Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - freie Technik

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 6 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 6 km #
1 3801 detail závodníka WETTERLING Felix GER 1990 Rossignol Nordic Ski Team 1. /  H 21 0:19:12.1 0:00:00.0 11:45.3 1
2 3830 detail závodníka ROBALDS Arvis LAT 1988 Ammergauer Alpen 2. /  H 21 0:19:47.3 0:00:35.1 12:12.3 2
3 3829 detail závodníka NOLL Pablo GER 2001 TSV Poppenhausen 1. /  J 17 M 0:19:51.7 0:00:39.6 12:31.3 4
4 3845 detail závodníka SCHMEIß Lukas GER 2003 --- 1. /  J 15 M 0:19:53.9 0:00:41.7 12:28.8 3
5 3822 detail závodníka HAHL Cedric GER 2002 TSV Poppenhausen 1. /  J 16 M 0:20:33.7 0:01:21.6 12:45.3 5
6 3802 detail závodníka OTTO Jacob GER 1999 SV Medizin Bad Liebenstein 1. /  J 19 M 0:20:59.5 0:01:47.3 13:02.8 7
7 3846 detail závodníka KAISER Maximilian GER 2002 SV Medizin Bad Liebenstein 2. /  J 16 M 0:20:59.7 0:01:47.6 13:01.6 6
8 3843 detail závodníka SLATTERY Sarah AUS 1988 --- 1. /  D 21 0:21:16.2 0:02:04.0 13:15.1 8
9 3823 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 --- 1. /  H 36 0:22:25.2 0:03:13.0 13:56.1 9
10 3828 detail závodníka GÖTSCH Manuel AUT 1987 skiclub imst 1. /  H 31 0:23:26.2 0:04:14.0 14:52.3 10
11 3804 detail závodníka WETTERLING Stephanie GER 1964 WSV Elbingerode 1. /  D 51 0:24:31.8 0:05:19.7 15:28.3 12
12 3844 detail závodníka GREBNER Diana GER 1972 --- 1. /  D 46 0:24:45.4 0:05:33.3 15:36.3 13
13 3812 detail závodníka TONN Ludwig GER 2002 SC Buntenbock 3. /  J 16 M 0:24:54.2 0:05:42.0 15:26.3 11
14 3806 detail závodníka HOMYER Roger GBR 1954 Highland Nordic 1. /  H 61 0:24:58.4 0:05:46.3 15:48.3 14
15 3820 detail závodníka KATZL Maximilian GER 1999 --- 2. /  J 19 M 0:26:39.3 0:07:27.1 17:27.6 19
16 3841 detail závodníka OSTLER Lukas GER 2002 SkiClub Oberammergau 4. /  J 16 M 0:26:40.7 0:07:28.5 17:08.6 16
17 3817 detail závodníka DARSCHEID Frank GER 1966 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. 1. /  H 51 0:26:41.7 0:07:29.5 16:57.3 15
18 3839 detail závodníka SCHWARZ Julian GER 2003 SkiClub Oberammergau 2. /  J 15 M 0:27:04.8 0:07:52.6 17:11.1 17
19 3840 detail závodníka SCHWARZ Georg GER 1968 SkiClub Oberammergau 1. /  H 46 0:28:02.2 0:08:50.0 17:27.1 18
20 3825 detail závodníka FISCHER Michaela GER 1989 --- 2. /  D 21 0:28:02.6 0:08:50.4 17:54.3 20
21 3805 detail závodníka AMUNDSEN Svein NOR 1957 Strindheim 2. /  H 61 0:29:19.8 0:10:07.6 18:50.3 22
22 3837 detail závodníka FRANK Bea GER 1982 Radsportteam Reichenbach e. V. 1. /  D 36 0:29:20.4 0:10:08.2 18:43.1 21
23 3811 detail závodníka PECENKOVA Michaela CZE 2003 SOKOL SENOHRABY 1. /  J 15 W 0:29:20.7 0:10:08.5 18:51.3 23
24 3813 detail závodníka SCHREINER Michael GER 1983 --- 2. /  H 31 0:30:27.3 0:11:15.1 19:13.9 24
25 3850 detail závodníka MARTIN Erika GER 1955 Schönheide 1. /  D 61 0:30:38.4 0:11:26.2 19:48.3 25
26 3821 detail závodníka KATZL Florian GER 2001 --- 2. /  J 17 M 0:31:20.5 0:12:08.4 20:08.1 27
27 3836 detail závodníka MAILÄNDER Florian GER 2002 --- 5. /  J 16 M 0:31:20.8 0:12:08.6 20:07.3 26
28 3851 detail závodníka MEURER Karolin GER 2001 --- 3. /  J 17 M 0:32:08.4 0:12:56.2 20:13.1 28
29 3816 detail závodníka BRIDGFORD Phoebe AUS 2000 --- 1. /  J 17 W 0:32:17.1 0:13:05.0 21:15.8 30
30 3834 detail závodníka MEDVINSKIY Mikhail RUS 1984 --- 3. /  H 31 0:32:33.3 0:13:21.1 21:19.6 31
31 3814 detail závodníka MEDER Reinhold GER 1949 SC Waldau 1. /  H 66 0:32:39.3 0:13:27.1 20:48.3 29
32 3827 detail závodníka MÜLLER-KUCKELBERG Katja GER 2000 SG Klotsche e.V. 2. /  J 17 W 0:33:37.8 0:14:25.6 21:41.1 32
33 3854 detail závodníka ZOLLER Nina GER 1978 --- 2. /  D 36 0:33:50.3 0:14:38.1 22:14.8 33
34 3808 detail závodníka LEITZ Roland GER 1954 --- 3. /  H 61 0:34:21.3 0:15:09.1 22:49.6 35
35 3809 detail závodníka RILEY Erica AUS 1987 --- 1. /  D 31 0:34:31.9 0:15:19.7 22:29.8 34
36 3819 detail závodníka LEONHARDT Annette GER 1967 IHW Alex Berlin 2. /  D 51 0:37:00.2 0:17:48.1 24:39.3 38
37 3848 detail závodníka VIRPI Hooli FIN 1968 --- 2. /  D 46 0:37:33.4 0:18:21.2 24:34.6 37
38 3849 detail závodníka PUTTAKKA Sanna FIN 1971 --- 3. /  D 46 0:37:33.7 0:18:21.5 24:33.1 36
39 3853 detail závodníka SIRKA Mothes GER 1980 --- 2. /  H 36 0:38:14.6 0:19:02.4 25:04.1 39
40 3815 detail závodníka KULIKOVA Svetlana GER 1989 Delightex 3. /  D 21 0:38:15.2 0:19:03.0 25:57.8 41
41 3807 detail závodníka GRÜNINGER Manfred GER 1944 s.c.waldau 1. /  H 71 0:41:21.7 0:22:09.5 25:56.1 40
42 3847 detail závodníka GLESTI John SUI 1953 ski club eglisau 4. /  H 61 0:45:10.9 0:25:58.7 30:19.9 43
43 3831 detail závodníka TORRANCE Lynn CAN 1969 --- 4. /  D 46 0:45:32.5 0:26:20.4 30:18.9 42
44 3832 detail závodníka SCHREMPP Stefan GER 1971 --- 2. /  H 46 0:45:34.4 0:26:22.2 30:28.4 44
45 3833 detail závodníka KIRILLIN Alexander RUS 1984 --- 4. /  H 31 0:50:01.3 0:30:49.1 31:41.6 45
46 3838 detail závodníka SCHULZ-FLEUCH Michael GER 1967 --- 2. /  H 51 0:51:19.6 0:32:07.4 31:54.4 46
--- 3818 detail závodníka BRAUN Tamara GER 1990 Wirfueryannic e.V. . /  D 21 DNS --- --- ---
--- 3824 detail závodníka SCHULZE Friederike GER 1992 --- . /  D 21 DNS --- --- ---
--- 3852 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 --- . /  H 36 DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru