Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 94 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Spotr Club Plzeň | 1. / M19-29 | 1:13:28.2 | 0:00:00.0 | 0:58:24.0 | 2 | |
2 | diplom | 257 | FRANC Jan | 1991 | VYSOKÁ PEC | 2. / M19-29 | 1:13:55.6 | 0:00:27.4 | 0:58:23.5 | 1 | |
3 | diplom | 173 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / M40-49 | 1:14:15.3 | 0:00:47.1 | 0:58:25.0 | 3 | |
4 | diplom | 220 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 3. / M19-29 | 1:14:47.9 | 0:01:19.7 | 0:58:31.4 | 4 | |
5 | diplom | 228 | JAKUB Marshall | 1994 | Nové Město na Moravě | 1. / M17-18 | 1:16:11.2 | 0:02:43.0 | 0:59:18.8 | 5 | |
6 | diplom | 207 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint Pearl Izumi | 1. / W30-39 | 1:17:02.3 | 0:03:34.1 | 1:00:21.0 | 6 | |
7 | diplom | 175 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Jablonec | 1. / M50-59 | 1:17:02.7 | 0:03:34.5 | 1:00:36.0 | 8 | |
8 | diplom | 276 | SIEGEL Monique | 1989 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / W19-29 | 1:17:09.8 | 0:03:41.6 | 1:00:35.2 | 7 | |
9 | diplom | 55 | FRANCKE Michal | 1986 | Ekonom - Žižkovský tygři | 4. / M19-29 | 1:18:07.6 | 0:04:39.4 | 1:00:45.1 | 9 | |
10 | diplom | 199 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol Racing Team | 5. / M19-29 | 1:18:44.9 | 0:05:16.7 | 1:01:27.4 | 10 | |
11 | diplom | 157 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Patria direct team | 6. / M19-29 | 1:19:32.2 | 0:06:04.0 | 1:02:38.9 | 12 | |
12 | diplom | 93 | ŠVEJNOHA Marek | 1994 | Sport Club Plzeň | 2. / M17-18 | 1:19:48.9 | 0:06:20.7 | 1:02:52.6 | 14 | |
13 | diplom | 231 | VEJNAR Josef | 1957 | Český SKI klub Vysoké n/J. | 2. / M50-59 | 1:19:54.1 | 0:06:25.9 | 1:02:51.6 | 13 | |
14 | diplom | 182 | ERBENOVÁ Helena | 1979 | Nová Ves nad Nisou | 2. / W30-39 | 1:19:57.7 | 0:06:29.5 | 1:02:34.9 | 11 | |
15 | diplom | 313 | KUNZ Ronald | 1978 | SV Hartenstein | 1. / M30-39 | 1:20:08.2 | 0:06:40.0 | 1:02:54.2 | 15 | |
16 | diplom | 14 | BLASCHKE Martin | 1992 | TJ LOKOMOTIVA TEPLICE | 7. / M19-29 | 1:21:00.8 | 0:07:32.6 | 1:03:50.3 | 18 | |
17 | diplom | 277 | SÍMA Jan | 1970 | autopneu-servis.cz | 2. / M40-49 | 1:21:14.2 | 0:07:46.0 | 1:03:49.6 | 17 | |
18 | diplom | 216 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 3. / M50-59 | 1:21:28.4 | 0:08:00.2 | 1:03:48.9 | 16 | |
19 | diplom | 229 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | Redpoint Pearl Izumi | 4. / M50-59 | 1:22:42.5 | 0:09:14.3 | 1:04:34.6 | 19 | |
20 | diplom | 132 | JANOUŠKOVÁ Martina | 1990 | LK ŠKODA PLZEŇ | 2. / W19-29 | 1:23:29.1 | 0:10:00.9 | 1:05:33.2 | 20 | |
21 | diplom | 51 | PROCHÁZKA Pavel | 1990 | OB Loko Beroun | 8. / M19-29 | 1:23:30.3 | 0:10:02.1 | 1:06:01.2 | 22 | |
22 | diplom | 284 | MYŠÍK Kamil | 1978 | Golf club teplice | 2. / M30-39 | 1:24:14.3 | 0:10:46.1 | 1:05:34.0 | 21 | |
23 | diplom | 190 | KAMARYT Tomáš | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / M19-29 | 1:24:33.0 | 0:11:04.8 | 1:06:52.9 | 26 | |
24 | diplom | 37 | PUŠ Václav | 1982 | ELEVEN Footbike TEAM | 3. / M30-39 | 1:25:11.9 | 0:11:43.7 | 1:06:08.9 | 23 | |
25 | diplom | 88 | POKORNY Jiri | 1985 | Ekonom - Zizkovsky Tygri | 10. / M19-29 | 1:25:21.1 | 0:11:52.9 | 1:06:38.9 | 25 | |
26 | diplom | 751 | RAZÝM Vladislav | 1957 | Sport Club Plzeň | 5. / M50-59 | 1:25:29.7 | 0:12:01.5 | 1:06:33.6 | 24 | |
27 | diplom | 176 | ANNA Adamová | 1986 | Dukla Praha | 3. / W19-29 | 1:26:39.2 | 0:13:11.0 | 1:07:34.8 | 28 | |
28 | diplom | 100 | POKORNÝ Jan | 1988 | Sokol Stodůlky | 11. / M19-29 | 1:26:45.9 | 0:13:17.7 | 1:07:16.8 | 27 | |
29 | diplom | 46 | ŠIMEK Petr | 1984 | Ekonom - Žižkovský tygři | 12. / M19-29 | 1:27:32.8 | 0:14:04.6 | 1:07:56.9 | 30 | |
30 | diplom | 213 | VALTERA Matouš | 1993 | LK Slovan Karlovy Vary | 13. / M19-29 | 1:28:16.7 | 0:14:48.5 | 1:09:19.1 | 34 | |
31 | diplom | 221 | STODŮLKOVÁ Dennisa | 1991 | Rossignol Racing Team | 4. / W19-29 | 1:28:34.6 | 0:15:06.4 | 1:08:55.9 | 32 | |
32 | diplom | 56 | KAFKA Martin | 1980 | SPUKK | 4. / M30-39 | 1:28:46.4 | 0:15:18.2 | 1:08:21.6 | 31 | |
33 | diplom | 134 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Skovan Karlovy Vary | 5. / M30-39 | 1:28:58.7 | 0:15:30.5 | 1:07:49.2 | 29 | |
34 | diplom | 226 | PSCHEIDT Michal | 1974 | Tatran Železná Ruda | 6. / M30-39 | 1:29:12.2 | 0:15:44.0 | 1:09:05.2 | 33 | |
35 | diplom | 131 | NOVÁK Karel | 1994 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / M17-18 | 1:29:43.7 | 0:16:15.5 | 1:09:20.3 | 35 | |
36 | diplom | 38 | BALATKOVÁ Michaela | 1985 | ELEVEN BMC - Footbike TEAM | 5. / W19-29 | 1:29:56.7 | 0:16:28.5 | 1:10:32.2 | 38 | |
37 | diplom | 183 | KOTYZA Michael | 1977 | USKCS Plzeň | 7. / M30-39 | 1:29:57.6 | 0:16:29.4 | 1:10:33.2 | 39 | |
38 | diplom | 317 | SCHWARZ Ernst | 1990 | RACE TEAM SCHWARZ | 14. / M19-29 | 1:30:07.7 | 0:16:39.5 | 1:10:30.0 | 36 | |
39 | diplom | 174 | MÜLLER Jörg | 1976 | CHEMNITZ | 8. / M30-39 | 1:30:37.2 | 0:17:09.0 | 1:11:05.4 | 40 | |
40 | diplom | 304 | HADRAVA Jiří | 1971 | PČR KŘP Karlovarského kraje | 3. / M40-49 | 1:30:52.2 | 0:17:24.0 | 1:11:14.0 | 41 | |
41 | diplom | 287 | ONTKO Petr | 1968 | Team Bike Březová | 4. / M40-49 | 1:31:24.7 | 0:17:56.5 | 1:10:31.4 | 37 | |
42 | diplom | 265 | ŠULC Ladislav | 1985 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 15. / M19-29 | 1:31:52.4 | 0:18:24.2 | 1:11:14.8 | 42 | |
43 | diplom | 212 | MÜLLER Michael | 1984 | Bike- und Skiteam Breitenbrunn | 16. / M19-29 | 1:32:31.1 | 0:19:02.9 | 1:11:47.6 | 43 | |
44 | diplom | 47 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři - EKONOM Praha | 9. / M30-39 | 1:32:40.1 | 0:19:11.9 | 1:12:50.1 | 46 | |
45 | diplom | 54 | SAJDL Martin | 1981 | Ekonom - Žižkovský tygři | 10. / M30-39 | 1:32:40.1 | 0:19:11.9 | 1:12:50.7 | 47 | |
46 | diplom | 142 | ŠŇUPÁREK Václav | 1995 | ČZU | 4. / M17-18 | 1:32:45.4 | 0:19:17.2 | 1:12:47.4 | 44 | |
47 | diplom | 164 | RUDOLF Jan | 1971 | FEL Praha | 5. / M40-49 | 1:33:02.6 | 0:19:34.4 | 1:12:59.3 | 49 | |
48 | diplom | 165 | KAVKA Tomáš | 1953 | Starý Plzenec | 6. / M50-59 | 1:33:43.4 | 0:20:15.2 | 1:12:48.9 | 45 | |
49 | diplom | 28 | TENGLER Karel | 1957 | SKI Nordic Mar. Lázně | 7. / M50-59 | 1:33:46.8 | 0:20:18.6 | 1:13:27.4 | 50 | |
50 | diplom | 312 | EISSMANN Jörg | 1970 | ELEKTRO - Blitz | 6. / M40-49 | 1:33:58.8 | 0:20:30.6 | 1:12:58.8 | 48 | |
51 | diplom | 247 | KALITA Lukáš | 1994 | KL Sport Most | 5. / M17-18 | 1:36:12.0 | 0:22:43.8 | 1:14:57.4 | 51 | |
52 | diplom | 296 | TYROVÁ Monika | 1988 | ISC Praha | 6. / W19-29 | 1:36:52.8 | 0:23:24.6 | 1:16:04.5 | 56 | |
53 | diplom | 136 | SEHMISCH Thomas | 1970 | SV Erzgebirgssparkasse | 7. / M40-49 | 1:37:29.9 | 0:24:01.7 | 1:15:33.1 | 54 | |
54 | diplom | 289 | CHOCHOLOUŠ Vít | 1964 | --- | 8. / M40-49 | 1:37:53.4 | 0:24:25.2 | 1:15:34.1 | 55 | |
55 | diplom | 290 | KAWULOKOVÁ Beata | 1989 | Rossignol Racing Team | 7. / W19-29 | 1:38:47.3 | 0:25:19.1 | 1:15:31.3 | 52 | |
56 | diplom | 177 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | Alpin Club Plzeň | 17. / M19-29 | 1:39:47.2 | 0:26:19.0 | 1:15:32.1 | 53 | |
57 | diplom | 63 | PROCHÁZKA Pavel | 1965 | KPC Praha | 9. / M40-49 | 1:40:28.9 | 0:27:00.7 | 1:18:03.0 | 58 | |
58 | diplom | 66 | VLK Pavel | 1970 | KPC Praha | 10. / M40-49 | 1:40:59.7 | 0:27:31.5 | 1:18:05.8 | 59 | |
59 | diplom | 52 | VLK Ladislav | 1967 | KPC Praha | 11. / M40-49 | 1:42:10.5 | 0:28:42.3 | 1:20:06.4 | 63 | |
60 | diplom | 48 | BARTOLOMĚJEV Pavel | 1972 | KERTEAM-Olymp Praha | 12. / M40-49 | 1:42:20.2 | 0:28:52.0 | 1:18:29.5 | 61 | |
61 | diplom | 92 | JEŽOWICZ Roman | 1980 | Ekonom - Žižkovský tygři | 11. / M30-39 | 1:42:57.2 | 0:29:29.0 | 1:18:24.9 | 60 | |
62 | diplom | 158 | POLÁKOVÁ Tereza | 1986 | PRAHA 9 | 18. / M19-29 | 1:43:15.5 | 0:29:47.3 | 1:20:18.3 | 64 | |
63 | diplom | 303 | KUBEC Zdeněk | 1954 | TJ Ústí nad Labem | 8. / M50-59 | 1:43:43.3 | 0:30:15.1 | 1:20:28.1 | 65 | |
64 | diplom | 32 | KAFKA Jan | 1950 | Team Bike Perštejn | 1. / M60+ | 1:44:15.4 | 0:30:47.2 | 1:20:29.2 | 66 | |
65 | diplom | 288 | SEDLÁČEK Ladislav | 1980 | PRAHA | 12. / M30-39 | 1:44:31.9 | 0:31:03.7 | 1:16:24.4 | 57 | |
66 | diplom | 283 | KUNEŠ Petr | 1973 | POSTIŽKY | 13. / M30-39 | 1:44:59.2 | 0:31:31.0 | 1:19:48.6 | 62 | |
67 | diplom | 188 | MENDE Heinz | 1952 | SV Solidaritaet Ismaning | 2. / M60+ | 1:46:51.7 | 0:33:23.5 | 1:22:54.2 | 70 | |
68 | diplom | 143 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59 | 1:46:53.4 | 0:33:25.2 | 1:23:16.9 | 71 | |
69 | diplom | 102 | BARTOŠOVÁ Jana | 1970 | Ski nordic Mariánské Lázně | 1. / W40-49 | 1:47:24.8 | 0:33:56.6 | 1:20:54.3 | 67 | |
70 | diplom | 248 | JANDURA František | 1994 | KL Sport Most | 6. / M17-18 | 1:47:41.6 | 0:34:13.4 | 1:21:26.7 | 68 | |
71 | diplom | 286 | TOMS Jiří | 1959 | Team Bike Březová | 9. / M50-59 | 1:49:51.9 | 0:36:23.7 | --- | --- | |
72 | diplom | 84 | ZATLOUKAL Vít | 1970 | Pupkani KV | 13. / M40-49 | 1:50:17.1 | 0:36:48.9 | 1:23:48.8 | 72 | |
73 | diplom | 17 | VOPĚNKA Martin | 1963 | KPC Praha | 14. / M40-49 | 1:50:33.3 | 0:37:05.1 | 1:22:53.3 | 69 | |
74 | diplom | 27 | ŽENÍŠKOVÁ Markéta | 1977 | KL Slavoj | 3. / W30-39 | 1:51:11.7 | 0:37:43.5 | 1:26:18.2 | 76 | |
75 | diplom | 236 | BLEIDORN Stefan | 1968 | Treptower SV Berlin | 15. / M40-49 | 1:51:39.2 | 0:38:11.0 | 1:26:33.9 | 77 | |
76 | diplom | 151 | ELIÁŠ Radek | 1971 | Tri klub Příbram | 16. / M40-49 | 1:53:14.8 | 0:39:46.6 | 1:27:20.7 | 78 | |
77 | diplom | 266 | LITOCHLEB Richard | 1985 | DĚČÍN | 19. / M19-29 | 1:53:27.4 | 0:39:59.2 | 1:28:24.1 | 80 | |
78 | diplom | 89 | PUCHERNA Petr | 1980 | ČZU Praha | 14. / M30-39 | 1:53:56.3 | 0:40:28.1 | 1:24:22.2 | 73 | |
79 | diplom | 170 | HLŮŽEK Jiří | 1965 | SYMBIO+ cycling | 17. / M40-49 | 1:54:05.3 | 0:40:37.1 | 1:24:53.1 | 74 | |
80 | diplom | 11 | ZIMOLA Pavel | 1963 | Slivenec | 18. / M40-49 | 1:54:58.7 | 0:41:30.5 | 1:28:42.0 | 81 | |
81 | diplom | 300 | DVOŘÁK Miloš | 1973 | Cyklo Team Ostrov | 15. / M30-39 | 1:56:09.9 | 0:42:41.7 | 1:25:32.7 | 75 | |
82 | diplom | 153 | ŠTAMPACH Čestmír | 1955 | Tatran Železná Ruda | 10. / M50-59 | 1:57:02.7 | 0:43:34.5 | 1:27:51.1 | 79 | |
83 | diplom | 34 | VODIČKA Petr | 1963 | Skinordic Mar.Lázně | 19. / M40-49 | 1:58:55.9 | 0:45:27.7 | 1:30:07.7 | 83 | |
84 | diplom | 184 | ZDOBINSKÝ Dalibor | 1978 | PRAHA | 16. / M30-39 | 1:59:36.7 | 0:46:08.5 | 1:30:18.0 | 84 | |
85 | diplom | 137 | ŠNAJDR Vladimír | 1942 | KV Mělník | 3. / M60+ | 2:00:06.8 | 0:46:38.6 | 1:31:28.8 | 85 | |
86 | diplom | 306 | JOZA Miroslav | 1973 | Sportklub Sky Invest | 17. / M30-39 | 2:00:43.7 | 0:47:15.5 | 1:29:02.7 | 82 | |
87 | diplom | 57 | HODANOVÁ Zuzana | 1974 | USK Outdoor Plzeň | 4. / W30-39 | 2:00:48.0 | 0:47:19.8 | 1:33:03.1 | 87 | |
88 | diplom | 218 | ČERVENÁ Martina | 1995 | USK CS Plzeň | 1. / W17-18 | 2:01:35.5 | 0:48:07.3 | 1:35:43.6 | 89 | |
89 | diplom | 241 | FRANCOVÁ Blanka | 1975 | ČS MTB HOBBY 3 | 5. / W30-39 | 2:01:58.9 | 0:48:30.7 | 1:35:52.8 | 91 | |
90 | diplom | 189 | SCHMITZ Christiane | 1961 | SV Solidaritaet Ismaning | 2. / W50-59 | 2:02:54.7 | 0:49:26.5 | 1:35:12.6 | 88 | |
91 | diplom | 186 | ŠULKOVSKÁ Marie | 1976 | SKP Most | 6. / W30-39 | 2:03:27.3 | 0:49:59.1 | 1:35:51.0 | 90 | |
92 | diplom | 270 | HLŮŽEK Radim | 1992 | SYMBIO+ cycling | 20. / M19-29 | 2:05:27.7 | 0:51:59.5 | 1:33:01.2 | 86 | |
93 | diplom | 29 | NEPIVODA Aleš | 1975 | ŽATEC | 18. / M30-39 | 2:07:03.9 | 0:53:35.7 | 1:36:49.4 | 94 | |
94 | diplom | 285 | FISCHER Petr | 1977 | VÍTKOVICE | 19. / M30-39 | 2:07:33.9 | 0:54:05.7 | 1:36:05.5 | 92 | |
95 | diplom | 146 | ŠLÉGL Marek | 1977 | PRAHA 4 | 20. / M30-39 | 2:09:09.6 | 0:55:41.4 | 1:36:22.1 | 93 | |
96 | diplom | 185 | JUNGMANN Petr | 1966 | TJ Slavia Karlovy Vary | 20. / M40-49 | 2:10:24.8 | 0:56:56.6 | 1:38:01.6 | 95 | |
97 | diplom | 307 | ACHENBORN Bern | 1944 | VSC Klingenthal | 4. / M60+ | 2:12:42.4 | 0:59:14.2 | 1:39:19.9 | 96 | |
98 | diplom | 239 | FISCHER Ctirad | 1964 | BRNO | 21. / M40-49 | 2:14:48.5 | 1:01:20.3 | 1:41:25.1 | 98 | |
99 | diplom | 252 | GREGOR Petr | 1976 | LITOMĚŘICE | 21. / M30-39 | 2:16:31.6 | 1:03:03.4 | 1:40:40.2 | 97 | |
100 | diplom | 73 | BŘEZINOVÁ Dagmar | 1958 | VS Kadaň | 3. / W50-59 | 2:17:34.8 | 1:04:06.6 | 1:44:35.3 | 99 |