Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klasische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km # 21 km # 30 km # 38 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km # 21 km # 30 km # 38 km #
1 119 detail závodníka BERDAL Tore Bjoerseth NOR 1988 Team Koteneg 1. /  H 21 1:55:15.3 0:00:00.0 0:24:27.0 7 0:48:58.5 3 1:00:03.6 2 1:24:58.0 3 1:48:45.4 2
2 14 detail závodníka PERRILLAT BOITEUX Ivan FRA 1985 HAUTE-SAVOIE_NORDIC-TEAM 1. /  H 31 1:55:15.8 0:00:00.4 0:24:26.6 5 0:49:00.2 12 1:00:06.9 11 1:24:59.7 9 1:48:47.6 11
3 109 detail závodníka MICH Riccardo ITA 1991 TEAM FUTURA 2. /  H 21 1:55:16.3 0:00:00.9 0:24:31.1 22 0:49:04.5 32 1:00:06.4 9 1:25:02.0 16 1:48:48.6 14
4 16 detail závodníka GUIGONNET Loic FRA 1992 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 3. /  H 21 1:55:16.4 0:00:01.0 0:24:27.0 6 0:48:59.7 9 1:00:06.2 8 1:24:58.2 5 1:48:46.6 7
5 15 detail závodníka AGNELLET Gerard FRA 1992 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 4. /  H 21 1:55:17.3 0:00:02.0 0:24:27.8 8 0:49:00.7 16 1:00:10.1 17 1:24:59.5 8 1:48:48.2 13
6 18 detail závodníka AUGER Antoine FRA 1995 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 5. /  H 21 1:55:17.8 0:00:02.5 0:24:25.8 2 0:48:58.2 2 1:00:09.4 14 1:24:58.0 3 1:48:46.9 9
7 35 detail závodníka SKINSTAD Petter Soleng NOR 1989 PWT Norway 6. /  H 21 1:55:18.5 0:00:03.2 0:24:28.5 15 0:48:56.7 1 1:00:02.6 1 1:24:57.2 1 1:48:44.9 1
8 2 detail závodníka ŘEZÁČ Stanislav CZE 1973 Silvini Madshus Team 1. /  H 41 1:55:19.8 0:00:04.5 0:24:28.5 15 0:48:59.5 7 1:00:05.9 7 1:24:57.2 1 1:48:45.9 3
9 124 detail závodníka JEPERSEN Chris NOR 1983 Team COOP 2. /  H 31 1:55:20.5 0:00:05.2 0:24:28.3 13 0:49:02.5 23 1:00:04.1 3 1:24:58.2 5 1:48:45.9 3
10 23 detail závodníka HÖSLI Corsin SUI 1992 Sarsura Zernez 7. /  H 21 1:55:20.8 0:00:05.4 0:24:28.3 12 0:48:58.7 4 1:00:10.6 21 1:24:59.2 7 1:48:46.9 8
11 32 detail závodníka NAETTINEN Niko FIN 1985 Finlandia-hiihto Team 3. /  H 31 1:55:22.8 0:00:07.4 0:24:30.8 20 0:49:03.5 28 1:00:12.1 24 1:25:01.7 15 1:48:46.4 6
12 39 detail závodníka SUTTER Martin AUT 1980 Fischer Racing Team 1. /  H 36 1:55:23.3 0:00:08.0 0:24:18.5 1 0:48:59.5 7 1:00:09.6 16 1:25:00.4 12 1:48:47.1 10
13 9 detail závodníka DUPASQUIER Arnaud SUI 1992 SAS Pro Team 8. /  H 21 1:55:37.5 0:00:22.2 0:24:28.8 18 0:48:59.0 6 1:00:05.1 4 1:25:01.4 14 1:48:47.9 12
14 7 detail závodníka VOELZ Christian GER 1986 Adidas XCS-Team 4. /  H 31 1:55:51.5 0:00:36.2 0:24:26.0 3 0:49:01.2 18 1:00:10.4 18 1:25:00.2 11 1:48:46.1 5
15 4 detail závodníka SCHAAD Fabian SUI 1992 SAS Pro Team 9. /  H 21 1:56:08.2 0:00:52.8 0:24:31.5 23 0:49:02.0 21 1:00:05.6 6 1:25:00.0 10 1:48:53.4 16
16 38 detail závodníka KINDSCHI Linard SUI 1993 Davos Platz 10. /  H 21 1:56:08.3 0:00:52.9 0:24:27.8 9 0:49:01.0 17 1:00:05.1 5 1:25:01.0 13 1:48:53.1 15
17 5 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Adidas XCS-Team 11. /  H 21 1:56:08.5 0:00:53.2 0:24:30.8 21 0:48:58.7 5 1:00:06.9 10 1:25:04.4 17 1:49:04.6 17
18 123 detail závodníka ROHDE Florian GER 1984 Atomic/Leki Nordic Team SC/TV Gefrees 5. /  H 31 1:56:51.5 0:01:36.2 0:24:29.3 19 0:49:02.2 22 1:00:10.4 18 1:25:10.9 18 1:49:35.6 18
19 21 detail závodníka LENTSCH Urban AUT 1994 Adidas XCS-Team 12. /  H 21 1:58:25.5 0:03:10.2 0:24:28.3 11 0:49:00.5 14 1:00:09.6 15 1:25:12.9 19 1:50:43.9 19
20 49 detail závodníka SUTTER Stefan AUT 1982 Fischer Racing Team 2. /  H 36 1:58:56.7 0:03:41.4 0:24:26.3 4 0:49:00.2 11 1:00:08.1 12 1:26:38.7 21 1:51:39.1 20
21 710 detail závodníka SOLBAKKEN Fred Anders NOR 1965 PWT Norway 1. /  H 51 1:58:57.3 0:03:41.9 0:24:32.8 27 0:49:04.5 34 1:00:22.9 29 1:26:42.2 24 1:51:39.6 21
22 22 detail závodníka DEBERTIN Daniel GER 1992 Eleven Eintracht Braunschweig 13. /  H 21 1:59:25.5 0:04:10.2 0:24:31.5 24 0:49:04.5 32 1:00:11.9 23 1:26:40.2 22 1:51:44.9 22
23 17 detail závodníka LIE Sturla NOR 1992 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 14. /  H 21 1:59:30.3 0:04:14.9 0:24:28.8 17 0:49:01.5 19 1:00:09.1 13 1:26:37.2 20 1:51:49.1 23
24 154 detail závodníka FISCHER Simon GER 1981 Sv Oberreute 3. /  H 36 2:00:58.5 0:05:43.2 0:25:00.5 30 0:49:03.2 27 1:00:12.9 25 1:27:18.7 25 1:53:20.4 24
25 57 detail závodníka DABUDYK Aurelie FRA 1988 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 1. /  D 21 2:00:59.7 0:05:44.4 0:25:02.3 36 0:49:01.7 20 1:00:11.1 22 1:27:18.7 25 1:53:21.1 25
26 36 detail závodníka IWANOWSKI Daniel POL 1985 Bieg Piastow 6. /  H 31 2:01:12.3 0:05:57.0 0:25:01.8 33 0:49:05.0 35 1:00:31.1 33 1:27:49.7 28 1:53:45.2 28
27 106 detail závodníka DEBERTIN Dirk GER 1967 Eleven Eintracht Braunschweig 2. /  H 51 2:01:13.7 0:05:58.4 0:25:02.5 37 0:49:05.2 38 1:00:27.9 32 1:27:51.0 32 1:53:45.2 28
