Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klasische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km # 21 km # 30 km # 38 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 18 km # 21 km # 30 km # 38 km #
1 57 detail závodníka DABUDYK Aurelie FRA 1988 HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM 1. /  D 21 2:00:59.7 0:00:00.0 0:25:02.3 2 0:49:01.7 2 1:00:11.1 1 1:27:18.7 1 1:53:21.1 1
2 55 detail závodníka GRÄFNINGS Maria SWE 1985 SAS Pro Team 1. /  D 31 2:01:15.3 0:00:15.5 0:25:02.1 1 0:49:00.2 1 1:00:23.6 2 1:27:50.5 2 1:53:44.1 2
3 51 detail závodníka BONER Seraina SUI 1982 --- 1. /  D 36 2:03:32.7 0:02:32.9 0:25:57.8 3 0:50:37.7 3 1:02:39.4 3 1:30:36.5 3 1:56:04.9 3
4 53 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Ski klub Jablonec nad Nisou 2. /  D 31 2:07:00.1 0:06:00.3 0:25:58.1 4 0:50:39.2 4 1:02:40.4 4 1:31:24.2 4 1:58:35.7 4
5 52 detail závodníka DONZALLAZ Nicole SUI 1982 Team Rossignol Suisse 2. /  D 36 2:09:20.2 0:08:20.4 0:27:04.5 6 0:52:34.7 6 1:04:57.1 6 1:34:37.5 5 2:01:38.0 5
6 787 detail závodníka CHOPARD LALLIER Céline FRA 1994 Team nordique credit agricole Franche Comte 2. /  D 21 2:11:40.4 0:10:40.6 0:26:27.3 5 0:52:00.2 5 1:04:30.9 5 1:34:40.5 6 2:02:38.2 6
7 60 detail závodníka TANNER Petra AUT 1986 Skimarathon Team Austria 3. /  D 31 2:14:13.4 0:13:13.6 0:27:48.0 7 0:53:44.5 7 1:06:44.4 7 1:37:51.2 7 2:06:02.2 7
8 58 detail závodníka CAVELTI Valeria SUI 1996 Adidas XCS-Team 3. /  D 21 2:23:01.3 0:22:01.5 0:29:02.1 8 0:57:23.5 8 1:11:13.4 8 1:43:52.3 8 2:13:53.2 8
9 70 detail závodníka COOK Annelies USA 1984 --- 4. /  D 31 2:31:07.3 0:30:07.5 0:29:28.0 9 0:58:41.2 9 1:13:14.4 9 1:48:09.8 9 2:21:00.2 9
10 785 detail závodníka SCHERM Sophia GER 1999 SC Fischen 1. /  J 19 W 2:34:00.7 0:33:00.9 0:31:43.1 10 1:00:46.7 10 1:14:53.9 10 1:49:37.8 10 2:23:30.0 10
11 5005 detail závodníka SALA Laura ITA 1966 U.S. CARISOLO 1. /  D 51 2:37:08.2 0:36:08.4 0:32:32.0 13 1:02:28.3 12 1:17:03.2 11 1:53:53.8 11 2:27:05.2 11
12 778 detail závodníka CHERNILOVSKAYA Anna NED 1983 StichtsLanglaufTeam 5. /  D 31 2:39:59.2 0:38:59.4 0:33:04.8 15 1:03:08.0 13 1:18:07.2 13 1:55:32.8 13 2:29:40.0 13
13 129 detail závodníka SCHAFROTH Lisa GER 1999 SC Oberstaufen 2. /  J 19 W 2:40:17.9 0:39:18.1 0:31:45.8 11 1:02:21.2 11 1:17:27.4 12 1:54:29.0 12 2:29:33.0 12
14 5007 detail závodníka MEYER Monika GER 1956 SV TU Ilmenau 1. /  D 61 2:40:26.7 0:39:26.9 0:33:03.6 14 1:03:35.2 14 1:18:28.2 14 1:56:34.8 14 2:30:12.7 14
15 172 detail závodníka EGER Susi GER 1971 SC Grossberg 1. /  D 46 2:41:59.1 0:40:59.3 0:33:22.3 17 1:04:23.0 16 1:19:40.9 16 1:57:56.0 16 2:31:46.8 15
16 742 detail závodníka WEIKARD Kathrin GER 1997 SKG Gersfeld 4. /  D 21 2:42:17.2 0:41:17.4 0:34:54.3 20 1:05:38.3 18 1:20:57.9 18 1:59:25.5 17 2:32:24.8 17
17 655 detail závodníka ZALISKO Oksana UKR 1956 Lviv politechnika 2. /  D 61 2:42:20.1 0:41:20.3 0:34:44.8 18 1:06:41.3 19 1:22:01.7 19 1:59:27.5 18 2:32:23.3 16
18 806 detail závodníka ALT Prisca GER 1993 Eintracht Braunschweig Ski 5. /  D 21 2:44:43.9 0:43:44.1 0:32:08.3 12 1:04:02.5 15 1:19:19.4 15 1:57:25.5 15 2:33:39.3 18
19 410 detail závodníka ZOBENA Dina LAT 1975 Purva Bridejs 1. /  D 41 2:45:57.4 0:44:57.6 0:34:48.1 19 1:06:45.0 20 1:22:15.2 20 2:01:26.0 20 2:35:33.3 19
20 763 detail závodníka SCHWERIN Julia GER 1990 SSV Erfurt 02 6. /  D 21 2:47:32.8 0:46:33.0 0:33:14.3 16 1:05:03.7 17 1:20:57.2 17 1:59:47.3 19 2:36:27.5 20
21 683 detail závodníka LECKSTROM Karin SWE 1967 Nacka Varmdo SK 2. /  D 51 2:51:46.1 0:50:46.3 0:35:08.1 21 1:09:17.0 22 1:25:41.7 21 2:04:46.3 22 2:41:01.0 21
22 701 detail závodníka KNAPE Nina FIN 1967 PWT Finland 3. /  D 51 2:52:08.9 0:51:09.1 0:35:10.3 22 1:09:16.8 21 1:25:44.0 22 2:04:43.8 21 2:41:04.0 22
23 866 detail závodníka NIEBLING Karolina GER 1995 SKG Gersfeld 7. /  D 21 2:53:10.9 0:52:11.1 0:36:23.6 23 1:09:19.6 23 1:25:44.2 23 2:05:19.6 23 2:42:12.0 23
24 610 detail závodníka MADEROVA Magda CZE 1974 SKI Jilemnice 2. /  D 41 2:54:18.3 0:53:18.5 0:36:49.8 26 1:10:55.5 27 1:27:29.5 25 2:06:53.0 24 2:43:07.3 24
25 708 detail závodníka KARDET Turid Haugen NOR 1959 PWT Norway 1. /  D 56 2:55:44.3 0:54:44.5 0:36:36.1 25 1:10:33.8 25 1:27:32.5 26 2:07:50.0 25 2:44:47.0 25
26 883 detail závodníka PICKENPACK Tanja GER 1967 --- 4. /  D 51 2:56:09.8 0:55:10.0 0:37:17.6 28 1:10:53.3 26 1:27:43.0 27 2:08:11.0 26 2:45:13.0 26
27 5011 detail závodníka KAGERBAUER Simone GER 1977 xc-ski.de A|N Skimarathon Team 3. /  D 41 2:57:53.2 0:56:53.4 0:44:45.1 59 1:17:14.8 41 1:32:54.0 34 2:12:37.6 29 2:47:37.3 27
28 5016 detail závodníka NOODT Karin GER 1966 SC Buntenbock 5. /  D 51 3:02:54.8 1:01:55.0 0:36:35.3 24 1:10:25.3 24 1:27:28.5 24 2:11:33.1 28 2:51:26.6 29
29 625 detail závodníka WOLFRAM Heidi GER 1955 SWV Goldlauter-Heidersbach 3. /  D 61 3:03:06.4 1:02:06.6 0:36:53.6 27 1:11:44.3 28 1:29:07.7 28 2:11:09.8 27 2:50:48.8 28
30 5024 detail závodníka NEUBAUEROVA Blanka CZE 1974 AK Drnovice 4. /  D 41 3:04:42.5 1:03:42.7 0:39:14.6 35 1:13:50.9 30 1:32:07.0 32 2:16:08.1 30 2:53:48.1 30
31 472 detail závodníka SKOGHOLM Karin SWE 1978 Tumba-Mälarhöjden OK 3. /  D 36 3:08:51.7 1:07:51.9 0:39:48.8 39 1:16:59.0 39 1:35:07.2 38 2:18:39.3 36 2:57:20.7 32
32 556 detail závodníka SUTTEROVA Dana CZE 1963 --- 6. /  D 51 3:08:54.2 1:07:54.4 0:38:26.6 33 1:13:57.8 31 1:31:44.0 30 2:17:06.3 32 2:57:18.1 31
33 718 detail závodníka VAVRYSOVÁ Iva CZE 1963 GLEDE Team 7. /  D 51 3:09:10.9 1:08:11.1 0:39:45.3 38 1:16:42.5 37 1:35:18.7 39 2:18:10.1 34 2:57:39.8 33
34 492 detail závodníka HOCH Hanna USA 1994 --- 8. /  D 21 3:09:28.7 1:08:28.9 0:37:32.6 29 1:12:37.5 29 1:30:34.5 29 2:18:05.6 33 2:58:06.3 34
35 563 detail závodníka GRZESZCZAK Joanna POL 1987 Bieg Piastow 6. /  D 31 3:10:46.1 1:09:46.3 0:37:50.9 30 1:14:38.6 32 1:32:20.7 33 2:18:13.6 35 2:58:42.3 36
36 571 detail závodníka DEBERTIN Maren GER 1995 Eintracht Braunschweig Ski 9. /  D 21 3:11:11.3 1:10:11.5 0:38:02.1 31 1:15:03.8 34 1:33:49.5 35 2:18:48.6 37 2:59:27.8 37
37 572 detail závodníka JÖRDENING Mia GER 1995 Eintracht Braunschweig Ski 10. /  D 21 3:11:11.5 1:10:11.7 0:38:06.6 32 1:15:06.8 35 1:33:52.5 36 2:18:50.6 38 2:59:29.1 38
38 5036 detail závodníka GEBHARDT Katja GER 1975 --- 5. /  D 41 3:11:22.1 1:10:22.3 0:39:09.8 34 1:14:49.3 33 1:32:06.7 31 2:17:01.6 31 2:58:42.1 35
39 474 detail závodníka STEVENSON Jo GBR 1978 Södertälje Nykvarn Orientering 4. /  D 36 3:12:16.5 1:11:16.7 0:40:00.6 41 1:17:06.0 40 1:35:54.5 40 2:20:31.8 39 3:00:00.4 39
40 770 detail závodníka KINDSCHI Regina SUI 1953 SC Davos 4. /  D 61 3:12:42.6 1:11:42.8 0:39:41.6 37 1:16:54.3 38 1:36:05.7 41 2:21:59.1 42 3:01:18.1 40
41 817 detail závodníka BYGDEN Annika SWE 1971 --- 2. /  D 46 3:13:47.4 1:12:47.6 0:39:57.3 40 1:18:29.0 42 1:37:48.0 42 2:21:55.6 41 3:02:02.6 41
42 755 detail závodníka TOIVONEN Eeva-Liisa FIN 1960 Loisir Nordique 2. /  D 56 3:14:57.2 1:13:57.4 0:39:29.1 36 1:16:39.3 36 1:35:04.7 37 2:21:27.1 40 3:02:42.3 42
43 790 detail závodníka HELGADOTTIR Dilja ICE 1982 --- 5. /  D 36 3:17:42.9 1:16:43.1 0:42:48.8 51 1:20:08.8 46 1:39:03.5 45 2:25:44.6 45 3:06:01.6 43
44 385 detail závodníka VIRKUS Julia USA 1952 --- 1. /  D 66 3:20:18.4 1:19:18.6 0:41:31.6 45 1:19:19.3 43 1:38:10.0 43 2:24:09.6 43 3:07:46.1 44
45 536 detail závodníka VON AWEYDEN Friederike CAN 1965 Downtown Nordic 8. /  D 51 3:21:01.6 1:20:01.8 0:44:12.4 55 1:21:48.3 50 1:40:50.8 48 2:27:26.3 48 3:09:06.4 47
46 823 detail závodníka MYHRE Kjersti NOR 1963 Friskis 9. /  D 51 3:21:21.1 1:20:21.3 0:41:16.3 44 1:20:26.3 47 1:40:29.8 47 2:25:58.6 46 3:08:48.4 46
47 353 detail závodníka MÜLLER Carola GER 1962 Hohburger SV 3. /  D 56 3:21:28.2 1:20:28.4 0:40:17.3 43 1:19:32.8 44 1:38:51.5 44 2:25:35.8 44 3:08:36.1 45
48 620 detail závodníka KESSLER Erika SUI 1963 --- 10. /  D 51 3:22:25.9 1:21:26.1 0:40:08.8 42 1:19:35.8 45 1:39:07.3 46 2:26:15.8 47 3:09:21.4 48
49 654 detail závodníka BRANDNER Birgit D. GER 1973 --- 6. /  D 41 3:25:07.4 1:24:07.6 0:42:54.1 52 1:22:20.6 52 1:42:27.8 51 2:30:24.6 50 3:12:29.6 49
50 441 detail závodníka BENNEWITZ Kirstin GER 1970 --- 3. /  D 46 3:25:54.6 1:24:54.8 0:41:38.8 47 1:20:58.3 48 1:41:24.3 49 2:29:30.3 49 3:13:01.4 50
51 478 detail závodníka COLLIN Inger SWE 1958 IK Nocout.se 4. /  D 56 3:28:18.1 1:27:18.3 0:45:36.6 63 1:25:39.6 58 1:45:12.8 55 2:33:04.6 54 3:15:48.1 51
52 482 detail závodníka BLANC PAQUE Stella FRA 1966 Chamonix 11. /  D 51 3:31:10.6 1:30:10.8 0:41:37.1 46 1:22:11.6 51 1:43:23.5 53 2:32:32.9 53 3:17:34.4 52
53 767 detail závodníka SCHWARZ Antje GER 1969 TSV Schäftlarn 4. /  D 46 3:31:18.3 1:30:18.5 0:41:48.8 49 1:21:00.3 49 1:42:16.5 50 2:32:15.1 52 3:17:47.1 54
54 296 detail závodníka MÖBIUS Annett GER 1963 Hohburger SV 1990 12. /  D 51 3:31:23.6 1:30:23.8 0:42:02.6 50 1:22:46.8 53 1:43:04.0 52 2:31:57.4 51 3:17:43.9 53
55 305 detail závodníka HAACK Claudia GER 1965 --- 13. /  D 51 3:32:11.8 1:31:12.0 0:42:59.3 53 1:23:49.8 55 1:45:48.8 57 2:35:02.6 55 3:19:30.4 56
56 388 detail závodníka WALLIN Anna SWE 1994 Göteborg Majorna OK 11. /  D 21 3:32:47.5 1:31:47.8 0:43:22.1 54 1:23:50.8 56 1:44:05.3 54 2:35:15.1 56 3:19:29.4 55
57 749 detail závodníka WALDEN Maria FIN 1963 Electrofit 14. /  D 51 3:33:22.3 1:32:22.5 0:47:15.3 68 1:27:00.6 60 1:47:13.0 59 2:36:36.4 58 3:20:46.9 58
58 350 detail závodníka GRENIER Daniele CAN 1946 --- 1. /  D 71 3:33:24.8 1:32:25.0 0:46:39.6 67 1:25:24.1 57 1:46:34.5 58 2:37:29.1 59 3:20:43.4 57
59 816 detail závodníka DÜRICHEN Annett GER 1969 Executice 5. /  D 46 3:34:09.6 1:33:09.8 0:44:26.1 57 1:27:31.6 62 1:48:21.8 62 2:37:40.6 61 3:21:09.9 59
60 488 detail závodníka JARDON-DIDEBERG Marie BEL 1958 --- 5. /  D 56 3:34:54.8 1:33:55.0 0:47:15.3 68 1:29:10.8 67 1:50:02.8 66 2:40:28.1 67 3:22:37.4 61
61 5019 detail závodníka GROßE Anke GER 1965 Hohburger SV 15. /  D 51 3:34:59.6 1:33:59.8 0:45:01.6 60 1:27:13.1 61 1:48:04.5 61 2:37:34.9 60 3:22:02.1 60
62 604 detail závodníka SMITH Danielle GBR 1962 Sci club Trezzone 6. /  D 56 3:36:54.5 1:35:54.7 0:49:07.4 74 1:30:42.8 72 1:51:16.5 70 2:40:16.4 66 3:23:33.9 63
63 252 detail závodníka ROUSSEAU Sabine GER 1970 --- 6. /  D 46 3:36:54.9 1:35:55.1 0:41:40.3 48 1:23:36.3 54 1:45:20.0 56 2:35:39.4 57 3:22:53.2 62
64 309 detail závodníka OISETH Trine NOR 1960 --- 7. /  D 56 3:37:56.8 1:36:57.0 0:46:03.1 64 1:27:41.6 64 1:48:59.3 64 2:39:34.6 64 3:24:29.9 64
65 700 detail závodníka RASELA Sina FIN 1984 PWT Finland 7. /  D 31 3:38:30.3 1:37:30.6 0:46:27.1 66 1:29:36.1 68 1:51:02.0 68 2:41:54.9 69 3:26:02.2 67
66 820 detail závodníka WINGES Ulrike GER 1971 --- 7. /  D 46 3:38:47.6 1:37:47.8 0:44:41.6 58 1:27:38.1 63 1:48:23.5 63 2:38:26.6 62 3:25:02.9 65
67 533 detail závodníka HAYES Marg AUS 1962 --- 8. /  D 56 3:39:20.1 1:38:20.3 0:44:19.6 56 1:26:46.1 59 1:47:51.0 60 2:39:26.4 63 3:25:25.4 66
68 552 detail závodníka BRUTHANSOVA Kamila CZE 1977 --- 7. /  D 41 3:41:20.4 1:40:20.6 0:45:29.8 62 1:27:46.3 65 1:49:46.3 65 2:40:14.9 65 3:26:34.7 68
69 313 detail závodníka SCHÜTZ Grit GER 1964 --- 16. /  D 51 3:41:50.5 1:40:50.7 0:45:02.6 61 1:28:56.3 66 1:50:10.8 67 2:41:37.9 68 3:28:18.7 69
70 713 detail závodníka KUHNE Angela GER 1961 WSV Illmenau 1908 9. /  D 56 3:46:21.2 1:45:21.4 0:48:03.4 72 1:30:49.1 73 1:53:06.3 72 2:45:05.6 71 3:32:10.2 70
71 5020 detail závodníka BÜRST Maria GER 1959 SC Schwarzach 10. /  D 56 3:46:49.8 1:45:50.0 0:47:55.3 71 1:29:44.1 69 1:51:14.8 69 2:44:44.4 70 3:32:14.5 71
72 393 detail závodníka KUZNIA Annette USA 1963 --- 17. /  D 51 3:50:01.9 1:49:02.1 0:46:26.8 65 1:30:28.9 70 1:52:34.8 71 2:45:23.1 72 3:34:44.9 72
73 531 detail závodníka KARLSEN Hege Tvete NOR 1971 --- 8. /  D 46 3:51:52.2 1:50:52.4 0:48:19.8 73 1:30:37.1 71 1:54:01.1 73 2:47:08.6 73 3:36:46.9 73
74 784 detail závodníka CLAESSENS Resi NED 1962 --- 11. /  D 56 3:54:21.4 1:53:21.6 0:50:16.3 78 1:33:30.8 76 1:56:13.3 76 2:51:01.4 74 3:39:32.4 74
75 662 detail závodníka KUKKONEN-NIINISTÖ Jaana FIN 1961 --- 12. /  D 56 3:54:42.5 1:53:42.7 0:49:43.8 75 1:33:17.6 75 1:55:29.1 75 2:52:38.9 75 3:40:35.7 75
76 5013 detail závodníka KRALOVA Ivana CZE 1969 IFK Umeaa Sweden 9. /  D 46 3:56:05.4 1:55:05.6 0:52:09.6 87 1:35:51.1 77 1:57:46.1 77 2:53:07.4 76 3:41:47.7 76
77 242 detail závodníka PROCHAZKOVA Irena CZE 1957 --- 5. /  D 61 3:56:49.4 1:55:49.6 0:47:16.6 70 1:32:12.8 74 1:54:55.8 74 2:53:18.2 77 3:43:39.2 77
78 664 detail závodníka PLATHE Silke GER 1963 --- 18. /  D 51 4:00:59.4 1:59:59.6 0:50:30.1 79 1:35:54.8 78 1:58:18.1 78 2:55:31.2 78 3:46:08.5 78
79 838 detail závodníka SINGER Sabine GER 1967 TV Refrath 19. /  D 51 4:05:48.1 2:04:48.3 0:49:54.4 76 1:36:21.2 79 2:00:16.8 79 2:56:01.4 79 3:49:10.0 79
80 360 detail závodníka KUHN Karin GER 1953 --- 6. /  D 61 4:06:52.1 2:05:52.3 0:50:58.1 80 1:38:09.3 81 2:01:48.8 81 2:59:39.4 81 3:51:21.0 81
81 673 detail závodníka WEIMER Katharina GER 1977 --- 8. /  D 41 4:07:58.8 2:06:59.0 0:52:00.9 86 1:37:59.1 80 2:01:39.6 80 2:58:52.9 80 3:51:15.2 80
82 368 detail závodníka HEESER Christina GER 1975 --- 9. /  D 41 4:08:12.3 2:07:12.5 0:51:50.4 85 1:38:13.9 82 2:02:20.1 82 3:00:30.9 82 3:52:37.2 82
83 333 detail závodníka GILL Elke GER 1952 SC Riesa 2. /  D 66 4:13:05.7 2:12:06.0 0:53:03.6 90 1:40:08.9 87 2:05:15.6 84 3:05:59.7 87 3:58:01.2 83
84 737 detail závodníka LUTSENKO Olga RUS 1965 PESKARI 20. /  D 51 4:13:19.3 2:12:19.5 0:52:17.6 88 1:39:49.1 86 2:03:59.3 83 3:04:44.9 86 3:58:11.7 84
85 423 detail závodníka LARSEN Else Margrethe NOR 1964 Fjellhug Vereide IL 21. /  D 51 4:15:20.8 2:14:21.0 0:51:22.4 82 1:39:12.9 85 2:06:52.6 87 3:03:55.7 84 3:59:24.8 87
86 421 detail závodníka JACOBSEN Kristin NOR 1959 --- 13. /  D 56 4:15:25.8 2:14:26.0 0:51:24.9 83 1:39:09.8 84 2:06:54.6 88 3:03:58.2 85 3:59:19.2 85
87 420 detail závodníka MOEN Oyfrid NOR 1969 Hamar skiklubb 10. /  D 46 4:15:31.5 2:14:31.7 0:51:16.6 81 1:38:57.3 83 2:06:51.6 85 3:03:51.2 83 3:59:23.0 86
88 864 detail závodníka EGER Isabel GER 1986 --- 8. /  D 31 4:16:26.7 2:15:26.9 0:53:01.6 89 1:41:37.9 89 2:06:52.3 86 3:08:32.2 88 4:01:17.3 88
89 429 detail závodníka WEBER Alina POL 1976 --- 10. /  D 41 4:18:45.2 2:17:45.4 0:55:13.1 93 1:46:22.6 95 2:11:58.1 94 3:09:03.9 89 4:02:26.0 89
90 652 detail závodníka FABER Katrin GER 1972 TB Erlangen 11. /  D 46 4:22:42.4 2:21:42.6 0:55:29.1 95 1:44:21.1 92 2:10:29.9 93 3:11:50.2 90 4:06:15.8 90
91 594 detail závodníka EINARSDOTTIR Hildur ICE 1974 Ullur 11. /  D 41 4:23:25.7 2:22:25.9 0:54:39.9 92 1:45:03.6 93 2:10:14.6 92 3:14:00.9 95 4:07:53.5 92
92 340 detail závodníka LANGER Sibylle GER 1967 Aspach 22. /  D 51 4:23:42.7 2:22:42.9 0:51:49.6 84 1:41:36.1 88 2:09:15.9 91 3:12:20.9 91 4:07:51.5 91
93 586 detail závodníka BOHUNOVA Alena SVK 1965 --- 23. /  D 51 4:26:08.4 2:25:08.6 0:50:11.6 77 1:41:51.4 90 2:07:41.1 89 3:13:59.9 94 4:09:49.0 94
94 797 detail závodníka CARANI Lynette USA 1949 --- 3. /  D 66 4:27:01.6 2:26:01.8 0:55:36.9 96 1:44:08.4 91 2:09:09.6 90 3:12:27.5 92 4:09:28.1 93
95 601 detail závodníka HARNEY Louise GBR 1990 London Hyde Park 12. /  D 21 4:28:46.6 2:27:46.8 0:55:20.6 94 1:46:06.9 94 2:12:22.9 95 3:13:49.4 93 4:12:16.5 95
96 896 detail závodníka PETERSOHN Corina GER 1966 --- 24. /  D 51 4:37:29.3 2:36:29.5 0:53:57.9 91 1:46:43.4 96 2:14:21.4 96 3:18:30.7 96 4:18:51.8 96
97 431 detail závodníka FIDOR Monika POL 1978 --- 6. /  D 36 4:38:38.3 2:37:38.5 0:59:03.6 97 1:54:16.9 98 2:22:53.9 98 3:25:53.7 97 4:22:06.6 97
98 367 detail závodníka RADAU Angela GER 1958 --- 14. /  D 56 4:44:34.5 2:43:34.7 1:02:08.1 101 1:56:41.9 99 2:25:48.2 99 3:29:57.5 100 4:26:34.3 98
99 404 detail závodníka FISCHER Nannett GER 1971 tri Fun 12. /  D 46 4:45:07.5 2:44:07.7 0:59:38.6 99 1:53:37.4 97 2:22:14.6 97 3:28:16.5 98 4:27:01.3 99
100 383 detail závodníka GOTTSCHALL Eva Brigitte GER 1961 --- 15. /  D 56 4:45:53.7 2:44:53.9 1:02:37.6 102 1:59:42.4 102 2:28:22.7 100 3:29:36.7 99 4:27:45.8 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru