Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6042 | HONSA Antonín | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S15/M | 0:16:42.4 | 0:00:00.0 | |
2 | 6040 | ŘEZNÍK Jan | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S15/M | 0:17:03.4 | 0:00:21.0 | |
3 | 6010 | KEHRER Kilian | 2004 | SU Böhmerwald | 1. / S14/M | 0:17:04.7 | 0:00:22.2 | |
4 | 6049 | VYSKOČIL David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S13/M | 0:17:05.7 | 0:00:23.3 | |
5 | 6055 | BUSCHEK Tobias | 2005 | SC Furth im Wald | 2. / S13/M | 0:17:32.2 | 0:00:49.8 | |
6 | 6070 | FUCHS Benjamin | 2005 | WSV Skadi Juniorteam | 3. / S13/M | 0:17:58.2 | 0:01:15.8 | |
7 | 6046 | STEINBACH Jakub | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S13/M | 0:18:27.5 | 0:01:45.0 | |
8 | 6038 | LEHNUNG Johanna | 2005 | SV Grün-Weiß Pirna | 1. / S13/W | 0:18:29.7 | 0:01:47.2 | |
9 | 6024 | VELECHSHUK Maxim | 2003 | Ski Club Großberg | 3. / S15/M | 0:18:31.7 | 0:01:49.2 | |
10 | 6012 | HOLIK Amos | 2005 | --- | 5. / S13/M | 0:18:38.2 | 0:01:55.7 | |
11 | 6058 | MEDACK Arthur | 2004 | Flügelradbaude | 2. / S14/M | 0:18:38.4 | 0:01:56.0 | |
12 | 6016 | SCHNEIDER Rico | 2004 | TGV Schotten | 3. / S14/M | 0:19:02.4 | 0:02:20.0 | |
13 | 6001 | HUNGER Nils-Erik | 2003 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 4. / S15/M | 0:19:05.2 | 0:02:22.8 | |
14 | 6019 | HEß Tillmann | 2005 | TGV Schotten | 6. / S13/M | 0:19:14.2 | 0:02:31.8 | |
15 | 6008 | SCHEDLBAUER Lukas | 2003 | WSV St. Englmar | 5. / S15/M | 0:19:21.7 | 0:02:39.3 | |
16 | 6017 | VON SCHLICHTKRULL Sophia | 2005 | TGV Schotten | 2. / S13/W | 0:19:24.5 | 0:02:42.0 | |
17 | 6043 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S15/W | 0:19:24.7 | 0:02:42.2 | |
18 | 6004 | LÖW Jakob | 2005 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 7. / S13/M | 0:19:30.7 | 0:02:48.3 | |
19 | 6052 | CHALUPNÝ David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / S13/M | 0:19:51.7 | 0:03:09.2 | |
20 | 6056 | ZAHRADNÍK Jaroslav | 2004 | Ski klub Strakonice | 4. / S14/M | 0:19:53.5 | 0:03:11.0 | |
21 | 6002 | WEITZ Pascal | 2003 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 6. / S15/M | 0:19:59.5 | 0:03:17.0 | |
22 | 6007 | HOLLAND Melina | 2005 | NSV Wernigerode | 3. / S13/W | 0:20:10.7 | 0:03:28.2 | |
23 | 6045 | MAYR Jona | 2003 | --- | 7. / S15/M | 0:20:17.5 | 0:03:35.0 | |
24 | 6028 | HŮRKOVÁ Johanka | 2003 | Ski klub Strakonice | 2. / S15/W | 0:20:20.5 | 0:03:38.0 | |
25 | 6025 | MORGOTT Paul | 2005 | Ski Club Großberg | 9. / S13/M | 0:20:32.2 | 0:03:49.8 | |
26 | 6035 | GAWRISCH Jonathan | 2004 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / S14/M | 0:20:35.4 | 0:03:52.9 | |
27 | 6054 | SOODLA Germo | 2004 | --- | 6. / S14/M | 0:20:47.2 | 0:04:04.8 | |
28 | 6036 | SCHIPPERS Louisa | 2004 | SV Grün-Weiß Pirna | 1. / S14/W | 0:20:52.3 | 0:04:09.8 | |
29 | 6050 | TISCHLER Jan | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / S13/M | 0:21:03.4 | 0:04:20.9 | |
30 | 6047 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S14/W | 0:21:14.4 | 0:04:32.0 | |
31 | 6048 | NAROVCOVÁ Beata | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S13/W | 0:21:17.3 | 0:04:34.8 | |
32 | 6033 | CASPAR Luis | 2003 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / S15/M | 0:21:24.7 | 0:04:42.3 | |
33 | 6027 | SIKORSKI Laurence | 2005 | TSV Leuna e.V. | 11. / S13/M | 0:21:34.4 | 0:04:52.0 | |
34 | 6005 | WEITZ Lysann | 2005 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 5. / S13/W | 0:21:35.7 | 0:04:53.2 | |
35 | 6034 | GÖTZE Cornelius | 2003 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / S15/M | 0:21:35.7 | 0:04:53.3 | |
36 | 6051 | ZUSKA Marcel | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 12. / S13/M | 0:21:39.9 | 0:04:57.5 | |
37 | 6023 | JÄGER Jimmy Jason | 2005 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 13. / S13/M | 0:21:42.3 | 0:04:59.8 | |
38 | 6003 | BODEN Nico | 2003 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 10. / S15/M | 0:21:45.5 | 0:05:03.0 | |
39 | 6014 | KOCH Wilhelm | 2005 | ESV Nassau | 14. / S13/M | 0:22:00.3 | 0:05:17.8 | |
40 | 6037 | SIEGEL Bruno | 2004 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / S14/M | 0:22:27.3 | 0:05:44.8 | |
41 | 6009 | BUGL Jonas | 2003 | WSV St. Englmar | 11. / S15/M | 0:22:38.4 | 0:05:56.0 | |
42 | 6006 | VOIGT Nicole | 2004 | PSV Zittau e.V. | 3. / S14/W | 0:22:48.5 | 0:06:06.0 | |
43 | 6057 | NĚMCOVÁ Patricie | 2003 | Ski klub Strakonice | 3. / S15/W | 0:22:52.3 | 0:06:09.8 | |
44 | 6018 | NEEB Emma | 2005 | TGV Schotten | 6. / S13/W | 0:23:01.9 | 0:06:19.5 | |
45 | 6030 | REIDL Patrick | 2005 | SV Finsterau | 15. / S13/M | 0:23:06.8 | 0:06:24.3 | |
46 | 6032 | SCHREINER Lucia | 2005 | SV Finsterau | 7. / S13/W | 0:23:17.6 | 0:06:35.1 | |
47 | 6021 | HERRMANN Cynthia | 2005 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 8. / S13/W | 0:23:21.5 | 0:06:39.0 | |
48 | 6022 | COORDES Frances | 2005 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 9. / S13/W | 0:23:42.6 | 0:07:00.1 | |
49 | 6020 | WOLF Luna | 2005 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 10. / S13/W | 0:24:27.3 | 0:07:44.8 | |
50 | 6031 | HASELBERGER Jakob | 2005 | SV Finsterau | 16. / S13/M | 0:24:32.5 | 0:07:50.0 | |
51 | 6026 | SCHÖNE Jonas | 2004 | SV Lok Eilenburg | 8. / S14/M | 0:24:38.5 | 0:07:56.0 | |
52 | 6039 | BERNHARDT Emily | 2005 | SV Grün-Weiß Pirna | 11. / S13/W | 0:24:43.9 | 0:08:01.5 | |
53 | 6059 | JIROUŠKOVÁ Sabina | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 12. / S13/W | 0:25:34.8 | 0:08:52.3 | |
54 | 6011 | PEČENKOVÁ Michaela | 2003 | --- | 4. / S15/W | 0:26:58.4 | 0:10:15.9 | |
--- | 6013 | KOCH George | 2003 | ESV Nassau | . / S15/M | DNS | --- | |
--- | 6015 | OLDENBURG Paul | 2004 | TGV Schotten | . / S14/M | DNS | --- | |
--- | 6041 | KALIVODA Lukáš | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S15/M | DNS | --- | |
--- | 6044 | DOHNAL Rudolf | 2005 | SC Girkhausen | . / S13/M | DNS | --- | |
--- | 6053 | VACEK Bertil | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S13/M | DNS | --- |