Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Malevil cup - 3.ČP MX MTB

MTB
DATUM :18.6.2011 MÍSTO :Jablonné v Podještědí - Ranč Malevil SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2020 detail závodníka DUTSCHKE Rene GER 1976 OLBERSDORF 1. /  Muži 19 let a starší 1:46:23.0 0:00:00.0
2 2085 detail závodníka DOLLINGER Christian GER 1993 Naturpark Zittauergebirge/Das-Outdoor-Land 1. /  Junioři 17 - 18 let 1:51:18.3 0:04:55.3
3 2091 detail závodníka KLINGORA Lukáš CZE 1992 SK VELO PRAHA 2. /  Muži 19 let a starší 1:57:41.2 0:11:18.2
4 2019 detail závodníka MEDEK Miroslav CZE 1993 CykloPro HobbyTeam 2. /  Junioři 17 - 18 let 1:57:52.7 0:11:29.7
5 2090 detail závodníka HEBELKA Jakub CZE 1993 Carla Kopkolo.cz 3. /  Junioři 17 - 18 let 1:59:04.7 0:12:41.7
6 2076 detail závodníka NOVÝ Pavel CZE 1993 Rock Machine Cyklomax 4. /  Junioři 17 - 18 let 2:00:19.3 0:13:56.3
7 2055 detail závodníka ŠÍREK Adrian CZE 1996 ELEVEN team Příchovice 1. /  Kadeti 15 - 16 let 2:02:32.9 0:16:09.9
8 2110 detail závodníka MUCK Rubens CZE 1995 TSV GROSSCHÖNAU 2. /  Kadeti 15 - 16 let 2:06:29.1 0:20:06.1
9 2023 detail závodníka KAJNAR Tomáš CZE 1978 BIKE TEAM ZLATÉ HORY 1. /  Muži Hand 1 2:09:27.8 0:23:04.8
10 2099 detail závodníka RICHTER Max GER 1994 VfB Zittau 5. /  Junioři 17 - 18 let 2:09:52.9 0:23:29.9
11 2128 detail závodníka HENTSCHEL Katja GER 1984 Team Best Bikeparts / Progress 1. /  Ženy 19 let a starší 2:09:58.3 0:23:35.3
12 2087 detail závodníka DVOŘÁK David CZE 1994 Nový Bor 6. /  Junioři 17 - 18 let 2:10:00.9 0:23:37.9
13 2118 detail závodníka LICHTENEGGER Hubert GER 1984 RC-WALS-SIEZENHEIM 2. /  Muži Hand 1 2:10:48.6 0:24:25.6
14 2046 detail závodníka WEBERS Paul GER 1995 Berthelsdorf 3. /  Kadeti 15 - 16 let 2:13:00.7 0:26:37.7
15 2121 detail závodníka ŠOLLAR Richard CZE 1973 Bikesport Plzeň 3. /  Muži 19 let a starší 2:14:48.6 0:28:25.6
16 2127 detail závodníka HRABAL Martin CZE 1994 Carla.Kupkolo 7. /  Junioři 17 - 18 let 2:15:29.3 0:29:06.3
17 2029 detail závodníka BAREŠOVÁ Nikola CZE 1993 dukla praha 1. /  Juniorky 17 - 18 let 2:15:32.6 0:29:09.6
18 2086 detail závodníka DOLLINGER Alexander GER 1995 OBERCUNNERSDORF 4. /  Kadeti 15 - 16 let 2:16:36.2 0:30:13.2
19 2088 detail závodníka EISELT Oliver GER 1987 ZITTAU 4. /  Muži 19 let a starší 2:16:37.9 0:30:14.9
20 2083 detail závodníka BURGER Dominik CZE 1996 TJ-Rumburk 5. /  Kadeti 15 - 16 let 2:18:32.7 0:32:09.7
21 2117 detail závodníka KOCMAN Petr CZE 1970 ČeMBA 3. /  Muži Hand 1 2:20:07.6 0:33:44.6
22 2016 detail závodníka MAIER Matouš CZE 1995 Praha 3 6. /  Kadeti 15 - 16 let 2:20:09.1 0:33:46.1
23 2058 detail závodníka DÖRING Maria GER 1998 TSV Großschönau 1. /  Kadetky 15 - 16 let 2:20:37.7 0:34:14.7
24 2069 detail závodníka HONIG Tomáš CZE 1992 Cyklomax Trisport 5. /  Muži 19 let a starší 2:22:28.9 0:36:05.9
25 2006 detail závodníka BENDL Jaroslav CZE 1960 Unitherm 6. /  Muži 19 let a starší 2:22:52.6 0:36:29.6
26 2033 detail závodníka PŮBAL Robert CZE 1972 ČKL Harrachov 7. /  Muži 19 let a starší 2:23:22.7 0:36:59.7
27 2001 detail závodníka SOUČEK Jan CZE 1994 Liberec 8. /  Junioři 17 - 18 let 2:24:54.5 0:38:31.5
28 2068 detail závodníka ŠAFAŘOVSKÝ Martin CZE 1970 Cyklomax Trisport 8. /  Muži 19 let a starší 2:25:44.5 0:39:21.5
29 2047 detail závodníka GREULICH Sascha GER 1972 Zündelbrigade 9. /  Muži 19 let a starší 2:26:19.4 0:39:56.4
30 2095 detail závodníka NOVOTNÁ Michaela CZE 1993 SpinFit Liberec 2. /  Juniorky 17 - 18 let 2:26:51.8 0:40:28.8
31 2021 detail závodníka KALAŠ Zbyšek CZE 1988 STRÁŽ POD RALSKEM 10. /  Muži 19 let a starší 2:26:58.9 0:40:35.9
32 2064 detail závodníka NÝVLTOVÁ Lucie CZE 1994 Bike Sport Hradec Králové 3. /  Juniorky 17 - 18 let 2:27:50.4 0:41:27.4
33 2051 detail závodníka TESAŘ Jakub CZE 1995 Brno 7. /  Kadeti 15 - 16 let 2:28:01.1 0:41:38.1
34 2060 detail závodníka BŮŽEK Tomáš CZE 1994 REDPOINT PEARL IZUMI 9. /  Junioři 17 - 18 let 2:31:16.3 0:44:53.3
35 2031 detail závodníka PREISLER David CZE 1996 Author Team Stupno 8. /  Kadeti 15 - 16 let 2:32:48.1 0:46:25.1
36 2105 detail závodníka KOČÍ Tomáš CZE 1996 Kněžice 9. /  Kadeti 15 - 16 let 2:32:55.4 0:46:32.4
37 2103 detail závodníka ZÁMEČNÍK Pavel CZE 1984 Tanvald 11. /  Muži 19 let a starší 2:33:09.8 0:46:46.8
38 2045 detail závodníka KOŠŤÁL Tomáš CZE 1996 STRÁŽ POD RALSKEM 10. /  Kadeti 15 - 16 let 2:33:31.0 0:47:08.0
39 2072 detail závodníka KRUPKA Robert CZE 1976 Most 12. /  Muži 19 let a starší 2:33:36.6 0:47:13.6
40 2126 detail závodníka GRIMMINGER Tobias GER 1974 MOUTONS & FILS 13. /  Muži 19 let a starší 2:34:35.2 0:48:12.2
41 2119 detail závodníka KLEMM Katja GER 1982 Halle / Saale 2. /  Ženy 19 let a starší 2:36:14.6 0:49:51.6
42 2054 detail závodníka SIXTOVÁ Anička CZE 1996 ELEVEN team Příchovice 2. /  Kadetky 15 - 16 let 2:39:14.2 0:52:51.2
43 2057 detail závodníka BENEŠ Daniel CZE 1981 Černi koně 14. /  Muži 19 let a starší 2:39:37.4 0:53:14.4
44 2129 detail závodníka DOHOTARU Marian ROM 1976 BIKEMOTION 15. /  Muži 19 let a starší 2:39:51.0 0:53:28.0
45 2061 detail závodníka ŠEDIVÝ Jakub CZE 1996 KUR Sport Děčín 11. /  Kadeti 15 - 16 let 2:39:56.4 0:53:33.4
46 2005 detail závodníka LEHMBERG Jan GER 1984 Hopfgarten 16. /  Muži 19 let a starší 2:40:25.2 0:54:02.2
47 2081 detail závodníka BENDÁK Filip CZE 1996 toi toi cykloklub slaný 12. /  Kadeti 15 - 16 let 2:41:22.4 0:54:59.4
48 2022 detail závodníka ŠANÍK Luděk CZE 1959 Liberec - Vratislavice 4. /  Muži Hand 1 2:42:21.2 0:55:58.2
49 2002 detail závodníka KOŠKOVÁ Adéla CZE 1981 Dobříš 3. /  Ženy 19 let a starší 2:42:35.4 0:56:12.4
50 2122 detail závodníka JENTZSCH Frank GER 1975 DRESDEN 17. /  Muži 19 let a starší 2:43:09.6 0:56:46.6
51 2015 detail závodníka KRÖBER Andrea GER 1965 OL-Team Wehrsdorf 4. /  Ženy 19 let a starší 2:43:24.1 0:57:01.1
52 2008 detail závodníka HÄNEL Torsten GER 1968 HSG Turbine Zittau e.V. 18. /  Muži 19 let a starší 2:44:26.2 0:58:03.2
53 2044 detail závodníka KOŠŤÁL Tomáš CZE 1970 STRÁŽ POD RALSKEM 19. /  Muži 19 let a starší 2:45:19.4 0:58:56.4
54 2071 detail závodníka CHRAMOSIL Lukáš CZE 1995 JESENICE 13. /  Kadeti 15 - 16 let 2:45:27.4 0:59:04.4
55 2062 detail závodníka GUZÁK Tomáš CZE 1995 KUR Sport Děčín 14. /  Kadeti 15 - 16 let 2:45:30.1 0:59:07.1
56 2120 detail závodníka KANTA Tomáš CZE 1977 Krupka 20. /  Muži 19 let a starší 2:46:41.2 1:00:18.2
57 2079 detail závodníka BALIK Petr CZE 1967 ČerníKoně 21. /  Muži 19 let a starší 2:47:59.4 1:01:36.4
58 2080 detail závodníka BALIKOVÁ Tereza CZE 1995 KellysBikeranch Praha 3. /  Kadetky 15 - 16 let 2:48:01.0 1:01:38.0
59 2048 detail závodníka JUNEK Petr CZE 1965 KL sport Most 22. /  Muži 19 let a starší 2:48:07.3 1:01:44.3
60 2073 detail závodníka MATUŠOVÁ Petra CZE 1987 Maraton centrum Jičín 5. /  Ženy 19 let a starší 2:52:42.4 1:06:19.4
61 2032 detail závodníka PROCHAZKA Zdeněk CZE 1976 Bílina 23. /  Muži 19 let a starší 2:53:59.3 1:07:36.3
62 2034 detail závodníka VACEK Petr CZE 1991 JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ 24. /  Muži 19 let a starší 2:57:57.5 1:11:34.5
63 2014 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 Černi koně 25. /  Muži 19 let a starší 2:58:44.3 1:12:21.3
64 2077 detail závodníka POLANSKÝ Václav CZE 1971 Teplice 26. /  Muži 19 let a starší 2:58:52.5 1:12:29.5
65 2009 detail závodníka OLAH Dušan CZE 1948 SKP Sever Teplice 27. /  Muži 19 let a starší 2:59:54.4 1:13:31.4
66 2030 detail závodníka HERZMAN Jiří CZE 1963 PRAHA 6 28. /  Muži 19 let a starší 3:01:35.9 1:15:12.9
67 2065 detail závodníka JONÁK Martin CZE 1996 Štětí 15. /  Kadeti 15 - 16 let 3:02:25.6 1:16:02.6
68 2113 detail závodníka BÍLKOVÁ Dita CZE 1972 PRAHA 8 6. /  Ženy 19 let a starší 3:06:29.0 1:20:06.0
69 2052 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 Cyklo Děčín 16. /  Kadeti 15 - 16 let 3:08:46.3 1:22:23.3
70 2003 detail závodníka PHOMMALAD Birgit GER 1976 DRESDEN 7. /  Ženy 19 let a starší 3:08:47.1 1:22:24.1
71 2106 detail závodníka SLABÁ Jitka CZE 1985 PRAHA 6 8. /  Ženy 19 let a starší 3:10:12.1 1:23:49.1
72 2063 detail závodníka NÁDHERA Jiří CZE 1993 Hradec Králové 10. /  Junioři 17 - 18 let 3:11:26.6 1:25:03.6
73 2050 detail závodníka TESAŘ Tomáš CZE 1978 Brno 29. /  Muži 19 let a starší 3:11:41.2 1:25:18.2
74 2111 detail závodníka NEKOLA Šimon CZE 1998 KT TRYSKOMYŠ 17. /  Kadeti 15 - 16 let 3:12:28.7 1:26:05.7
75 2124 detail závodníka KRUPA Jiří CZE 1974 NYMBURK 30. /  Muži 19 let a starší 3:19:51.5 1:33:28.5
76 2025 detail závodníka HUMMEL Václav CZE 1963 Česká Lípa 31. /  Muži 19 let a starší 3:21:59.1 1:35:36.1
77 2104 detail závodníka MARINI Marino ITA 1968 Apecchio 32. /  Muži 19 let a starší 3:22:06.2 1:35:43.2
78 2012 detail závodníka PERGL Stanislav CZE 1972 JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ 33. /  Muži 19 let a starší 3:22:09.0 1:35:46.0
79 2039 detail závodníka ŠULCOVÁ Martina CZE 1998 ČKL Harachov 4. /  Kadetky 15 - 16 let 3:22:17.7 1:35:54.7
80 2017 detail závodníka POSPÍCHALOVÁ Barbora CZE 1986 Forbidden 9. /  Ženy 19 let a starší 3:22:18.4 1:35:55.4
81 2094 detail závodníka KUBÍČEK Petr CZE 1969 --- 34. /  Muži 19 let a starší 3:22:27.5 1:36:04.5
82 2011 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 Brno 35. /  Muži 19 let a starší 3:23:15.4 1:36:52.4
83 2059 detail závodníka ANDĚLOVÁ Helena CZE 1978 RUMBURK 10. /  Ženy 19 let a starší 3:27:19.5 1:40:56.5
84 2004 detail závodníka TVRDÍK Pavel CZE 1972 Černí koně 1. /  Muži Hand 2 3:28:04.1 1:41:41.1
85 2096 detail závodníka PATRMAN Petr CZE 1996 KOSCH Liberec 18. /  Kadeti 15 - 16 let 3:29:48.0 1:43:25.0
86 2097 detail závodníka PATRMAN Petr CZE 1958 KOSCH Liberec 36. /  Muži 19 let a starší 3:29:51.4 1:43:28.4
87 2041 detail závodníka TUČEK Petr CZE 1978 Kladno 37. /  Muži 19 let a starší 3:33:26.0 1:47:03.0
88 2049 detail závodníka NEVRKLA Vladimír CZE 1971 HOVORČOVICE 5. /  Muži Hand 1 3:33:59.9 1:47:36.9
89 2056 detail závodníka NEVRKLA Miroslav CZE 1973 Odolena Voda 38. /  Muži 19 let a starší 3:38:38.2 1:52:15.2
90 2101 detail závodníka VAŠÁTKO Libor CZE 1972 Praha 10 39. /  Muži 19 let a starší 3:38:52.7 1:52:29.7
91 2123 detail závodníka SKRBEK Jaroslav CZE 1951 Vrchlabí 40. /  Muži 19 let a starší 3:40:54.9 1:54:31.9
92 2036 detail závodníka KOŠŤÁLOVÁ Jana CZE 1998 SK Jested 5. /  Kadetky 15 - 16 let 3:43:10.9 1:56:47.9
93 2038 detail závodníka NOVOTNÁ Sára CZE 1998 SK Jested 6. /  Kadetky 15 - 16 let 3:43:11.0 1:56:48.0
94 2010 detail závodníka TYXA Vaclav CZE 1945 Kladno 41. /  Muži 19 let a starší 3:49:58.7 2:03:35.7
95 2037 detail závodníka SITTOVA Kateřina CZE 1979 ČKL Harachov 11. /  Ženy 19 let a starší 3:54:29.6 2:08:06.6
96 2040 detail závodníka GIL Ondra CZE 1964 Achilles 42. /  Muži 19 let a starší 3:56:05.7 2:09:42.7
97 2075 detail závodníka KUBÍČEK Tomáš CZE 1984 Praha 5 43. /  Muži 19 let a starší 4:03:19.3 2:16:56.3
98 2027 detail závodníka KOČÍ Martin CZE 1994 Windsport 11. /  Junioři 17 - 18 let 4:05:28.8 2:19:05.8
99 2013 detail závodníka BIHARI František CZE 1963 Praha 10 44. /  Muži 19 let a starší 4:05:46.6 2:19:23.6
100 2089 detail závodníka FRIŠOVÁ Ivana CZE 1964 DOKSY 12. /  Ženy 19 let a starší 4:12:07.3 2:25:44.3