Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - MINI-KINI

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Split #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Split #
1 54 detail závodníka WILD Andreas GER 2004 SC Partenkirchen 1. /  S 14 M 0:15:06.4 0:00:00.0 03:59.1 1
2 23 detail závodníka BENEDETTI Christina GER 2004 Skiclub partenkirchen 1. /  S 14 W 0:15:06.7 0:00:00.2 04:00.9 2
3 67 detail závodníka LEHNUNG Johanna GER 2005 --- 1. /  S 13 W 0:15:07.9 0:00:01.5 04:02.6 3
4 71 detail závodníka HOLIK Amos GER 2005 --- 1. /  S 13 M 0:15:24.9 0:00:18.5 --- ---
5 10 detail závodníka DENYSENKO Maksym UKR 2005 Rovno Ski 2. /  S 13 M 0:15:28.9 0:00:22.4 04:09.4 6
6 8 detail závodníka REJZEK Matej GER 2005 Eleven Eintracht Braunschweig 3. /  S 13 M 0:15:29.9 0:00:23.4 04:13.9 8
7 74 detail závodníka MAYR Jona GER 2004 --- 2. /  S 14 M 0:16:03.4 0:00:56.9 04:07.9 4
8 73 detail závodníka MAYR Felix GER 2005 SC Rettenberg 4. /  S 13 M 0:16:09.1 0:01:02.7 04:14.6 9
9 39 detail závodníka ORGIS Finn GER 2005 SkiClub Oberammergau 5. /  S 13 M 0:16:10.4 0:01:03.9 04:21.4 10
10 24 detail závodníka ZURA Marie-Sophie GER 2005 SC Partenkirchen 2. /  S 13 W 0:16:14.9 0:01:08.4 04:09.9 7
11 18 detail závodníka RECHENBERG Trutz Von GER 2004 RSC Lüneburg 3. /  S 14 M 0:16:45.9 0:01:39.4 04:08.9 5
12 6 detail závodníka LYUBIMOV Alexey RUS 2005 Gold Finch Team 6. /  S 13 M 0:17:07.4 0:02:00.9 04:32.6 13
13 79 detail závodníka CENTMEYER Sarah GER 2006 --- 1. /  S 12 W 0:17:07.6 0:02:01.2 04:32.9 14
14 80 detail závodníka ZOLLER Lukas GER 2006 --- 1. /  S 12 M 0:17:15.1 0:02:08.7 04:31.9 12
15 48 detail závodníka HOLLENSTEIN Lea GER 2005 SK Wunderthausen 3. /  S 13 W 0:17:21.6 0:02:15.2 04:34.6 15
16 42 detail závodníka SCHWARZ Valentin GER 2005 SkiClub Oberammergau 7. /  S 13 M 0:17:21.9 0:02:15.4 04:27.6 11
17 69 detail závodníka SCHMOOCK Tamina GER 2005 SC Partenkirchen 4. /  S 13 W 0:18:23.6 0:03:17.2 04:42.1 16
18 47 detail závodníka CARROLL Ella GER 2006 Blau-Gelb Marburg 2. /  S 12 W 0:19:02.9 0:03:56.4 04:55.9 17
19 11 detail závodníka STADEL Amelie GER 2006 NSV Wernigerode 3. /  S 12 W 0:19:23.1 0:04:16.7 05:14.4 21
20 65 detail závodníka BREITKOPF Isabella GER 2006 SC Partenkirchen 4. /  S 12 W 0:19:24.1 0:04:17.7 05:15.4 22
21 70 detail závodníka FUNK Melissa GER 2005 Ski-Club Au 5. /  S 13 W 0:19:25.1 0:04:18.7 04:57.1 19
22 16 detail závodníka KOCH Michael GER 2006 SRC Heimbach- Weis 2000 e.V. 2. /  S 12 M 0:20:14.6 0:05:08.2 05:03.6 20
23 15 detail závodníka KÜNZL Fabienne GER 2004 --- 2. /  S 14 W 0:20:23.8 0:05:17.4 05:23.1 23
24 9 detail závodníka STÜTZ Marlene GER 2004 Rad und Sport Stütz 3. /  S 14 W 0:20:51.6 0:05:45.2 04:56.4 18
25 53 detail závodníka ONNICH Simon GER 2005 TSV Altenau 8. /  S 13 M 0:21:55.6 0:06:49.1 05:39.4 24
26 41 detail závodníka ENDERS Adrian GER 2005 SkiClub Oberammergau 9. /  S 13 M 0:22:42.8 0:07:36.4 05:48.9 26
27 44 detail závodníka OSTLER Severin GER 2006 SkiClub Oberammergau 3. /  S 12 M 0:22:58.6 0:07:52.1 06:12.9 27
28 4 detail závodníka LIEBIG Lukas GER 2006 --- 4. /  S 12 M 0:23:12.1 0:08:05.6 05:46.1 25
29 28 detail závodníka KORYTSKYY Illya UKR 2004 Berezno ski 4. /  S 14 M 0:43:46.9 0:28:40.5 11:15.6 28

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru