Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Štrbské bežky - Štrbské bežky - Cross šprint

Běžecké lyžování
DATUM :18.2.2018 MÍSTO :Štrbské Pleso

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 258 detail závodníka ŠKERDA Matúš 2006 TJ Tatran Hybe 1. /  Mladší žiaci 0:01:55.3 0:00:00.0 0:01:55.3
2 381 detail závodníka KLEIN Tobias 2006 KRVA 2. /  Mladší žiaci 0:01:59.5 0:00:04.2 0:01:59.5
3 270 detail závodníka RUSINOVÁ Laura 2006 TJVY 1. /  Mladšie žiačky 0:02:01.5 0:00:06.2 0:02:01.5
4 251 detail závodníka PLEVOVÁ Lucie 2007 Biatlon Moravia 2. /  Mladšie žiačky 0:02:03.4 0:00:08.0 0:02:03.4
5 257 detail závodníka ŠUCHTÁR Kristián 2006 TJ Tatran Hybe 3. /  Mladší žiaci 0:02:08.2 0:00:12.9 0:02:08.2
6 269 detail závodníka RUSINA Tomáš 2006 TJVY 4. /  Mladší žiaci 0:02:08.4 0:00:13.0 0:02:08.4
7 375 detail závodníka LIBÁKOVÁ Sofia 2007 BK Opalisko 3. /  Mladšie žiačky 0:02:10.6 0:00:15.2 0:02:10.6
8 366 detail závodníka KAPRALOVA Anna 2007 Sambo 70 4. /  Mladšie žiačky 0:02:12.4 0:00:17.0 0:02:12.4
9 380 detail závodníka PLEVÁK Adam 2007 KRVA 5. /  Mladší žiaci 0:02:16.2 0:00:20.9 0:02:16.2
10 382 detail závodníka JACKOVÁ Simona 2006 KRVA 5. /  Mladšie žiačky 0:02:20.1 0:00:24.7 0:02:20.1
11 256 detail závodníka DUNAJSKÝ Martin 2006 TJ Tatran Hybe 6. /  Mladší žiaci 0:02:21.1 0:00:25.7 0:02:21.1
12 378 detail závodníka JACKOVÁ Nina 2009 KRVA 6. /  Mladšie žiačky 0:02:21.4 0:00:26.0 0:02:21.4
13 359 detail závodníka BORSÍK Martin 2007 KBL Jasna 7. /  Mladší žiaci 0:02:22.3 0:00:26.9 0:02:22.3
14 259 detail závodníka MELICH Lucas 2006 TJ Tatran Hybe 8. /  Mladší žiaci 0:02:26.0 0:00:30.7 0:02:26.0
15 383 detail závodníka RYSUĽOVÁ Daniela 2006 KRVA 7. /  Mladšie žiačky 0:02:26.1 0:00:30.7 0:02:26.1
16 360 detail závodníka MICHALOVIČOVÁ Alexandra 2006 KBL Jasna 8. /  Mladšie žiačky 0:02:36.4 0:00:41.1 0:02:36.4
17 371 detail závodníka BREZINA Dominik 2006 TJ Východná 9. /  Mladší žiaci 0:02:42.2 0:00:46.9 0:02:42.2
18 254 detail závodníka ŠUCHTÁROVÁ Emma 2009 TJ Tatran Hybe 9. /  Mladšie žiačky 0:02:50.3 0:00:55.0 0:02:50.3
19 361 detail závodníka CHLEBO Andrej 2008 KBL Jasna 10. /  Mladší žiaci 0:02:55.3 0:01:00.0 0:02:55.3
20 379 detail závodníka MICHALKO Stanislav 2007 KRVA 11. /  Mladší žiaci 0:02:55.5 0:01:00.1 0:02:55.5
21 357 detail závodníka CHLADONOVA Viktoria 2006 Climberg Sport team 10. /  Mladšie žiačky 0:02:58.0 0:01:02.7 0:02:58.0
22 356 detail závodníka RAFFAJOVA Nina 2010 CK MŠK KEŽMAROK 11. /  Mladšie žiačky 0:02:58.9 0:01:03.6 0:02:58.9
23 263 detail závodníka RATHOMČIK Metodiy 2006 BA 12. /  Mladší žiaci 0:03:03.2 0:01:07.9 0:03:03.2
24 158 detail závodníka SZASZ Peter 2007 Ke 13. /  Mladší žiaci 0:03:04.5 0:01:09.1 0:03:04.5
25 369 detail závodníka PIOVARČI Peter 2008 TJ Tatran Hybe 14. /  Mladší žiaci 0:03:07.4 0:01:12.1 0:03:07.4
26 365 detail závodníka LETKOVÁ Natália 2010 Manín PB 12. /  Mladšie žiačky 0:03:10.0 0:01:14.6 0:03:10.0
27 376 detail závodníka RYSUĽOVÁ Natália 2010 KRVA 13. /  Mladšie žiačky 0:03:19.8 0:01:24.4 0:03:19.8
28 373 detail závodníka CHLADOŇ Adam 2009 Climberg Sport team 15. /  Mladší žiaci 0:03:21.8 0:01:26.5 0:03:21.8
29 364 detail závodníka HARÍŇOVÁ Nikol 2008 Košice 14. /  Mladšie žiačky 0:03:34.9 0:01:39.6 0:03:34.9
30 384 detail závodníka UHERČÍKOVÁ Alena 2009 Žilina 15. /  Mladšie žiačky 0:03:52.1 0:01:56.8 0:03:52.1
31 260 detail závodníka DRZEWIECKI Jakub 2006 Endorfin team 16. /  Mladší žiaci 0:03:59.3 0:02:04.0 0:03:59.3
32 253 detail závodníka PETER Rusko           2011 ŠKP Banská Bystrica 17. /  Mladší žiaci 0:04:00.9 0:02:05.6 0:04:00.9
33 351 detail závodníka ILIAŠOVÁ Emma 2009 ABL Snow 16. /  Mladšie žiačky 0:04:02.4 0:02:07.1 0:04:02.4
34 363 detail závodníka VINCE Samuel 2008 Košice 18. /  Mladší žiaci 0:04:12.5 0:02:17.1 0:04:12.5
35 374 detail závodníka MIČKOVÁ Františka 2006 Vranov 17. /  Mladšie žiačky 0:04:13.7 0:02:18.3 0:04:13.7
36 368 detail závodníka PUKAČ Marek 2010 Tatranská Štrba 19. /  Mladší žiaci 0:04:15.6 0:02:20.3 0:04:15.6
37 377 detail závodníka MICHALKO Adrian 2011 KRVA 20. /  Mladší žiaci 0:04:29.9 0:02:34.6 0:04:29.9
38 386 detail závodníka KOVALČÍK Michal 2009 STARÁ ĽUBOVŇA 21. /  Mladší žiaci 0:04:30.2 0:02:34.9 0:04:30.2
39 352 detail závodníka JANKOVIČOVÁ Ema 2011 ABL Snow 18. /  Mladšie žiačky 0:04:47.5 0:02:52.2 0:04:47.5
40 355 detail závodníka MURÁNSKA Veronika 2010 Brezno 19. /  Mladšie žiačky 0:05:20.0 0:03:24.7 0:05:20.0
41 353 detail závodníka BALOGOVA Tamarka 2010 biatlon šk prešov 20. /  Mladšie žiačky 0:06:11.4 0:04:16.1 0:06:11.4
--- 264 detail závodníka POLC Patrik 2004 --- . /  Mladší žiaci DSQ --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru