Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Beh1 | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh2 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | VERBOVSKÝ Matúš | ŠK Atóm Levice | 1. / Muži | 0:55:24.7 | 0:00:00.0 | 16:02.7 [2] | 2 | 00:22.8 [2] | 2 | 30:41.0 [3] | 2 | 00:25.2 [6] | 3 | 07:53.0 [1] | 1 | ||
2 | 20 | KUBO Ondrej | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / Muži | 0:55:27.3 | 0:00:02.6 | 16:03.5 [4] | 4 | 00:22.9 [3] | 3 | 30:40.3 [2] | 3 | 00:22.4 [2] | 2 | 07:58.2 [2] | 2 | ||
3 | 7 | FAZEKAŠ Tadeáš | ŠK Atóm Levice | 3. / Muži | 0:56:00.0 | 0:00:35.3 | 16:03.2 [3] | 3 | 00:23.7 [4] | 4 | 30:39.1 [1] | 1 | 00:22.9 [4] | 1 | 08:31.1 [5] | 3 | ||
4 | 29 | SIMONIDES Samuel | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 4. / Muži | 0:57:34.8 | 0:02:10.1 | 15:45.6 [1] | 1 | 00:24.1 [5] | 1 | 32:30.5 [23] | 6 | 00:26.0 [11] | 6 | 08:28.6 [4] | 4 | ||
5 | 107 | SZABO Jaroslav | Pro-body triatlon klub Košice | 5. / Muži | 0:57:34.9 | 0:02:10.2 | 16:09.8 [6] | 6 | 00:27.3 [17] | 6 | 32:10.4 [15] | 16 | 00:22.6 [3] | 11 | 08:24.8 [3] | 5 | ||
6 | 30 | SMETANA Marek | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Muži | 0:57:48.7 | 0:02:24.0 | 16:46.9 [9] | 9 | 00:27.6 [19] | 8 | 31:25.9 [12] | 7 | 00:25.9 [10] | 7 | 08:42.4 [6] | 6 | ||
7 | 17 | KOZLOVSKÝ Matúš | ŠKP Triax | 7. / Muži | 0:57:51.1 | 0:02:26.4 | 16:45.2 [8] | 8 | 00:32.1 [39] | 9 | 31:22.3 [11] | 5 | 00:25.8 [8] | 5 | 08:45.7 [7] | 7 | ||
8 | 19 | KRAVIANSKY Daniel | pro-body triatlon team Košice | 8. / Muži | 0:58:01.1 | 0:02:36.4 | 16:22.9 [7] | 7 | 00:26.0 [12] | 7 | 31:49.8 [14] | 4 | 00:28.4 [19] | 8 | 08:54.0 [9] | 8 | ||
9 | 113 | ŠTILLA Peter | Trian ŠK UMB | 9. / Muži | 0:58:02.3 | 0:02:37.6 | 16:05.4 [5] | 5 | 00:22.3 [1] | 5 | 32:14.3 [16] | 10 | 00:29.9 [27] | 14 | 08:50.4 [8] | 9 | ||
10 | 22 | MÉSZÁROS Jakub | ŠK Atóm Levice | 10. / Muži | 0:58:09.7 | 0:02:45.0 | 17:01.8 [15] | 15 | 00:29.7 [30] | 14 | 31:13.1 [9] | 14 | 00:27.0 [13] | 13 | 08:58.1 [11] | 10 | ||
11 | 56 | BARTO Aurel | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 1. / Dorastenci | 0:58:14.0 | 0:02:49.3 | 17:01.3 [12] | 12 | 00:28.0 [22] | 12 | 31:12.5 [8] | 9 | 00:25.4 [7] | 9 | 09:06.8 [12] | 11 | ||
12 | 87 | OZORÁK Miroslav | Tk Nové Zámky | 1. / Veteráni 1 | 0:58:17.3 | 0:02:52.6 | 17:14.2 [19] | 19 | 00:27.0 [15] | 17 | 30:59.5 [4] | 8 | 00:27.8 [16] | 10 | 09:08.8 [14] | 12 | ||
13 | 78 | HOLIGA Ján | Klub bežeckého lyžovania ŠKP Martin | 2. / Veteráni 1 | 0:58:25.8 | 0:03:01.1 | 16:57.5 [10] | 10 | 00:36.7 [51] | 15 | 31:11.2 [7] | 15 | 00:29.1 [20] | 15 | 09:11.3 [15] | 13 | ||
14 | 27 | POLÁK Juraj | 3NITY Triathlon team Bratislava | 11. / Muži | 0:58:30.2 | 0:03:05.5 | 17:01.5 [14] | 14 | 00:25.8 [10] | 11 | 31:15.2 [10] | 11 | 00:22.2 [1] | 4 | 09:25.5 [19] | 14 | ||
15 | 6 | CINTULA Lukáš | 3NITY Triathlon team Bratislava | 12. / Muži | 0:58:53.3 | 0:03:28.6 | 17:13.8 [18] | 18 | 00:27.8 [20] | 18 | 31:01.1 [5] | 12 | 00:32.6 [42] | 16 | 09:38.0 [22] | 15 | ||
16 | 81 | HRČKA Ľubomír | Run for Fun - Triathlon | 3. / Veteráni 1 | 0:59:05.6 | 0:03:40.9 | 17:01.3 [12] | 12 | 00:28.4 [24] | 13 | 31:43.1 [13] | 17 | 00:33.9 [49] | 17 | 09:18.9 [16] | 16 | ||
17 | 110 | ROZIAK Ján | 3NITY Triathlon team Bratislava | 13. / Muži | 0:59:26.5 | 0:04:01.8 | 17:13.5 [16] | 16 | 00:25.9 [11] | 16 | 31:04.1 [6] | 13 | 00:27.6 [14] | 12 | 10:15.4 [33] | 17 | ||
18 | 86 | ORLICKÝ Andrej | Triatlon Team Trnava | 4. / Veteráni 1 | 1:00:22.3 | 0:04:57.6 | 17:00.8 [11] | 11 | 00:25.4 [8] | 10 | 33:16.0 [35] | 18 | 00:32.4 [39] | 18 | 09:07.7 [13] | 19 | ||
19 | 82 | JÁNOŠ Slavomír | ŠK Atóm Levice | 5. / Veteráni 1 | 1:00:37.7 | 0:05:13.0 | 17:55.5 [29] | 29 | 00:27.9 [21] | 26 | 32:24.0 [20] | 23 | 00:29.6 [25] | 21 | 09:20.7 [17] | 20 | ||
20 | 16 | KOVALANČÍK Martin | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 14. / Muži | 1:00:42.9 | 0:05:18.2 | 17:30.0 [22] | 22 | 00:36.0 [49] | 22 | 32:41.6 [25] | 24 | 00:30.6 [33] | 25 | 09:24.7 [18] | 21 | ||
21 | 84 | KOVAL - PENALTY 30 S Pavol | Triatlon Team Trnava | 6. / Veteráni 1 | 1:00:43.6 | 0:05:18.9 | 17:54.4 [26] | 26 | 00:35.7 [47] | 30 | 32:15.3 [17] | 22 | 00:32.2 [38] | 24 | 08:56.0 [10] | 18 | ||
22 | 5 | BUCEK Michal | - nezistený - | 15. / Muži | 1:00:46.3 | 0:05:21.6 | 17:54.8 [27] | 27 | 00:28.6 [25] | 26 | 32:21.9 [19] | 21 | 00:31.7 [35] | 21 | 09:29.3 [20] | 22 | ||
23 | 63 | VRÁBEL Jozef | Slovenská triatlonová akadémia | 2. / Dorastenci | 1:01:19.7 | 0:05:55.0 | 17:53.8 [24] | 24 | 00:30.9 [34] | 28 | 32:24.9 [21] | 26 | 00:26.5 [12] | 20 | 10:03.6 [26] | 24 | ||
24 | 25 | OŤAPKA Miroslav | ŠK Atóm Levice | 16. / Muži | 1:01:28.3 | 0:06:03.6 | 17:16.5 [21] | 21 | 00:52.2 [80] | 23 | 32:44.3 [26] | 28 | 00:30.5 [31] | 28 | 10:04.8 [27] | 25 | ||
25 | 24 | ONDREJ - PENALTY 30 S Michal | CNS Academy | 17. / Muži | 1:01:41.8 | 0:06:17.1 | 17:55.4 [28] | 28 | 00:24.8 [6] | 25 | 32:28.1 [22] | 25 | 00:29.2 [21] | 23 | 09:54.3 [25] | 23 | ||
26 | 35 | ZÁMEČNÍK Lukáš | 3NITY Triathlon team Bratislava | 18. / Muži | 1:01:53.2 | 0:06:28.5 | 17:54.3 [25] | 25 | 00:25.5 [9] | 24 | 32:31.3 [24] | 27 | 00:30.2 [28] | 27 | 10:31.9 [37] | 26 | ||
27 | 77 | FOTUL Gregor | Triatlonový klub Košice | 7. / Veteráni 1 | 1:02:00.5 | 0:06:35.8 | 17:58.4 [30] | 30 | 00:29.0 [27] | 29 | 32:16.6 [18] | 20 | 00:35.0 [54] | 26 | 10:41.5 [41] | 27 | ||
28 | 61 | ULBRICHT Adam | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 3. / Dorastenci | 1:02:08.0 | 0:06:43.3 | 17:15.1 [20] | 20 | 00:29.9 [31] | 19 | 32:57.2 [27] | 18 | 00:32.4 [39] | 18 | 10:53.4 [49] | 28 | ||
29 | 45 | TEŠOVIČOVÁ Diana | - nezistený - | 1. / Ženy | 1:02:53.5 | 0:07:28.8 | 18:37.4 [35] | 35 | 00:38.9 [58] | 35 | 33:17.6 [36] | 36 | 00:42.0 [70] | 37 | 09:37.6 [21] | 29 | ||
30 | 40 | KURIAČKOVÁ Ivana | ŠK Atóm Levice | 2. / Ženy | 1:03:04.3 | 0:07:39.6 | 18:54.3 [39] | 39 | 00:27.1 [16] | 36 | 33:08.7 [32] | 32 | 00:27.6 [14] | 30 | 10:06.6 [28] | 30 | ||
31 | 58 | OČIPA Lukáš | - nezistený - | 4. / Dorastenci | 1:03:07.7 | 0:07:43.0 | 17:58.8 [31] | 31 | 00:44.3 [69] | 31 | 33:33.8 [39] | 29 | 00:41.5 [69] | 32 | 10:09.3 [29] | 31 | ||
32 | 106 | BUKVA Dušan | ŠKP Triax | 5. / Dorastenci | 1:03:25.3 | 0:08:00.6 | 18:30.4 [34] | 34 | 00:33.8 [42] | 34 | 33:27.8 [37] | 33 | 00:25.8 [8] | 31 | 10:27.5 [36] | 32 | ||
33 | 70 | MICHALIČKOVÁ Zuzana | KPŠ Nereus Žilina | 1. / Dorastenky | 1:03:27.7 | 0:08:03.0 | 18:53.4 [37] | 37 | 00:31.4 [36] | 37 | 33:08.4 [31] | 35 | 00:32.4 [39] | 35 | 10:22.1 [35] | 33 | ||
34 | 94 | CELERIN Milan | T.A.T. Martin | 1. / Veteráni 2 | 1:03:41.0 | 0:08:16.3 | 18:59.7 [40] | 40 | 00:26.9 [14] | 40 | 33:06.5 [30] | 34 | 00:24.1 [5] | 29 | 10:43.8 [42] | 34 | ||
35 | 62 | VICEN Matúš | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Dorastenci | 1:03:56.7 | 0:08:32.0 | 17:33.3 [23] | 23 | 00:31.3 [35] | 21 | 35:36.8 [65] | 41 | 00:30.2 [28] | 41 | 09:45.1 [23] | 35 | ||
36 | 57 | KOREŇ Matúš Jakub | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Dorastenci | 1:03:56.8 | 0:08:32.1 | 18:53.5 [38] | 38 | 00:32.0 [38] | 39 | 33:04.4 [29] | 31 | 00:29.3 [22] | 33 | 10:57.6 [52] | 36 | ||
37 | 50 | PURGAT Lukáš | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 1. / Juniori | 1:03:56.9 | 0:08:32.2 | 19:45.8 [49] | 49 | 00:25.1 [7] | 49 | 33:30.0 [38] | 40 | 00:28.3 [18] | 39 | 09:47.7 [24] | 37 | ||
38 | 59 | TOMA Jakub | ŠK Atóm Levice | 8. / Dorastenci | 1:04:11.8 | 0:08:47.1 | 18:49.9 [36] | 36 | 00:35.3 [46] | 38 | 33:09.0 [33] | 37 | 00:36.1 [56] | 36 | 11:01.5 [53] | 38 | ||
39 | 1 | AMBRUS Peter | - nezistený - | 19. / Muži | 1:04:20.5 | 0:08:55.8 | 17:13.6 [17] | 17 | 00:45.3 [71] | 20 | 35:39.9 [66] | 38 | 00:29.4 [23] | 38 | 10:12.3 [31] | 39 | ||
40 | 69 | JENČUŠOVÁ Nora | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 2. / Dorastenky | 1:04:20.8 | 0:08:56.1 | 19:14.7 [43] | 43 | 00:27.5 [18] | 43 | 33:59.3 [48] | 42 | 00:28.0 [17] | 40 | 10:11.3 [30] | 40 | ||
41 | 67 | HAZUCHOVÁ Líza | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 3. / Dorastenky | 1:04:53.8 | 0:09:29.1 | 19:29.3 [47] | 47 | 00:33.3 [41] | 46 | 33:39.5 [42] | 43 | 00:32.7 [44] | 43 | 10:39.0 [40] | 41 | ||
42 | 71 | ADAMČA Norbert | motigo | 8. / Veteráni 1 | 1:05:12.2 | 0:09:47.5 | 19:49.7 [53] | 53 | 00:37.3 [52] | 52 | 33:12.2 [34] | 39 | 00:39.8 [65] | 44 | 10:53.2 [48] | 42 | ||
43 | 64 | BIČANOVÁ Margaréta | KPŠ Nereus Žilina | 4. / Dorastenky | 1:05:16.3 | 0:09:51.6 | 19:27.8 [46] | 46 | 00:30.5 [32] | 44 | 33:45.2 [44] | 44 | 00:30.3 [30] | 42 | 11:02.5 [54] | 43 | ||
44 | 114 | GAJDOŠ Peter | ŠK Atom Levice | 9. / Veteráni 1 | 1:05:19.9 | 0:09:55.2 | 18:23.7 [33] | 33 | 00:35.8 [48] | 32 | 35:35.2 [64] | 50 | 00:31.7 [35] | 50 | 10:13.5 [32] | 44 | ||
45 | 15 | KOCHAN Lukas | Parada Fly Nitra | 20. / Muži | 1:05:24.5 | 0:09:59.8 | 19:46.6 [50] | 50 | 00:39.0 [59] | 51 | 34:05.5 [50] | 46 | 00:35.2 [55] | 49 | 10:18.2 [34] | 45 | ||
46 | 18 | KRAJČOVIČ Ján | 3atletik Prievidza | 21. / Muži | 1:05:38.3 | 0:10:13.6 | 19:03.8 [42] | 42 | 00:26.2 [13] | 42 | 32:59.4 [28] | 30 | 00:32.6 [42] | 34 | 12:36.3 [75] | 46 | ||
47 | 93 | BERNÁTH František | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 2. / Veteráni 2 | 1:05:41.0 | 0:10:16.3 | 19:51.4 [55] | 55 | 00:38.7 [57] | 54 | 34:02.7 [49] | 49 | 00:29.6 [25] | 46 | 10:38.6 [39] | 47 | ||
48 | 31 | SMETANA Martin | 3NITY Triathlon team Bratislava | 22. / Muži | 1:05:53.7 | 0:10:29.0 | 20:13.7 [62] | 62 | 00:29.5 [29] | 58 | 33:51.8 [45] | 51 | 00:29.4 [23] | 48 | 10:49.3 [45] | 48 | ||
49 | 60 | TÓTH Šimon | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 9. / Dorastenci | 1:05:55.6 | 0:10:30.9 | 19:49.1 [51] | 51 | 00:28.1 [23] | 50 | 34:18.2 [53] | 52 | 00:31.7 [35] | 51 | 10:48.5 [44] | 49 | ||
50 | 109 | OTEPKA Igor | --- | 3. / Veteráni 2 | 1:05:59.4 | 0:10:34.7 | 20:13.3 [61] | 61 | 00:46.7 [76] | 62 | 33:36.8 [41] | 55 | 00:36.1 [56] | 56 | 10:46.5 [43] | 50 | ||
51 | 76 | DUBA Gabriel | ŠK Atóm Levice | 10. / Veteráni 1 | 1:06:24.4 | 0:10:59.7 | 20:06.8 [59] | 59 | 00:42.8 [65] | 59 | 33:41.7 [43] | 47 | 00:40.2 [67] | 53 | 11:12.9 [56] | 51 | ||
52 | 23 | OBAL Tomáš | Triatlon Team Trnava | 23. / Muži | 1:06:30.9 | 0:11:06.2 | 19:50.8 [54] | 54 | 00:38.5 [56] | 53 | 34:06.2 [51] | 53 | 00:33.1 [46] | 52 | 11:22.3 [57] | 52 | ||
53 | 51 | DRAHOVSKÁ Lýdia | ŠBR Piešťany | 1. / Juniorky | 1:06:53.9 | 0:11:29.2 | 20:25.7 [63] | 63 | 00:31.8 [37] | 60 | 33:35.2 [40] | 48 | 00:30.5 [31] | 47 | 11:50.7 [65] | 53 | ||
54 | 8 | FÚRIK Martin | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 24. / Muži | 1:07:06.4 | 0:11:41.7 | 19:58.3 [58] | 58 | 00:42.7 [64] | 56 | 33:55.0 [46] | 54 | 00:43.6 [72] | 57 | 11:46.8 [64] | 54 | ||
55 | 12 | HAJTMAN Benjamín | - nezistený - | 25. / Muži | 1:07:07.7 | 0:11:43.0 | 19:57.7 [57] | 57 | 00:45.2 [70] | 57 | 33:55.9 [47] | 57 | 00:33.7 [48] | 55 | 11:55.2 [67] | 55 | ||
56 | 47 | FRLIČKA Eduard | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 2. / Juniori | 1:08:02.9 | 0:12:38.2 | 19:16.4 [44] | 44 | 00:42.5 [63] | 45 | 34:38.1 [54] | 56 | 00:34.9 [53] | 54 | 12:51.0 [79] | 56 | ||
57 | 14 | KANKA Daniel | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 26. / Muži | 1:08:09.0 | 0:12:44.3 | 19:49.5 [52] | 52 | 00:43.7 [68] | 55 | 36:07.8 [68] | 61 | 00:38.7 [62] | 62 | 10:49.3 [45] | 57 | ||
58 | 66 | ČELLÁROVÁ Veronika | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 5. / Dorastenky | 1:08:14.4 | 0:12:49.7 | 20:55.1 [68] | 68 | 00:32.8 [40] | 64 | 35:15.1 [61] | 63 | 00:34.5 [52] | 61 | 10:56.9 [51] | 58 | ||
59 | 28 | RUSZNYÁK Ľudovít | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 27. / Muži | 1:08:36.7 | 0:13:12.0 | 18:20.0 [32] | 32 | 00:43.6 [67] | 33 | 36:31.9 [69] | 58 | 00:48.1 [81] | 58 | 12:13.1 [68] | 59 | ||
60 | 74 | CIBULA Roman | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 11. / Veteráni 1 | 1:08:39.6 | 0:13:14.9 | 21:07.1 [75] | 75 | 00:28.9 [26] | 68 | 35:03.5 [58] | 60 | 00:33.2 [47] | 60 | 11:26.9 [59] | 60 | ||
61 | 65 | BRNČALOVÁ Lea | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 6. / Dorastenky | 1:09:03.8 | 0:13:39.1 | 20:53.8 [66] | 66 | 00:36.0 [49] | 65 | 35:09.3 [59] | 59 | 00:30.8 [34] | 59 | 11:53.9 [66] | 61 | ||
62 | 2 | ÁRON Dominik | pro-body triatlon team Košice | 28. / Muži | 1:09:06.0 | 0:13:41.3 | 21:00.8 [72] | 72 | 00:49.4 [77] | 71 | 34:57.4 [57] | 66 | 00:47.3 [80] | 66 | 11:31.1 [60] | 62 | ||
63 | 21 | MAYER Matej | Bratislava | 29. / Muži | 1:09:09.6 | 0:13:44.9 | 20:53.8 [66] | 66 | 01:06.1 [89] | 74 | 34:42.2 [55] | 62 | 01:01.1 [84] | 67 | 11:26.4 [58] | 63 | ||
64 | 26 | PERINA Juraj | Fenix3Club | 30. / Muži | 1:10:10.6 | 0:14:45.9 | 21:15.5 [76] | 76 | 00:41.7 [62] | 73 | 34:47.4 [56] | 64 | 00:38.6 [61] | 63 | 12:47.4 [78] | 64 | ||
65 | 33 | ŠVIKRUHA Tomáš | - nezistený - | 31. / Muži | 1:10:31.6 | 0:15:06.9 | 20:45.4 [64] | 64 | 00:46.4 [75] | 66 | 35:15.2 [62] | 65 | 00:45.0 [75] | 64 | 12:59.6 [80] | 65 | ||
66 | 105 | BRUNOVSKÝ Simon | ŠKP Triax | 32. / Muži | 1:10:35.1 | 0:15:10.4 | 19:00.5 [41] | 41 | 00:29.0 [27] | 41 | 34:15.3 [52] | 45 | 00:37.2 [58] | 45 | 16:13.1 [96] | 66 | ||
67 | 52 | KAŠUBOVÁ Aneta | KPŠ Nereus Žilina | 2. / Juniorky | 1:11:02.8 | 0:15:38.1 | 20:58.4 [70] | 70 | 00:34.8 [44] | 67 | 35:20.3 [63] | 67 | 00:39.3 [63] | 65 | 13:30.0 [83] | 67 | ||
68 | 100 | DRAHOŠOVÁ Alena | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 1. / Veteránky | 1:11:15.7 | 0:15:51.0 | 20:57.8 [69] | 69 | 00:49.6 [78] | 70 | 37:04.0 [70] | 69 | 00:39.8 [65] | 68 | 11:44.5 [63] | 68 | ||
69 | 3 | BALÁŽ Erik | 3NITY Triathlon team Bratislava | 33. / Muži | 1:11:26.7 | 0:16:02.0 | 20:58.6 [71] | 71 | 00:54.0 [83] | 72 | 37:15.2 [72] | 71 | 00:46.5 [78] | 70 | 11:32.4 [61] | 69 | ||
70 | 36 | ZIMAN Peter | ŠK Atóm Levice | 34. / Muži | 1:11:48.9 | 0:16:24.2 | 19:26.1 [45] | 45 | 00:40.6 [60] | 47 | 39:59.1 [84] | 74 | 00:50.3 [82] | 74 | 10:52.8 [47] | 70 | ||
71 | 44 | SUCHÁ Radka | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / Ženy | 1:11:54.5 | 0:16:29.8 | 21:56.2 [78] | 78 | 00:38.2 [54] | 76 | 37:10.2 [71] | 73 | 00:33.0 [45] | 72 | 11:36.9 [62] | 71 | ||
72 | 79 | HOLLY Martin | Bratislava - Záhorská Bystrica | 12. / Veteráni 1 | 1:12:16.5 | 0:16:51.8 | 21:46.1 [77] | 77 | 01:03.1 [86] | 78 | 35:52.7 [67] | 68 | 01:06.9 [86] | 69 | 12:27.7 [72] | 72 | ||
73 | 32 | ŠULKO Stanislav | Triatlon Team Trnava | 35. / Muži | 1:12:47.9 | 0:17:23.2 | 20:12.2 [60] | 60 | 00:51.3 [79] | 63 | 38:07.4 [74] | 72 | 01:16.4 [93] | 73 | 12:20.6 [70] | 73 | ||
74 | 80 | HOLLY Peter | - nezistený - | 13. / Veteráni 1 | 1:12:49.1 | 0:17:24.4 | 22:47.4 [82] | 82 | 01:05.4 [88] | 83 | 35:11.0 [60] | 70 | 01:10.6 [87] | 71 | 12:34.7 [74] | 74 | ||
75 | 41 | MOZOLANIOVÁ Jana | Run for Fun - Triathlon | 4. / Ženy | 1:13:12.9 | 0:17:48.2 | 19:52.0 [56] | 56 | 01:07.2 [90] | 61 | 40:23.8 [85] | 78 | 01:13.9 [91] | 78 | 10:36.0 [38] | 75 | ||
76 | 90 | ŠKARBA Roman | ŠK Atóm Levice | 14. / Veteráni 1 | 1:13:42.8 | 0:18:18.1 | 21:01.7 [73] | 73 | 00:45.5 [73] | 69 | 38:54.6 [79] | 76 | 00:43.1 [71] | 75 | 12:17.9 [69] | 76 | ||
77 | 42 | PIVARČIOVÁ Lucia | ŠK Atóm Levice | 5. / Ženy | 1:13:46.3 | 0:18:21.6 | 19:29.9 [48] | 48 | 00:38.3 [55] | 48 | 42:08.3 [89] | 80 | 00:34.1 [50] | 79 | 10:55.7 [50] | 77 | ||
78 | 83 | KAZIMÍR Marián | - nezistený - | 15. / Veteráni 1 | 1:14:21.1 | 0:18:56.4 | 21:03.9 [74] | 74 | 01:17.5 [91] | 75 | 38:19.7 [76] | 75 | 01:18.0 [94] | 77 | 12:22.0 [71] | 78 | ||
79 | 96 | JANOVČÍK Miroslav | Tk Nové Zámky | 4. / Veteráni 2 | 1:15:42.9 | 0:20:18.2 | 22:27.3 [80] | 80 | 00:57.7 [84] | 80 | 38:48.6 [78] | 79 | 00:45.1 [76] | 80 | 12:44.2 [76] | 79 | ||
80 | 53 | MINÁRIKOVÁ Alexandra | KPŠ Nereus Žilina | 3. / Juniorky | 1:16:21.9 | 0:20:57.2 | 22:20.7 [79] | 79 | 00:30.5 [32] | 79 | 38:13.8 [75] | 77 | 00:43.9 [73] | 76 | 14:33.0 [88] | 80 | ||
81 | 13 | ISTVÁN Madarász | - nezistený - | 36. / Muži | 1:16:31.3 | 0:21:06.6 | 23:04.9 [83] | 83 | 00:37.4 [53] | 82 | 39:39.4 [80] | 82 | 00:40.4 [68] | 82 | 12:29.2 [73] | 81 | ||
82 | 89 | RYZEK Jozef | - nezistený - | 16. / Veteráni 1 | 1:17:02.1 | 0:21:37.4 | 22:46.8 [81] | 81 | 00:53.9 [82] | 81 | 38:39.9 [77] | 81 | 00:39.5 [64] | 81 | 14:02.0 [86] | 82 | ||
83 | 108 | DRAHOVSKÝ Jozef | ŠBR Piestany | 17. / Veteráni 1 | 1:18:51.5 | 0:23:26.8 | 24:41.3 [88] | 88 | 01:01.6 [85] | 87 | 37:46.8 [73] | 83 | 01:12.8 [90] | 83 | 14:09.0 [87] | 83 | ||
84 | 111 | DIAN Marek | --- | 37. / Muži | 1:19:26.5 | 0:24:01.8 | 20:51.8 [65] | 65 | 01:56.6 [98] | 77 | 43:10.4 [92] | 84 | 02:21.5 [99] | 90 | 11:06.2 [55] | 84 | ||
85 | 101 | JÁNOŠOVÁ Miroslava | ŠK Atóm Levice | 2. / Veteránky | 1:19:52.5 | 0:24:27.8 | 25:49.5 [92] | 92 | 00:34.8 [44] | 91 | 39:48.8 [82] | 88 | 00:34.1 [50] | 84 | 13:05.3 [81] | 85 | ||
86 | 68 | JÁNOŠOVÁ Karin | ŠK Atóm Levice | 7. / Dorastenky | 1:20:07.2 | 0:24:42.5 | 24:24.9 [86] | 86 | 00:41.2 [61] | 84 | 41:03.2 [88] | 85 | 00:44.1 [74] | 86 | 13:13.8 [82] | 86 | ||
87 | 91 | VÁLKY Milan | - nezistený - | 18. / Veteráni 1 | 1:20:17.2 | 0:24:52.5 | 24:15.8 [85] | 85 | 01:21.6 [94] | 86 | 40:41.4 [86] | 89 | 01:12.5 [89] | 89 | 12:45.9 [77] | 87 | ||
88 | 39 | JEŽÍKOVÁ Zuzana | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Ženy | 1:21:10.5 | 0:25:45.8 | 24:58.7 [89] | 89 | 00:45.9 [74] | 88 | 40:53.9 [87] | 90 | 00:46.2 [77] | 88 | 13:45.8 [84] | 88 | ||
89 | 104 | MIKLÓŠOVÁ Jana | ŠK Atóm Levice | 3. / Veteránky | 1:22:25.3 | 0:27:00.6 | 25:50.2 [93] | 93 | 00:34.4 [43] | 92 | 39:45.1 [81] | 86 | 00:38.3 [60] | 85 | 15:37.3 [93] | 89 | ||
90 | 10 | GULÁŠ Michal | - nezistený - | 38. / Muži | 1:23:26.0 | 0:28:01.3 | 25:36.1 [90] | 90 | 00:45.3 [71] | 90 | 39:50.5 [83] | 87 | 00:46.5 [78] | 87 | 16:27.6 [97] | 90 | ||
91 | 85 | MATIS Daniel | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 5. / Veteráni 2 | 1:26:12.7 | 0:30:48.0 | 24:03.5 [84] | 84 | 01:19.5 [93] | 85 | 44:00.2 [93] | 91 | 01:34.3 [95] | 91 | 15:15.2 [91] | 91 | ||
92 | 102 | KOLENOVÁ Blanka | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 4. / Veteránky | 1:27:05.6 | 0:31:40.9 | 27:21.8 [97] | 97 | 01:50.2 [97] | 96 | 42:43.1 [90] | 94 | 01:14.7 [92] | 93 | 13:55.8 [85] | 92 | ||
93 | 11 | HAJNALA Juraj | - nezistený - | 39. / Muži | 1:27:14.4 | 0:31:49.7 | 24:27.5 [87] | 87 | 01:31.1 [95] | 89 | 44:28.2 [94] | 92 | 01:50.7 [98] | 92 | 14:56.9 [89] | 93 | ||
94 | 46 | VÁCZYOVÁ Hana | - nezistený - | 7. / Ženy | 1:29:09.8 | 0:33:45.1 | 26:19.0 [95] | 95 | 02:57.7 [99] | 97 | 43:03.7 [91] | 95 | 01:44.8 [96] | 96 | 15:04.6 [90] | 94 | ||
95 | 37 | HAJTMANOVÁ Kristína | - nezistený - | 8. / Ženy | 1:29:16.5 | 0:33:51.8 | 25:39.7 [91] | 91 | 00:52.2 [80] | 93 | 46:15.4 [97] | 96 | 00:52.0 [83] | 95 | 15:37.2 [92] | 95 | ||
96 | 97 | KESZÖCZE Martin | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Veteráni 2 | 1:29:38.7 | 0:34:14.0 | 25:52.7 [94] | 94 | 01:17.8 [92] | 94 | 44:39.3 [95] | 93 | 01:47.9 [97] | 94 | 16:01.0 [94] | 96 | ||
97 | 103 | MIHÁLY Ambruš | --- | 40. / Muži | 1:32:27.2 | 0:37:02.5 | 29:06.8 [98] | 98 | 01:05.2 [87] | 98 | 45:00.3 [96] | 97 | 01:04.3 [85] | 97 | 16:10.6 [95] | 97 | ||
98 | 112 | MACHO Jozef | --- | 41. / Muži | 1:41:28.1 | 0:46:03.4 | 27:08.1 [96] | 96 | 01:35.1 [96] | 95 | 52:05.0 [99] | 98 | 01:12.1 [88] | 98 | 19:27.8 [98] | 98 | ||
99 | 55 | ZIMANOVÁ Miroslava | ŠK Atóm Levice | 4. / Juniorky | 1:46:17.0 | 0:50:52.3 | 33:25.9 [99] | 99 | 00:43.0 [66] | 99 | 51:18.8 [98] | 99 | 00:37.7 [59] | 99 | 20:11.6 [99] | 99 | ||
--- | 43 | POLÁKOVÁ Katarína | ŠKP Triax | . / Ženy | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |