Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | Jizerka | # | Hřebínek | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | REZAC Stanislav | 1973 | Patria Direct Team | 1. / M40 | 2:21:49.2 | 0:00:00.0 | 2:21:49.2 | 1:08:39.4 | 5 | 2:00:42.0 | 6 | ||
2 | 65 | JOHNSSON Jimmie | 1985 | Team Exspirit | 2. / M40 | 2:21:57.6 | 0:00:08.4 | 2:21:57.6 | 1:08:38.1 | 3 | 2:00:40.9 | 4 | ||
3 | 6 | AUKLAND Joergen | 1975 | Team Xtra personell | 3. / M40 | 2:21:58.3 | 0:00:09.1 | 2:21:58.3 | 1:08:37.4 | 2 | 2:00:39.8 | 1 | ||
4 | 28 | AHRLIN Jerry | 1978 | Team Xtra personell | 4. / M40 | 2:22:07.4 | 0:00:18.2 | 2:22:07.4 | 1:08:36.9 | 1 | 2:00:40.4 | 3 | ||
5 | 1 | AUKLAND Anders | 1972 | Team Xtra personell | 5. / M40 | 2:22:09.8 | 0:00:20.6 | 2:22:09.8 | 1:08:38.9 | 4 | 2:00:40.2 | 2 | ||
6 | 50 | LIVERS Toni | 1983 | --- | 6. / M40 | 2:22:20.5 | 0:00:31.3 | 2:22:20.5 | 1:08:40.0 | 6 | 2:00:42.6 | 7 | ||
7 | 15 | SINNES Svein Tore | 1979 | Team NPRO | 7. / M40 | 2:22:36.9 | 0:00:47.7 | 2:22:36.9 | 1:08:54.2 | 10 | 2:00:41.4 | 5 | ||
8 | 5 | LAUGALAND Audun | 1981 | Team United Bakeries | 8. / M40 | 2:23:00.8 | 0:01:11.6 | 2:23:00.8 | 1:08:55.0 | 11 | 2:00:46.1 | 9 | ||
9 | 74 | NAESS Boerre | 1982 | Team NPRO | 9. / M40 | 2:23:30.0 | 0:01:40.8 | 2:23:30.0 | 1:08:53.6 | 9 | 2:00:55.9 | 11 | ||
10 | 4 | FREDRIKSSON Mathias | 1973 | Team Exspirit | 10. / M40 | 2:23:30.8 | 0:01:41.6 | 2:23:30.8 | 1:08:42.0 | 7 | 2:00:46.8 | 10 | ||
11 | 58 | NOVAK Petr | 1982 | Patria Direct Team | 11. / M40 | 2:23:31.3 | 0:01:42.1 | 2:23:31.3 | 1:09:07.4 | 19 | 2:00:43.5 | 8 | ||
12 | 26 | DAMMEN Kjetil Hagtvedt | 1983 | Team Xtra personell | 12. / M40 | 2:24:06.8 | 0:02:17.6 | 2:24:06.8 | 1:09:00.9 | 13 | 2:01:13.2 | 14 | ||
13 | 59 | KOSTNER Florian | 1979 | Long Distance FMC | 13. / M40 | 2:24:07.2 | 0:02:18.0 | 2:24:07.2 | 1:09:03.3 | 16 | 2:01:13.7 | 15 | ||
14 | 20 | LJUNG Lars | 1986 | Helsinge Ski Team | 14. / M40 | 2:24:07.5 | 0:02:18.3 | 2:24:07.5 | 1:08:55.8 | 12 | 2:00:58.1 | 12 | ||
15 | 1792 | ANDRESEN Stian Remseth | 1991 | Team Xtra personell | 15. / M40 | 2:24:09.7 | 0:02:20.5 | 2:24:09.7 | 1:09:01.3 | 14 | 2:00:58.5 | 13 | ||
16 | 11 | HANSEN Haavard | 1976 | Team NPRO | 16. / M40 | 2:24:54.4 | 0:03:05.2 | 2:24:54.4 | 1:09:26.9 | 21 | 2:02:15.5 | 17 | ||
17 | 1790 | HOEST Anders Moelmen | 1991 | Team Xtra personell | 17. / M40 | 2:24:55.5 | 0:03:06.3 | 2:24:55.5 | 1:09:42.9 | 28 | 2:02:16.0 | 18 | ||
18 | 64 | AASEN OUREN Geir Ludvig | 1974 | Team NPRO | 18. / M40 | 2:25:06.0 | 0:03:16.8 | 2:25:06.0 | 1:09:46.8 | 30 | 2:02:43.6 | 20 | ||
19 | 21 | CATTANEO Marco | 1974 | Long Distance FMC | 19. / M40 | 2:25:10.3 | 0:03:21.1 | 2:25:10.3 | 1:09:02.1 | 15 | 2:01:14.1 | 16 | ||
20 | 29 | TYNELL Daniel | 1976 | Team Tynell | 20. / M40 | 2:25:17.7 | 0:03:28.5 | 2:25:17.7 | 1:09:47.9 | 31 | 2:03:04.7 | 24 | ||
21 | 12 | JOENSSON Markus | 1981 | Tranemo IF Skidor | 21. / M40 | 2:26:19.7 | 0:04:30.5 | 2:26:19.7 | 1:09:40.9 | 26 | 2:02:54.1 | 22 | ||
22 | 57 | PAREDI Simone | 1982 | Long Distance FMC | 22. / M40 | 2:26:21.3 | 0:04:32.1 | 2:26:21.3 | 1:09:39.6 | 25 | 2:02:43.2 | 19 | ||
23 | 14 | KOUKAL Martin | 1978 | Skinfit Racing Team | 23. / M40 | 2:26:46.5 | 0:04:57.3 | 2:26:46.5 | 1:08:53.4 | 8 | 2:02:59.0 | 23 | ||
24 | 76 | SJOEHOLM Anton | 1987 | Team Exspirit | 24. / M40 | 2:27:00.9 | 0:05:11.7 | 2:27:00.9 | 1:09:28.3 | 23 | 2:02:53.6 | 21 | ||
25 | 1794 | BJERKE Espen Harald | 1980 | Team Birken | 25. / M40 | 2:27:11.9 | 0:05:22.7 | 2:27:11.9 | 1:09:59.1 | 34 | 2:03:42.8 | 26 | ||
26 | 22 | BONALDI Sergio | 1978 | Long Distance FMC | 26. / M40 | 2:27:51.9 | 0:06:02.7 | 2:27:51.9 | 1:09:09.0 | 20 | 2:03:14.3 | 25 | ||
27 | 13 | SANTUS Fabio | 1976 | Long Distance FMC | 27. / M40 | 2:28:06.9 | 0:06:17.7 | 2:28:06.9 | 1:09:38.9 | 24 | 2:03:48.0 | 27 | ||
28 | 37 | POST Arne | 1983 | Team United Bakeries | 28. / M40 | 2:28:22.5 | 0:06:33.3 | 2:28:22.5 | 1:09:49.8 | 32 | 2:05:02.0 | 31 | ||
29 | 23 | WICKSTROEM Erik | 1982 | Ulricehamns If | 29. / M40 | 2:28:25.6 | 0:06:36.4 | 2:28:25.6 | 1:09:42.3 | 27 | 2:05:02.7 | 32 | ||
30 | 10 | BRINK Joergen | 1974 | Team United Bakeries | 30. / M40 | 2:28:29.0 | 0:06:39.8 | 2:28:29.0 | 1:12:30.1 | 45 | 2:06:08.2 | 34 | ||
31 | 19 | CARRARA Bruno | 1977 | Long Distance FMC | 31. / M40 | 2:28:32.1 | 0:06:42.9 | 2:28:32.1 | 1:09:50.5 | 33 | 2:05:01.6 | 30 | ||
32 | 16 | ANDREASSON Rikard | 1979 | Team Exspirit | 32. / M40 | 2:28:36.3 | 0:06:47.1 | 2:28:36.3 | 1:09:07.3 | 18 | 2:04:03.6 | 28 | ||
33 | 1800 | VARIS Kari | 1983 | Team Hevoskuuri | 33. / M40 | 2:29:19.4 | 0:07:30.2 | 2:29:19.4 | 1:09:04.5 | 17 | 2:04:41.8 | 29 | ||
34 | 72 | BYSTROEM Fredrik | 1982 | New Sweden | 34. / M40 | 2:29:24.7 | 0:07:35.5 | 2:29:24.7 | 1:09:43.9 | 29 | 2:06:09.3 | 36 | ||
35 | 7 | HENRIKSEN Thomas Magne | 1978 | Team United Bakeries | 35. / M40 | 2:30:00.8 | 0:08:11.6 | 2:30:00.8 | 1:11:11.5 | 39 | 2:06:48.5 | 37 | ||
36 | 62 | NILSSON Klas | 1986 | Bodens Sk Team Northsport.se | 36. / M40 | 2:30:04.3 | 0:08:15.1 | 2:30:04.3 | 1:11:31.7 | 41 | 2:06:08.7 | 35 | ||
37 | 27 | ROSVALL Martin | 1978 | Lycksele IF | 37. / M40 | 2:30:57.4 | 0:09:08.2 | 2:30:57.4 | 1:12:02.1 | 43 | 2:06:48.9 | 38 | ||
38 | 32 | JAERNBERG Anton | 1984 | Helsinge Ski Team | 38. / M40 | 2:31:22.9 | 0:09:33.7 | 2:31:22.9 | 1:11:31.0 | 40 | 2:06:53.4 | 39 | ||
39 | 56 | ZORZI Cristian | 1972 | Long Distance FMC | 39. / M40 | 2:32:13.0 | 0:10:23.8 | 2:32:13.0 | 1:09:27.5 | 22 | 2:05:04.9 | 33 | ||
40 | 25 | UTISTOG Svein Olav | 1984 | Milslukern Sport | 40. / M40 | 2:32:26.8 | 0:10:37.6 | 2:32:26.8 | 1:11:08.3 | 35 | 2:07:26.2 | 40 | ||
41 | 1780 | ŠRETR Radek | 1982 | --- | 41. / M40 | 2:32:37.2 | 0:10:48.0 | 2:32:37.2 | 1:13:11.4 | 46 | 2:07:58.2 | 41 | ||
42 | 42 | EBERHARTER Michael | 1983 | Skinfit Racing Team | 42. / M40 | 2:33:42.4 | 0:11:53.2 | 2:33:42.4 | 1:11:09.7 | 37 | 2:08:35.1 | 42 | ||
43 | 17 | NOVOTNY Viktor | 1982 | Fischer Subaru Team | 43. / M40 | 2:34:16.1 | 0:12:26.9 | 2:34:16.1 | 1:12:28.1 | 44 | 2:09:21.3 | 44 | ||
44 | 31 | IVANOU Aliaksei | 1980 | Skinfit Racing Team | 44. / M40 | 2:34:16.6 | 0:12:27.4 | 2:34:16.6 | 1:11:09.1 | 36 | 2:09:21.4 | 45 | ||
45 | 8 | MYRLAND Anders | 1983 | Team United Bakeries | 45. / M40 | 2:34:16.9 | 0:12:27.7 | 2:34:16.9 | 1:13:58.2 | 48 | 2:11:04.4 | 47 | ||
46 | 35 | KRSKA Jan | 1986 | SK Nové Město na Mor | 46. / M40 | 2:34:17.1 | 0:12:27.9 | 2:34:17.1 | 1:11:10.7 | 38 | 2:09:20.8 | 43 | ||
47 | 1795 | OLSEN Eirik Kurland | 1987 | birken/Lilehammer skiklub | 47. / M40 | 2:35:13.1 | 0:13:23.9 | 2:35:13.1 | 1:11:52.0 | 42 | 2:09:40.9 | 46 | ||
48 | 39 | STRANDBAKKE Geir | 1964 | Team Sport 1 /lilleh | 1. / M50 | 2:35:26.2 | 0:13:37.0 | 2:35:26.2 | 1:14:26.4 | 54 | 2:11:05.7 | 48 | ||
49 | 51 | ALM Henrik | 1982 | Idre SK | 48. / M40 | 2:37:25.9 | 0:15:36.7 | 2:37:25.9 | 1:14:02.0 | 49 | 2:12:27.3 | 49 | ||
50 | 44 | JANOSEC Miroslav | 1987 | Rossignol Racing Team | 49. / M40 | 2:37:37.7 | 0:15:48.5 | 2:37:37.7 | 1:14:08.4 | 50 | 2:12:30.1 | 50 | ||
51 | 1799 | RISSANEN Jarmo | 1979 | Team Hevoskuuri.fi | 50. / M40 | 2:37:57.3 | 0:16:08.1 | 2:37:57.3 | 1:14:21.8 | 53 | 2:13:12.5 | 53 | ||
52 | 54 | PLISKA Jiri | 1981 | Ski Klub Šumava | 51. / M40 | 2:38:06.9 | 0:16:17.7 | 2:38:06.9 | 1:14:28.3 | 55 | 2:13:08.6 | 51 | ||
53 | 33 | TYNELL Rikard | 1986 | Team Tynell | 52. / M40 | 2:38:31.4 | 0:16:42.2 | 2:38:31.4 | 1:16:37.2 | 61 | 2:14:36.2 | 58 | ||
54 | 69 | VUORI Pasi | 1970 | Hevoskuuri.fi | 2. / M50 | 2:38:37.9 | 0:16:48.7 | 2:38:37.9 | 1:14:29.0 | 56 | 2:13:09.2 | 52 | ||
55 | 41 | JAKOUBEK Tomas | 1979 | Ski Trab Mára | 53. / M40 | 2:39:29.4 | 0:17:40.2 | 2:39:29.4 | 1:14:16.1 | 51 | 2:13:51.9 | 54 | ||
56 | 18 | KEPLINGER Markus | 1981 | Skinfit Racing Team | 54. / M40 | 2:39:43.5 | 0:17:54.3 | 2:39:43.5 | 1:14:19.9 | 52 | 2:13:52.9 | 55 | ||
57 | 67 | NORLEN Samuel | 1982 | Ulricehamns If | 55. / M40 | 2:39:59.3 | 0:18:10.1 | 2:39:59.3 | 1:14:30.1 | 57 | 2:13:53.7 | 56 | ||
58 | 483 | HALLBERG Martin | 1990 | Ntnui | 56. / M40 | 2:41:18.6 | 0:19:29.4 | 2:41:18.6 | 1:13:12.3 | 47 | 2:14:22.7 | 57 | ||
59 | 47 | KYNCL Tomas | 1989 | Team Rossignoll Racing Team | 57. / M40 | 2:41:31.7 | 0:19:42.5 | 2:41:31.7 | 1:17:16.7 | 63 | 2:16:07.3 | 59 | ||
60 | 94 | SVENDSEN Sara | 1980 | Team Xtra Personen | 1. / Z40 | 2:42:19.7 | 0:20:30.5 | 2:42:19.7 | 1:16:14.2 | 59 | 2:16:16.4 | 61 | ||
61 | 78 | GRUDE Jan Erik | 1979 | Helleland IL /PWT Travel | 58. / M40 | 2:42:36.6 | 0:20:47.4 | 2:42:36.6 | 1:16:16.2 | 60 | 2:16:07.9 | 60 | ||
62 | 133 | HEUN Alexander | 1986 | SKG Gersfeld | 59. / M40 | 2:43:34.0 | 0:21:44.8 | 2:43:34.0 | 1:17:46.0 | 69 | 2:17:38.7 | 63 | ||
63 | 49 | MIKUS Martin | 1982 | Nordic Team | 60. / M40 | 2:44:43.0 | 0:22:53.8 | 2:44:43.0 | 1:16:13.3 | 58 | 2:17:28.9 | 62 | ||
64 | 52 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol Racing Team | 61. / M40 | 2:45:12.7 | 0:23:23.5 | 2:45:12.7 | 1:18:26.8 | 74 | 2:20:16.7 | 74 | ||
65 | 46 | JANSSON David | 1985 | Sc New Sweden | 62. / M40 | 2:45:36.2 | 0:23:47.0 | 2:45:36.2 | 1:16:38.9 | 62 | 2:18:49.1 | 64 | ||
66 | 337 | EIFERT Erik | 1968 | SG Adelsberg | 3. / M50 | 2:45:42.0 | 0:23:52.8 | 2:45:42.0 | 1:18:06.6 | 70 | 2:19:40.0 | 70 | ||
67 | 71 | THONSTAD Audun | 1980 | Strindheim IL/PWT | 63. / M40 | 2:45:53.5 | 0:24:04.3 | 2:45:53.5 | 1:17:43.8 | 67 | 2:19:37.3 | 66 | ||
68 | 1782 | RYGH Pontus | 1989 | Ulricehamns If | 64. / M40 | 2:45:55.0 | 0:24:05.8 | 2:45:55.0 | 1:17:41.1 | 64 | 2:20:14.2 | 71 | ||
69 | 422 | BRIKSELLI Tomas | 1981 | Ntnui | 65. / M40 | 2:46:25.1 | 0:24:35.9 | 2:46:25.1 | 1:17:42.5 | 66 | 2:19:36.7 | 65 | ||
70 | 45 | SEIDEL Thomas | 1983 | VSC Klingenthal | 66. / M40 | 2:46:26.4 | 0:24:37.2 | 2:46:26.4 | 1:18:22.2 | 72 | 2:19:39.3 | 69 | ||
71 | 96 | MANNIMA Tatjana | 1980 | Estonia | 2. / Z40 | 2:46:38.9 | 0:24:49.7 | 2:46:38.9 | 1:17:41.9 | 65 | 2:19:38.5 | 68 | ||
72 | 1793 | DEVJATIAROV Valentin | 1988 | --- | 67. / M40 | 2:46:53.5 | 0:25:04.3 | 2:46:53.5 | 1:17:44.7 | 68 | 2:19:37.9 | 67 | ||
73 | 499 | EIDE Ole Ivar Stakvik | 1984 | Ntnui Langren | 68. / M40 | 2:47:14.2 | 0:25:25.0 | 2:47:14.2 | 1:18:34.4 | 75 | 2:20:15.2 | 72 | ||
74 | 68 | TYRNOV Igor | 1976 | Sportclub Vesna | 69. / M40 | 2:47:52.5 | 0:26:03.3 | 2:47:52.5 | 1:18:20.7 | 71 | 2:20:15.5 | 73 | ||
75 | 77 | WESTGAARD Christian | 1990 | Rustad IL | 70. / M40 | 2:48:04.3 | 0:26:15.1 | 2:48:04.3 | 1:18:41.3 | 76 | 2:20:53.2 | 76 | ||
76 | 350 | FRANCKE Michal | 1986 | Žižkovský tygři | 71. / M40 | 2:48:05.8 | 0:26:16.6 | 2:48:05.8 | 1:19:14.0 | 80 | 2:20:36.3 | 75 | ||
77 | 468 | MELŠA Zdeněk | 1982 | Fortex Ski | 72. / M40 | 2:48:34.1 | 0:26:44.9 | 2:48:34.1 | 1:18:55.3 | 79 | 2:21:07.5 | 78 | ||
78 | 84 | HANSSON Jenny | 1980 | Team Exspirit | 3. / Z40 | 2:48:52.2 | 0:27:03.0 | 2:48:52.2 | 1:18:44.0 | 77 | 2:21:05.9 | 77 | ||
79 | 93 | SANTER Stephanie | 1981 | Long Distance FMC | 4. / Z40 | 2:49:23.9 | 0:27:34.7 | 2:49:23.9 | 1:19:52.3 | 83 | 2:22:36.4 | 79 | ||
80 | 1798 | NAETTINEN Niko | 1985 | Team Hevoskuuri.fi | 73. / M40 | 2:49:28.9 | 0:27:39.7 | 2:49:28.9 | 1:18:23.7 | 73 | 2:23:00.9 | 81 | ||
81 | 92 | CONFORTOLA Wyatt Antonella | 1975 | Long Distance FMC | 5. / Z40 | 2:49:34.8 | 0:27:45.6 | 2:49:34.8 | 1:19:34.7 | 81 | 2:22:36.7 | 80 | ||
82 | 95 | KVELI Laila | 1987 | Team Xtra personell | 6. / Z40 | 2:49:48.0 | 0:27:58.8 | 2:49:48.0 | 1:19:46.5 | 82 | 2:23:20.5 | 82 | ||
83 | 137 | GOTTING Martin | 1989 | Ulricehamns If | 74. / M40 | 2:49:57.0 | 0:28:07.8 | 2:49:57.0 | 1:20:08.7 | 84 | 2:23:21.4 | 84 | ||
84 | 251 | BERG Nils | 1969 | Rustad IL | 4. / M50 | 2:50:10.7 | 0:28:21.5 | 2:50:10.7 | 1:20:51.4 | 86 | 2:23:21.0 | 83 | ||
85 | 355 | JOSEFSSON Martin | 1982 | Ok Vivill | 75. / M40 | 2:50:43.7 | 0:28:54.5 | 2:50:43.7 | 1:23:34.7 | 115 | 2:24:59.4 | 93 | ||
86 | 106 | ESSBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 76. / M40 | 2:50:50.2 | 0:29:01.0 | 2:50:50.2 | 1:20:11.1 | 85 | 2:23:33.4 | 86 | ||
87 | 83 | NYSTROEM Susanne | 1982 | Team Exspirit | 7. / Z40 | 2:51:04.8 | 0:29:15.6 | 2:51:04.8 | 1:21:32.0 | 97 | 2:24:01.9 | 87 | ||
88 | 347 | SAJDL Martin | 1981 | Ekonom Praha Žižkovský tygři | 77. / M40 | 2:51:14.9 | 0:29:25.7 | 2:51:14.9 | 1:21:21.2 | 94 | 2:23:32.8 | 85 | ||
89 | 263 | RICHTER Michael | 1967 | team Slow | 5. / M50 | 2:51:40.8 | 0:29:51.6 | 2:51:40.8 | 1:21:19.4 | 92 | 2:24:02.6 | 88 | ||
90 | 124 | VANNINEN Matti - Pekka | 1969 | Kauttua | 6. / M50 | 2:51:46.6 | 0:29:57.4 | 2:51:46.6 | 1:21:03.9 | 88 | 2:24:03.8 | 89 | ||
91 | 87 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Patria Direct Team | 8. / Z40 | 2:51:47.1 | 0:29:57.9 | 2:51:47.1 | 1:21:13.9 | 89 | 2:24:34.5 | 90 | ||
92 | 1786 | JIRAN Petr | 1986 | SkiTrab Mára | 78. / M40 | 2:52:20.8 | 0:30:31.6 | 2:52:20.8 | 1:21:32.8 | 98 | 2:24:58.6 | 92 | ||
93 | 148 | KRISTIANSEN Espen | 1961 | Rustad IL | 1. / M60 | 2:52:27.1 | 0:30:37.9 | 2:52:27.1 | 1:22:39.6 | 108 | 2:25:08.7 | 94 | ||
94 | 327 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Patria Direct Open Team | 79. / M40 | 2:52:33.9 | 0:30:44.7 | 2:52:33.9 | 1:21:20.3 | 93 | 2:25:13.5 | 95 | ||
95 | 505 | LANDA František | 1974 | Bikeskiatlon Liberec | 80. / M40 | 2:52:36.2 | 0:30:47.0 | 2:52:36.2 | 1:24:17.3 | 120 | 2:26:29.2 | 100 | ||
96 | 55 | PETR Pavel | 1969 | Ski klub Šumperk | 7. / M50 | 2:52:38.4 | 0:30:49.2 | 2:52:38.4 | 1:21:22.2 | 95 | 2:24:45.1 | 91 | ||
97 | 190 | VANDSEMB Amund | 1966 | Hvam Il | 8. / M50 | 2:52:52.5 | 0:31:03.3 | 2:52:52.5 | 1:22:38.9 | 107 | 2:26:05.2 | 96 | ||
98 | 322 | VALENTA Tomáš | 1976 | Pardubice | 81. / M40 | 2:53:19.2 | 0:31:30.0 | 2:53:19.2 | 1:22:03.0 | 103 | 2:26:23.6 | 97 | ||
99 | 48 | IVANOV Sergey | 1979 | Long-distance | 82. / M40 | 2:53:41.0 | 0:31:51.8 | 2:53:41.0 | 1:23:26.3 | 113 | 2:27:11.1 | 106 | ||
100 | 1783 | WESTBERG Alexander | 1989 | Boras Sk | 83. / M40 | 2:53:59.8 | 0:32:10.6 | 2:53:59.8 | 1:21:57.4 | 101 | 2:27:39.6 | 107 |