Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klasische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km #
1 2013 detail závodníka BECKER Linda GER 1990 Sc Vöhrenbach 1. /  D 21 1:07:01.1 0:00:00.0 0:29:15.2 1 0:58:05.7 1
2 2089 detail závodníka STADLEROVA Sarka CZE 1994 Tatran Zelezna Ruda 2. /  D 21 1:08:48.3 0:01:47.2 0:30:36.0 3 1:00:00.8 2
3 2240 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Sport Auer Obertillach 1. /  D 46 1:09:18.5 0:02:17.4 0:30:23.0 2 1:00:30.3 3
4 2227 detail závodníka SLATTERY Sarah AUS 1988 --- 3. /  D 21 1:14:51.5 0:07:50.3 0:32:55.7 4 1:05:16.8 4
5 2255 detail závodníka FLÜß Kerstin GER 1977 TB Cannstatt 1. /  D 41 1:15:20.2 0:08:19.1 0:33:33.0 5 1:05:39.0 5
6 2016 detail závodníka ZIMARE Rose GER 2001 SG Klotsche e.V. 1. /  J 17 W 1:16:03.7 0:09:02.6 0:33:44.2 6 1:05:40.5 6
7 2030 detail závodníka RAPPENSBERGER Anneliese GER 1965 --- 1. /  D 51 1:19:55.0 0:12:53.8 0:36:41.0 11 1:09:59.3 7
8 2033 detail závodníka WETTERLING Stephanie GER 1964 WSV Elbingerode 2. /  D 51 1:19:59.7 0:12:58.6 0:35:53.2 8 1:09:59.3 7
9 2174 detail závodníka STIEHLER Paula-Anna GER 2000 SG Klotsche e.V. 2. /  J 17 W 1:20:57.2 0:13:56.0 0:35:06.5 7 1:10:04.5 9
10 2192 detail závodníka GRASSMANN Henriette GER 1988 TB Cannstatt 4. /  D 21 1:22:04.9 0:15:03.8 0:36:42.8 12 1:11:54.3 11
11 2262 detail závodníka VANECKOVA Lada CZE 1962 --- 1. /  D 56 1:22:23.4 0:15:22.3 0:35:55.5 9 1:11:27.8 10
12 2203 detail závodníka MILLER GRONDALEN Esther CAN 1957 Omineca Ski Club 1. /  D 61 1:23:26.4 0:16:25.3 0:37:50.8 14 1:12:43.8 12
13 2035 detail závodníka SCHÄFER Julia GER 2001 SG Klotsche e.V. 3. /  J 17 W 1:24:55.2 0:17:54.0 0:36:11.3 10 1:13:17.5 13
14 2147 detail závodníka GÜNTHER Susann GER 1975 FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski 2. /  D 41 1:25:17.7 0:18:16.5 0:37:48.8 13 1:14:41.8 14
15 2229 detail závodníka FAHRBACH Dorothee GER 1998 Eintracht Braunschweig Ski 1. /  J 19 W 1:26:06.1 0:19:05.0 0:38:26.8 16 1:15:21.1 16
16 2185 detail závodníka STRANDLIE Ashild Stuve NOR 1962 Gjovik Skiklubb 2. /  D 56 1:26:24.1 0:19:23.0 0:37:58.0 15 1:15:16.0 15
17 2143 detail závodníka WÜLKER Franziska GER 1990 Karlsruher Lemminge e.V. 5. /  D 21 1:27:32.1 0:20:31.0 0:39:26.5 18 1:16:32.8 17
18 2136 detail závodníka HEDE Helena SWE 1969 Soedertaelje Nykvarn Orientering 2. /  D 46 1:28:49.4 0:21:48.2 0:39:25.0 17 1:17:27.8 18
19 2205 detail závodníka MAILÄNDER Susanne GER 1970 --- 3. /  D 46 1:30:26.1 0:23:25.0 0:40:09.5 20 1:18:34.3 19
20 2178 detail závodníka EGGERSBERGER Maria GER 1995 SV Waakirchen 6. /  D 21 1:31:54.1 0:24:53.0 0:40:30.3 22 1:19:56.8 20
21 2209 detail závodníka WITTNER Nicola GER 1969 LG Lauter 4. /  D 46 1:32:25.4 0:25:24.2 0:40:07.8 19 1:20:03.6 21
22 2050 detail závodníka HAISCH Annette SUI 1963 --- 3. /  D 51 1:33:51.1 0:26:49.9 0:42:08.8 23 1:21:34.6 22
23 2270 detail závodníka SCHEIDEL Karin GER 1943 SV TU Ilmenau 1. /  D 71 1:37:00.8 0:29:59.7 0:43:50.8 25 1:24:37.8 24
24 2095 detail závodníka LIMPERT Jule GER 2001 --- 4. /  J 17 W 1:37:12.6 0:30:11.4 0:40:22.3 21 1:24:02.6 23
25 2165 detail závodníka NÄGER-SCHÖBERL Ricarda GER 1957 TSV Flossenbürg 2. /  D 61 1:39:25.5 0:32:24.4 0:44:25.0 26 1:26:18.8 25
26 2230 detail závodníka HEINE Kristin GER 1998 Eintracht Braunschweig Ski 2. /  J 19 W 1:40:01.8 0:33:00.6 0:44:53.8 28 1:27:09.1 26
27 2080 detail závodníka ROSENFELDER Silke GER 1968 Sc Villingen 5. /  D 46 1:40:44.5 0:33:43.4 0:44:28.8 27 1:27:43.1 28
28 2254 detail závodníka WEBER Lena GER 2001 Bad Dürrenberg 5. /  J 17 W 1:41:09.8 0:34:08.6 0:43:39.8 24 1:27:39.6 27
29 2117 detail závodníka STAL Susanne SWE 1971 Södertälje Nykvarn Orientering 6. /  D 46 1:41:57.5 0:34:56.4 0:45:14.8 29 1:28:56.1 29
30 2115 detail závodníka PETERSON Annica SWE 1964 Norabygdens SK 4. /  D 51 1:42:26.8 0:35:25.6 0:46:41.0 32 1:29:53.8 30
31 2177 detail závodníka BOHMAN Katarina SWE 1979 --- 1. /  D 36 1:45:25.5 0:38:24.3 0:46:38.3 31 1:31:44.1 31
32 2127 detail závodníka ELO Natalia FIN 1969 --- 7. /  D 46 1:49:10.1 0:42:08.9 0:48:28.0 34 1:35:25.6 32
33 2196 detail závodníka OTTO Carmen GER 1975 Fischer Racing Team 3. /  D 41 1:50:37.2 0:43:36.1 0:46:34.5 30 1:35:30.4 33
34 2052 detail závodníka FRANK Bea GER 1982 Radsportteam Reichenbach e. V. 2. /  D 36 1:51:01.5 0:44:00.3 0:48:43.8 35 1:36:37.9 34
35 2111 detail závodníka MELIN Jane SWE 1960 Göteborg Majorna OK 3. /  D 56 1:51:05.7 0:44:04.6 0:47:49.6 33 1:37:22.1 36
36 2091 detail závodníka GEDIN Gunilla SWE 1960 Goteborg Majorna OK 4. /  D 56 1:51:20.5 0:44:19.3 0:49:02.8 36 1:36:53.9 35
37 2191 detail závodníka FRICK Anneli SWE 1960 --- 5. /  D 56 1:51:25.4 0:44:24.2 0:50:22.0 39 1:37:47.9 37
38 2122 detail závodníka BIEDROŃSKA Paulina Biedrońska POL 1980 Skimile 3. /  D 36 1:52:09.7 0:45:08.6 0:50:06.5 38 1:37:54.1 38
39 2133 detail závodníka MATYSOVA Romana CZE 1966 --- 5. /  D 51 1:53:04.7 0:46:03.5 0:50:01.0 37 1:38:53.9 39
40 2266 detail závodníka ELVSETH-ENGSTRÖM Ann-Britt SWE 1959 --- 6. /  D 56 1:53:35.4 0:46:34.3 0:51:49.5 43 1:39:35.6 40
41 2218 detail závodníka KAJDAS Terese AUT 1956 --- 3. /  D 61 1:55:10.7 0:48:09.5 0:51:20.0 42 1:40:30.4 41
42 2059 detail závodníka ROSENMEIER Vera GER 1960 --- 7. /  D 56 1:55:18.2 0:48:17.0 0:50:33.5 41 1:40:49.4 42
43 2176 detail závodníka MACHOLETH Sylke GER 1964 WSV Illmenau 1908 6. /  D 51 1:56:18.9 0:49:17.8 0:50:31.3 40 1:40:50.6 43
44 2223 detail závodníka HITZ Christiane GER 1979 --- 4. /  D 36 1:56:52.7 0:49:51.5 0:52:07.0 44 1:42:11.9 44
45 2064 detail závodníka RENEFLOT Ingse Elisabeth NOR 1963 Moss skiklubb 7. /  D 51 1:58:41.9 0:51:40.8 0:52:32.5 46 1:43:02.4 45
46 2264 detail závodníka WIONIK-SCHMIDT Rita GER 1958 --- 8. /  D 56 2:00:19.9 0:53:18.7 0:52:20.8 45 1:44:42.6 46
47 2062 detail závodníka PALFI Edelgard GER 1952 Citylauf-Verein Dresden e.V. 1. /  D 66 2:02:14.4 0:55:13.2 0:54:51.5 48 1:46:58.1 47
48 2168 detail závodníka SCHMID Gabi GER 1972 PTSV Rosenheim 8. /  D 46 2:04:11.1 0:57:09.9 0:55:25.1 49 1:47:54.9 49
49 2171 detail závodníka HUNDSBERGER Renate GER 1969 PTSV Rosenheim 9. /  D 46 2:04:11.3 0:57:10.2 0:55:25.8 50 1:47:52.9 48
50 2146 detail závodníka KAUER Seraina SUI 1982 --- 5. /  D 36 2:05:16.1 0:58:15.0 0:54:01.8 47 1:48:45.6 50
51 2126 detail závodníka LIUDMILA Shevchenko RUS 1957 --- 4. /  D 61 2:06:57.3 0:59:56.2 0:57:16.5 54 1:50:34.2 51
52 2172 detail závodníka SAAL Marianne GER 1976 --- 4. /  D 41 2:07:21.3 1:00:20.2 0:58:15.3 56 1:52:22.9 55
53 2103 detail závodníka GRABOWSKA Krystyna POL 1962 Eskadra Kraków Skimile 9. /  D 56 2:07:49.6 1:00:48.4 0:55:51.8 51 1:51:23.4 52
54 2067 detail závodníka BLUSCHKE Monika GER 1956 LG Osterwieck 5. /  D 61 2:09:17.6 1:02:16.4 0:59:47.6 59 1:53:22.9 57
55 2101 detail závodníka LUSTH Susanne SWE 1963 --- 8. /  D 51 2:09:38.8 1:02:37.7 0:56:43.3 52 1:52:15.3 53
56 2100 detail závodníka MÖLLER Maria SWE 1960 --- 10. /  D 56 2:09:39.3 1:02:38.2 0:56:47.8 53 1:52:18.4 54
57 2068 detail závodníka THIELE Gabi GER 1967 WSV Illmenau 1908 9. /  D 51 2:10:06.3 1:03:05.2 1:00:38.3 60 1:54:11.9 58
58 2150 detail závodníka CARDILLO Nathalie USA 1970 Sc Villingen 10. /  D 46 2:10:32.3 1:03:31.2 0:57:25.5 55 1:52:47.7 56
59 2058 detail závodníka BÄCHMANN Christiane GER 1967 --- 10. /  D 51 2:11:16.6 1:04:15.4 0:58:20.3 57 1:54:22.7 59
60 2206 detail závodníka LUTZ Verena GER 1969 --- 11. /  D 46 2:11:48.6 1:04:47.4 1:02:02.6 61 1:55:50.9 61
61 2061 detail závodníka SEIBERT Petra SWE 1966 --- 11. /  D 51 2:12:53.8 1:05:52.6 0:59:28.0 58 1:55:39.4 60
62 2083 detail závodníka KRONE Gabriele GER 1966 TSG Burg Gretesch 12. /  D 51 2:15:09.7 1:08:08.6 1:02:24.3 62 1:58:25.7 62
63 2190 detail závodníka BEKHUS Lillian NOR 1949 Fredrikstad Skiklubb 2. /  D 66 2:21:05.2 1:14:04.0 1:04:05.4 67 2:04:05.4 65
64 2295 detail závodníka NEFZER Katja GER 1975 --- 5. /  D 41 2:21:10.2 1:14:09.1 1:03:46.8 66 2:02:20.9 63
65 2079 detail závodníka PALOSUO Maira FIN 1952 --- 3. /  D 66 2:21:18.7 1:14:17.6 1:02:55.8 64 2:03:06.2 64
66 2110 detail závodníka JIA Odile CAN 1964 --- 13. /  D 51 2:22:58.2 1:15:57.1 1:04:11.1 68 2:04:51.2 66
67 2236 detail závodníka LIEDTKE Anja GER 1966 Bochum 14. /  D 51 2:23:00.7 1:15:59.6 1:06:04.1 69 2:05:11.0 67
68 2123 detail závodníka KNEER Ursula SUI 1983 --- 1. /  D 31 2:23:53.9 1:16:52.8 1:03:40.6 65 2:05:23.0 69
69 2148 detail závodníka ZAJACOVA Zuzana SVK 1972 --- 12. /  D 46 2:24:38.3 1:17:37.1 1:02:43.1 63 2:05:16.9 68
70 2082 detail závodníka COURTINE Nathalie FRA 1954 Pilat sports nature 6. /  D 61 2:32:10.1 1:25:09.0 1:07:53.8 70 2:12:52.0 70
71 2088 detail závodníka FUNSTON Gale AUS 1962 Canberra Cross-Country Ski Club 11. /  D 56 3:21:09.2 2:14:08.0 1:28:27.4 71 2:55:42.3 71
--- 2026 detail závodníka ENDERS Katrin GER 1968 SWV Goldlauter-Heidersbach . /  D 46 DNS --- --- --- --- ---
--- 2027 detail závodníka VON CHAMIER Julia GER 1967 --- . /  D 51 DNS --- --- --- --- ---
--- 2072 detail závodníka SEIDEL Chrisine GER 1960 VSC Klingenthal . /  D 56 DNS --- --- --- --- ---
--- 2094 detail závodníka MORGUNOVA Galina RUS 1966 PESKARI . /  D 51 DNS --- --- --- --- ---
--- 2097 detail závodníka GRECK Elisabeth GER 1995 --- . /  D 21 DNS --- --- --- --- ---
--- 2105 detail závodníka KAISER Monika GER 1960 Skiclub Saxonia . /  D 56 DNS --- --- --- --- ---
--- 2119 detail závodníka BERETTA Giuliana ITA 2000 Sci club Ledrense . /  J 17 W DNS --- --- --- --- ---
--- 2120 detail závodníka GIACOMETTI Sofia ITA 1999 Sci club Ledrense . /  J 19 W DNS --- --- --- --- ---
--- 2130 detail závodníka ZENDRI Anita ITA 1999 --- . /  J 19 W DNS --- --- --- --- ---
--- 2142 detail závodníka DEPREZ Solene FRA 1988 --- . /  D 21 DNS --- --- --- --- ---
--- 2161 detail závodníka LEHNUNG Ute GER 1971 S.V.Grün-Weiß Pirna . /  D 46 DNS --- --- --- --- ---
--- 2204 detail závodníka GAUGAIN Anne FRA 1960 --- . /  D 56 DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru