Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DATUM : | 26.2.2011 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.skimaraton.cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2444 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | Ski klub Šumava | 1. / W12 dívky 1999-2000 | 0:05:02.2 | 0:00:00.0 | |
2 | 2439 | MÁNKOVÁ Andrea | 1999 | Sokol Stachy | 2. / W12 dívky 1999-2000 | 0:05:28.7 | 0:00:26.5 | |
3 | 2411 | WILLMANNOVÁ Michaela | 1999 | Ski klub Šumava | 3. / W12 dívky 1999-2000 | 0:05:33.7 | 0:00:31.5 | |
4 | 2433 | PROVOD Michal | 2000 | USK CS Plzeň | 1. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:05:38.5 | 0:00:36.3 | |
5 | 2449 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | 2. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:05:41.4 | 0:00:39.2 | |
6 | 2461 | HADRAVA Pavel | 1999 | Sokol Stachy | 3. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:05:52.7 | 0:00:50.5 | |
7 | 2474 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Ski klub Šumava | 4. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:03.4 | 0:01:01.2 | |
8 | 2442 | TISCHLER Josef | 2000 | Ski klub Šumava | 5. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:06.8 | 0:01:04.6 | |
9 | 2434 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | skisumava | 4. / W12 dívky 1999-2000 | 0:06:10.6 | 0:01:08.4 | |
10 | 2445 | BURIAN Matěj | 2000 | SK Slavia Praha | 6. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:13.1 | 0:01:10.9 | |
11 | 2419 | KOUDELKA Matouš | 1999 | Ski klub Šumava | 7. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:29.8 | 0:01:27.6 | |
12 | 2409 | KOBR Jiří | 2000 | Ski klub Šumava | 8. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:38.8 | 0:01:36.6 | |
13 | 2417 | MENTBERGER Vojtěch | 1999 | Ski Klub Hřebeč | 9. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:40.5 | 0:01:38.3 | |
14 | 2482 | ŠVÉDA Adam | 1999 | --- | 10. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:06:57.1 | 0:01:54.9 | |
15 | 2407 | DAVERNÁ Evelína | 1999 | Ski klub Šumava | 5. / W12 dívky 1999-2000 | 0:07:24.9 | 0:02:22.7 | |
16 | 2492 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Betynka | 6. / W12 dívky 1999-2000 | 0:07:49.1 | 0:02:46.9 | |
17 | 2425 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | SCK-Šlauf | 11. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:08:28.2 | 0:03:26.0 | |
18 | 2497 | HOJDEKR Tomáš | 2007 | SKIRAPLE Śumava | 12. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:09:17.4 | 0:04:15.2 | |
19 | 2481 | ŽÁK Radek | 1999 | --- | 13. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:10:11.2 | 0:05:09.0 | |
20 | 2430 | BEROUŠKOVÁ Barbora | 2000 | LK Tatran Chodov | 7. / W12 dívky 1999-2000 | 0:10:13.4 | 0:05:11.2 | |
21 | 2438 | DUDKOWIAK Wojtek | 2000 | drzonkow | 14. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:10:25.9 | 0:05:23.7 | |
22 | 2490 | POUROVÁ Anežka | 2000 | --- | 8. / W12 dívky 1999-2000 | 0:10:27.7 | 0:05:25.5 | |
23 | 2453 | BOROWIEC Jakub | 2000 | drzonkow | 15. / M12 chlapci 1999-2000 | 0:11:31.1 | 0:06:28.9 | |
--- | 2412 | HONSA František | 2000 | Ski klub Šumava | . / M12 chlapci 1999-2000 | DNS | --- | |
--- | 2457 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | TJ Sokol Stachy LO | . / M12 chlapci 1999-2000 | DNS | --- |