Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2020 | DUTSCHKE Rene | 1976 | OLBERSDORF | 1. / Muži 19 let a starší | 1:46:23.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | 2085 | DOLLINGER Christian | 1993 | Naturpark Zittauergebirge/Das-Outdoor-Land | 1. / Junioři 17 - 18 let | 1:51:18.3 | 0:04:55.3 | ||
3 | 2091 | KLINGORA Lukáš | 1992 | SK VELO PRAHA | 2. / Muži 19 let a starší | 1:57:41.2 | 0:11:18.2 | ||
4 | 2019 | MEDEK Miroslav | 1993 | CykloPro HobbyTeam | 2. / Junioři 17 - 18 let | 1:57:52.7 | 0:11:29.7 | ||
5 | 2090 | HEBELKA Jakub | 1993 | Carla Kopkolo.cz | 3. / Junioři 17 - 18 let | 1:59:04.7 | 0:12:41.7 | ||
6 | 2076 | NOVÝ Pavel | 1993 | Rock Machine Cyklomax | 4. / Junioři 17 - 18 let | 2:00:19.3 | 0:13:56.3 | ||
7 | 2055 | ŠÍREK Adrian | 1996 | ELEVEN team Příchovice | 1. / Kadeti 15 - 16 let | 2:02:32.9 | 0:16:09.9 | ||
8 | 2110 | MUCK Rubens | 1995 | TSV GROSSCHÖNAU | 2. / Kadeti 15 - 16 let | 2:06:29.1 | 0:20:06.1 | ||
9 | 2023 | KAJNAR Tomáš | 1978 | BIKE TEAM ZLATÉ HORY | 1. / Muži Hand 1 | 2:09:27.8 | 0:23:04.8 | ||
10 | 2099 | RICHTER Max | 1994 | VfB Zittau | 5. / Junioři 17 - 18 let | 2:09:52.9 | 0:23:29.9 | ||
11 | 2128 | HENTSCHEL Katja | 1984 | Team Best Bikeparts / Progress | 1. / Ženy 19 let a starší | 2:09:58.3 | 0:23:35.3 | ||
12 | 2087 | DVOŘÁK David | 1994 | Nový Bor | 6. / Junioři 17 - 18 let | 2:10:00.9 | 0:23:37.9 | ||
13 | 2118 | LICHTENEGGER Hubert | 1984 | RC-WALS-SIEZENHEIM | 2. / Muži Hand 1 | 2:10:48.6 | 0:24:25.6 | ||
14 | 2046 | WEBERS Paul | 1995 | Berthelsdorf | 3. / Kadeti 15 - 16 let | 2:13:00.7 | 0:26:37.7 | ||
15 | 2121 | ŠOLLAR Richard | 1973 | Bikesport Plzeň | 3. / Muži 19 let a starší | 2:14:48.6 | 0:28:25.6 | ||
16 | 2127 | HRABAL Martin | 1994 | Carla.Kupkolo | 7. / Junioři 17 - 18 let | 2:15:29.3 | 0:29:06.3 | ||
17 | 2029 | BAREŠOVÁ Nikola | 1993 | dukla praha | 1. / Juniorky 17 - 18 let | 2:15:32.6 | 0:29:09.6 | ||
18 | 2086 | DOLLINGER Alexander | 1995 | OBERCUNNERSDORF | 4. / Kadeti 15 - 16 let | 2:16:36.2 | 0:30:13.2 | ||
19 | 2088 | EISELT Oliver | 1987 | ZITTAU | 4. / Muži 19 let a starší | 2:16:37.9 | 0:30:14.9 | ||
20 | 2083 | BURGER Dominik | 1996 | TJ-Rumburk | 5. / Kadeti 15 - 16 let | 2:18:32.7 | 0:32:09.7 | ||
21 | 2117 | KOCMAN Petr | 1970 | ČeMBA | 3. / Muži Hand 1 | 2:20:07.6 | 0:33:44.6 | ||
22 | 2016 | MAIER Matouš | 1995 | Praha 3 | 6. / Kadeti 15 - 16 let | 2:20:09.1 | 0:33:46.1 | ||
23 | 2058 | DÖRING Maria | 1998 | TSV Großschönau | 1. / Kadetky 15 - 16 let | 2:20:37.7 | 0:34:14.7 | ||
24 | 2069 | HONIG Tomáš | 1992 | Cyklomax Trisport | 5. / Muži 19 let a starší | 2:22:28.9 | 0:36:05.9 | ||
25 | 2006 | BENDL Jaroslav | 1960 | Unitherm | 6. / Muži 19 let a starší | 2:22:52.6 | 0:36:29.6 | ||
26 | 2033 | PŮBAL Robert | 1972 | ČKL Harrachov | 7. / Muži 19 let a starší | 2:23:22.7 | 0:36:59.7 | ||
27 | 2001 | SOUČEK Jan | 1994 | Liberec | 8. / Junioři 17 - 18 let | 2:24:54.5 | 0:38:31.5 | ||
28 | 2068 | ŠAFAŘOVSKÝ Martin | 1970 | Cyklomax Trisport | 8. / Muži 19 let a starší | 2:25:44.5 | 0:39:21.5 | ||
29 | 2047 | GREULICH Sascha | 1972 | Zündelbrigade | 9. / Muži 19 let a starší | 2:26:19.4 | 0:39:56.4 | ||
30 | 2095 | NOVOTNÁ Michaela | 1993 | SpinFit Liberec | 2. / Juniorky 17 - 18 let | 2:26:51.8 | 0:40:28.8 | ||
31 | 2021 | KALAŠ Zbyšek | 1988 | STRÁŽ POD RALSKEM | 10. / Muži 19 let a starší | 2:26:58.9 | 0:40:35.9 | ||
32 | 2064 | NÝVLTOVÁ Lucie | 1994 | Bike Sport Hradec Králové | 3. / Juniorky 17 - 18 let | 2:27:50.4 | 0:41:27.4 | ||
33 | 2051 | TESAŘ Jakub | 1995 | Brno | 7. / Kadeti 15 - 16 let | 2:28:01.1 | 0:41:38.1 | ||
34 | 2060 | BŮŽEK Tomáš | 1994 | REDPOINT PEARL IZUMI | 9. / Junioři 17 - 18 let | 2:31:16.3 | 0:44:53.3 | ||
35 | 2031 | PREISLER David | 1996 | Author Team Stupno | 8. / Kadeti 15 - 16 let | 2:32:48.1 | 0:46:25.1 | ||
36 | 2105 | KOČÍ Tomáš | 1996 | Kněžice | 9. / Kadeti 15 - 16 let | 2:32:55.4 | 0:46:32.4 | ||
37 | 2103 | ZÁMEČNÍK Pavel | 1984 | Tanvald | 11. / Muži 19 let a starší | 2:33:09.8 | 0:46:46.8 | ||
38 | 2045 | KOŠŤÁL Tomáš | 1996 | STRÁŽ POD RALSKEM | 10. / Kadeti 15 - 16 let | 2:33:31.0 | 0:47:08.0 | ||
39 | 2072 | KRUPKA Robert | 1976 | Most | 12. / Muži 19 let a starší | 2:33:36.6 | 0:47:13.6 | ||
40 | 2126 | GRIMMINGER Tobias | 1974 | MOUTONS & FILS | 13. / Muži 19 let a starší | 2:34:35.2 | 0:48:12.2 | ||
41 | 2119 | KLEMM Katja | 1982 | Halle / Saale | 2. / Ženy 19 let a starší | 2:36:14.6 | 0:49:51.6 | ||
42 | 2054 | SIXTOVÁ Anička | 1996 | ELEVEN team Příchovice | 2. / Kadetky 15 - 16 let | 2:39:14.2 | 0:52:51.2 | ||
43 | 2057 | BENEŠ Daniel | 1981 | Černi koně | 14. / Muži 19 let a starší | 2:39:37.4 | 0:53:14.4 | ||
44 | 2129 | DOHOTARU Marian | 1976 | BIKEMOTION | 15. / Muži 19 let a starší | 2:39:51.0 | 0:53:28.0 | ||
45 | 2061 | ŠEDIVÝ Jakub | 1996 | KUR Sport Děčín | 11. / Kadeti 15 - 16 let | 2:39:56.4 | 0:53:33.4 | ||
46 | 2005 | LEHMBERG Jan | 1984 | Hopfgarten | 16. / Muži 19 let a starší | 2:40:25.2 | 0:54:02.2 | ||
47 | 2081 | BENDÁK Filip | 1996 | toi toi cykloklub slaný | 12. / Kadeti 15 - 16 let | 2:41:22.4 | 0:54:59.4 | ||
48 | 2022 | ŠANÍK Luděk | 1959 | Liberec - Vratislavice | 4. / Muži Hand 1 | 2:42:21.2 | 0:55:58.2 | ||
49 | 2002 | KOŠKOVÁ Adéla | 1981 | Dobříš | 3. / Ženy 19 let a starší | 2:42:35.4 | 0:56:12.4 | ||
50 | 2122 | JENTZSCH Frank | 1975 | DRESDEN | 17. / Muži 19 let a starší | 2:43:09.6 | 0:56:46.6 | ||
51 | 2015 | KRÖBER Andrea | 1965 | OL-Team Wehrsdorf | 4. / Ženy 19 let a starší | 2:43:24.1 | 0:57:01.1 | ||
52 | 2008 | HÄNEL Torsten | 1968 | HSG Turbine Zittau e.V. | 18. / Muži 19 let a starší | 2:44:26.2 | 0:58:03.2 | ||
53 | 2044 | KOŠŤÁL Tomáš | 1970 | STRÁŽ POD RALSKEM | 19. / Muži 19 let a starší | 2:45:19.4 | 0:58:56.4 | ||
54 | 2071 | CHRAMOSIL Lukáš | 1995 | JESENICE | 13. / Kadeti 15 - 16 let | 2:45:27.4 | 0:59:04.4 | ||
55 | 2062 | GUZÁK Tomáš | 1995 | KUR Sport Děčín | 14. / Kadeti 15 - 16 let | 2:45:30.1 | 0:59:07.1 | ||
56 | 2120 | KANTA Tomáš | 1977 | Krupka | 20. / Muži 19 let a starší | 2:46:41.2 | 1:00:18.2 | ||
57 | 2079 | BALIK Petr | 1967 | ČerníKoně | 21. / Muži 19 let a starší | 2:47:59.4 | 1:01:36.4 | ||
58 | 2080 | BALIKOVÁ Tereza | 1995 | KellysBikeranch Praha | 3. / Kadetky 15 - 16 let | 2:48:01.0 | 1:01:38.0 | ||
59 | 2048 | JUNEK Petr | 1965 | KL sport Most | 22. / Muži 19 let a starší | 2:48:07.3 | 1:01:44.3 | ||
60 | 2073 | MATUŠOVÁ Petra | 1987 | Maraton centrum Jičín | 5. / Ženy 19 let a starší | 2:52:42.4 | 1:06:19.4 | ||
61 | 2032 | PROCHAZKA Zdeněk | 1976 | Bílina | 23. / Muži 19 let a starší | 2:53:59.3 | 1:07:36.3 | ||
62 | 2034 | VACEK Petr | 1991 | JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ | 24. / Muži 19 let a starší | 2:57:57.5 | 1:11:34.5 | ||
63 | 2014 | HAVLÍK Richard | 1963 | Černi koně | 25. / Muži 19 let a starší | 2:58:44.3 | 1:12:21.3 | ||
64 | 2077 | POLANSKÝ Václav | 1971 | Teplice | 26. / Muži 19 let a starší | 2:58:52.5 | 1:12:29.5 | ||
65 | 2009 | OLAH Dušan | 1948 | SKP Sever Teplice | 27. / Muži 19 let a starší | 2:59:54.4 | 1:13:31.4 | ||
66 | 2030 | HERZMAN Jiří | 1963 | PRAHA 6 | 28. / Muži 19 let a starší | 3:01:35.9 | 1:15:12.9 | ||
67 | 2065 | JONÁK Martin | 1996 | Štětí | 15. / Kadeti 15 - 16 let | 3:02:25.6 | 1:16:02.6 | ||
68 | 2113 | BÍLKOVÁ Dita | 1972 | PRAHA 8 | 6. / Ženy 19 let a starší | 3:06:29.0 | 1:20:06.0 | ||
69 | 2052 | BRŇÁK Jan | 1996 | Cyklo Děčín | 16. / Kadeti 15 - 16 let | 3:08:46.3 | 1:22:23.3 | ||
70 | 2003 | PHOMMALAD Birgit | 1976 | DRESDEN | 7. / Ženy 19 let a starší | 3:08:47.1 | 1:22:24.1 | ||
71 | 2106 | SLABÁ Jitka | 1985 | PRAHA 6 | 8. / Ženy 19 let a starší | 3:10:12.1 | 1:23:49.1 | ||
72 | 2063 | NÁDHERA Jiří | 1993 | Hradec Králové | 10. / Junioři 17 - 18 let | 3:11:26.6 | 1:25:03.6 | ||
73 | 2050 | TESAŘ Tomáš | 1978 | Brno | 29. / Muži 19 let a starší | 3:11:41.2 | 1:25:18.2 | ||
74 | 2111 | NEKOLA Šimon | 1998 | KT TRYSKOMYŠ | 17. / Kadeti 15 - 16 let | 3:12:28.7 | 1:26:05.7 | ||
75 | 2124 | KRUPA Jiří | 1974 | NYMBURK | 30. / Muži 19 let a starší | 3:19:51.5 | 1:33:28.5 | ||
76 | 2025 | HUMMEL Václav | 1963 | Česká Lípa | 31. / Muži 19 let a starší | 3:21:59.1 | 1:35:36.1 | ||
77 | 2104 | MARINI Marino | 1968 | Apecchio | 32. / Muži 19 let a starší | 3:22:06.2 | 1:35:43.2 | ||
78 | 2012 | PERGL Stanislav | 1972 | JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ | 33. / Muži 19 let a starší | 3:22:09.0 | 1:35:46.0 | ||
79 | 2039 | ŠULCOVÁ Martina | 1998 | ČKL Harachov | 4. / Kadetky 15 - 16 let | 3:22:17.7 | 1:35:54.7 | ||
80 | 2017 | POSPÍCHALOVÁ Barbora | 1986 | Forbidden | 9. / Ženy 19 let a starší | 3:22:18.4 | 1:35:55.4 | ||
81 | 2094 | KUBÍČEK Petr | 1969 | --- | 34. / Muži 19 let a starší | 3:22:27.5 | 1:36:04.5 | ||
82 | 2011 | SEVERIN Jiří | 1974 | Brno | 35. / Muži 19 let a starší | 3:23:15.4 | 1:36:52.4 | ||
83 | 2059 | ANDĚLOVÁ Helena | 1978 | RUMBURK | 10. / Ženy 19 let a starší | 3:27:19.5 | 1:40:56.5 | ||
84 | 2004 | TVRDÍK Pavel | 1972 | Černí koně | 1. / Muži Hand 2 | 3:28:04.1 | 1:41:41.1 | ||
85 | 2096 | PATRMAN Petr | 1996 | KOSCH Liberec | 18. / Kadeti 15 - 16 let | 3:29:48.0 | 1:43:25.0 | ||
86 | 2097 | PATRMAN Petr | 1958 | KOSCH Liberec | 36. / Muži 19 let a starší | 3:29:51.4 | 1:43:28.4 | ||
87 | 2041 | TUČEK Petr | 1978 | Kladno | 37. / Muži 19 let a starší | 3:33:26.0 | 1:47:03.0 | ||
88 | 2049 | NEVRKLA Vladimír | 1971 | HOVORČOVICE | 5. / Muži Hand 1 | 3:33:59.9 | 1:47:36.9 | ||
89 | 2056 | NEVRKLA Miroslav | 1973 | Odolena Voda | 38. / Muži 19 let a starší | 3:38:38.2 | 1:52:15.2 | ||
90 | 2101 | VAŠÁTKO Libor | 1972 | Praha 10 | 39. / Muži 19 let a starší | 3:38:52.7 | 1:52:29.7 | ||
91 | 2123 | SKRBEK Jaroslav | 1951 | Vrchlabí | 40. / Muži 19 let a starší | 3:40:54.9 | 1:54:31.9 | ||
92 | 2036 | KOŠŤÁLOVÁ Jana | 1998 | SK Jested | 5. / Kadetky 15 - 16 let | 3:43:10.9 | 1:56:47.9 | ||
93 | 2038 | NOVOTNÁ Sára | 1998 | SK Jested | 6. / Kadetky 15 - 16 let | 3:43:11.0 | 1:56:48.0 | ||
94 | 2010 | TYXA Vaclav | 1945 | Kladno | 41. / Muži 19 let a starší | 3:49:58.7 | 2:03:35.7 | ||
95 | 2037 | SITTOVA Kateřina | 1979 | ČKL Harachov | 11. / Ženy 19 let a starší | 3:54:29.6 | 2:08:06.6 | ||
96 | 2040 | GIL Ondra | 1964 | Achilles | 42. / Muži 19 let a starší | 3:56:05.7 | 2:09:42.7 | ||
97 | 2075 | KUBÍČEK Tomáš | 1984 | Praha 5 | 43. / Muži 19 let a starší | 4:03:19.3 | 2:16:56.3 | ||
98 | 2027 | KOČÍ Martin | 1994 | Windsport | 11. / Junioři 17 - 18 let | 4:05:28.8 | 2:19:05.8 | ||
99 | 2013 | BIHARI František | 1963 | Praha 10 | 44. / Muži 19 let a starší | 4:05:46.6 | 2:19:23.6 | ||
100 | 2089 | FRIŠOVÁ Ivana | 1964 | DOKSY | 12. / Ženy 19 let a starší | 4:12:07.3 | 2:25:44.3 |