28 824 detail závodníka TREUDE Jürgen GER 1983 --- 7. /  H 31 2:01:14.7 0:05:59.4 0:24:59.3 28 0:49:03.5 28 1:00:37.1 38 1:27:50.5 29 1:53:45.9 30
29 142 detail závodníka OJALA Jukka-Pekka FIN 1965 Finlandia-hiihto Team 3. /  H 51 2:01:15.2 0:05:59.8 0:25:00.5 30 0:49:05.0 36 1:00:21.1 27 1:27:49.2 27 1:53:43.7 26
30 55 detail závodníka GRÄFNINGS Maria SWE 1985 SAS Pro Team 1. /  D 31 2:01:15.3 0:05:59.9 0:25:02.1 35 0:49:00.2 13 1:00:23.6 31 1:27:50.5 29 1:53:44.1 27
31 33 detail závodníka DAUDERT Felix GER 1997 WSV Bad Lobenstein 15. /  H 21 2:01:17.3 0:06:01.9 0:25:00.8 32 0:49:04.0 31 1:00:22.6 28 1:27:51.0 31 1:53:46.2 31
32 1 detail závodníka OLEX Max GER 1989 Adidas XCS-Team 16. /  H 21 2:02:39.7 0:07:24.4 0:24:27.8 9 0:49:00.0 10 1:00:10.4 20 1:26:41.4 23 1:54:14.1 32
33 131 detail závodníka VIRTANEN Teemu FIN 1967 Finlandia-hiihto Team 4. /  H 51 2:03:30.7 0:08:15.4 0:25:58.5 46 0:50:36.5 42 1:02:39.4 42 1:30:37.7 40 1:56:03.1 34
34 158 detail závodníka HAAS Erwin GER 1957 RC Allgäu 1. /  H 61 2:03:31.2 0:08:15.9 0:26:02.0 52 0:50:41.5 52 1:02:43.9 50 1:30:40.7 45 1:56:04.1 35
35 13 detail závodníka VEITS Toms LAT 1978 A2 4. /  H 36 2:03:32.7 0:08:17.4 0:25:56.3 41 0:50:39.2 48 1:02:41.9 47 1:30:42.2 46 1:56:04.1 35
36 51 detail závodníka BONER Seraina SUI 1982 --- 1. /  D 36 2:03:32.7 0:08:17.4 0:25:57.8 43 0:50:37.7 44 1:02:39.4 42 1:30:36.5 39 1:56:04.9 37
37 3 detail závodníka RATH Tobias GER 1985 Adidas XCS-Team 8. /  H 31 2:04:01.7 0:08:46.4 0:24:28.5 14 0:49:00.7 15 1:00:15.6 26 1:27:53.2 33 1:56:01.4 33
38 206 detail závodníka PEDEVILLA Robert AUT 1978 WSV Neustift 5. /  H 36 2:04:06.2 0:08:50.9 0:25:58.0 44 0:50:35.7 41 1:02:42.4 48 1:30:39.5 43 1:56:09.0 38
39 156 detail závodníka BURGARDT Marc GER 1993 Madshus Dextro Energy Racing Team 17. /  H 21 2:05:05.5 0:09:50.1 0:25:58.8 47 0:50:38.0 45 1:02:40.4 44 1:30:38.2 42 1:56:58.2 39
40 19 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 Adidas XCS-Team 18. /  H 21 2:05:24.7 0:10:09.4 0:24:32.1 26 0:49:03.2 26 1:00:22.9 29 1:28:58.5 36 1:57:21.2 40
41 34 detail závodníka HARTIG Tobias GER 1994 Eleven Eintracht Braunschweig 19. /  H 21 2:05:28.7 0:10:13.4 0:25:07.3 40 0:49:29.7 40 1:01:19.6 39 1:30:44.5 47 1:57:21.5 41
42 37 detail závodníka PELCZAR Wojciech POL 1995 KS AZS AWF Katowice 20. /  H 21 2:06:01.1 0:10:45.7 0:25:03.8 39 0:49:03.5 28 1:00:35.1 36 1:28:44.4 34 1:57:23.2 42
43 147 detail závodníka HEUN Daniel GER 1986 --- 9. /  H 31 2:06:18.4 0:11:03.1 0:24:59.3 28 0:49:03.0 25 1:00:32.1 34 1:28:58.2 35 1:57:39.4 43
44 108 detail závodníka SELTER Benjamin GER 1996 TV Attendorn 21. /  H 21 2:06:53.7 0:11:38.4 0:25:02.5 37 0:49:05.2 37 1:00:35.4 37 1:29:52.2 38 1:58:35.2 44
45 53 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Ski klub Jablonec nad Nisou 2. /  D 31 2:07:00.1 0:11:44.7 0:25:58.1 45 0:50:39.2 49 1:02:40.4 45 1:31:24.2 49 1:58:35.7 45
46 20 detail závodníka BECKER Manuel GER 1990 Adidas XCS-Team 22. /  H 21 2:07:11.9 0:11:56.6 0:24:32.1 25 0:49:03.0 24 1:00:33.9 35 1:29:08.9 37 1:58:43.9 46
47 744 detail závodníka SCHWORMSTÄDT Johannes GER 1994 Ski-Club St. Peter 23. /  H 21 2:07:13.9 0:11:58.6 0:25:56.8 42 0:50:41.2 51 1:02:43.9 51 1:30:40.5 44 1:59:15.6 50
48 180 detail závodníka HOFER Georg AUT 1974 --- 2. /  H 41 2:07:23.9 0:12:08.6 0:26:00.3 50 0:50:38.7 47 1:02:43.6 49 1:31:26.7 51 1:59:12.9 48
49 125 detail závodníka VANNINEN Matti-Pekka FIN 1969 --- 1. /  H 46 2:07:27.9 0:12:12.6 0:26:00.3 49 0:50:42.2 53 1:02:45.4 52 1:31:07.5 48 1:59:00.4 47
50 101 detail závodníka MÜLLER Florian GER 1970 --- 2. /  H 46 2:07:29.7 0:12:14.3 0:26:02.5 53 0:50:41.0 50 1:02:46.4 53 1:31:26.0 50 1:59:15.6 49
51 148 detail závodníka GEHRKE Tobias GER 1979 V3674348 6. /  H 36 2:08:37.9 0:13:22.6 0:26:00.1 48 0:50:38.5 46 1:02:40.9 46 1:32:15.0 52 2:00:25.2 51
52 5002 detail závodníka BUBULA Pawel POL 1980 Skipol.pl Team 7. /  H 36 2:09:16.4 0:14:01.1 0:26:42.8 59 0:52:33.0 59 1:04:56.9 58 1:34:36.7 54 2:01:36.7 53
53 152 detail závodníka SCHULER Adrian GER 1996 WSG Schluchsee 24. /  H 21 2:09:16.6 0:14:01.3 0:26:01.0 51 0:50:37.2 43 1:02:39.4 41 1:32:27.2 53 2:01:17.2 52
54 69 detail závodníka JOHANSSON Martin SWE 1969 Luxembourg 3. /  H 46 2:09:17.2 0:14:01.9 0:26:24.5 54 0:52:01.7 55 1:04:33.9 56 1:34:41.7 61 2:01:37.7 54
55 665 detail závodníka SOUCEK Jan CZE 1978 --- 8. /  H 36 2:09:19.4 0:14:04.1 0:26:45.3 60 0:52:41.5 72 1:05:10.6 71 1:34:43.0 64 2:01:40.9 59
56 781 detail závodníka ANESI Giuliano ITA 1963 triathlon trentino 5. /  H 51 2:09:19.4 0:14:04.1 0:27:18.8 73 0:52:36.0 63 1:04:59.1 62 1:34:37.7 56 2:01:38.7 56
57 224 detail závodníka SHAW Phil CAN 1966 Skike Canada 6. /  H 51 2:09:19.9 0:14:04.6 0:26:46.5 61 0:52:37.2 67 1:05:00.4 64 1:34:45.2 66 2:01:40.9 59
58 52 detail závodníka DONZALLAZ Nicole SUI 1982 Team Rossignol Suisse 2. /  D 36 2:09:20.2 0:14:04.9 0:27:04.5 68 0:52:34.7 61 1:04:57.1 59 1:34:37.5 55 2:01:38.0 55
59 133 detail závodníka HIRN Jari FIN 1962 Finlandia-hiihto Team 1. /  H 56 2:09:20.4 0:14:05.1 0:27:07.3 70 0:52:37.0 65 1:05:02.4 65 1:34:39.2 57 2:01:39.7 58
60 608 detail závodníka WEIHER Stefan GER 1979 TSV Buching 9. /  H 36 2:09:20.9 0:14:05.6 0:26:47.3 62 0:52:39.0 70 1:05:06.4 69 1:34:41.5 60 2:01:42.7 62
61 519 detail závodníka DANNER Sepp GER 1970 --- 4. /  H 46 2:09:20.9 0:14:05.6 0:26:48.3 64 0:52:39.2 71 1:05:06.6 70 1:34:47.2 69 2:01:41.7 61
62 163 detail závodníka LAU Florian GER 1988 Sv Oberreute 25. /  H 21 2:09:21.7 0:14:06.3 0:26:26.8 56 0:52:01.7 55 1:04:34.1 57 1:34:45.2 67 2:01:39.4 57
63 102 detail závodníka MÜLLER Geri GER 1964 SC Immenstadt/Team Madshus 7. /  H 51 2:09:41.7 0:14:26.4 0:26:24.5 54 0:52:03.2 57 1:04:31.4 55 1:34:42.7 63 2:01:47.2 63
64 104 detail závodníka BESENDORFER Robert GER 1975 TSV Natternberg e.V. 1968 3. /  H 41 2:10:11.9 0:14:56.6 0:26:27.3 57 0:52:38.2 69 1:05:21.1 72 1:35:18.7 71 2:02:29.2 69
65 390 detail závodníka PENNER Paolo ITA 1987 Sci club Ledrense 10. /  H 31 2:10:15.9 0:15:00.6 0:27:50.3 88 0:53:32.7 75 1:05:59.4 74 1:35:18.2 70 2:02:27.9 67
66 541 detail závodníka EICHHOLZER Gert AUT 1974 WSV Ramsau 4. /  H 41 2:10:15.9 0:15:00.6 0:27:05.8 69 0:52:33.0 59 1:04:58.6 61 1:35:19.2 72 2:02:28.7 68
67 159 detail závodníka NEUMEIER Michael GER 1969 SC Murnau 5. /  H 46 2:10:22.6 0:15:07.3 0:26:47.6 63 0:52:32.5 58 1:05:02.9 66 1:34:42.7 62 2:02:05.7 66
68 117 detail závodníka ENZENHOFER Matthias AUT 1994 Su Raika Zwettl 26. /  H 21 2:10:23.2 0:15:07.8 0:27:08.8 71 0:52:35.2 62 1:04:59.9 63 1:34:41.2 59 2:01:53.2 64
69 6 detail závodníka DREXLER Hans-Peter GER 1993 Adidas XCS-Team 27. /  H 21 2:11:27.4 0:16:12.1 0:25:02.0 34 0:49:28.7 39 1:01:23.1 40 1:30:38.2 41 2:01:56.9 65
70 735 detail závodníka CIHA Jan GER 1991 SKG-Gersfeld 28. /  H 21 2:11:30.7 0:16:15.3 0:27:22.0 75 0:53:36.0 79 1:06:13.2 80 1:36:16.5 75 2:03:45.9 72
71 275 detail závodníka BLOCH Filip CZE 1974 SK Frymburk lyzari bezci 5. /  H 41 2:11:34.4 0:16:19.1 0:27:30.3 78 0:53:34.5 77 1:06:09.9 75 1:36:18.0 77 2:03:46.4 73
72 787 detail závodníka CHOPARD LALLIER Céline FRA 1994 Team nordique credit agricole Franche Comte 2. /  D 21 2:11:40.4 0:16:25.1 0:26:27.3 58 0:52:00.2 54 1:04:30.9 54 1:34:40.5 58 2:02:38.2 70
73 659 detail závodníka EGGERSBERGER Josef GER 1956 SV Waakirchen 2. /  H 61 2:12:19.2 0:17:03.8 0:27:30.0 77 0:53:34.0 76 1:06:11.6 78 1:36:16.2 74 2:03:47.4 74
74 198 detail závodníka HARKE Markus GER 1987 Eintracht Braunschweig Ski 11. /  H 31 2:12:37.2 0:17:21.8 0:26:48.5 66 0:52:37.2 66 1:04:58.4 60 1:34:44.7 65 2:03:40.4 71
75 30 detail závodníka RINDZEVICIUS Marijus LTH 1980 skigo.lt 10. /  H 36 2:12:40.2 0:17:24.8 0:27:12.8 72 0:52:36.0 64 1:05:03.1 67 1:34:47.0 68 2:03:53.2 75
76 193 detail závodníka MITTENDORFER Johann AUT 1971 SC Neukirchen 6. /  H 46 2:13:46.2 0:18:30.8 0:27:55.3 90 0:53:40.5 80 1:06:11.2 77 1:36:40.5 78 2:05:03.2 76
77 5026 detail závodníka ZACHERL Mathias GER 1986 SLV Bernau 12. /  H 31 2:13:48.6 0:18:33.3 0:27:20.5 74 0:53:30.2 73 1:05:58.1 73 1:36:14.5 73 2:05:03.2 76
78 831 detail závodníka EHRENBERGER Lukas CZE 1991 --- 29. /  H 21 2:14:07.1 0:18:51.8 0:27:39.5 83 0:53:45.7 85 1:06:48.7 86 1:38:09.0 86 2:05:59.7 79
79 804 detail závodníka WOJTYŁA Józef POL 1968 LKS Pogórze Skipol team /pl 7. /  H 46 2:14:09.1 0:18:53.8 0:28:24.0 99 0:54:41.0 93 1:07:43.9 94 1:39:05.7 89 2:06:17.4 82
80 168 detail závodníka STRANDLIE Audun NOR 1959 Gjovik Skiklubb 2. /  H 56 2:14:12.9 0:18:57.5 0:27:36.5 82 0:53:47.0 87 1:06:49.6 87 1:37:55.0 84 2:06:00.7 80
81 60 detail závodníka TANNER Petra AUT 1986 Skimarathon Team Austria 3. /  D 31 2:14:13.4 0:18:58.1 0:27:48.0 86 0:53:44.5 83 1:06:44.4 83 1:37:51.2 83 2:06:02.2 81
82 712 detail závodníka HANSEN Andreas Rustad NOR 1979 PWT Norway 11. /  H 36 2:14:14.9 0:18:59.6 0:28:05.5 92 0:54:42.5 95 1:07:42.9 93 1:39:02.1 87 2:06:20.4 84
83 809 detail závodníka REIF Sebastian GER 1983 --- 13. /  H 31 2:14:35.6 0:19:20.3 0:27:32.8 79 0:53:35.5 78 1:06:12.4 79 1:36:17.0 76 2:05:12.4 78
84 411 detail závodníka SOIKA Uvis LAT 1971 SSK BEBRA 8. /  H 46 2:15:26.4 0:20:11.1 0:28:15.3 95 0:54:38.7 90 1:07:45.4 95 1:39:05.2 88 2:07:10.7 87
85 416 detail závodníka ZUDRAGS Kaspars LAT 1977 --- 6. /  H 41 2:15:27.1 0:20:11.8 0:27:40.3 84 0:53:47.7 88 1:06:49.6 87 1:38:02.5 85 2:07:04.7 86
86 598 detail závodníka WEIKARD Volkmar GER 1969 --- 9. /  H 46 2:15:35.4 0:20:20.1 0:27:28.5 76 0:53:31.7 74 1:06:10.9 76 1:36:40.5 78 2:06:18.9 83
87 643 detail závodníka LEITNER Felix GER 1986 SLV Bernau 14. /  H 31 2:16:18.6 0:21:03.3 0:26:59.0 67 0:53:45.2 84 1:06:47.1 84 1:37:40.5 81 2:07:00.4 85
88 458 detail závodníka BRÜNNEL Silvio GER 1968 SC Norweger Annaberg 10. /  H 46 2:16:29.6 0:21:14.3 0:27:36.3 80 0:53:46.7 86 1:06:48.1 85 1:39:43.5 92 2:08:04.4 90
89 799 detail závodníka WIESNER Klaus GER 1959 Team Schelter Ohrdruf 3. /  H 56 2:16:31.3 0:21:16.0 0:29:03.3 115 0:55:45.2 100 1:08:39.6 97 1:39:42.5 91 2:08:04.4 90
90 281 detail závodníka NEUGIRG Jörg GER 1980 SV Schönkirch 12. /  H 36 2:16:50.1 0:21:34.8 0:28:16.3 96 0:54:41.5 94 1:07:41.6 92 1:39:09.7 90 2:07:56.7 88
91 120 detail závodníka DERMON Flurin CZE 1986 --- 15. /  H 31 2:17:35.6 0:22:20.3 0:26:48.3 64 0:52:37.5 68 1:05:04.6 68 1:37:47.7 82 2:07:57.7 89
92 349 detail závodníka VATER Gerhard GER 1964 Löffler Skadi Loppet Team 8. /  H 51 2:17:46.1 0:22:30.8 0:29:03.1 114 0:56:38.7 109 1:09:57.4 111 1:40:54.0 100 2:09:19.2 93
93 465 detail závodníka PETERSON Stefan SWE 1962 Norabygdens SK 4. /  H 56 2:17:46.8 0:22:31.5 0:28:24.3 100 0:54:38.7 90 1:07:40.1 90 1:40:14.7 96 2:09:20.2 95
94 485 detail závodníka SVEDAS Ramunas LTH 1968 skigo.lt 11. /  H 46 2:17:49.6 0:22:34.3 0:29:01.3 111 0:56:35.7 103 1:09:52.4 105 1:40:48.5 99 2:09:19.2 93
95 153 detail závodníka TEPPICH Chrstian GER 1977 --- 7. /  H 41 2:17:49.9 0:22:34.5 0:28:08.8 94 0:55:11.7 97 1:08:40.4 99 1:40:12.5 94 2:09:20.9 96
96 115 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 5. /  H 56 2:17:53.1 0:22:37.8 0:28:04.0 91 0:54:40.5 92 1:07:41.1 91 1:40:14.5 95 2:09:22.7 97
97 111 detail závodníka ROBALDS Arvis LAT 1988 Ammergauer Alpen 30. /  H 21 2:18:13.9 0:22:58.5 0:27:48.5 87 0:53:41.0 81 1:06:15.0 81 1:37:11.2 80 2:08:12.4 92
98 528 detail závodníka ROZHNOV Andrei RUS 1965 --- 9. /  H 51 2:18:23.8 0:23:08.5 0:29:11.0 119 0:56:38.2 108 1:09:54.7 108 1:41:26.2 104 2:10:01.9 99
99 161 detail závodníka SAMUELSEN Kjetil NOR 1970 Pulpit Rock 12. /  H 46 2:18:30.9 0:23:15.5 0:28:07.0 93 0:55:12.7 98 1:08:39.4 96 1:40:37.7 98 2:10:01.9 98
100 732 detail závodníka SAURER Michael ITA 1971 WSV Neustift i. stubai 13. /  H 46 2:18:51.1 0:23:35.8 0:28:32.8 103 0:56:37.3 106 1:09:53.4 106 1:41:12.5 103 2:10:05.2 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru