4 20 2:36:34.2 20
21 3279 detail závodníka RASELA Sina FIN 1984 PWT Finland 1. /  D 31 2:49:34.3 0:55:43.9 1:07:35.7 22 1:25:05.6 22 2:04:30.7 21 2:37:49.7 21
22 3204 detail závodníka HUWILER Jeannette SUI 1969 --- 7. /  D 46 2:51:20.5 0:57:30.1 1:07:48.7 23 1:24:55.3 21 2:04:50.2 22 2:39:00.7 22
23 3152 detail závodníka IASKOVA Iana RUS 1987 GoldFinch Team 2. /  D 31 2:51:40.4 0:57:50.0 1:09:56.2 25 1:28:04.1 24 2:08:05.2 24 2:40:51.9 23
24 3172 detail závodníka RESHETNIAK Elizaveta RUS 1991 I Love Skiing 5. /  D 21 2:54:45.2 1:00:54.8 1:11:10.7 27 1:28:30.3 25 2:08:02.0 23 2:43:11.2 24
25 3407 detail závodníka COLLINS Catherine USA 1988 --- 6. /  D 21 2:55:16.4 1:01:26.0 1:06:45.2 21 1:28:41.8 26 2:09:16.7 25 2:44:26.7 25
26 3201 detail závodníka HAYES Marg AUS 1962 --- 1. /  D 56 2:59:13.4 1:05:23.1 1:10:51.4 26 1:29:35.1 27 2:10:52.0 26 2:47:05.2 26
27 3198 detail závodníka ALEKSEEVA Ekaterina RUS 1989 I Love Supersport 7. /  D 21 2:59:51.9 1:06:01.6 1:09:26.7 24 1:27:00.3 23 2:11:52.7 27 2:48:04.0 27
28 3370 detail závodníka DÜRICHEN Annett GER 1969 Executice 8. /  D 46 3:10:15.5 1:16:25.1 1:14:10.0 30 1:33:32.1 30 2:18:42.7 29 2:57:22.2 28
29 3103 detail závodníka PROCHAZKOVA Irena CZE 1957 --- 1. /  D 61 3:11:11.5 1:17:21.1 1:12:41.7 28 1:31:37.8 28 2:17:20.2 28 2:57:38.2 29
30 3278 detail závodníka PALOSAARI Minna FIN 1981 PWT Finland 4. /  D 36 3:11:51.3 1:18:00.9 1:15:41.7 31 1:36:32.6 31 2:22:46.2 31 3:00:12.8 30
31 3231 detail závodníka HARNEY Louise GBR 1990 London Hyde Park 8. /  D 21 3:16:36.6 1:22:46.2 1:13:47.9 29 1:33:22.4 29 2:21:14.5 30 3:03:04.8 31
32 3137 detail závodníka KUKHARCHIK Evgeniia RUS 1982 Gold Finch Team 5. /  D 36 3:23:05.5 1:29:15.1 1:17:47.4 32 1:37:44.9 32 2:24:26.0 32 3:08:37.8 32
33 3109 detail závodníka KRALOVA Ivana CZE 1969 IFK Umeaa Sweden 9. /  D 46 3:32:40.4 1:38:50.0 1:21:24.2 34 1:42:11.1 33 2:32:18.8 33 3:18:32.3 33
34 3354 detail závodníka ZNIDARSIC Janja SLO 1977 --- 5. /  D 41 3:35:18.6 1:41:28.2 1:22:33.0 35 1:43:40.1 35 2:35:49.5 35 3:21:35.6 35
35 3341 detail závodníka HEIGL Walburga GER 1949 Rottenbuch 1. /  D 66 3:35:59.1 1:42:08.7 1:20:31.7 33 1:42:53.9 34 2:34:27.8 34 3:21:22.6 34
36 3166 detail závodníka GONCHAROVA Anastasia RUS 1992 Byvalye caravanery 9. /  D 21 3:42:43.5 1:48:53.2 1:24:18.0 37 1:47:35.9 38 2:42:34.3 37 3:28:57.9 36
37 3157 detail závodníka BECH Aase Ellen NOR 1955 --- 2. /  D 61 3:43:31.5 1:49:41.2 1:24:48.2 38 1:46:19.9 36 2:39:32.5 36 3:29:00.9 37
38 3175 detail závodníka ZYBLEVA Ekaterina RUS 1985 I Love Skiing 3. /  D 31 3:44:56.3 1:51:05.9 1:24:12.0 36 1:47:32.7 37 2:42:35.0 38 3:29:58.3 38
39 3111 detail závodníka VAN MEERVELD Ilja NED 1975 --- 6. /  D 41 3:56:39.4 2:02:49.0 1:26:11.5 39 1:48:24.2 39 2:48:12.8 39 3:42:33.6 39
40 3234 detail závodníka NIEMANN Silke GER 1972 Deutschland Klassiker 10. /  D 46 4:18:41.4 2:24:51.0 1:35:10.0 40 1:59:11.9 40 3:03:33.7 40 4:00:00.7 40
--- 3017 detail závodníka HORNFECK Ulla GER 1983 Zipps Racingteam-TSV Carlsgrün . /  D 31 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3127 detail závodníka ROSSEEL Jutta GER 1969 Triathlonteam Fechenheim . /  D 46 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3131 detail závodníka GOTTSCHALL Eva Brigitte GER 1961 --- . /  D 56 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3136 detail závodníka BRAUN Ricarda GER 1979 --- . /  D 36 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3191 detail závodníka RADCHENKO Alla RUS 1979 --- . /  D 36 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3245 detail závodníka ENDERS Katrin GER 1968 SWV Goldlauter-Heidersbach . /  D 46 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3265 detail závodníka BEIER Kati GER 1978 Pulsschlag Neuhausen . /  D 36 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru