Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klasische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km # 21 km # 30 km # 38 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km # 21 km # 30 km # 38 km #
1 119 detail závodníka BERDAL Tore Bjoerseth NOR 1988 Team Koteneg 1. /  H 21 1:55:15.3 0:00:00.0 0:24:27.0 7 0:48:58.5 3 1:00:03.6 2 1:24:58.0 3 1:48:45.4 2
2 14 detail závodníka PERRILLAT BOITEUX Ivan FRA 1985 HAUTE-SAVOIE_NORDIC-TEAM 1. /  H 31 1:55:15.8 0:00:00.4 0:24:26.6 5 0:49:00.2 12 1:00:06.9 11 1:24:59.7 9 1:48:47.6 11
3 109 detail závodníka MICH Riccardo ITA 1991 TEAM FUTURA 2. /  H 21 1:55:16.3 0:00:00.9 0:24:31.1 22 0:49:04.5 30 1:00:06.4 9 1:25:02.0 16 1:48:48.6 14
4 16 detail závodníka GUIGONNET Loic FRA 1992 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 3. /  H 21 1:55:16.4 0:00:01.0 0:24:27.0 6 0:48:59.7 9 1:00:06.2 8 1:24:58.2 5 1:48:46.6 7
5 15 detail závodníka AGNELLET Gerard FRA 1992 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 4. /  H 21 1:55:17.3 0:00:02.0 0:24:27.8 8 0:49:00.7 15 1:00:10.1 17 1:24:59.5 8 1:48:48.2 13
6 18 detail závodníka AUGER Antoine FRA 1995 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 5. /  H 21 1:55:17.8 0:00:02.5 0:24:25.8 2 0:48:58.2 2 1:00:09.4 14 1:24:58.0 3 1:48:46.9 9
7 35 detail závodníka SKINSTAD Petter Soleng NOR 1989 PWT Norway 6. /  H 21 1:55:18.5 0:00:03.2 0:24:28.5 15 0:48:56.7 1 1:00:02.6 1 1:24:57.2 1 1:48:44.9 1
8 2 detail závodníka ŘEZÁČ Stanislav CZE 1973 Silvini Madshus Team 1. /  H 41 1:55:19.8 0:00:04.5 0:24:28.5 15 0:48:59.5 7 1:00:05.9 7 1:24:57.2 1 1:48:45.9 3
9 124 detail závodníka JEPERSEN Chris NOR 1983 Team COOP 2. /  H 31 1:55:20.5 0:00:05.2 0:24:28.3 13 0:49:02.5 21 1:00:04.1 3 1:24:58.2 5 1:48:45.9 3
10 23 detail závodníka HÖSLI Corsin SUI 1992 Sarsura Zernez 7. /  H 21 1:55:20.8 0:00:05.4 0:24:28.3 12 0:48:58.7 4 1:00:10.6 21 1:24:59.2 7 1:48:46.9 8
11 32 detail závodníka NAETTINEN Niko FIN 1985 Finlandia-hiihto Team 3. /  H 31 1:55:22.8 0:00:07.4 0:24:30.8 20 0:49:03.5 26 1:00:12.1 23 1:25:01.7 15 1:48:46.4 6
12 39 detail závodníka SUTTER Martin AUT 1980 Fischer Racing Team 1. /  H 36 1:55:23.3 0:00:08.0 0:24:18.5 1 0:48:59.5 7 1:00:09.6 16 1:25:00.4 12 1:48:47.1 10
13 9 detail závodníka DUPASQUIER Arnaud SUI 1992 SAS Pro Team 8. /  H 21 1:55:37.5 0:00:22.2 0:24:28.8 18 0:48:59.0 6 1:00:05.1 4 1:25:01.4 14 1:48:47.9 12
14 7 detail závodníka VOELZ Christian GER 1986 Adidas XCS-Team 4. /  H 31 1:55:51.5 0:00:36.2 0:24:26.0 3 0:49:01.2 17 1:00:10.4 18 1:25:00.2 11 1:48:46.1 5
15 4 detail závodníka SCHAAD Fabian SUI 1992 SAS Pro Team 9. /  H 21 1:56:08.2 0:00:52.8 0:24:31.5 23 0:49:02.0 19 1:00:05.6 6 1:25:00.0 10 1:48:53.4 16
16 38 detail závodníka KINDSCHI Linard SUI 1993 Davos Platz 10. /  H 21 1:56:08.3 0:00:52.9 0:24:27.8 9 0:49:01.0 16 1:00:05.1 5 1:25:01.0 13 1:48:53.1 15
17 5 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Adidas XCS-Team 11. /  H 21 1:56:08.5 0:00:53.2 0:24:30.8 21 0:48:58.7 5 1:00:06.9 10 1:25:04.4 17 1:49:04.6 17
18 123 detail závodníka ROHDE Florian GER 1984 Atomic/Leki Nordic Team SC/TV Gefrees 5. /  H 31 1:56:51.5 0:01:36.2 0:24:29.3 19 0:49:02.2 20 1:00:10.4 18 1:25:10.9 18 1:49:35.6 18
19 21 detail závodníka LENTSCH Urban AUT 1994 Adidas XCS-Team 12. /  H 21 1:58:25.5 0:03:10.2 0:24:28.3 11 0:49:00.5 13 1:00:09.6 15 1:25:12.9 19 1:50:43.9 19
20 49 detail závodníka SUTTER Stefan AUT 1982 Fischer Racing Team 2. /  H 36 1:58:56.7 0:03:41.4 0:24:26.3 4 0:49:00.2 11 1:00:08.1 12 1:26:38.7 21 1:51:39.1 20
21 710 detail závodníka SOLBAKKEN Fred Anders NOR 1965 PWT Norway 1. /  H 51 1:58:57.3 0:03:41.9 0:24:32.8 27 0:49:04.5 32 1:00:22.9 28 1:26:42.2 24 1:51:39.6 21
22 22 detail závodníka DEBERTIN Daniel GER 1992 Eleven Eintracht Braunschweig 13. /  H 21 1:59:25.5 0:04:10.2 0:24:31.5 24 0:49:04.5 30 1:00:11.9 22 1:26:40.2 22 1:51:44.9 22
23 17 detail závodníka LIE Sturla NOR 1992 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 14. /  H 21 1:59:30.3 0:04:14.9 0:24:28.8 17 0:49:01.5 18 1:00:09.1 13 1:26:37.2 20 1:51:49.1 23
24 154 detail závodníka FISCHER Simon GER 1981 Sv Oberreute 3. /  H 36 2:00:58.5 0:05:43.2 0:25:00.5 30 0:49:03.2 25 1:00:12.9 24 1:27:18.7 25 1:53:20.4 24
25 36 detail závodníka IWANOWSKI Daniel POL 1985 Bieg Piastow 6. /  H 31 2:01:12.3 0:05:57.0 0:25:01.8 33 0:49:05.0 33 1:00:31.1 31 1:27:49.7 27 1:53:45.2 26
26 106 detail závodníka DEBERTIN Dirk GER 1967 Eleven Eintracht Braunschweig 2. /  H 51 2:01:13.7 0:05:58.4 0:25:02.5 35 0:49:05.2 36 1:00:27.9 30 1:27:51.0 30 1:53:45.2 26
27 824 detail závodníka TREUDE Jürgen GER 1983 --- 7. /  H 31 2:01:14.7 0:05:59.4 0:24:59.3 28 0:49:03.5 26 1:00:37.1 36 1:27:50.5 28 1:53:45.9 28
28 142 detail závodníka OJALA Jukka-Pekka FIN 1965 Finlandia-hiihto Team 3. /  H 51 2:01:15.2 0:05:59.8 0:25:00.5 30 0:49:05.0 34 1:00:21.1 26 1:27:49.2 26 1:53:43.7 25
29 33 detail závodníka DAUDERT Felix GER 1997 WSV Bad Lobenstein 15. /  H 21 2:01:17.3 0:06:01.9 0:25:00.8 32 0:49:04.0 29 1:00:22.6 27 1:27:51.0 29 1:53:46.2 29
30 1 detail závodníka OLEX Max GER 1989 Adidas XCS-Team 16. /  H 21 2:02:39.7 0:07:24.4 0:24:27.8 9 0:49:00.0 10 1:00:10.4 20 1:26:41.4 23 1:54:14.1 30
31 131 detail závodníka VIRTANEN Teemu FIN 1967 Finlandia-hiihto Team 4. /  H 51 2:03:30.7 0:08:15.4 0:25:58.5 42 0:50:36.5 40 1:02:39.4 40 1:30:37.7 37 1:56:03.1 32
32 158 detail závodníka HAAS Erwin GER 1957 RC Allgäu 1. /  H 61 2:03:31.2 0:08:15.9 0:26:02.0 48 0:50:41.5 48 1:02:43.9 46 1:30:40.7 42 1:56:04.1 33
33 13 detail závodníka VEITS Toms LAT 1978 A2 4. /  H 36 2:03:32.7 0:08:17.4 0:25:56.3 39 0:50:39.2 45 1:02:41.9 43 1:30:42.2 43 1:56:04.1 33
34 3 detail závodníka RATH Tobias GER 1985 Adidas XCS-Team 8. /  H 31 2:04:01.7 0:08:46.4 0:24:28.5 14 0:49:00.7 14 1:00:15.6 25 1:27:53.2 31 1:56:01.4 31
35 206 detail závodníka PEDEVILLA Robert AUT 1978 WSV Neustift 5. /  H 36 2:04:06.2 0:08:50.9 0:25:58.0 41 0:50:35.7 39 1:02:42.4 44 1:30:39.5 40 1:56:09.0 35
36 156 detail závodníka BURGARDT Marc GER 1993 Madshus Dextro Energy Racing Team 17. /  H 21 2:05:05.5 0:09:50.1 0:25:58.8 43 0:50:38.0 42 1:02:40.4 41 1:30:38.2 39 1:56:58.2 36
37 19 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 Adidas XCS-Team 18. /  H 21 2:05:24.7 0:10:09.4 0:24:32.1 26 0:49:03.2 24 1:00:22.9 28 1:28:58.5 34 1:57:21.2 37
38 34 detail závodníka HARTIG Tobias GER 1994 Eleven Eintracht Braunschweig 19. /  H 21 2:05:28.7 0:10:13.4 0:25:07.3 38 0:49:29.7 38 1:01:19.6 37 1:30:44.5 44 1:57:21.5 38
39 37 detail závodníka PELCZAR Wojciech POL 1995 KS AZS AWF Katowice 20. /  H 21 2:06:01.1 0:10:45.7 0:25:03.8 37 0:49:03.5 26 1:00:35.1 34 1:28:44.4 32 1:57:23.2 39
40 147 detail závodníka HEUN Daniel GER 1986 --- 9. /  H 31 2:06:18.4 0:11:03.1 0:24:59.3 28 0:49:03.0 23 1:00:32.1 32 1:28:58.2 33 1:57:39.4 40
41 108 detail závodníka SELTER Benjamin GER 1996 TV Attendorn 21. /  H 21 2:06:53.7 0:11:38.4 0:25:02.5 35 0:49:05.2 35 1:00:35.4 35 1:29:52.2 36 1:58:35.2 41
42 20 detail závodníka BECKER Manuel GER 1990 Adidas XCS-Team 22. /  H 21 2:07:11.9 0:11:56.6 0:24:32.1 25 0:49:03.0 22 1:00:33.9 33 1:29:08.9 35 1:58:43.9 42
43 744 detail závodníka SCHWORMSTÄDT Johannes GER 1994 Ski-Club St. Peter 23. /  H 21 2:07:13.9 0:11:58.6 0:25:56.8 40 0:50:41.2 47 1:02:43.9 47 1:30:40.5 41 1:59:15.6 46
44 180 detail závodníka HOFER Georg AUT 1974 --- 2. /  H 41 2:07:23.9 0:12:08.6 0:26:00.3 46 0:50:38.7 44 1:02:43.6 45 1:31:26.7 47 1:59:12.9 44
45 125 detail závodníka VANNINEN Matti-Pekka FIN 1969 --- 1. /  H 46 2:07:27.9 0:12:12.6 0:26:00.3 45 0:50:42.2 49 1:02:45.4 48 1:31:07.5 45 1:59:00.4 43
46 101 detail závodníka MÜLLER Florian GER 1970 --- 2. /  H 46 2:07:29.7 0:12:14.3 0:26:02.5 49 0:50:41.0 46 1:02:46.4 49 1:31:26.0 46 1:59:15.6 45
47 148 detail závodníka GEHRKE Tobias GER 1979 V3674348 6. /  H 36 2:08:37.9 0:13:22.6 0:26:00.1 44 0:50:38.5 43 1:02:40.9 42 1:32:15.0 48 2:00:25.2 47
48 5002 detail závodníka BUBULA Pawel POL 1980 Skipol.pl Team 7. /  H 36 2:09:16.4 0:14:01.1 0:26:42.8 54 0:52:33.0 54 1:04:56.9 53 1:34:36.7 50 2:01:36.7 49
49 152 detail závodníka SCHULER Adrian GER 1996 WSG Schluchsee 24. /  H 21 2:09:16.6 0:14:01.3 0:26:01.0 47 0:50:37.2 41 1:02:39.4 39 1:32:27.2 49 2:01:17.2 48
50 69 detail závodníka JOHANSSON Martin SWE 1969 Luxembourg 3. /  H 46 2:09:17.2 0:14:01.9 0:26:24.5 50 0:52:01.7 50 1:04:33.9 51 1:34:41.7 55 2:01:37.7 50
51 665 detail závodníka SOUCEK Jan CZE 1978 --- 8. /  H 36 2:09:19.4 0:14:04.1 0:26:45.3 55 0:52:41.5 66 1:05:10.6 65 1:34:43.0 58 2:01:40.9 54
52 781 detail závodníka ANESI Giuliano ITA 1963 triathlon trentino 5. /  H 51 2:09:19.4 0:14:04.1 0:27:18.8 67 0:52:36.0 57 1:04:59.1 56 1:34:37.7 51 2:01:38.7 51
53 224 detail závodníka SHAW Phil CAN 1966 Skike Canada 6. /  H 51 2:09:19.9 0:14:04.6 0:26:46.5 56 0:52:37.2 61 1:05:00.4 58 1:34:45.2 60 2:01:40.9 54
54 133 detail závodníka HIRN Jari FIN 1962 Finlandia-hiihto Team 1. /  H 56 2:09:20.4 0:14:05.1 0:27:07.3 64 0:52:37.0 59 1:05:02.4 59 1:34:39.2 52 2:01:39.7 53
55 608 detail závodníka WEIHER Stefan GER 1979 TSV Buching 9. /  H 36 2:09:20.9 0:14:05.6 0:26:47.3 57 0:52:39.0 64 1:05:06.4 63 1:34:41.5 54 2:01:42.7 57
56 519 detail závodníka DANNER Sepp GER 1970 --- 4. /  H 46 2:09:20.9 0:14:05.6 0:26:48.3 59 0:52:39.2 65 1:05:06.6 64 1:34:47.2 63 2:01:41.7 56
57 163 detail závodníka LAU Florian GER 1988 Sv Oberreute 25. /  H 21 2:09:21.7 0:14:06.3 0:26:26.8 52 0:52:01.7 50 1:04:34.1 52 1:34:45.2 61 2:01:39.4 52
58 102 detail závodníka MÜLLER Geri GER 1964 SC Immenstadt/Team Madshus 7. /  H 51 2:09:41.7 0:14:26.4 0:26:24.5 50 0:52:03.2 52 1:04:31.4 50 1:34:42.7 57 2:01:47.2 58
59 104 detail závodníka BESENDORFER Robert GER 1975 TSV Natternberg e.V. 1968 3. /  H 41 2:10:11.9 0:14:56.6 0:26:27.3 53 0:52:38.2 63 1:05:21.1 66 1:35:18.7 65 2:02:29.2 64
60 390 detail závodníka PENNER Paolo ITA 1987 Sci club Ledrense 10. /  H 31 2:10:15.9 0:15:00.6 0:27:50.3 81 0:53:32.7 69 1:05:59.4 68 1:35:18.2 64 2:02:27.9 62
61 541 detail závodníka EICHHOLZER Gert AUT 1974 WSV Ramsau 4. /  H 41 2:10:15.9 0:15:00.6 0:27:05.8 63 0:52:33.0 54 1:04:58.6 55 1:35:19.2 66 2:02:28.7 63
62 159 detail závodníka NEUMEIER Michael GER 1969 SC Murnau 5. /  H 46 2:10:22.6 0:15:07.3 0:26:47.6 58 0:52:32.5 53 1:05:02.9 60 1:34:42.7 56 2:02:05.7 61
63 117 detail závodníka ENZENHOFER Matthias AUT 1994 Su Raika Zwettl 26. /  H 21 2:10:23.2 0:15:07.8 0:27:08.8 65 0:52:35.2 56 1:04:59.9 57 1:34:41.2 53 2:01:53.2 59
64 6 detail závodníka DREXLER Hans-Peter GER 1993 Adidas XCS-Team 27. /  H 21 2:11:27.4 0:16:12.1 0:25:02.0 34 0:49:28.7 37 1:01:23.1 38 1:30:38.2 38 2:01:56.9 60
65 735 detail závodníka CIHA Jan GER 1991 SKG-Gersfeld 28. /  H 21 2:11:30.7 0:16:15.3 0:27:22.0 69 0:53:36.0 73 1:06:13.2 74 1:36:16.5 69 2:03:45.9 66
66 275 detail závodníka BLOCH Filip CZE 1974 SK Frymburk lyzari bezci 5. /  H 41 2:11:34.4 0:16:19.1 0:27:30.3 72 0:53:34.5 71 1:06:09.9 69 1:36:18.0 71 2:03:46.4 67
67 659 detail závodníka EGGERSBERGER Josef GER 1956 SV Waakirchen 2. /  H 61 2:12:19.2 0:17:03.8 0:27:30.0 71 0:53:34.0 70 1:06:11.6 72 1:36:16.2 68 2:03:47.4 68
68 198 detail závodníka HARKE Markus GER 1987 Eintracht Braunschweig Ski 11. /  H 31 2:12:37.2 0:17:21.8 0:26:48.5 61 0:52:37.2 60 1:04:58.4 54 1:34:44.7 59 2:03:40.4 65
69 30 detail závodníka RINDZEVICIUS Marijus LTH 1980 skigo.lt 10. /  H 36 2:12:40.2 0:17:24.8 0:27:12.8 66 0:52:36.0 58 1:05:03.1 61 1:34:47.0 62 2:03:53.2 69
70 193 detail závodníka MITTENDORFER Johann AUT 1971 SC Neukirchen 6. /  H 46 2:13:46.2 0:18:30.8 0:27:55.3 83 0:53:40.5 74 1:06:11.2 71 1:36:40.5 72 2:05:03.2 70
71 5026 detail závodníka ZACHERL Mathias GER 1986 SLV Bernau 12. /  H 31 2:13:48.6 0:18:33.3 0:27:20.5 68 0:53:30.2 67 1:05:58.1 67 1:36:14.5 67 2:05:03.2 70
72 831 detail závodníka EHRENBERGER Lukas CZE 1991 --- 29. /  H 21 2:14:07.1 0:18:51.8 0:27:39.5 77 0:53:45.7 78 1:06:48.7 79 1:38:09.0 79 2:05:59.7 73
73 804 detail závodníka WOJTYŁA Józef POL 1968 LKS Pogórze Skipol team /pl 7. /  H 46 2:14:09.1 0:18:53.8 0:28:24.0 92 0:54:41.0 86 1:07:43.9 87 1:39:05.7 82 2:06:17.4 75
74 168 detail závodníka STRANDLIE Audun NOR 1959 Gjovik Skiklubb 2. /  H 56 2:14:12.9 0:18:57.5 0:27:36.5 76 0:53:47.0 80 1:06:49.6 80 1:37:55.0 77 2:06:00.7 74
75 712 detail závodníka HANSEN Andreas Rustad NOR 1979 PWT Norway 11. /  H 36 2:14:14.9 0:18:59.6 0:28:05.5 85 0:54:42.5 88 1:07:42.9 86 1:39:02.1 80 2:06:20.4 77
76 809 detail závodníka REIF Sebastian GER 1983 --- 13. /  H 31 2:14:35.6 0:19:20.3 0:27:32.8 73 0:53:35.5 72 1:06:12.4 73 1:36:17.0 70 2:05:12.4 72
77 411 detail závodníka SOIKA Uvis LAT 1971 SSK BEBRA 8. /  H 46 2:15:26.4 0:20:11.1 0:28:15.3 88 0:54:38.7 83 1:07:45.4 88 1:39:05.2 81 2:07:10.7 80
78 416 detail závodníka ZUDRAGS Kaspars LAT 1977 --- 6. /  H 41 2:15:27.1 0:20:11.8 0:27:40.3 78 0:53:47.7 81 1:06:49.6 80 1:38:02.5 78 2:07:04.7 79
79 598 detail závodníka WEIKARD Volkmar GER 1969 --- 9. /  H 46 2:15:35.4 0:20:20.1 0:27:28.5 70 0:53:31.7 68 1:06:10.9 70 1:36:40.5 72 2:06:18.9 76
80 643 detail závodníka LEITNER Felix GER 1986 SLV Bernau 14. /  H 31 2:16:18.6 0:21:03.3 0:26:59.0 62 0:53:45.2 77 1:06:47.1 77 1:37:40.5 75 2:07:00.4 78
81 458 detail závodníka BRÜNNEL Silvio GER 1968 SC Norweger Annaberg 10. /  H 46 2:16:29.6 0:21:14.3 0:27:36.3 74 0:53:46.7 79 1:06:48.1 78 1:39:43.5 85 2:08:04.4 83
82 799 detail závodníka WIESNER Klaus GER 1959 Team Schelter Ohrdruf 3. /  H 56 2:16:31.3 0:21:16.0 0:29:03.3 107 0:55:45.2 93 1:08:39.6 90 1:39:42.5 84 2:08:04.4 83
83 281 detail závodníka NEUGIRG Jörg GER 1980 SV Schönkirch 12. /  H 36 2:16:50.1 0:21:34.8 0:28:16.3 89 0:54:41.5 87 1:07:41.6 85 1:39:09.7 83 2:07:56.7 81
84 120 detail závodníka DERMON Flurin CZE 1986 --- 15. /  H 31 2:17:35.6 0:22:20.3 0:26:48.3 59 0:52:37.5 62 1:05:04.6 62 1:37:47.7 76 2:07:57.7 82
85 349 detail závodníka VATER Gerhard GER 1964 Löffler Skadi Loppet Team 8. /  H 51 2:17:46.1 0:22:30.8 0:29:03.1 106 0:56:38.7 102 1:09:57.4 104 1:40:54.0 93 2:09:19.2 86
86 465 detail závodníka PETERSON Stefan SWE 1962 Norabygdens SK 4. /  H 56 2:17:46.8 0:22:31.5 0:28:24.3 93 0:54:38.7 83 1:07:40.1 83 1:40:14.7 89 2:09:20.2 88
87 485 detail závodníka SVEDAS Ramunas LTH 1968 skigo.lt 11. /  H 46 2:17:49.6 0:22:34.3 0:29:01.3 104 0:56:35.7 96 1:09:52.4 98 1:40:48.5 92 2:09:19.2 86
88 153 detail závodníka TEPPICH Chrstian GER 1977 --- 7. /  H 41 2:17:49.9 0:22:34.5 0:28:08.8 87 0:55:11.7 90 1:08:40.4 92 1:40:12.5 87 2:09:20.9 89
89 115 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 5. /  H 56 2:17:53.1 0:22:37.8 0:28:04.0 84 0:54:40.5 85 1:07:41.1 84 1:40:14.5 88 2:09:22.7 90
90 111 detail závodníka ROBALDS Arvis LAT 1988 Ammergauer Alpen 30. /  H 21 2:18:13.9 0:22:58.5 0:27:48.5 80 0:53:41.0 75 1:06:15.0 75 1:37:11.2 74 2:08:12.4 85
91 528 detail závodníka ROZHNOV Andrei RUS 1965 --- 9. /  H 51 2:18:23.8 0:23:08.5 0:29:11.0 111 0:56:38.2 101 1:09:54.7 101 1:41:26.2 97 2:10:01.9 92
92 161 detail závodníka SAMUELSEN Kjetil NOR 1970 Pulpit Rock 12. /  H 46 2:18:30.9 0:23:15.5 0:28:07.0 86 0:55:12.7 91 1:08:39.4 89 1:40:37.7 91 2:10:01.9 91
93 732 detail závodníka SAURER Michael ITA 1971 WSV Neustift i. stubai 13. /  H 46 2:18:51.1 0:23:35.8 0:28:32.8 96 0:56:37.3 99 1:09:53.4 99 1:41:12.5 96 2:10:05.2 93
94 175 detail závodníka GMEINER Alois GER 1950 SV Schönkirch 1. /  H 66 2:18:54.1 0:23:38.8 0:29:13.8 114 0:56:42.5 111 1:09:57.4 104 1:41:45.2 102 2:10:38.7 94
95 803 detail závodníka MUCHA Edward POL 1955 Limanowa Forrest Team na biegowkach pl 3. /  H 61 2:18:54.6 0:23:39.2 0:29:11.8 112 0:56:42.0 109 1:09:58.7 106 1:41:43.0 100 2:10:38.9 95
96 748 detail závodníka UNTERHOLZNER Gerhard GER 1958 Xc-Ski Team 6. /  H 56 2:18:59.4 0:23:44.0 0:28:25.1 94 0:55:48.5 94 1:09:38.2 95 1:41:43.7 101 2:10:39.7 96
97 5003 detail závodníka CORVIN Stefan GER 1966 SC Haag 10. /  H 51 2:19:02.1 0:23:46.8 0:28:58.8 102 0:56:39.5 105 1:09:55.4 102 1:41:42.5 99 2:10:40.4 97
98 780 detail závodníka IORIATTI Simone ITA 1971 triathlon trentino 14. /  H 46 2:19:02.8 0:23:47.5 0:29:12.6 113 0:56:38.7 102 1:09:50.2 96 1:41:39.7 98 2:10:43.2 99
99 535 detail závodníka STENSHORNE Per Christian NOR 1972 Stor-Oslo Terrenglopeklubb 15. /  H 46 2:19:02.9 0:23:47.5 0:28:56.0 100 0:56:42.2 110 1:09:59.2 108 1:41:46.2 103 2:10:43.5 100
100 515 detail závodníka SCHRAMM GRESENS Olaf GER 1966 --- 11. /  H 51 2:19:07.9 0:23:52.5 0:28:23.0 91 0:55:58.2 95 1:09:37.7 94 1:41:50.0 104 2:10:45.2 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru