Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - freie Technik

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 6 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 6 km #
1 3801 detail závodníka WETTERLING Felix GER 1990 Rossignol Nordic Ski Team 1. /  H 21 0:19:12.1 0:00:00.0 11:45.3 1
2 3830 detail závodníka ROBALDS Arvis LAT 1988 Ammergauer Alpen 2. /  H 21 0:19:47.3 0:00:35.1 12:12.3 2
3 3829 detail závodníka NOLL Pablo GER 2001 TSV Poppenhausen 1. /  J 17 M 0:19:51.7 0:00:39.6 12:31.3 4
4 3845 detail závodníka SCHMEIß Lukas GER 2003 --- 1. /  J 15 M 0:19:53.9 0:00:41.7 12:28.8 3
5 3822 detail závodníka HAHL Cedric GER 2002 TSV Poppenhausen 1. /  J 16 M 0:20:33.7 0:01:21.6 12:45.3 5
6 3802 detail závodníka OTTO Jacob GER 1999 SV Medizin Bad Liebenstein 1. /  J 19 M 0:20:59.5 0:01:47.3 13:02.8 7
7 3846 detail závodníka KAISER Maximilian GER 2002 SV Medizin Bad Liebenstein 2. /  J 16 M 0:20:59.7 0:01:47.6 13:01.6 6
8 3823 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 --- 1. /  H 36 0:22:25.2 0:03:13.0 13:56.1 8
9 3828 detail závodníka GÖTSCH Manuel AUT 1987 skiclub imst 1. /  H 31 0:23:26.2 0:04:14.0 14:52.3 9
10 3812 detail závodníka TONN Ludwig GER 2002 SC Buntenbock 3. /  J 16 M 0:24:54.2 0:05:42.0 15:26.3 10
11 3806 detail závodníka HOMYER Roger GBR 1954 Highland Nordic 1. /  H 61 0:24:58.4 0:05:46.3 15:48.3 11
12 3820 detail závodníka KATZL Maximilian GER 1999 --- 2. /  J 19 M 0:26:39.3 0:07:27.1 17:27.6 16
13 3841 detail závodníka OSTLER Lukas GER 2002 SkiClub Oberammergau 4. /  J 16 M 0:26:40.7 0:07:28.5 17:08.6 13
14 3817 detail závodníka DARSCHEID Frank GER 1966 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. 1. /  H 51 0:26:41.7 0:07:29.5 16:57.3 12
15 3839 detail závodníka SCHWARZ Julian GER 2003 SkiClub Oberammergau 2. /  J 15 M 0:27:04.8 0:07:52.6 17:11.1 14
16 3840 detail závodníka SCHWARZ Georg GER 1968 SkiClub Oberammergau 1. /  H 46 0:28:02.2 0:08:50.0 17:27.1 15
17 3805 detail závodníka AMUNDSEN Svein NOR 1957 Strindheim 2. /  H 61 0:29:19.8 0:10:07.6 18:50.3 17
18 3813 detail závodníka SCHREINER Michael GER 1983 --- 2. /  H 31 0:30:27.3 0:11:15.1 19:13.9 18
19 3821 detail závodníka KATZL Florian GER 2001 --- 2. /  J 17 M 0:31:20.5 0:12:08.4 20:08.1 20
20 3836 detail závodníka MAILÄNDER Florian GER 2002 --- 5. /  J 16 M 0:31:20.8 0:12:08.6 20:07.3 19
21 3851 detail závodníka MEURER Karolin GER 2001 --- 3. /  J 17 M 0:32:08.4 0:12:56.2 20:13.1 21
22 3834 detail závodníka MEDVINSKIY Mikhail RUS 1984 --- 3. /  H 31 0:32:33.3 0:13:21.1 21:19.6 23
23 3814 detail závodníka MEDER Reinhold GER 1949 SC Waldau 1. /  H 66 0:32:39.3 0:13:27.1 20:48.3 22
24 3808 detail závodníka LEITZ Roland GER 1954 --- 3. /  H 61 0:34:21.3 0:15:09.1 22:49.6 24
25 3853 detail závodníka SIRKA Mothes GER 1980 --- 2. /  H 36 0:38:14.6 0:19:02.4 25:04.1 25
26 3807 detail závodníka GRÜNINGER Manfred GER 1944 s.c.waldau 1. /  H 71 0:41:21.7 0:22:09.5 25:56.1 26
27 3847 detail závodníka GLESTI John SUI 1953 ski club eglisau 4. /  H 61 0:45:10.9 0:25:58.7 30:19.9 27
28 3832 detail závodníka SCHREMPP Stefan GER 1971 --- 2. /  H 46 0:45:34.4 0:26:22.2 30:28.4 28
29 3833 detail závodníka KIRILLIN Alexander RUS 1984 --- 4. /  H 31 0:50:01.3 0:30:49.1 31:41.6 29
30 3838 detail závodníka SCHULZ-FLEUCH Michael GER 1967 --- 2. /  H 51 0:51:19.6 0:32:07.4 31:54.4 30
--- 3852 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 --- . /  H 36 DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru