Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

LYŽUJ LESY

Běžecké lyžování
DATUM :6.2.2018 MÍSTO :Vimperk, sportovní areál Vodník
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. škola Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. škola Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 331 detail závodníka IGLER Jan CZE 2010 Zlata stezka Prachatice 1. /  chlapci 0:03:52.3 0:00:00.0 0:03:52.3
2 329 detail závodníka KŘÍŽ Luděk CZE 2009 ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice 2. /  chlapci 0:04:35.1 0:00:42.8 0:04:35.1
3 217 detail závodníka DOLEJS Albert CZE 2009 ZSaMS Chodov Praha 4 3. /  chlapci 0:04:39.5 0:00:47.2 0:04:39.5
4 328 detail závodníka JIROUŠ Viktor CZE 2011 ZŠ Krále Jiřího z Poděbrad Strakonice 4. /  chlapci 0:05:30.6 0:01:38.3 0:05:30.6
5 167 detail závodníka HARANTOVÁ Zuzana CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 1. /  děvčata 0:05:33.1 0:01:40.8 0:05:33.1
6 146 detail závodníka VESELÁ Alžběta CZE 2011 ZŠ TGM Vimperk 2. /  děvčata 0:06:02.4 0:02:10.1 0:06:02.4
7 159 detail závodníka KUNEŠOVÁ Viktorie CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 3. /  děvčata 0:07:22.1 0:03:29.8 0:07:22.1
8 158 detail závodníka SLIVÁRICHOVÁ Nela CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 4. /  děvčata 0:09:04.4 0:05:12.1 0:09:04.4
9 157 detail závodníka KLAS Miroslav CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 5. /  chlapci 0:09:08.0 0:05:15.7 0:09:08.0
10 160 detail závodníka NEUMANNOVÁ Ella CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 5. /  děvčata 0:09:53.0 0:06:00.7 0:09:53.0
11 339 detail závodníka KUBAŠTA Filip CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 6. /  chlapci 0:10:19.4 0:06:27.1 0:10:19.4
12 161 detail závodníka PEKOVÁ Vanda CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 6. /  děvčata 0:10:42.6 0:06:50.3 0:10:42.6
13 152 detail závodníka MARKOVÁ Růžena CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 7. /  děvčata 0:11:30.8 0:07:38.5 0:11:30.8
14 153 detail závodníka VÁCHA Adam CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 7. /  chlapci 0:12:44.7 0:08:52.4 0:12:44.7
15 156 detail závodníka LEŠKOVÁ Kateřina CZE 2011 ZŠ TGM Vimperk 8. /  děvčata 0:12:49.1 0:08:56.8 0:12:49.1
16 155 detail závodníka SICHINGEROVÁ Salma CZE 2011 ZŠ TGM Vimperk 9. /  děvčata 0:13:19.6 0:09:27.3 0:13:19.6
17 162 detail závodníka PEKOVÁ Vilma CZE 2009 ZŠ TGM Vimperk 10. /  děvčata 0:13:27.6 0:09:35.3 0:13:27.6
18 154 detail závodníka VÁCHA David CZE 2010 ZŠ TGM Vimperk 8. /  chlapci 0:14:49.0 0:10:56.7 0:14:49.0
--- 188 detail závodníka SAMCOVÁ Viktorka CZE 2010 ZŠ Dukelská Strakonice . /  děvčata DNS --- ---
--- 189 detail závodníka HAVLOVÁ Barbora CZE 2011 ZŠ Dukelská Strakonice . /  děvčata DNS --- ---
--- 332 detail závodníka IGLER Tobiáš CZE 2012 Zlata stezka Prachatice . /  chlapci DNS --- ---
--- 335 detail závodníka MACH Matěj CZE 2010 ZŠ Stachy . /  chlapci DNS --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru