Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Malevil cup - 3.ČP MX MTB

MTB
DATUM :18.6.2011 MÍSTO :Jablonné v Podještědí - Ranč Malevil SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 # Kolo 4 # Kolo 5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 # Kolo 4 # Kolo 5 #
1 7 detail závodníka JÍLEK Ondřej 1999 Cyklo Polách Šumperk 1. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:13:00.6 0:00:00.0 02:06.2 [2] 2 02:35.5 [1] 1 02:40.2 [1] 1 02:44.6 [1] 1 02:54.1 [1] 1
2 102 detail závodníka PETERKA Zdeněk 2000 --- 2. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:13:51.3 0:00:50.7 02:07.7 [3] 3 02:52.9 [3] 2 02:53.8 [2] 2 02:58.3 [2] 2 02:58.6 [2] 2
3 58 detail závodníka ROLENCOVÁ Vanessa 2000 SWSL Lučany 1. /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:13:59.0 0:00:58.4 02:05.3 [1] 1 02:57.1 [6] 4 02:53.8 [2] 3 02:58.7 [3] 3 03:04.1 [3] 3
4 56 detail závodníka ČERMÁKOVÁ Sára 2000 RH Oldřichov 2. /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:14:11.4 0:01:10.8 02:13.2 [6] 6 02:54.6 [5] 5 02:57.2 [4] 5 03:02.1 [5] 4 03:04.3 [4] 4
5 99 detail závodníka MEWALD Lukáš 1999 --- 3. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:14:16.3 0:01:15.7 02:13.7 [7] 7 02:54.5 [4] 6 02:59.6 [5] 6 03:00.5 [4] 5 03:08.0 [5] 5
6 91 detail závodníka ŠEDIVÝ Ondřej 2000 --- 4. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:14:59.2 0:01:58.6 02:16.1 [9] 9 03:05.1 [7] 7 03:09.4 [7] 7 03:14.3 [6] 7 03:14.3 [6] 6
7 59 detail závodníka ŠEFCOVÁ Kateřina 2000 APACHE LOKO Trutnov 3. /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:15:05.1 0:02:04.5 02:08.7 [4] 4 02:52.8 [2] 3 03:00.7 [6] 4 03:37.8 [11] 6 03:25.1 [7] 7
8 8 detail závodníka KONAK Martin 1999 Regal Bike 5. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:15:55.2 0:02:54.6 02:15.5 [8] 8 03:19.8 [8] 9 03:24.2 [8] 8 03:29.9 [9] 8 03:25.8 [8] 8
9 101 detail závodníka PETERKOVÁ Lucie 2000 --- 4. /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:16:06.7 0:03:06.1 02:11.8 [5] 5 03:22.1 [9] 8 03:31.0 [9] 9 03:30.2 [10] 9 03:31.6 [9] 9
10 61 detail závodníka VÁŇOVÁ Jana 1999 BÍLINA 5. /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:16:24.3 0:03:23.7 02:19.5 [10] 10 03:23.3 [10] 10 03:33.7 [11] 10 03:24.8 [7] 10 03:43.0 [10] 10
11 84 detail závodníka KAMENÍK David 2000 OK Jiskra n. Bor 6. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:16:46.9 0:03:46.3 02:28.8 [12] 12 03:25.8 [11] 12 03:32.1 [10] 12 03:28.2 [8] 11 03:52.0 [11] 11
12 103 detail závodníka ROTHE Matěj 1999 --- 7. /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) 0:13:26.9 - 1 Lap(s) 02:25.0 [11] 11 03:26.8 [12] 11 03:34.2 [12] 11 04:00.9 [12] 12 --- ---
--- 6 detail závodníka HAMPL Filip 2000 Glassman TT Teplice . /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 9 detail závodníka ŠEDIVÝ Ondřej 2000 KUR SPORT DĚČÍN . /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 10 detail závodníka VIDIM Marek 2000 VIDIM KOLA . /  Mladší žáci, 11 - 12 let (2000 - 1999) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 57 detail závodníka MERUNKOVA Eliska 2000 Glassman TT Teplice . /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 detail závodníka VANÍČKOVÁ Tereza 2000 KOSMONOSY . /  Mladší žákyně, 11 - 12 let (2000 - 1999) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---