Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klasische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km #
1 2001 detail závodníka WETTERLING Felix GER 1990 Rossignol Nordic Ski Team 1. /  H 21 0:56:48.7 0:00:00.0 0:24:40.2 1 0:49:15.0 1
2 2003 detail závodníka HARTIG Fabian GER 1996 Eintracht Braunschweig Ski 2. /  H 21 0:58:39.4 0:01:50.7 0:25:20.0 2 0:50:57.8 2
3 2153 detail závodníka EICHBERGER Marco GER 2000 Madshus Racing Team Allgäu 1. /  J 17 M 1:01:43.3 0:04:54.6 0:26:47.5 5 0:53:58.0 3
4 2235 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 Sport Auer Obertillach 1. /  H 46 1:01:46.8 0:04:58.1 0:26:45.7 3 0:53:59.7 5
5 2005 detail závodníka SZCZOTKA Mateusz POL 1998 Ski klub Jablonec nad Nisou 1. /  J 19 M 1:01:48.1 0:04:59.4 0:27:33.7 9 0:54:07.7 6
6 2283 detail závodníka MÜLLER Uwe GER 1980 ATSV Gebirge/Gelobtland e.V. 1. /  H 36 1:01:48.3 0:04:59.6 0:26:58.0 6 0:54:09.2 7
7 2261 detail závodníka KRAEMER Fabian GER 1999 TuWi Adenau 2. /  J 19 M 1:01:49.3 0:05:00.6 0:26:46.7 4 0:53:58.7 4
8 2212 detail závodníka KRALLER Ferdinand GER 1951 Maloja Glide To Life 1. /  H 66 1:01:49.3 0:05:00.6 0:27:36.7 11 0:54:10.7 8
9 2234 detail závodníka MAYER Fabian GER 1990 Eleven Eintracht Braunschweig 3. /  H 21 1:03:24.1 0:06:35.3 0:27:34.0 10 0:55:16.5 10
10 2232 detail závodníka BREHMKE David GER 1990 Eleven Eintracht Braunschweig 4. /  H 21 1:03:32.8 0:06:44.1 0:27:32.5 8 0:55:13.2 9
11 2004 detail závodníka PREVITALI Thomas Francesco ITA 1998 us carisolo 3. /  J 19 M 1:04:28.6 0:07:39.8 0:27:13.7 7 0:55:31.7 11
12 2239 detail závodníka CIPRIAN Fausto ITA 1978 --- 2. /  H 36 1:04:43.3 0:07:54.6 0:28:09.2 13 0:56:31.5 14
13 2009 detail závodníka RAPPENSBERGER Christian GER 1964 --- 1. /  H 51 1:04:43.4 0:07:54.6 0:28:39.0 17 0:56:30.5 12
14 2112 detail závodníka ALIKIN Sergej GER 1963 SC Rosenheim 2. /  H 51 1:04:47.3 0:07:58.6 0:28:36.5 15 0:56:31.2 13
15 2012 detail závodníka OTTO Jacob GER 1999 SV Medizin Bad Liebenstein 4. /  J 19 M 1:05:24.4 0:08:35.6 0:28:12.0 14 0:56:40.5 15
16 2006 detail závodníka STADLER Miroslav CZE 1999 Tatran Zelezna Ruda 5. /  J 19 M 1:05:24.5 0:08:35.7 0:28:05.0 12 0:56:42.0 16
17 2193 detail závodníka DEHNE Nils GER 1984 TB Cannstatt 1. /  H 31 1:06:10.8 0:09:22.1 0:29:31.2 20 0:57:45.8 18
18 2201 detail závodníka ROHSE Sebastian GER 1986 --- 2. /  H 31 1:06:12.6 0:09:23.9 0:29:31.5 21 0:57:50.2 19
19 2180 detail závodníka NOLL Pablo GER 2001 TSV Poppenhausen 2. /  J 17 M 1:06:40.1 0:09:51.3 0:28:37.2 16 0:57:32.7 17
20 2013 detail závodníka BECKER Linda GER 1990 Sc Vöhrenbach 1. /  D 21 1:07:01.1 0:10:12.4 0:29:15.2 19 0:58:05.7 20
21 2162 detail závodníka HAHL Cedric GER 2002 TSV Poppenhausen 1. /  J 16 M 1:07:58.8 0:11:10.1 0:29:06.5 18 0:58:43.7 21
22 2014 detail závodníka DEICKE Sebastian GER 1983 WSV Elbingerode 3. /  H 31 1:08:31.3 0:11:42.6 0:30:05.2 23 0:59:39.8 22
23 2017 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche 6. /  J 19 M 1:08:31.3 0:11:42.6 0:29:34.7 22 0:59:40.5 23
24 2214 detail závodníka GÖGGEL Fabian GER 1985 TSG Reutlingen 4. /  H 31 1:08:46.8 0:11:58.0 0:30:20.2 24 1:00:00.5 24
25 2011 detail závodníka BLAZEK Jiri CZE 1961 Ski nordic Mariánské lázně 1. /  H 56 1:08:47.6 0:11:58.8 0:30:20.5 25 1:00:01.3 26
26 2089 detail závodníka STADLEROVA Sarka CZE 1994 Tatran Zelezna Ruda 2. /  D 21 1:08:48.3 0:11:59.6 0:30:36.0 27 1:00:00.8 25
27 2260 detail závodníka TEPLY Zdewek CZE 1966 --- 3. /  H 51 1:09:05.8 0:12:17.1 0:30:53.0 31 1:00:27.8 28
28 2008 detail závodníka KÖRBS Peter GER 1959 TSV Ausbach 2. /  H 56 1:09:08.8 0:12:20.1 0:30:41.7 29 1:00:17.8 27
29 2285 detail závodníka SCHMIDT André GER 1969 SVS Emmerzhausen 2. /  H 46 1:09:10.8 0:12:22.1 0:30:54.5 32 1:00:28.3 29
30 2019 detail závodníka MAJER Jan CZE 1973 Silvini Madshus Team 1. /  H 41 1:09:14.7 0:12:25.9 0:30:37.2 28 1:00:29.3 31
31 2139 detail závodníka LÜNEBURG Paul GER 1991 Eintracht Braunschweig Ski 5. /  H 21 1:09:18.5 0:12:29.8 0:30:50.0 30 1:00:29.3 30
32 2240 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Sport Auer Obertillach 1. /  D 46 1:09:18.5 0:12:29.8 0:30:23.0 26 1:00:30.3 32
33 2015 detail závodníka TANNER Peter AUT 1955 --- 1. /  H 61 1:09:52.8 0:13:04.0 0:30:57.0 35 1:00:31.5 33
34 2018 detail závodníka CORTE SUALON Marco ITA 1967 Sci Fondo Treviso 4. /  H 51 1:10:22.3 0:13:33.5 0:31:13.7 37 1:01:24.8 34
35 2259 detail závodníka MEURER Jan-Philipp GER 1997 Lindau 6. /  H 21 1:10:31.3 0:13:42.5 0:30:56.7 34 1:01:26.0 35
36 2022 detail závodníka MICHEL Thomas GER 1972 NSV Wernigerode 3. /  H 46 1:10:47.3 0:13:58.5 0:31:23.5 38 1:01:48.5 36
37 2020 detail závodníka BAYER Christian GER 1984 SC Speyer 5. /  H 31 1:11:44.5 0:14:55.8 0:30:55.5 33 1:02:18.8 37
38 2241 detail závodníka EMPL Georg GER 1961 --- 3. /  H 56 1:11:47.8 0:14:59.1 0:31:08.0 36 1:02:20.0 38
39 2256 detail závodníka FLÜß Michael GER 1970 TB Cannstatt Triathlon 4. /  H 46 1:12:41.3 0:15:52.5 0:32:29.2 39 1:03:19.3 39
40 2025 detail závodníka MAAR Frank GER 1971 --- 5. /  H 46 1:13:15.5 0:16:26.8 0:32:52.5 41 1:03:50.5 40
41 2170 detail závodníka ENGSTRÖM Stig SWE 1963 Engcon 5. /  H 51 1:13:32.5 0:16:43.8 0:33:34.5 46 1:04:25.8 41
42 2243 detail závodníka YERSIN Dominique SUI 1974 --- 2. /  H 41 1:13:43.7 0:16:55.0 0:32:52.2 40 1:04:33.0 43
43 2125 detail závodníka TUMA Jiří CZE 1983 CK Sukacka 6. /  H 31 1:13:57.3 0:17:08.5 0:33:23.7 44 1:04:31.0 42
44 2227 detail závodníka SLATTERY Sarah AUS 1988 --- 3. /  D 21 1:14:51.5 0:18:02.8 0:32:55.7 42 1:05:16.8 44
45 2202 detail závodníka UHLIRSCH Thomas GER 1984 --- 7. /  H 31 1:15:09.7 0:18:21.0 0:33:41.2 47 1:05:38.3 45
46 2251 detail závodníka RAU Nico GER 1973 Executive 3. /  H 41 1:15:14.2 0:18:25.5 0:33:44.0 49 1:05:42.3 48
47 2255 detail závodníka FLÜß Kerstin GER 1977 TB Cannstatt 1. /  D 41 1:15:20.2 0:18:31.5 0:33:33.0 45 1:05:39.0 46
48 2016 detail závodníka ZIMARE Rose GER 2001 SG Klotsche e.V. 1. /  J 17 W 1:16:03.7 0:19:15.0 0:33:44.2 50 1:05:40.5 47
49 2211 detail závodníka PÖHLMANN Gunnar GER 1974 Ski-Club Lauf 4. /  H 41 1:16:12.1 0:19:23.4 0:33:08.2 43 1:06:02.0 49
50 2155 detail závodníka HOFMEIER Jonas GER 1989 Ski-Club Waldau 7. /  H 21 1:16:48.2 0:19:59.5 0:34:30.3 52 1:07:04.3 51
51 2023 detail závodníka HÖFLER Ludwig GER 1947 --- 1. /  H 71 1:16:55.7 0:20:07.0 0:33:43.0 48 1:06:34.0 50
52 2183 detail závodníka WAALER Jorgen NOR 1957 OverToppen 2. /  H 61 1:17:54.7 0:21:06.0 0:34:36.0 55 1:08:03.0 52
53 2156 detail závodníka TŮMA Martin CZE 1964 T.O. Myší Díra 6. /  H 51 1:18:08.5 0:21:19.7 0:34:30.5 53 1:08:16.8 54
54 2021 detail závodníka VÖLKER Tino GER 1967 --- 7. /  H 51 1:18:39.2 0:21:50.5 0:34:32.2 54 1:08:15.8 53
55 2250 detail závodníka THUM Torsten GER 1957 Leinefelde 3. /  H 61 1:19:45.2 0:22:56.5 0:34:30.0 51 1:09:02.3 55
56 2030 detail závodníka RAPPENSBERGER Anneliese GER 1965 --- 1. /  D 51 1:19:55.0 0:23:06.2 0:36:41.0 69 1:09:59.3 57
57 2033 detail závodníka WETTERLING Stephanie GER 1964 WSV Elbingerode 2. /  D 51 1:19:59.7 0:23:11.0 0:35:53.2 62 1:09:59.3 57
58 2195 detail závodníka RAUH Josef GER 1951 Ski-klub Nesselwang 2. /  H 66 1:19:59.9 0:23:11.2 0:35:01.5 58 1:09:33.6 56
59 2263 detail závodníka WOLF Armin GER 1970 Sc Villingen 6. /  H 46 1:20:00.2 0:23:11.5 0:36:35.5 68 1:09:59.8 60
60 2163 detail závodníka FISCHER Lutz GER 1967 WSV Elbingerode Harz 8. /  H 51 1:20:01.9 0:23:13.2 0:35:36.5 60 1:09:59.6 59
61 2216 detail závodníka WIEDERSTEIN Matthias GER 1972 --- 7. /  H 46 1:20:31.2 0:23:42.4 0:34:40.5 56 1:10:02.8 61
62 2149 detail závodníka LAABS Malte GER 1999 Sc Villingen 7. /  J 19 M 1:20:42.7 0:23:54.0 0:35:56.5 64 1:10:29.0 63
63 2174 detail závodníka STIEHLER Paula-Anna GER 2000 SG Klotsche e.V. 2. /  J 17 W 1:20:57.2 0:24:08.5 0:35:06.5 59 1:10:04.5 62
64 2029 detail závodníka MANN Lieven GER 1987 --- 8. /  H 31 1:21:36.7 0:24:48.0 0:35:52.0 61 1:11:01.0 64
65 2175 detail závodníka KOVAL Valeriy RUS 1964 --- 9. /  H 51 1:21:46.7 0:24:57.9 0:37:35.0 73 1:11:38.9 66
66 2192 detail závodníka GRASSMANN Henriette GER 1988 TB Cannstatt 4. /  D 21 1:22:04.9 0:25:16.2 0:36:42.8 70 1:11:54.3 69
67 2262 detail závodníka VANECKOVA Lada CZE 1962 --- 1. /  D 56 1:22:23.4 0:25:34.7 0:35:55.5 63 1:11:27.8 65
68 2199 detail závodníka PEYRAT Philippe FRA 1961 --- 4. /  H 56 1:22:43.4 0:25:54.7 0:34:46.7 57 1:11:47.3 67
69 2028 detail závodníka KEINER Robin GER 1990 SWV Goldlauter-Heidersbach 8. /  H 21 1:22:49.5 0:26:00.7 0:35:58.5 65 1:11:48.3 68
70 2034 detail závodníka KRAMPL Kurt GER 1959 FCFüssen 5. /  H 56 1:23:19.5 0:26:30.7 0:36:51.0 71 1:12:30.0 70
71 2203 detail závodníka MILLER GRONDALEN Esther CAN 1957 Omineca Ski Club 1. /  D 61 1:23:26.4 0:26:37.7 0:37:50.8 78 1:12:43.8 72
72 2152 detail závodníka ZOBIREI Ralf GER 1951 SWV Goldlauter-Heidersbach 3. /  H 66 1:23:26.5 0:26:37.7 0:37:47.5 76 1:12:49.8 73
73 2031 detail závodníka SCHEJBAL Vaclav CZE 1980 CK Sukacka 3. /  H 36 1:23:27.2 0:26:38.5 0:36:13.5 67 1:12:35.5 71
74 2282 detail závodníka ULLRICH Thomas GER 1962 Ski Club Bestwig 6. /  H 56 1:23:39.2 0:26:50.5 0:37:04.5 72 1:13:04.5 75
75 2271 detail závodníka LOOS Sebastian GER 1977 Ski Team Skane 5. /  H 41 1:23:42.4 0:26:53.7 0:37:36.0 74 1:12:58.3 74
76 2035 detail závodníka SCHÄFER Julia GER 2001 SG Klotsche e.V. 3. /  J 17 W 1:24:55.2 0:28:06.4 0:36:11.3 66 1:13:17.5 76
77 2299 detail závodníka WEBER Quirin-Thomas GER 1991 --- 9. /  H 21 1:25:12.9 0:28:24.2 0:38:25.5 82 1:14:41.8 78
78 2147 detail závodníka GÜNTHER Susann GER 1975 FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski 2. /  D 41 1:25:17.7 0:28:28.9 0:37:48.8 77 1:14:41.8 78
79 2151 detail závodníka VODICKA Radek CZE 1990 Ski Nordic Marianske Lazne 10. /  H 21 1:25:49.2 0:29:00.4 0:37:56.0 79 1:14:39.3 77
80 2229 detail závodníka FAHRBACH Dorothee GER 1998 Eintracht Braunschweig Ski 1. /  J 19 W 1:26:06.1 0:29:17.4 0:38:26.8 83 1:15:21.1 83
81 2231 detail závodníka LAURANT Milli FRA 1976 --- 6. /  H 41 1:26:20.9 0:29:32.2 0:38:14.8 81 1:15:21.3 84
82 2185 detail závodníka STRANDLIE Ashild Stuve NOR 1962 Gjovik Skiklubb 2. /  D 56 1:26:24.1 0:29:35.4 0:37:58.0 80 1:15:16.0 80
83 2037 detail závodníka ZIER Martin GER 1975 --- 7. /  H 41 1:26:27.2 0:29:38.4 0:37:39.3 75 1:15:20.3 81
84 2040 detail závodníka KUBIN Zdenek CZE 1983 CK Sukacka 9. /  H 31 1:26:40.4 0:29:51.7 0:38:42.5 85 1:15:21.1 82
85 2244 detail závodníka YERSIN Samuel SUI 1942 --- 1. /  H 76 1:27:10.9 0:30:22.2 0:38:34.8 84 1:15:32.3 85
86 2045 detail závodníka PLEUS Peter GER 1969 Bremer Ski-Club 8. /  H 46 1:27:26.9 0:30:38.2 0:39:48.0 94 1:16:33.3 89
87 2258 detail závodníka MEURER Martin GER 1958 Lindau 7. /  H 56 1:27:30.6 0:30:41.9 0:39:41.5 93 1:16:27.3 87
88 2143 detail závodníka WÜLKER Franziska GER 1990 Karlsruher Lemminge e.V. 5. /  D 21 1:27:32.1 0:30:43.4 0:39:26.5 91 1:16:32.8 88
89 2186 detail závodníka BÖCKL Bernhard AUT 1978 Worldloppet Austria 4. /  H 36 1:27:39.4 0:30:50.7 0:39:03.8 87 1:16:26.1 86
90 2276 detail závodníka PICKL Bernhard GER 1965 --- 10. /  H 51 1:28:05.6 0:31:16.9 0:38:56.3 86 1:16:45.3 90
91 2038 detail závodníka KATZL Franz GER 1968 --- 9. /  H 46 1:28:31.6 0:31:42.9 0:40:08.0 96 1:17:42.1 92
92 2136 detail závodníka HEDE Helena SWE 1969 Soedertaelje Nykvarn Orientering 2. /  D 46 1:28:49.4 0:32:00.7 0:39:25.0 90 1:17:27.8 91
93 2132 detail závodníka BAUR Heinz GER 1942 sc bernau 2. /  H 76 1:29:12.6 0:32:23.9 0:40:21.0 101 1:18:11.3 94
94 2042 detail závodníka AMUNDSEN Svein NOR 1957 Strindheim 4. /  H 61 1:29:16.4 0:32:27.6 0:40:11.8 99 1:18:14.6 96
95 2188 detail závodníka SMID Jan CZE 1957 --- 5. /  H 61 1:29:21.1 0:32:32.4 0:40:30.8 105 1:18:12.6 95
96 2036 detail závodníka BARTHEL Wolfgang GER 1955 SG Klotsche e.V. 6. /  H 61 1:29:49.9 0:33:01.1 0:39:38.5 92 1:18:10.3 93
97 2287 detail závodníka SPECKAMP Ulf GER 1943 --- 2. /  H 71 1:30:21.4 0:33:32.7 0:40:54.5 106 1:18:35.6 98
98 2205 detail závodníka MAILÄNDER Susanne GER 1970 --- 3. /  D 46 1:30:26.1 0:33:37.4 0:40:09.5 97 1:18:34.3 97
99 2041 detail závodníka SCHWEIKLE Thomas GER 1963 RRK e.V. 11. /  H 51 1:30:45.1 0:33:56.4 0:40:17.8 100 1:18:42.8 99
100 2032 detail závodníka STAUDENMAIER Dieter GER 1944 T.S.V. Dettingen SKI 3. /  H 71 1:30:56.6 0:34:07.9 0:40:26.3 103 1:19:19.6 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru