Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - klasische Technik

Běžecké lyžování
DATUM :4.2.2018 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 4 km # 6 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 4 km # 6 km #
1 1658 detail závodníka THEINE Stefan GER 1968 SC Siedlinghausen 1. /  H 46 0:24:25.1 0:00:00.0 10:31.3 2 16:13.9 1
2 1653 detail závodníka KAISER Maximilian GER 2002 SV Medizin Bad Liebenstein 1. /  J 16 M 0:24:26.9 0:00:01.7 10:28.8 1 16:15.4 2
3 1601 detail závodníka WETTERLING Max GER 1997 WSV Elbingerode 1. /  H 21 0:25:21.2 0:00:56.0 10:52.1 3 16:43.4 3
4 1617 detail závodníka SCHMID Markus GER 1961 --- 1. /  H 56 0:27:44.8 0:03:19.7 12:25.1 4 18:50.6 4
5 1602 detail závodníka HOMYER Roger GBR 1954 Highland Nordic 1. /  H 61 0:27:58.6 0:03:33.4 12:36.6 6 18:58.1 6
6 1652 detail závodníka DARSCHEID Frank GER 1966 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. 1. /  H 51 0:28:01.1 0:03:35.9 12:34.3 5 18:57.4 5
7 1645 detail závodníka PAOLI Alberto ITA 1998 --- 1. /  J 19 M 0:31:40.3 0:07:15.1 14:01.8 7 21:27.7 7
8 1650 detail závodníka BRAENDLE Achim GER 1965 Auingen 2. /  H 51 0:32:01.8 0:07:36.7 14:45.3 9 21:55.1 8
9 1607 detail závodníka WINKLER Florian GER 1991 --- 2. /  H 21 0:37:03.3 0:12:38.1 16:31.8 10 25:12.7 9
10 1606 detail závodníka FEHRENBACH Anton GER 1947 SC Waldau 1. /  H 71 0:41:05.2 0:16:40.1 17:33.8 11 27:36.7 10
11 1641 detail závodníka STIMPEL Burkhard GER 1955 Uslar 2. /  H 61 0:42:22.3 0:17:57.2 18:38.6 12 28:33.7 11
12 1625 detail závodníka MAAR Ralf GER 1977 TSV Wolfratshausen von 1864 e. V. Laufgruppe 1. /  H 41 0:42:38.7 0:18:13.6 18:56.3 13 29:18.2 12
13 1608 detail závodníka LEITZ Roland GER 1954 --- 3. /  H 61 0:44:39.5 0:20:14.4 19:34.3 14 30:12.4 13
14 1657 detail závodníka TRITTA Manfred GER 1957 --- 4. /  H 61 0:46:39.2 0:22:14.0 20:02.8 15 30:51.2 14
15 1661 detail závodníka LÜBBING Kilian GER 2003 --- 1. /  J 15 M 0:54:19.5 0:29:54.3 24:01.6 17 37:37.2 17
16 1605 detail závodníka BECKER Harald GER 1946 SF Windach 2. /  H 71 0:55:07.6 0:30:42.5 23:41.8 16 36:43.7 15
17 1660 detail závodníka SÄUBERLICH Luis GER 2003 --- 2. /  J 15 M 0:55:54.6 0:31:29.5 24:24.1 18 37:34.9 16
18 1609 detail závodníka HELLER Konrad GER 1993 --- 3. /  H 21 0:58:24.4 0:33:59.3 25:42.6 19 40:15.4 18
19 2073 detail závodníka SEITZ Bernd GER 1939 KC Regensburg 1. /  H 76 1:01:00.6 0:36:35.4 27:11.4 20 43:47.7 21
20 1632 detail závodníka REICHERT-FACILLIDES Tim GER 2001 --- 1. /  J 17 M 1:02:06.1 0:37:40.9 28:35.1 22 43:07.5 19
21 1634 detail závodníka KUENNE Christoph GER 1980 --- 1. /  H 36 1:02:40.6 0:38:15.4 28:50.6 23 43:58.0 22
22 1630 detail závodníka ILJINE Diana GER 1964 --- 3. /  H 51 1:03:26.1 0:39:00.9 28:20.6 21 43:07.5 19
23 1627 detail závodníka LAUGALAND Johannes NOR 1950 PWT Norway 1. /  H 66 1:11:27.8 0:47:02.6 35:49.1 24 51:28.0 24
--- 1636 detail závodníka GERUM Sebastian GER 1982 SkiClub Oberammergau . /  H 36 Running --- --- --- 45:51.7 23
--- 1643 detail závodníka STÖRRINGER Thomas GER 1966 MTV Seesen . /  H 51 Running --- 14:10.6 8 --- ---
--- 1614 detail závodníka BUINOVSKIJ Ruslan LTH 1985 --- . /  H 31 DNS --- --- --- --- ---
--- 1622 detail závodníka STANGE Lucas GER 2002 SWV Goldlauter-Heidersbach . /  J 16 M DNS --- --- --- --- ---
--- 1647 detail závodníka SCHROTH Christian CZE 1966 --- . /  H 51 DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru