Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | JANOŠEC Miroslav | 1987 | Rossignol Racing Team | 1. / M40 | 2:22:15.3 | 0:00:00.0 | |
2 | 21 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Fenix Jeseník | 2. / M40 | 2:23:52.1 | 0:01:36.8 | |
3 | 2 | KYNCL Tomáš | 1989 | Rossignol Racing Team | 3. / M40 | 2:24:10.9 | 0:01:55.6 | |
4 | 35 | HORÁLEK Radek | 1990 | Atomic Nordic team | 4. / M40 | 2:26:50.5 | 0:04:35.2 | |
5 | 5 | MIKUŠ Martin | 1982 | Atomic Nordic team | 5. / M40 | 2:31:34.8 | 0:09:19.5 | |
6 | 4 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol Racing Team | 6. / M40 | 2:33:16.3 | 0:11:01.0 | |
7 | 10 | MELŠA Zdeněk | 1982 | FORTEX SKI | 7. / M40 | 2:35:35.0 | 0:13:19.7 | |
8 | 238 | SAJDL Martin | 1981 | Živkovský Tygři | 8. / M40 | 2:39:13.7 | 0:16:58.4 | |
9 | 12 | NAVRÁTIL Ondřej | 1981 | Sokol Vsetín | 9. / M40 | 2:40:53.8 | 0:18:38.5 | |
10 | 9 | SRNSKÝ Radim | 1989 | ŽĎAS Žďár nad Sázavou | 10. / M40 | 2:41:31.5 | 0:19:16.2 | |
11 | 31 | VALENTA Tomáš | 1976 | Pardubice | 11. / M40 | 2:43:05.9 | 0:20:50.6 | |
12 | 42 | KOLÍN Jan | 1977 | VSK Humanita/OK Jilemnice | 12. / M40 | 2:43:14.4 | 0:20:59.1 | |
13 | 14 | PLECHÁČ Pavel | 1970 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / M50 | 2:43:48.0 | 0:21:32.7 | |
14 | 28 | JANATA Karel | 1992 | HSK Benecko | 13. / M40 | 2:46:30.5 | 0:24:15.2 | |
15 | 41 | STADTHERR Jaroslav | 1979 | Ski Trab Mára | 14. / M40 | 2:47:03.8 | 0:24:48.5 | |
16 | 16 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 2. / M50 | 2:47:31.1 | 0:25:15.8 | |
17 | 13 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 15. / M40 | 2:47:57.1 | 0:25:41.8 | |
18 | 285 | PELA Zbyněk | 1973 | Ski PAX Horní Maxov | 16. / M40 | 2:48:18.0 | 0:26:02.7 | |
19 | 43 | KŘOUSTEK Martin | 1978 | Ski Skuhrov nad Bělou | 17. / M40 | 2:48:34.2 | 0:26:18.9 | |
20 | 26 | MACAJ Jan | 1980 | TJ Sokol Ruprechtice | 18. / M40 | 2:48:39.0 | 0:26:23.7 | |
21 | 11 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Jablonec | 1. / M60 | 2:50:10.2 | 0:27:54.9 | |
22 | 107 | POLÁŠEK Petr | 1989 | HO ALPIN 4 | 19. / M40 | 2:50:25.2 | 0:28:09.9 | |
23 | 38 | DUCHÁČ Michal | 1968 | BKL Machov | 3. / M50 | 2:50:34.8 | 0:28:19.5 | |
24 | 267 | LINHART Radek | 1976 | TJ ČZU | 20. / M40 | 2:51:11.1 | 0:28:55.8 | |
25 | 218 | CEJPEK Jan | 1986 | Jihlava | 21. / M40 | 2:51:37.9 | 0:29:22.6 | |
26 | 8 | PALAS Jan | 1985 | Pally ProRacing Team | 22. / M40 | 2:51:44.8 | 0:29:29.5 | |
27 | 19 | ZÁRYBNICKÝ Aleš | 1974 | Ski Trab Mára | 23. / M40 | 2:53:05.4 | 0:30:50.1 | |
28 | 25 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski Klub Jablonec nad Nisou | 1. / Z40 | 2:53:11.2 | 0:30:55.9 | |
29 | 159 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov | 24. / M40 | 2:53:40.3 | 0:31:25.0 | |
30 | 50 | PECKA Jan | 1968 | Výlet Liberec | 4. / M50 | 2:54:31.5 | 0:32:16.2 | |
31 | 6 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor.Krumlov | 25. / M40 | 2:55:54.8 | 0:33:39.5 | |
32 | 18 | MRÁZEK Jan | 1981 | Beermental | 26. / M40 | 2:56:07.8 | 0:33:52.5 | |
33 | 24 | BÍCOVÁ Karolína | 1978 | Salomon Nordic team | 2. / Z40 | 2:56:28.7 | 0:34:13.4 | |
34 | 274 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Golf Club Teplice | 27. / M40 | 2:56:39.2 | 0:34:23.9 | |
35 | 151 | PACHOLÍK Jan | 1980 | TJ Roprachtice | 28. / M40 | 2:56:46.1 | 0:34:30.8 | |
36 | 49 | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | Ski klub Šumava | 5. / M50 | 2:57:17.8 | 0:35:02.5 | |
37 | 29 | ZELENKA Petr | 1968 | Roprachtice | 6. / M50 | 2:57:46.1 | 0:35:30.8 | |
38 | 20 | LUŠTICKÝ Martin | 1987 | UK FTVS | 29. / M40 | 2:57:47.8 | 0:35:32.5 | |
39 | 17 | JAKUBIČKA Tomáš | 1984 | Ski Trab Mára | 30. / M40 | 2:58:08.1 | 0:35:52.8 | |
40 | 280 | JÁRST Zbyšek | 1974 | Energy team | 31. / M40 | 2:58:12.3 | 0:35:57.0 | |
41 | 36 | HORNYCH Vena | 1978 | --- | 32. / M40 | 2:59:21.1 | 0:37:05.8 | |
42 | 44 | HOVORKA Jan | 1979 | Štika a Drak eXtreme team | 33. / M40 | 2:59:30.4 | 0:37:15.1 | |
43 | 32 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 34. / M40 | 2:59:55.9 | 0:37:40.6 | |
44 | 27 | PALATA Miroslav | 1963 | FEL Praha | 7. / M50 | 3:00:34.2 | 0:38:18.9 | |
45 | 144 | EHL Petr | 1978 | HO Komorní výtah LB | 35. / M40 | 3:00:39.6 | 0:38:24.3 | |
46 | 33 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři (Ekonom Praha) | 36. / M40 | 3:00:43.3 | 0:38:28.0 | |
47 | 275 | KAFKA Martin | 1980 | Spunk Liberec | 37. / M40 | 3:01:29.5 | 0:39:14.2 | |
48 | 34 | VÁCLAVEK Tomáš | 1958 | SKIOB Šternberk | 2. / M60 | 3:01:39.5 | 0:39:24.2 | |
49 | 176 | SCHLECHTER Voyta | 1982 | Zizkovsky tygri - PST | 38. / M40 | 3:02:11.3 | 0:39:56.0 | |
50 | 215 | ŠTROBL Luboš | 1990 | --- | 39. / M40 | 3:02:15.4 | 0:40:00.1 | |
51 | 48 | STRÁNSKÝ Martin | 1968 | --- | 8. / M50 | 3:02:43.1 | 0:40:27.8 | |
52 | 23 | PROKŮPEK Aleš | 1966 | ČKS SKI Jilemnice | 9. / M50 | 3:02:43.5 | 0:40:28.2 | |
53 | 37 | SEEMAN Pavel | 1966 | Lékařský Triatlon Klub Praha | 10. / M50 | 3:02:44.3 | 0:40:29.0 | |
54 | 137 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 3. / M60 | 3:02:46.3 | 0:40:31.0 | |
55 | 39 | VÁŇA Jiří | 1983 | Červené Pečky | 40. / M40 | 3:02:48.5 | 0:40:33.2 | |
56 | 40 | ČESENEK Zbyšek | 1968 | Jasný Sokol | 11. / M50 | 3:02:56.1 | 0:40:40.8 | |
57 | 168 | POLAN Lukáš | 1988 | Spartak Praha 4 | 41. / M40 | 3:03:19.4 | 0:41:04.1 | |
58 | 279 | KAI-UWE Lehnung | 1968 | SEBNITZER R.V. 1897 e.V. | 12. / M50 | 3:03:32.9 | 0:41:17.6 | |
59 | 7 | ŠVÁBEK Karel | 1965 | Ski Trab Mára team | 13. / M50 | 3:03:36.1 | 0:41:20.8 | |
60 | 232 | VESELÝ Jan | 1965 | ČZU Praha | 14. / M50 | 3:04:29.1 | 0:42:13.8 | |
61 | 80 | PETROU Jan | 1964 | Ski Velešín | 15. / M50 | 3:05:25.8 | 0:43:10.5 | |
62 | 251 | HOMOLKA Pavel | 1973 | --- | 42. / M40 | 3:05:59.0 | 0:43:43.7 | |
63 | 85 | DVOŘÁK František | 1979 | SKI Zoufalci | 43. / M40 | 3:06:03.3 | 0:43:48.0 | |
64 | 87 | TIŠER Robert | 1962 | Cyklofit Liberec | 16. / M50 | 3:06:50.3 | 0:44:35.0 | |
65 | 214 | TOMEČEK Václav | 1962 | --- | 17. / M50 | 3:06:59.8 | 0:44:44.5 | |
66 | 208 | KOCUM Miroslav | 1945 | Loko Liberec | 1. / M70 | 3:07:44.5 | 0:45:29.2 | |
67 | 94 | KLINGER Pavel | 1964 | --- | 18. / M50 | 3:09:18.6 | 0:47:03.3 | |
68 | 22 | KOŽNAR Aleš | 1966 | ČKS SKI Jilemnice | 19. / M50 | 3:09:30.6 | 0:47:15.3 | |
69 | 45 | KOUCKÝ Roman | 1963 | ČKS SKI Jilemnice | 20. / M50 | 3:10:18.4 | 0:48:03.1 | |
70 | 153 | ADOLF Boris | 1965 | TJ Spartak Vrchlabí | 21. / M50 | 3:10:34.8 | 0:48:19.5 | |
71 | 110 | PRAVDA Ivo | 1964 | Loko Teplice | 22. / M50 | 3:12:40.8 | 0:50:25.5 | |
72 | 140 | MRÁZEK Jiří | 1979 | Kotlářka | 44. / M40 | 3:13:04.1 | 0:50:48.8 | |
73 | 83 | GREGAR Martin | 1978 | Patria Direct Open Team | 45. / M40 | 3:13:36.1 | 0:51:20.8 | |
74 | 184 | HAVLÍČEK Tomáš | 1983 | SK AXÍOM OrBiTt Žďár nad Sázavou | 46. / M40 | 3:14:03.3 | 0:51:48.0 | |
75 | 51 | DVOŘÁK Martin | 1960 | SK DNF | 4. / M60 | 3:14:09.3 | 0:51:54.0 | |
76 | 171 | KOLÁŘ Petr | 1972 | Sport Klub Kolis M.K. | 47. / M40 | 3:14:09.3 | 0:51:54.0 | |
77 | 245 | HONZÍK Tomáš | 1970 | Slavia Liberc Orienteering | 23. / M50 | 3:15:20.8 | 0:53:05.5 | |
78 | 167 | JIROUŠ Zbyněk | 1960 | TJ Poniklá | 5. / M60 | 3:15:38.0 | 0:53:22.7 | |
79 | 161 | KARÁSEK Vojtěch | 1985 | Studenec | 48. / M40 | 3:16:18.7 | 0:54:03.4 | |
80 | 105 | ŠORM Ivo | 1987 | UK FTVS | 49. / M40 | 3:16:21.3 | 0:54:06.0 | |
81 | 271 | HAVELKA Rostislav | 1977 | INDC | 50. / M40 | 3:16:26.4 | 0:54:11.1 | |
82 | 220 | TKÁČIKOVÁ Radka | 1969 | HO LOKO Liberec | 1. / Z50 | 3:16:39.1 | 0:54:23.8 | |
83 | 125 | KRÁTKÝ Tomáš | 1967 | SK Los Lobos | 24. / M50 | 3:16:48.5 | 0:54:33.2 | |
84 | 30 | JANOŠEC Michal | 1989 | Nové Město na Moravě | 51. / M40 | 3:18:25.7 | 0:56:10.4 | |
85 | 247 | PAVLÍK Josef | 1979 | Fortex ski Moravský Beroun | 52. / M40 | 3:18:53.8 | 0:56:38.5 | |
86 | 170 | MODLITBA Jan | 1969 | H.M.SPORT Č.Krumlov | 25. / M50 | 3:19:04.3 | 0:56:49.0 | |
87 | 259 | MIZERA Ladislav | 1947 | Liberec | 2. / M70 | 3:19:29.5 | 0:57:14.2 | |
88 | 198 | VESELÝ Jiří | 1964 | Skaut Mustang Liberec | 26. / M50 | 3:19:41.0 | 0:57:25.7 | |
89 | 100 | RAKONCAJ Lukáš | 1974 | Sir Joseph Team | 53. / M40 | 3:19:46.3 | 0:57:31.0 | |
90 | 221 | KŘOUSTEK Karel | 1948 | SKI Skuhrov | 3. / M70 | 3:20:44.8 | 0:58:29.5 | |
91 | 263 | ŠIMEK Pavel | 1971 | Praha 3 | 27. / M50 | 3:21:24.1 | 0:59:08.8 | |
92 | 213 | TOMEČEK Karel | 1983 | --- | 54. / M40 | 3:21:36.2 | 0:59:20.9 | |
93 | 79 | RULÍŠEK Lubomír | 1972 | VSK Přírodní vědy Pr | 55. / M40 | 3:22:33.3 | 1:00:18.0 | |
94 | 249 | JAKUBIČKA Tomáš | 1958 | Sokol Železný Brod | 6. / M60 | 3:22:35.5 | 1:00:20.2 | |
95 | 180 | KNAPP Matouš | 1993 | SK Kotlářka | 56. / M40 | 3:22:57.2 | 1:00:41.9 | |
96 | 111 | VITEŠNÍK Adam | 1983 | Fortex ski Moravský Beroun | 57. / M40 | 3:24:37.6 | 1:02:22.3 | |
97 | 187 | HARAŠTA Tomáš | 1983 | Klub extrémních běžkařů | 58. / M40 | 3:24:53.0 | 1:02:37.7 | |
98 | 134 | ZAJÍC Jakub | 1973 | Ski Trab Mára | 59. / M40 | 3:26:08.8 | 1:03:53.5 | |
99 | 272 | JIRAN Petr | 1986 | SkiTrab Mára Team | 60. / M40 | 3:26:24.6 | 1:04:09.3 | |
100 | 118 | SEVERÝN Otto | 1974 | --- | 61. / M40 | 3:26:32.6 | 1:04:17.3 |