Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1315 | PLHA Martin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 1. / M10 | 0:03:16.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 1318 | HUSÁK Robin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 2. / M10 | 0:03:22.9 | 0:00:06.6 | |
3 | diplom | 1317 | ZATLOUKAL Kryštof | 2002 | LK Slovan K.Vary | 3. / M10 | 0:03:27.2 | 0:00:10.9 | |
4 | diplom | 1324 | BEŠTA Václav | 2002 | LK Slovan K.Vary | 4. / M10 | 0:03:27.3 | 0:00:11.0 | |
5 | diplom | 1334 | JURÁNKOVÁ Heidi | 2002 | LK Slovan K.Vary | 1. / W10 | 0:03:35.4 | 0:00:19.1 | |
6 | diplom | 1327 | KREJČÍ Martin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 5. / M10 | 0:03:41.0 | 0:00:24.7 | |
7 | diplom | 1354 | BAUER Matyáš | 2004 | SK Boží Dar | 6. / M10 | 0:03:41.4 | 0:00:25.1 | |
8 | diplom | 1333 | JURÁNEK Lukáš | 2002 | LK Slovan K.Vary | 7. / M10 | 0:03:45.2 | 0:00:28.9 | |
9 | diplom | 1312 | ŘEHÁKOVÁ Gabriela | 2003 | Atletika Kadaň | 2. / W10 | 0:04:37.2 | 0:01:20.9 | |
10 | diplom | 1337 | TURČINOVÁ Anna | 2002 | Ski klub KV | 3. / W10 | 0:04:37.4 | 0:01:21.1 | |
11 | diplom | 1338 | ČEPIČKA Ladislav | 2003 | Ski klub KV | 8. / M10 | 0:04:39.7 | 0:01:23.4 | |
12 | diplom | 1367 | VINECKÁ Adéla | 2004 | Boží Dar | 4. / W10 | 0:04:51.1 | 0:01:34.8 | |
13 | diplom | 1364 | ČÁCHOVÁ Tereza | 2004 | SK Boží Dar | 5. / W10 | 0:04:54.8 | 0:01:38.5 | |
14 | diplom | 1356 | BAŠTOVÁ Julie | 2003 | MALÉ přílepy | 6. / W10 | 0:04:58.8 | 0:01:42.5 | |
15 | diplom | 1336 | TURČIN Jan | 2004 | Ski klub KV | 9. / M10 | 0:05:05.6 | 0:01:49.3 | |
16 | diplom | 1352 | VOPĚNKA Sebastian | 2003 | --- | 10. / M10 | 0:05:07.7 | 0:01:51.4 | |
17 | diplom | 1004 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | Zaječov | 11. / M10 | 0:05:17.2 | 0:02:00.9 | |
18 | diplom | 1359 | ČÁSLAVSKÝ David | 2004 | LK Slovan K.Vary | 12. / M10 | 0:05:17.6 | 0:02:01.3 | |
19 | diplom | 1328 | REJZEK Matěj | 2005 | LK Slovan K.Vary | 13. / M10 | 0:05:18.9 | 0:02:02.6 | |
20 | diplom | 1360 | ČÁSLAVSKÁ Klára | 2005 | LK Slovan K.Vary | 7. / W10 | 0:05:23.7 | 0:02:07.4 | |
21 | diplom | 1330 | HÖRHOLD Clara | 2002 | SSV Leipzig-Leutzsch | 8. / W10 | 0:05:27.3 | 0:02:11.0 | |
22 | diplom | 1339 | JIRKOVSKÝ Filip | 2003 | Ski klub KV | 14. / M10 | 0:05:31.7 | 0:02:15.4 | |
23 | diplom | 1311 | BARTOŠOVÁ Maruška | 2004 | Ski nordic Mariánské Lázně | 9. / W10 | 0:05:32.0 | 0:02:15.7 | |
24 | diplom | 1340 | TOŠOVSKÝ Filip | 2004 | Ski klub KV | 15. / M10 | 0:05:32.3 | 0:02:16.0 | |
25 | diplom | 1329 | DUCHKOVÁ Tereza | 2003 | Perštejn | 10. / W10 | 0:05:44.2 | 0:02:27.9 | |
26 | diplom | 1341 | TOŠOVSKÁ Vanesa | 2002 | Ski klub KV | 11. / W10 | 0:06:06.5 | 0:02:50.2 | |
27 | diplom | 987 | FRÜHAUF Ondřej | 2004 | Bílá podkova Hostivice | 16. / M10 | 0:06:09.5 | 0:02:53.2 | |
28 | diplom | 1353 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | SK Boží Dar | 12. / W10 | 0:06:45.7 | 0:03:29.4 | |
29 | diplom | 1358 | RÁDL Mikeš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 17. / M10 | 0:06:52.8 | 0:03:36.5 | |
30 | diplom | 974 | FRÜHAUF Matyáš | 2005 | --- | 18. / M10 | 0:07:07.2 | 0:03:50.9 | |
31 | diplom | 1302 | PODZIMEK Jan | 2004 | Team Bike Perštejn | 19. / M10 | 0:08:56.4 | 0:05:40.1 | |
32 | diplom | 1303 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Plavecká škola Betynka | 13. / W10 | 0:09:14.2 | 0:05:57.9 | |
33 | diplom | 1308 | ŘEHÁKOVÁ Mirka | 2006 | Atletika Kadaň | 14. / W10 | 0:09:21.5 | 0:06:05.2 | |
34 | diplom | 1355 | HLAVÁČEK Štěpán | 2006 | --- | 20. / M10 | 0:14:15.5 | 0:10:59.2 | |
35 | diplom | 975 | FRÜHAUFOVÁ Julie | 2007 | Slovan K.V. | 15. / W10 | 0:16:22.6 | 0:13:06.3 | |
36 | diplom | 1361 | VERNER Martin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 21. / M10 | 0:17:00.0 | 0:13:43.7 | |
--- | 1342 | ODVODY Johana | 2002 | Ski klub Karlovy Vary | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 1363 | FEJTOVÁ Veronika | 2006 | LK Slovan K.Vary | . / W10 | DNS | --- |